infa.lt

Arvydas Daunys. Šulerių metodika siekiant nemačiomis nusivalyti prilipusį manipuliacijų purvą

Arvydas Daunys. Šulerių metodika siekiant nemačiomis nusivalyti prilipusį manipuliacijų purvą

18 gegužės
12:02 2022

Kai kurie DŠGM 2022 organizatoriai

Puikiai pavykęs „Didysis Šeimos Gynimo Maršas 2022” tapo skaudama rakštimi liberal-laisviečių koalicijai – jie niekaip negali susitaikyti su tuo, kad jų pačių akcija prie Katedros buvo tiesiog pasigailėtina.

Renginys, kurį palaikė vyriausybė, Vilniaus merija ir Co, kuriam buvo suteiktas pilnas finansavimas (vien scenos įranga kainavo apie 20 tūkst, nekalbant apie atlygį atlikėjams, scenaristams, vedantiesiems ir t.t.) – nesugebėjo patraukti net vilniečių, nežiūrint į garsius kvietimus ir žinomus, pasak organizatorių, atlikėjus.

Ir tam, kad kažkaip nuslopint, kažkaip nukreipti dėmesį nuo to skandalingo visų lygių valdžios fiasko – jie griebėsi nei daug, nei mažai – puolėsi dergti „Didįjį Šeimos Gynimo Maršą 2022”, jo organizatorius, „Lietuvos Šeimų Sąjūdį”, jo tarybą ir susirinkusius žmones.

Vilniaus savivaldybės „politikų” reakcija į gegužės 15-ąją – tiesiog apgailėtina.

Pvz,: valstybės tarnautojas, išlaikomas iš mokesčių mokėtojų pinigų, Vilniaus mero patarėjas Karolis Žukauskas, savo FB paskyroje išsijuosęs menkina privatų renginį, kuris tokiu tapo dėl pačios R.Šimašiaus komandos sprendimo atšaukti jau suderintą akciją, šaiposi iš susirinkusio „nedidelio” žmonių skaičiaus, aprašo kiekvieno iš LŠS tarybos narių „nuodėmes”, prirašo savo „objektyvių” vertinimų ir pabaigoje teškia – „marše dalyvavo apie 700 žmonių.

Taip pat pagal savo išvedžiojimus interpretuoja, kokie Lietuvos Šeimų Sąjūdžio politiniai siekiai, kurių LŠS ir šiaip neslepia – ir visa tai tik todėl, kad „Didysis Šeimos Gynimo Maršas 2022” įvyko ir, neabejotinai, pavyko.

Tiesa, įvyko ne ten, kur buvo planuota pradžioje, žmonių sulaukta ne tiek, kiek būtų tikėtasi Vingio parke, bet tai jau buvo privatus renginys, kuris neturėtų rūpėti niekam.

Bet gi ne, labai rūpi, nors atrodytų koks, atsiprašant, Vilniaus savivaldybės tarnautojo reikalas – kiek, kur ir ko dalyvavo kitame Lietuvos rajone privačiame renginyje? Jau nekalbant apie tai, kad tai, ką jis rašo yra įvardinama paprastai – dezinformacija.

O reikalas pasirodo labai didelis ir svarbus – taip nukreipiamas dėmesys nuo savo pačių (Vilniaus savivaldybės leisto, ir, greičiausiai, finansuoto) renginio, kuris patyrė visišką krachą ir tuo pačiu parodė Vilniaus visuomenės nepritarimo lygį tiems Vilniaus savivaldybės pomėgiams, prieš kuriuos pasisako ir Lietuvos Šeimų Sąjūdis.

Vilniečiai tarė savo žodį nedalyvavimu, ir tai, Vilniaus liberalų-laisviečių grupei buvo spjūvis į veidą. Kurį ji bando nusivalyti, kaip kortų šuleris siekdama nukreipti dėmesį nuo savęs, tuo pačiu menkindama LŠS, DŠGM2022 ir prie jo prisidėjusius žmones.

Bet juk mes visi, tie, kurie ten buvome, žinome kas vyko, kaip vyko ir su kokia nuotaika iš ten išvykome. Ar kažkas jautė nusivylimą dėl žmonių skaičiaus, dėl renginio programos, dėl kitų dalykų? – Ne! – Žmonės išeidami dėkojo už renginį, jų veiduose švietė šypsena, o akyse viltis.

Žinome, kad stovime teisingame kelyje, nes, kai tave puola neprovokuojant – reiškia tu keli šiems normalios šeimos sanklodos griovėjams grėsmę savo veikla, savo įdirbiu, savo iškeliamais siekiais ir savo pasiekimais.

O pasiekta tikrai daug – visi bendrai sugebėjome atsilaikyti, nepalūžti pilnos valdžios blokados ir draudimų fone. Atsilaikyti ir veikti savo numatyto tikslo vardan.

Atsilaikėme prieš šmeižto laviną, sugebėjome įtikinti žmones, kad mūsų tikrai yra daug, kad mes stiprūs ir, kad visi kartu mes padarysime viską, ką esame užsibrėžę, apie ką svajoja kiekviena šeima, kiekvienas žmogus valstybėje – tegu ir ne iš karto, žingsnis po žingsnio, bet sukursime valstybę, kurioje iš tikrųjų bus laikomasi įstatymų, Konstitucijos.

Valstybę, kurioje žmonės jausis saugūs ir vertinami pagal savo darbą, o ne taip kaip dabar – pagal žiniasklaidos ir/ar valstybės tarnautojų klijuojamas ir platinamas etiketes, kurios labiausiai tinka jiems patiems. (vagiui kepurė dega)

Mes tą padarysime. Tereikia kiekvienam iš mūsų pasižadėti sau – „eisiu iki galo”, ir tas galas bus – pergalės pojūtis.

Mes jau komanda, neabejotinai komanda – ir ji šimtus kartų didesnė, nei turi visų lygių valdžia.

Tą puikiai įrodo nuotrauka, kurios savo socialinėse paskyrose kažkodėl nedrįsta afišuoti visi tie, kurie bando dergti „Didįjį Šeimos Gynimo Maršą 2022”.

Gegužės 15-oji prie Katedros. Pasidalinkime – reikia juk ir Vilniaus valdžią pareklamuoti, galimai ištaškiusią saujelės žmonių renginiui krūvą mokesčių mokėtojų pinigų, kam žmonės tikrai būtų prieštaravę 🙂

Gegužės 15-oji prie Katedros - esą čia visos šeimos, tik vaikų nesimato

Gegužės 15-oji prie Katedros – esą čia visoms šeimoms, tik vaikų kažkodėl nebuvo

PAREMTI infa.lt         → Naujienlaiškis

Visa naujienų juosta >>

žiūrėjo 2 690

Žymos

Atsiliepimų 10

 1. PASAKOS IŠ RŪSIO    -  2022-05-18, 12:28

  Klausimas Šeimų Sąjūdžio įkūrėjams- kodėl Jūs veliatės į diskusijas su visokiais žukauskais, šimašiais ir jų menko išsilavinimo aplinka? Valdžia yra laikina, o tautos suburti judėjimai išlieka visam laikui. Seni žmones tokius žukauskinius, šiamšinius senais laikais vadindavo tinginių pančiais.Kai tingi dirbti tai galvoje veisiasi parazituojantis tinginys ir iš neturėjimo ką veikti susiranda sau kažkokią zabovą(žaidimą).Juk nuo nieko neveikimo atrofuojasi net tik smegenys, bet ir kūnas, siela.Bet panašu kad jų siela jau išnyko liko tik niekam nereikalingas kūnas iš kurio prasižiojus išeina negeras kvapas.

  Atsakyti į šį komentarą
  • antinas    -  2022-05-20, 17:23

   puikios” pasakos .is rusio”.Ir nereikia girti save patiems.Buvo svente patiems ir tik…deja.kainos siauteja,kur reikalavimai del elektros „liberalizavimo” t.y.pilieciu atidavimas biznieriu vergijai…and so on….

   Atsakyti į šį komentarą
   • ne tuo adresu    -  2022-05-22, 19:19

    tai organizuok minias, reikalauk to, kas tau svarbiau iš valdžios, juk Šeimų sąjūdis kainų negali sumažinti

 2. Vytas    -  2022-05-18, 13:02

  Gerbiamas Arvydai ar taip ir nieko nedarysime lengva ranka atiduosime Lietuva i pso ???
  Juk suprantate kas po to laukia visų,kodėl tyla ?

  Atsakyti į šį komentarą
  • Arvydas    -  2022-05-18, 14:17

   Reikėtų suprasti, kad LŠS neturi politinės valdžios ir sprendimų nepriima. Tačiau gali daryti spaudimą politikams. Gali ir daro. Visais svarbiais šaliai klausimais. Tas darbas nematomas, todėl, gal, atrodo, kad Lietuvos Šeimų Sąjūdis tyli. Netyli ir nelaukia. Tiesiog tai nematoma veikla.

   Atsakyti į šį komentarą
   • Vytas    -  2022-05-18, 16:36

    Dėkoju už atsakymą,bet reikia ta tema daugiau ir liaudi apšviesti juk mažai kas žino kokie spąstai žmonėms spendżiami ! Ačiū

 3. Ricardas    -  2022-05-18, 15:42

  Seimu sajudis gera iniciatyva 👍 Vienintelis opozicinis judejimas kuris vis daugiau pritraukia liaudies! Darykit spaudima vyriausybei,ji ne Tautos vyriausybe!!

  Atsakyti į šį komentarą
 4. Orinta    -  2022-05-19, 08:06

  Ačiū Šeimų sąjūdžiui, jūs nuostabūs. Visą laiką tikėjau, kad jūs išsisuksite iš tos draudimų situacijos, padarysite kas planuota, nors neįsivaizdavau kaip, bet viduje kirbėjo įsitikinimas, kad viskas bus gerai! Ačiū, ačiū, ačiū (širdutė). Jau tikrai žinau, kad mes nugalėsime tikiu tuo visa širdimi ir tą jaučiu.

  Atsakyti į šį komentarą
 5. Vidmantas    -  2022-05-19, 10:17

  Klausymelis ponuliams LSS vadams i vadukams su prijaucianciaisiais , a be kruvinos basiaku rasiejos apsieisite , a da vis ne , cia ir vadui GRINEVICIUI asmeniskas klausymas .

  Atsakyti į šį komentarą
  • ojei    -  2022-05-22, 19:25

   Tau tik Vilniaus mehro patarėju dirbti su tokiu išsilavinimu, puikiai tiktum, o ir politiškai „teisingą” liniją lenki 🙂

   Atsakyti į šį komentarą

Rašyti Atsiliepimą


Taip pat skaitykite:

Šeimų Sąjūdis

Naujienlaiškio Prenumerata


Paremti infa.lt per PayPal
infa.lt

Apklausa

Kaip pasikeitė jūsų finansinė padėtis nuo 2022 m. pradžios?


Rodyti rezultatus

Leidžiama ... Leidžiama ...