• Parama infa.lt veiklai
  • Apie infa.lt
  • Rinkmenos
  • Galerija

infa.lt

Atskleisti Pasaulio ekonomikos forumo „Jaunieji pasaulio lyderiai“

Atskleisti Pasaulio ekonomikos forumo „Jaunieji pasaulio lyderiai“

12 vasario
11:30 2022

Klausas Schwabas

Paspaudus nuotrauką atsidaro vaizdo įrašas (anglų kalba).

Pasaulio ekonomikos forumas, vykdydamas programą „Jaunieji pasauliniai lyderiai“, prisidėjo prie pasaulio tvarkos, pažeidžiančios visus demokratinius principus, formavimo. Keletą dešimtmečių ši programa ugdė jos  reikalavimus atitinkančius lyderius, veikiančius kaip WEF agentai viso pasaulio vyriausybėse. To pasekmės yra toli siekiančios ir gali būti pražūtingos žmonijai, rašo straipsnio autorius Jacob Nordangard.

Pradėsiu nuo to, kad paminėsiu tokius vardus kaip ponia Merkel, net Vladimiras Putinas ir taip toliau, jie visi buvo Pasaulio ekonomikos forumo jaunieji pasauliniai lyderiai. Bet kuo mes tikrai didžiuojamės – tai jaunąja karta, tokia kaip ministras pirmininkas Trudeau, Argentinos prezidentas ir pan., per juos mes skverbiamės į kabinetus… Tai tiesa Argentinoje ir dabar Prancūzijoje… (Klaus Schwab).

1992 m. Klausas Schwabas ir Pasaulio ekonomikos forumas pradėjo programą, iš pradžių pavadintą „Global Leaders of Tomorrow“.

2004 m. ši programa buvo paversta Jaunųjų pasaulinių lyderių forumu (kurį aprašau savo knygoje „The Global Coup D’Etat“) – 5 metų trukmės WEF principų ir tikslų indoktrinacijos programa.

Tikslas buvo – ir yra – rasti tinkamus būsimus lyderius besiformuojančiai globaliai visuomenei. Nuo pat įkūrimo į programą yra įtraukiami politikai, verslo lyderiai, karališkieji asmenys, žurnalistai, atlikėjai ir kiti kultūroje įtakingi asmenys, pasižymėję savo srityje, bet dar nesulaukę 40 metų amžiaus (iš pradžių buvo iki 43 metų, kad būtų įtraukta Angela Merkel). Nuo tada jis išaugo į platų pasaulinį tinklą atsidavusių lyderių, turinčių didžiulius išteklius ir įtaką, kurie visi stengiasi įgyvendinti Pasaulio ekonomikos forumo technokratinius planus atitinkamose šalyse ir srityse.

Tinklas sutelkia galią visame pasaulyje, derindamas savo narių individualius įgūdžius ir išteklius.

Kaip įžanginėje citatoje sako Klausas Schwabas, jis tapo labai sėkmingas.

Jau pirmaisiais metais, 1992 m., buvo išrinkta nemažai labai įtakingų kandidatų. Tarp 200 atrinktų pasaulinių profilių, tokių kaip Angela Merkel, Tony Blairas, Nicolas Sarkozy, Billas Gatesas, Bono, Richardas Bransonas (Virgin), Jorma Ollila (Shell Oil) ir José Manuelis Barroso (2004–2014 m. Europos Komisijos pirmininkas). [1]

Daugiau įtakingų jaunųjų pasaulio lyderių [2]:

Švedijos kronprincesė Viktorija
Norvegijos kronprincas Haakonas
Danijos kronprincas Fredrikas
Princas Jaime de Bourbon de Parme, Nyderlandai
Princesė Reema Bint Bandar Al-Saud, Saudo Arabijos ambasadorė JAV
Jacinda Arden, Naujosios Zelandijos ministrė pirmininkė
Alexanderis De Croo, Belgijos ministras pirmininkas
Emmanuelis Macronas, Prancūzijos prezidentas
Sanna Marin, Suomijos ministrė pirmininkė
Carlosas Alvarado Quesada, Kosta Rikos prezidentas
Faisalas Alibrahimas, Saudo Arabijos ekonomikos ir planavimo ministras
Shauna Aminath, Maldyvų aplinkos, klimato kaitos ir technologijų ministrė
Ida Auken, parlamentarė, buvusi Danijos aplinkos ministrė (liūdnai pagarsėjusio straipsnio „Sveiki atvykę į 2030 m.: I Own Nothing, Have No Privacy And Life Has never Been Better“ autorė)
Annalena Baerbock, užsienio reikalų ministrė, aljanso 90/Die Grünen lyderė, Vokietija
Kamissa Camara, Malio skaitmeninės ekonomikos ir planavimo ministrė
Ugyen Dorji, Butano vidaus reikalų ministras
Chrystia Freeland, ministro pirmininko pavaduotoja ir finansų ministrė, Kanada
Martinas Guzmanas, Argentinos finansų ministras
Muhammad Hammad Azhar, Pakistano energetikos ministras
Paula Ingabire, Ruandos informacijos ir ryšių technologijų bei inovacijų ministrė
Ronaldas Lamola, Pietų Afrikos teisingumo ir pataisos tarnybų ministras
Birgitta Ohlson, Europos Sąjungos reikalų ministrė 2010–2014 m., Švedija
Mona Sahlin, 2007–2011 m. socialdemokratų partijos lyderė, Švedija
Stavas Shaffiras, Žaliųjų partijos lyderis, Izraelis
Vera Daves de Sousa, Angolos finansų ministrė
Leonardo Di Caprio, aktorius ir klimato aktyvistas
Mattias Klum, fotografas ir aplinkosaugininkas
Džekas Ma, „Alibaba“ įkūrėjas
Laris Peidžas, „Google“ įkūrėjas
Rickenas Patelis, „Avaaz“ įkūrėjas
Davidas de Rothschildas, nuotykių ieškotojas ir aplinkosaugininkas
Jimmy Wale’as, Vikipedijos įkūrėjas
Jacob Wallenberg, Investuotojo pirmininkas
Niklas Zennström, Skype įkūrėjas
Markas Zuckerbergas, „Facebook“ įkūrėjas

Tikslas nuo pat pradžių buvo „nustatyti ir plėtoti į ateitį orientuotą pasaulinę darbotvarkę, sutelkiant dėmesį į viešojo ir privataus sektorių sankirtos problemas“.

Viešoji ir privačioji partnerystė yra vienas iš Pasaulio ekonomikos forumo filosofijos kertinių akmenų. Tai yra valstybės ir didelių įmonių susijungimas (taip pat žinomas kaip korporatyvizmas), siekiant „efektyvesniu“ būdu išspręsti pasaulines problemas. Lyderių pasirinkimas aiškiai atspindi šį siekį.

Jaunųjų pasaulinių lyderių grupei iš pradžių buvo pavesta nustatyti pagrindinius XXI amžiaus iššūkius. Tai buvo taika, aplinka, švietimas, technologijos ir sveikata – sritys, kurias šie būsimieji lyderiai galėtų išnaudoti politiškai, ekonomiškai ir kultūriškai naujajame tūkstantmetyje.

Globalių Rytdienos lyderių (GPL) partneriai 2000 m. buvo didelės pasaulinės kompanijos, tokios kaip „The Coca Cola Company“, „Ernst & Young“, „Volkswagen“ ir „BP Amoco“. Jie galėtų prisidėti prie darbotvarkės „vaidindami aktyvų vaidmenį kuriant ir įgyvendinant GPL projekto koncepciją.

Todėl partneriai gali aktyviai dalyvauti kuriant GPL programas; įmonių partnerių atstovai ir jų svečiai kviečiami į GPL susitikimus .. „Nuo tada, kai „Global Leaders of Tomorrow“ tapo „Young Global Leaders 2004“, tokie partneriai kaip Bill & Melinda Gates Foundation, Google ir JPMorganChase (su programos absolventais) taip pat dalyvavo kaip rėmėjai.

Galutinė viešojo ir privataus sektorių partnerysčių ir šių tikslinių sričių pasekmė yra iš esmės tironiškos socialinės sutarties, pagal kurią individas tapo pavaldus šiems galingiems interesams, sukūrimas. Kilnūs tikslai sukurti geresnį pasaulį taip pat buvo pagrobti. Tai ypač akivaizdu WEF ir JT partnerystės bei pasaulinių tikslų (Agenda 2030) įgyvendinimo kontekste, taikant Ketvirtosios pramonės revoliucijos technologijas.

Tai reiškia, kad XX amžiaus demokratiniai principai ir valdžios pasidalijimas iš esmės buvo visiškai pakirsti, o vietoj jų atsirado nauja pasaulinė klasė, kuri, remdamasi savo interesais, formuoja mūsų bendrą ateitį.

Tai lėmė de facto nacionalinių vyriausybių ir tarptautinių organizacijų privatizavimą, kai lobistai nebelaika lobbi, o pereina į valdžios vietą, formuodami politiką, turinčią tiesioginės įtakos mūsų gyvenimui.

Ką tai reiškia, tapo ypač akivaizdu po to, kai 2020 m. kovo mėn. buvo paskelbta pandemija. Be to, pirmaujančios tarptautinės investicijų valdymo korporacijos, tokios kaip „BlackRock“, vadovaujamos paties Pasaulio ekonomikos forumo atstovo Larry’io Finko, nuolat perkėlinėjo savo pozicijas į priekį.

Vokiečių ekonomistas ir žurnalistas Ernstas Wolffas mano, kad daugelis nacionalinių lyderių, įtrauktų į programą „Jaunasis pasaulinis lyderis“, buvo atrinkti dėl jų noro pastaraisiais metais įvykdyti griežtą karantino darbotvarkę, nekeliant jokių klausimų, ir kad gresianti jų nesėkmė (tai įrodo didėjantis masių nepasitenkinimas) bus panaudota kaip dingstis kuriant naują pasaulinės vyriausybės formą, kurioje senosios tautinės valstybės iš esmės tampa pasenusios kaip valdymo forma.

Tada bus palaipsniui įvesta nauja pasaulinė skaitmeninė valiuta ir universalios bazinės pajamos (UBP), kurios pakeis mūsų pasmerktą pinigų sistemą.[3] Ši išvada iš dalies sutampa su mano išvada.

Ją taip pat palaiko Paulo Raskino scenarijai iš Didžiosios perėjimo iniciatyvos (Great Transition Initiative) apie tai, kaip sukuriama totalitarinė „Naujoji Pasaulio tvarka“ (New Earth Order), kurią ilgainiui pakeis pasaulinė demokratinė vyriausybė (Žemės federacija), turinti pasaulinę konstituciją.[4]

Kovydo pandemija pabrėžė katastrofišką kiekvienos šalies požiūrio į visuomenės sveikatą nesėkmę, o nacionaliniai ekonominiai interesai, ne pasauliniai poreikiai, ir toliau dominuoja diskusijose apie klimato politiką, atverdami kelią klimato chaoso link.

Trijų rūmų Pasaulio parlamentui priklauso keturios pagrindinės Žemės federacijos vyriausybinės agentūros: Pasaulio Aukščiausiojo Teismo sistema, Pasaulio vykdomoji valdžia, Pasaulio teisės sistema (World Enforcement System) ir Pasaulio ombudsmenas[5].

Glenas T. Martinas, Didžiajam Perėjimui reikalinga Žemės konstitucija

Vizija yra tokia, kad taikus ir harmoningas pasaulis, kuriame dominuotų pusiausvyra, sukuriamas įkūrus Pasaulio federaciją su Pasaulio parlamentu, Pasaulio vyriausybe ir Pasaulio teismu. Tai idėjos, kurios ilgą laiką sklandė Romos klube ir glaudžiai siejo Naujojo amžiaus sluoksnius.

Kyla klausimas, kaip tokia nauja pasaulinė galios sistema išvengtų likimo būti užgrobta tų pačių interesų, kurie sukūrė mūsų dabartinę korumpuotą ir žlungančią sistemą?

Tuo atsižvelgiama į tuos, kurie remia tokius projektus kaip „The Great Transition“ (inicijuotą Steveno Rockefellerio pradinio kapitalo). Tai, kas vyksta, yra metodas, padedantis pasiekti galutinį tikslą – pasaulinę technokratinę valdymo sistemą.

Tačiau, mažai tikėtina, kad šis planas bus sėkmingas. Sąmoningumas plinta žaibiškai, o elito panika auga, nes jų naratyvas eižėja ir žmonės tampa vis labiau atsparūs propagandai. Iš ten pat ir visi inkvizitoriai bei „faktų tikrintojai“, kurie uoliai saugojo naratyvą ir padėjo nukreipti viešąją nuomonę „teisinga“ linkme. Jais, be abejo, reikia pasitikėti, nes, pavyzdžiui, Davidas Roy’us Thomsonas, Thomson Reuters Corporation pirmininkas, yra 1993 m. „Global Leaders of Tomorrow“ klasės absolventas.

Atėjo laikas patiems kontroliuoti savo likimus ir nepakliūti į naujus spąstus.

Pastaba skaitytojams: spustelėkite apačioje esančius bendrinimo mygtukus. Sekite mus. Persiųskite šį straipsnį savo el. pašto adresų sąrašais. Perspausdinkite savo tinklaraščiuose ir svetainėse, interneto forumuose. ir tt

Straipsnio žymos

[1] World Economic Forum, GLT Class of 1993.pdf

[2] World Economic Forum, Young Global Leaders Community (searchable list over YGL alumni)

[3] Michael Lord, “Exposed: Klaus Schwab’s School For Covid Dictators, Plan for ‘Great Reset’“, RAIR Foundation, November 10, 2021

[4] Paul Raskin, Journey to Earthland: The Great Transition to Planetary Civilization.pdf, Tellus Institute, Boston, 2016

[5] Glen T. Martin, The Great Transition Requires the Earth Constitution“, Great Transition Initiative, November 2021

Originalus straipsnio šaltinis – Pharos
Autorius © Jacob Nordangard, Pharos, 2022

Paremkite infa.lt per PayPal, Patreon ar jums patogiu PAREMTI būdu. - Nuoširdžiai ačiū parėmusiems.

1 Atsiliepimas

  1. Argus    -  2022-02-21, 08:32

    Adolfas, berods, irgi kūrė Neues Ordnung.

    Atsakyti į šį komentarą

Rašyti Atsiliepimą


Taip pat skaitykite:

Šeimų Sąjūdis

Naujienų Prenumerata

-

Gauti naujienlaiškį el-paštu

Įrašykite savo pašto adresą:

Paslauga nuo Google FeedBurner

Lasvas žodis
Paremti infa.lt per PayPal

Apklausa

Ar sulauksime pirmalaikių rinkimų?


Rodyti rezultatus

Leidžiama ... Leidžiama ...
    Teisininkas: „Stambulo konvencijoje aiškiai parašyta, kad ji yra prieš vyrus“

Teisininkas: „Stambulo konvencijoje aiškiai parašyta, kad ji yra prieš vyrus“

1 atsiliepimas Skaityti visą įrašą
    Vyriausybės planas – įsteigti asmeninę kariuomenę reorganizuojant Šaulių sąjungą

Vyriausybės planas – įsteigti asmeninę kariuomenę reorganizuojant Šaulių sąjungą

1 atsiliepimas Skaityti visą įrašą
    Prof. Ignas Vėgėlė. Dabartinė politika, geriausiu atveju, primena mėgėjišką saviveiklą

Prof. Ignas Vėgėlė. Dabartinė politika, geriausiu atveju, primena mėgėjišką saviveiklą

1 atsiliepimas Skaityti visą įrašą
    Pasaka apie sparnuotą būseną

Pasaka apie sparnuotą būseną

atsiliepimų 2 Skaityti visą įrašą
    Ar Rusija gali užpulti NATO? Lenkijos generolas: Putinas yra iracionalus, todėl gali būti visko

Ar Rusija gali užpulti NATO? Lenkijos generolas: Putinas yra iracionalus, todėl gali būti visko

1 atsiliepimas Skaityti visą įrašą
    Gintaras Furmanavičius. Kuro kainos. Nesekmadieniniai skaitiniai #105

Gintaras Furmanavičius. Kuro kainos. Nesekmadieniniai skaitiniai #105

1 atsiliepimas Skaityti visą įrašą
    LŠS naujienos, prezidento [s]pjūvis, riaušių įranga kariuomenei, naujas „krizių valdymas“ – kur link einame

LŠS naujienos, prezidento [s]pjūvis, riaušių įranga kariuomenei, naujas „krizių valdymas“ – kur link einame

atsiliepimų 5 Skaityti visą įrašą
    Dvasininkas Arnoldas Valkauskas. Stebime ketinimus atsisakyti prigimtinio vyro ir moters papildomumo

Dvasininkas Arnoldas Valkauskas. Stebime ketinimus atsisakyti prigimtinio vyro ir moters papildomumo

1 atsiliepimas Skaityti visą įrašą
    Lietuvos vyskupai: Bažnyčios mokymas apie šeimą nesikeičia

Lietuvos vyskupai: Bažnyčios mokymas apie šeimą nesikeičia

atsiliepimų 3 Skaityti visą įrašą
    Verslui žlungant dėl Kinijos sankcijų, kurias išprovokavo Lietuvos valdžia – pastaroji siūlo jam paskolas

Verslui žlungant dėl Kinijos sankcijų, kurias išprovokavo Lietuvos valdžia – pastaroji siūlo jam paskolas

0 atsiliepimų Skaityti visą įrašą
    Seimo narė Beata Petkevič: Ko nori opozicija?

Seimo narė Beata Petkevič: Ko nori opozicija?

0 atsiliepimų Skaityti visą įrašą
    Popiežius priekaištauja dėl Rusijos „žiaurumo“ Ukrainoje ir pripažįsta, kad karas galėjo būti „tam tikru būdu išprovokuotas“

Popiežius priekaištauja dėl Rusijos „žiaurumo“ Ukrainoje ir pripažįsta, kad karas galėjo būti „tam tikru būdu išprovokuotas“

atsiliepimų 4 Skaityti visą įrašą
    Lituanistė Vytenė Saunoriūtė Muschick: „Jaučiu atsakomybę kalbėti apie tai, kas buvo jaunesnei kartai, jai suprantama kalba“

Lituanistė Vytenė Saunoriūtė Muschick: „Jaučiu atsakomybę kalbėti apie tai, kas buvo jaunesnei kartai, jai suprantama kalba“

0 atsiliepimų Skaityti visą įrašą
    Ar buvo teisėtas „Galimybių pasas“ svarstys Konstitucinis teismas

Ar buvo teisėtas „Galimybių pasas“ svarstys Konstitucinis teismas

atsiliepimų 6 Skaityti visą įrašą

Šitas šūdo gabalas turi puikią progą pasirinkti, kam čiulpti. Regis, "aukštas ir gražus" jau pasirinko...

Taip, masažas, daromas artimo žmogaus, yra nenusakomas gėris ir artumas. Todėl noriu išmokti masažuoti taisyklingai,...

Gudijos! Nors fašistinę sulos būsena nepagydoma. Bet visada yra viltis. Bandyk....

Gydytis ir į psich. Gydykla kartu pasiimk nuoseda...

-> T0mas J. - dėl išleidžiamų biudžeto pinigų pilnai sutinku, tik prisiminkime - net suknistų...

Bet nėra, lb gaila......

NATO niekas ne nepuolė. Užtat ji puolė (nors "gynybinė) ir ne kartą. Nežinau, ar tuo...

Vienas rusų blogeris ta tema sakė: "Siauras Suvalkų koridorius staiga gali tapti Lietuvos pločio. Ir...

Aš ne belgiška ramybe pasikliauju, pasikliauju tuo jog nuo įsikūrimo niekas nė karto neišdrįso NATO...

-> Heoo "lietuviai savo kariuomenės nemaitina".. ?! 10% biudžeto pajamų - krašto apsaugai. Kas Europoje...