• Parama infa.lt veiklai
 • Apie infa.lt
 • Rinkmenos
 • Galerija

infa.lt

Izraelio profesorius Ehudas Qimronas: „Sveikatos ministerija, laikas pripažinti savo politikos žlugimą“

Izraelio profesorius Ehudas Qimronas: „Sveikatos ministerija, laikas pripažinti savo politikos žlugimą“

12 sausio
09:30 2022
Ehud Qimron

Profesorius Ehud Qimron (centre) iš Tel Aviv University (Haaretz)

Profesorius Ehudas Qimronas, Tel Avivo universiteto Mikrobiologijos ir imunologijos katedros vadovas ir vienas iš pirmaujančių Izraelio imunologų, parašė atvirą laišką, kuriame aštriai kritikuoja Izraelio – o iš tikrųjų pasaulinį – koronaviruso pandemijos valdymą, rašo swprs.org.

visas laiškas hebrajų kalba: mako.co.il (2022 m. sausio 6 d.)

Sveikatos apsaugos ministerija, laikas pripažinti nesėkmę

Galų gale tiesa visada bus atskleista, o tiesa apie koronaviruso politiką pradeda aiškėti. Kai destruktyvios koncepcijos žlunga viena po kitos, nelieka nieko kito, kaip tik pasakyti ekspertams, vadovusiems pandemijos valdymui – mes jums sakėme.

Po dvejų metų pagaliau suprantate, kad kvėpavimo takų viruso negalima nugalėti ir, kad bet koks toks bandymas pasmerktas žlugti. Jūs to nepripažįstate, – per pastaruosius dvejus metus nepripažinote beveik jokios savo klaidos, tačiau žvelgiant atgal aišku, kad beveik visi jūsų veiksmai gėdingai žlugo, ir net žiniasklaida jau su vargu pridengia jūsų gėdą.

Nepaisant ilgų stebėjimų ir mokslo žinių, jūs atsisakėte pripažinti, kad infekcija ateina bangomis, kurios išnyksta savaime. Jūs primygtinai tvirtinote, kad kiekvienas bangos nuosmukis įvyko tik dėka jūsų sprendimų, todėl per melagingą propagandą „įveikėte marą“. Ir vėl jūs jį nugalite, ir vėl, ir vėl, ir vėl.

Jūs atsisakėte pripažinti, kad masiniai testavimai yra neveiksmingi, nepaisant to, kad jūsų pačių nenumatytų atvejų planuose tai aiškiai nurodyta („Sveikatos sistemos pasirengimo planas gripo pandemijai, 2007″, p. 26).

Jūs atsisakėte pripažinti, kad pasveikimas persirgus apsaugo labiau nei vakcina, nepaisant ankstesnių žinių ir stebėjimų, rodančių, kad nepersirgę paskiepyti žmonės dažniau užsikrečia nei persirgę. Jūs atsisakėte pripažinti, kad paskiepyti platina infekciją, nepaisant stebėjimų duomenų. Remdamiesi tuo, jūs tikėjotės įgyti bandos imunitetą vakcinacijos dėka – ir jums nepavyko.

Jūs primygtinai reikalavote nekreipti dėmesio į tą faktą, kad ši liga yra dešimtis kartų pavojingesnė rizikos grupėms ir vyresnio amžiaus žmonėms nei jauniems žmonėms, kurie nepriklauso rizikos grupėms, nepaisant žinių, kurios atkeliavo iš Kinijos dar 2020 m.

Jūs atsisakėte priimti „Baringtono deklaraciją“, pasirašytą daugiau nei 60 000 mokslininkų ir medicinos specialistų, ir kitas programas pagrįstas sveiku protu. Jūs nusprendėte iš jų išsityčioti, apšmeižti, iškraipyti jų žodžius ir diskredituoti. Vietoj tinkamų programų ir žmonių pasirinkote specialistus, kuriems trūksta atitinkamo išsilavinimo pandemijos valdymui (fizikus kaip vyriausiuosius vyriausybės patarėjus, veterinarus, apsaugos pareigūnus, žiniasklaidos darbuotojus ir pan. (Lietuvoje tas pat – infa.lt)

Jūs nesukūrėte veiksmingos pranešimų apie šalutinį vakcinų poveikį sistemos, o ateinantys pranešimai apie šalutinį poveikį netgi buvo ištrinami iš jūsų Facebook puslapio. Gydytojai vengia susieti net akivaizdų šalutinį poveikį su vakcina, kad nepersekiotumėte jų taip, kaip darėte tai su kai kuriais jų kolegomis.

Jūs nepaisėte daugelio pranešimų apie moterų mėnesinių intensyvumo ir menstruacinio ciklo trukmės pokyčius. Nuslėpėte duomenis, kurie leidžia atlikti objektyvius ir tinkamus tyrimus (pavyzdžiui, pašalinote duomenis apie Ben Guriono oro uosto keleivius). Vietoj to nusprendėte kartu su „Pfizer“ vadovais skelbti neobjektyvius straipsnius apie vakcinų veiksmingumą ir saugumą.

Neatitaisoma žala pasitikėjimui

Tačiau iš savo pakilimo aukštumų nepaisėte fakto, kad galiausiai tiesa bus atskleista. Ir ji jau ima aiškėti. Tiesa ta, kad jūs sumažinote visuomenės pasitikėjimą jumis iki precendento neturinčių žemumų ir sumenkinote savo, kaip valdžios atstovų, statusą. Tiesa ta, kad sudeginote šimtus milijardų šekelių be jokios naudos – už propagandinių gąsdinimų publikavimą, neveiksmingiems testams, destruktyvias izoliacijas ir blokavimą, gyvenimo ritmo sutrikdymą per pastaruosius dvejus metus.

Jūs sužlugdėte mūsų vaikų išsilavinimą ir jų ateitį. Jūs privertėte vaikus jaustis kaltais, išsigandusiais, pastūmėjote rūkyti, gerti, tapti priklausomiems, mesti mokslus ir ginčytis, kaip patvirtina mokyklų vadovai visoje šalyje. Jūs nusmukdėte pragyvenimo lygį, ekonomiką, pakenkėte žmogaus teisėms, psichinei ir fizinei visuomenės sveikatai.

Jūs šmeižėte kolegas, kurie su jumis nesutiko, privertėte žmones eiti vieniems prieš kitus, skaldote visuomenę ir poliarizuojate diskursą. Jūs be jokio mokslinio pagrindo įvardijote nusprendusius nesiskiepyti žmones visuomenės priešais ir ligų platintojais. Jūs precendento neturinčiu būdu propaguojate drakonišką diskriminacijos, žmogaus teisių neigimo ir žmonių, įskaitant vaikus, segregacijos dėl medicininio pasirinkimo, politiką. Segregacijjos, neturinčios jokio epidemiologinio pagrindimo.

Kai lyginate savo vykdomą destruktyvią politiką su protinga kai kurių kitų šalių politika – aiškiai matote, kad jūsų sukelta destrukcija tik pridėjo daugiau aukų prie tų, kurios buvo pažeidžiamos viruso. Ekonomika, kurią sugriovėte, bedarbiai, kuriuos palikote be pragyvenimo šaltinio, ir vaikai, kurių išsilavinimą sunaikinote, perteklinės aukos, atsirado tik dėl jūsų pačių nutarimų ir veiksmų.

Šiuo metu skubios medicinos pagalbos nėra, ir jūs tokią būseną eskaluojate jau dvejus metus, nes trokštate valdžios, biudžetų ir kontrolės. Vienintelė nepaprastoji padėtis dabar yra ta, kad jūs vis dar nustatote politiką ir turite didžiulius biudžetus propagandai ir sąmonės inžinerijai, užuot nukreipę juos į sveikatos priežiūros sistemos stiprinimą.

Ši ekstremali situacija turi baigtis!

Tel Avivo universiteto Medicinos fakulteto profesorius Udi Qimron

PARAMA. infa.lt Naujienlaiškis
žiūrėjo 7 429

Žymos

Atsiliepimų 4

 1. V. C.    -  2022-01-12, 14:23

  PAGALIAU!

  Atsakyti į šį komentarą
 2. Loreta    -  2022-01-13, 11:38

  Pagaliau

  Atsakyti į šį komentarą
 3. Laimute    -  2022-01-13, 11:43

  Lenkiu žilą galvą.

  Atsakyti į šį komentarą
 4. Vytautas    -  2022-01-13, 17:28

  Vladimiras Zelenko (žmogus, išgydęs nuo kovido Donaldą Trumpą, Brazilijos prezidentą ir dar 6000 žmonių) dar prieš 2 metus liudijo Izraelio rabinų teisme, sakydamas viską tą patį. Matyt, šekelių būta labai nemažai, kad nieko pakeisti Izraelyje nepavyko. Tikėkimės, šįkart seksis geriau.

  Atsakyti į šį komentarą

Rašyti Atsiliepimą


Taip pat skaitykite:

Šeimų Sąjūdis

Naujienlaiškio Prenumerata


Paremti infa.lt per PayPal
Lasvas žodis

Apklausa

Ar pritariate dvigubai ir daugiau pilietybių?


Rodyti rezultatus

Leidžiama ... Leidžiama ...

kad pandemiju ir iprastu karu nebeuzteks,kad "sureguliuoti populiacija"!?...

patoso ir tragizmo,kad neabejotinai kandidatuos. Pamatysite!...

Ar Serbijos žmonės kaip ir Lietuvoj išsirinko seksualiai nenormalią valdžią?...

deretu energetika valdyti valstybei,o ne spekuliantams!...

ruosiasi palikti ta birza,nes ji tam ir sugalvota,kad kelti kainas....

referendumo duobkasys Tapinas to neleis!...

lygiu valdzios jau seniai turtuoliu UABai. Ir niekas ju nekeis,nes savo sponsoriu interesus jie atstovauja...

Nėra net žodžių kokius galima būtų panaudoti apibūdinti šitą valdžią. Lieka tik keiksmažodžiai. Per visą...

Infa.lt Pagarba jums kad esate ir Pirmyn ! Lietuvos žmones pavargo nuo melo ir apgaulės...

Naudingiausia tai būtų valdžia išjungti, kiek pinigų sutaupyta būtų tą siurbyklę išjungus, užgyventumėme kaip šveicarai...

Iš to vadinamo gaublio liktu tik baranka...