infa.lt

Kontrabandininkai atgabeno nelegalus iš Artimųjų Rytų terorizmo židinių prie JAV pasienio

Kontrabandininkai atgabeno nelegalus iš Artimųjų Rytų terorizmo židinių prie JAV pasienio

06 birželio
01:02 2016
JAV pasienio patrulis

JAV pasienio patrulis Crystal A. Diaz, iš JAV pasienio Tucson sektoriaus Arizonoje, patruliuoja su savo ATV. | (AP Nuotrauka / JAV Pasienio patrulis)

„Kontrabandininkų organizacijai pavyko pristatyti nelegalius imigrantus iš Artimųjų Rytų terorizmo židinių tiesiai prie JAV slenksčio“, – tvirtina The Washington Times žurnalistas Stephen Dinan. Kaip nurodoma leidinio ištirtuose vidiniuose vyriausybiniuose dokumentuose, imigracijos tarnybos darbuotojai aptiko mažiausiai tuziną vyrų iš Artimųjų Rytų, nelegaliai atgabentų į Vakarų pusrutulį organizacijos, kuri bazuojasi Brazilijoje: ji susiejo juos su meksikiečiais palydovais, lydėjusiais pastaruosius link amerikiečių pasienio. Nelegalių imigrantų tarpe buvo palestiniečiai, pakistaniečiai ir vienas afganas, kuris, pasak vidaus saugumo ministerijos atstovų, turi giminystės ryšius su „Talibano“ atstovais ir buvo „sąmokslo, siekiant surengti ataką prieš JAV ir/ar Kanadą dalyviu“. Jis buvo vienu iš šešių žmonių gimusių „ypatingo dėmesio šalyse“.

„Praėjusių metų pabaigoje, grupė, vadovaujama dviejų meksikiečių, nusamdytų kontrabandininkų organizacijos, prašliaužė po pasienio užtvara Arizonoje ir praėjo apie 15 mylių (24,1 km) į šiaurę, po ko vėliau buvo aptikta pasienio kontrolės“, – sakoma dokumentuose, gautuose kongresmeno Danjano Hanterio (Duncan Hunter) .

„Tampa neaišku ar pavyko grupuotei pravesti kitus nelegalius imigrantus iš „ypatingo dėmesio šalių“ nepastebėtus pasieniečių, tačiau dokumentai esantys Hanterio dispozicijoje, patvirtina nuogąstavimus dėl to, jog egzistuoja kanalas, kuriuo būsimieji nelegalai iš terorizmo židinių gali patekti tiesiai prie JAV slenksčio, – rašoma publikacijoje. Ne ką mažiau verčia nerimauti ir tas faktas, kad pasieniečių patrulis ne iškart aptiko afgano ryšius su teroristais, kadangi duomenų bazėje, kurią agentai patikrino pirmiausia, jo duomenų nebuvo. Ir tik, kai jie patikrino FTB duomenų bazę, išaiškėjo, jog jis gali kelti pavojų“. nelegalai, nelegalus, imigrantai

„Grupuotės, sugebančios nelegaliai gabenti į šalį potencialius teroristus, seniai kelia susirūpinimą, bet Obamos administracija ramino šiuos nuogąstavimus, tvirtindama, jog pietvakarių pasienis nėra tikėtina smogikų kelionės kryptis. Tačiau pastaraisiais metais tam atsirado naujų įrodymų“, – rašo straipsnio autorius. JAV Imigracijos ir muitų policijos duomenimis, „2015 metais, vykdant „Lucero“ operaciją buvo aptikta 14 nelegalių žmonių kontrabandos kanalų, tame tarpe keletas žmonių transportavimo iš Rytų pusrutulio į Lotynų Ameriką, o iš ten į JAV, operacijų“.

PAREMTI infa.lt         → Naujienlaiškis
žiūrėjo 150

Žymos

0 Atsiliepimų

Rašyti Atsiliepimą


Taip pat skaitykite:

Šeimų Sąjūdis

Naujienlaiškio Prenumerata


Paremti infa.lt per PayPal
infa.lt

Apklausa

Ar kainų augimo fone pradėjote mažiau ir/ar pigiau pirkti?


Rodyti rezultatus

Leidžiama ... Leidžiama ...