• Parama infa.lt veiklai
 • Apie infa.lt
 • Rinkmenos
 • Galerija

infa.lt

Aurimas Guoga. Kaip šiandien gyvena tie, kurie atsisakė leistis naikinamąsias medžiagas

Aurimas Guoga. Kaip šiandien gyvena tie, kurie atsisakė leistis naikinamąsias medžiagas

09 spalio
09:40 2021
Aurimas Guoga

Facebook nuotr.

Šįkart žinutė tiems, kurie susileido. Kaip mums įdomu kas vyksta jų teritorijoje, susileidusieji dar labiau domisi kaip sekasi mums. Ne tiek jau daug su kuo bendrauju, todėl išsamaus vaizdo nepateiksiu, bet apie save galiu papasakoti.

Tiek pas mane, tiek pas daugelį kitų kurie išlieka arba remia išliekančius – business as usual. Ačiū D-vui, kol kas sukrėtimų nepatyriau, o patiriamus menkučius nepatogumus su kaupu atsveria pliusai.

Pirma kokie minusai. Pora kartų, kai buvo šalčiau, norėjau užeiti į kavinę, tačiau teko likti lauke. Vieną kartą net nesulaukiau padavėjo ir teko paėjėti iki gretimos užeigos. Dar vieną kartą buvau sumanęs užsukti įsigyti specialios kavos, kurios dabar galima tik su paklusnumu, bet teko tenkintis kita rūšimi. Viskas, tuo nepatogumai ir baigiasi.

Ką įgijau. Šeimyna pradėjome apsipirkinėti atvirame turguje. Neįtikėtina koks pokytis. Pardavėjai šypsosi juokauja, atradau kad prekyboje žmonės neturi būti kaip robotai. Maistas nepalyginamai geresnis nei ką pirkdavomės prekybos centre (tiesa, truputį brangiau, tačiau kokybė šį skirtumą su kaupu atperka). Pradėjome ragauti įvairių naujų patiekalų, kurių anksčiau nesigaminome.

Mažiau sumaišties. Kadangi man galimybės patekti kiek apribotos, mažiau judu. Sėdžiu prie kompo ir tvarkingai dirbu. Padariau daugiau ir geriau. Galite pasižiūrėti – pastaruoju metu Tiško kanaliuko lygis juntamai ūgtelėjo.

Visuomeninė veikla – ten mano reikalai pakilo į padangę. Tapau populiarus Feisbuke, daug kas čia ateina pasisemti minčių kaip toliau gyventi, kaip prisitaikyti prie Pišo destrukcijos. Daugiau užsuka ir į namus. Įvairūs visuomenininkai nori labiau susivokti esamoje situacijoje, tad ieško progos užsukti ir pabendrauti.

Kas dėl viruso, mano padėtis tokia. Kadangi jau daugelį metų gyvenu sveikuoliškai, virusas manęs neima. Net nežinau ar dėkoti ponui D-vui, nes iš tiesų būčiau ne prieš pasigauti ir persirgti. Tačiau nesusergu. Aišku, susirgti geidžiu ne tiek jau labai kad dėl to atsisakyčiau sveikuoliškų įpročių. Kaip suprantate, viruso visiškai nesisaugau, kaukę nešioju tik dėl akių – ir tai ne visada. Žmonės žiūri palankiai kaip autobuse sėdi be kaukės.

Dar vienas įdomus dalykas. Kai man prireikia kokių nors paslaugų, paskambinu seniems kontaktams ir tada pokalbis vyksta taip, kad tai jų problema rasti kaip mane aptarnauti.

Pavyzdžiui, prireikė apsikirpti. Kirpėja pasikvietė mane į atskirą kambarėlį ir ten tvarkingai apkirpo. O tuo pačiu ir pasiguodė, išsiteiravo kaip siūlyčiau toliau gyventi. Tad nesileidžiantis naikinamųjų medžiagų ir dar aktyvistas yra visuomenės didvyris ir įkvėpimo šaltinis.

Na ir aišku strateguoju ką reikės daryti kai Pišas žlugs. Tada visa valdžia pereis į išliekančių rankas. Būtinai pravedinėsime visuomenės dekuoktservatyvizaciją – reikės užsitikrinti, kad prietrankos negrįžtų ir vėl nepaimtų mūsų įkaitais. Po sovietmečio padarėme tą klaidą – leidome buvusiems likti. Šį kartą to tikrai nebus.

Pišas su bendražygiais siaubiant šalį keliaus į teismą, ten teks atsakyti už sukeltas mirtis, sužalotą sveikatą ir sužlugdytus verslus. Jau dabar rinkite medžiagą teismui.

Būtinai reikia atimti leftistų neteisėtai užgyventą turtą ir išvaryti iš aukštesnių pareigų. Kadangi idėjoms prigyti reikia laiko, jau dabar ruošiu kolegas kad tai tai pirmoji užduotis kai perimsime valdžią. O antroji – sukurti tokią tvarką, kad politinis gyvenimas būtų pajungtas moralės konstitucijai.

Tai tiek. Išliekančių nuotaikos, bent jau mano, lieka stabilios, o ateityje turėsim daug nuveikti likviduojant leftistų valdymo padarinius. Taigi mes nusiteikę sugrįžti, todėl kuoktelėjusiems Pišo gerbėjams geriau pernelyg neįsijausti į leftistų primestą vaidmenį.

Pirmą kartą šis tekstas paskelbtas jo autoriaus asmeninėje Facebook paskyroje.

PARAMA. infa.lt Naujienlaiškis
žiūrėjo 5 090

Žymos

Atsiliepimų 12

 1. tomas    -  2021-10-09, 10:11

  esu pensininkas.Entuziastingai lankydavau kultūrinius renginius paskaitas…Dabar viskas su gp.,išskyrus ekskursijas lauke ir bažnyčią.Labai pajutau suvaržymus,bet tai smulkmena palyginus su galimybe rinkis…Bet ar ilgai?

  Atsakyti į šį komentarą
  • Gražina    -  2021-10-10, 10:13

   Nesirgau ir nesergu tokiomis ligonis,vedų sveiką gyvenseną, svarbu žinoti kas vyksta realiai pasaulyje ir atsijuoti pelus nuo grūdų, ačiū Dievui visagaliui,jis mano stiprybė,gydytojas visų ligų, kurių neisgydo gydytojai mokslininkai,, svarbu žinoti kad dar yra protingų žmonių ir minčių

   Atsakyti į šį komentarą
   • vitalijus    -  2021-11-16, 15:24

    o mane iš krikščioniškos bažnyčios išvarė nes be kaukės , aš tik uždaviau jiems klausymą, kuom jūs skiriatės nuo pasaulio??!

 2. Hm    -  2021-10-09, 12:48

  Keista, bet man niekas nepasikeitė nei darbe, nei po darbo, tik į ūkinių prekių parduotuve nepatenku, bet galiu užsisakyti

  Atsakyti į šį komentarą
 3. Paradoksas    -  2021-10-09, 13:48

  Jo aš irgi jau visa ta laiką niekaip nesusergu.Ir skirtingai nei autorius nesu sveikuolis nei saugausi.Dar pridėsiu kad dažnai būnu toj išskirtinėj šaly kur nėra jokio karantino:Švedija.Tai kam man tas marmalas,gal atsakys kurie tiki šiuolaikiniu mokslu

  Atsakyti į šį komentarą
  • Myndė    -  2021-10-10, 19:38

   geriau paklausk tų, kieno šeimose žmonės mirė.
   Yra kitas kelias – gyventi vadovaujantis „Mamos pykčiui, nušalsiu ausis“ ir vaidinti „disidentus“ feisbuke. Infantilizmas, aišku, bet turim ką turim…

   Atsakyti į šį komentarą
   • Ona    -  2021-10-11, 06:24

    Bandau ieškoti savo aplinkoje mirusiu nuo viruso, bet radau tik du mirusius po skiepų. juk turime remtis tik sava patirtimi, o ne tuo ką ten kelinta bobutė pasakė 🙂

   • Vardas    -  2021-10-11, 13:02

    Dar paklausk mirusių paskiepytų, kokia jų nuomonė apie covid skiepą

 4. Myndė    -  2021-10-09, 16:00

  jei naudojies veidaknyge – ar su skiepu, ar be – nelabai tu man atrodai protingas…

  Atsakyti į šį komentarą
 5. amam    -  2021-10-10, 10:45

  Smagu paklausyt protingo,normalaus zmogaus.Net ateitis atrodo ne tokia niuri.Sekmes

  Atsakyti į šį komentarą
 6. Ona    -  2021-10-11, 06:21

  Klausimas, o kas maišo dabar perimti valdžią? Jeigu maišo, tai ar nekyla klausimas, kad tai maišys ir ateityje,pasitikėjimas esančių valdžioje kelia įspūdį, kad jie žino jog už nieką nereikės atsakyti ?

  Atsakyti į šį komentarą
 7. violeta    -  2021-10-11, 13:59

  saunuolis Aurimas,as taip pat nesergu ir nesirgsiu,nuodu nesileidziu ir nesileisiu,dziaugiuosi gyvenimu

  Atsakyti į šį komentarą

Rašyti Atsiliepimą


Taip pat skaitykite:

Šeimų Sąjūdis

Naujienlaiškio Prenumerata


Paremti infa.lt per PayPal
Lasvas žodis

Apklausa

Ar pritariate dvigubai ir daugiau pilietybių?


Rodyti rezultatus

Leidžiama ... Leidžiama ...

kad pandemiju ir iprastu karu nebeuzteks,kad "sureguliuoti populiacija"!?...

patoso ir tragizmo,kad neabejotinai kandidatuos. Pamatysite!...

Ar Serbijos žmonės kaip ir Lietuvoj išsirinko seksualiai nenormalią valdžią?...

deretu energetika valdyti valstybei,o ne spekuliantams!...

ruosiasi palikti ta birza,nes ji tam ir sugalvota,kad kelti kainas....

referendumo duobkasys Tapinas to neleis!...

lygiu valdzios jau seniai turtuoliu UABai. Ir niekas ju nekeis,nes savo sponsoriu interesus jie atstovauja...

Nėra net žodžių kokius galima būtų panaudoti apibūdinti šitą valdžią. Lieka tik keiksmažodžiai. Per visą...

Infa.lt Pagarba jums kad esate ir Pirmyn ! Lietuvos žmones pavargo nuo melo ir apgaulės...

Naudingiausia tai būtų valdžia išjungti, kiek pinigų sutaupyta būtų tą siurbyklę išjungus, užgyventumėme kaip šveicarai...

Iš to vadinamo gaublio liktu tik baranka...