• Parama infa.lt veiklai
 • Apie infa.lt
 • Rinkmenos
 • Galerija

infa.lt

JK: 10.000 mirčių nuo vėžio, susijusių su COVID pandeminiais apribojimais: ataskaita

JK: 10.000 mirčių nuo vėžio, susijusių su COVID pandeminiais apribojimais: ataskaita

24 rugsėjo
09:30 2021

Remiantis šią savaitę paskelbta Londono universiteto koledžo ataskaita, nuo pat koronaviruso pandemijos pradžios, atsisakymas kontaktinių vizitų pas gydytojus gali sukelti 10 000 nereikalingų mirčių, rašo Epoch Times

Universiteto mokslininkai prognozavo, kad 2020 m. Jungtinėje Karalystėje sumažėjus bendrosios praktikos gydytojų siuntimams skubios pagalbos srityje, vėlyva vėžio diagnozė buvo nustatyta apie 40 000 žmonių. Toks vėlavimas kartu su ilgesniu gydymu Nacionalinėje sveikatos tarnyboje (NHS) dėl pandemijos apribojimų reiškia, kad tūkstančiai nuo vėžio mirs „žymiai anksčiau“, nei jiems skirta.

Tyrimas parodė, kad daugiau nei 60 procentų universiteto apklaustų žmonių buvo nerimavo dėl to, kad pandemijos metu galėtų pakalbėti su bendrosios praktikos gydytoju apie „nedideles sveikatos problemas“. Ataskaitoje sakoma, kad prieš paplintant koronavirusui, apie 80 procentų susitikimų su gydytojais buvo kontaktiniai, tačiau liepą tokių konsultacijų buvo tik 57 procentai , pažymima pranešime.

„Tiesioginiu pandemijos poveikiu tapo ankstyvosios diagnozės atidėjimas. Net iki pandemijos Didžiosios Britanijos rodikliai nebuvo geriausi pasaulyje “,- sakė pranešimo bendraautorius Davidas Tayloras, Londono universiteto koledžo profesorius, rašo„ The Telegraph “.

„Yra keletas įrodymų, liudijančių, kad kiekvienas mėnuo atidėto gydymo gali septyniais procentais padidinti ankstyvos mirties riziką“, – sakė jis. „Kai kurie dalykai yra susiję su tuo, kad pacientai neateina, nerimaudami, kad bus našta savo šeimos gydytojui, kai kurie – dėl negalėjimo patekti pas gydytoją, priežasčių“.

Dr Foster strategijos ir analitikos direktorius Tomas Binsteadas kalbėjo apie ataskaitą taip: „Apskritai analizė rodo, kad ilgalaikis pandemijos poveikis greičiausiai bus toli einantis, o dėl praleistų diagnozių ir atidėtų procedūrų, ateityje gali būti paklausos banga.

„Vėžys dabar gali pareikalauti daug didesnio gydymo lygmens ar net būti neišgydomas jei dėl krizės jis buvo nepastebėtas ar negydytas“.

Tuo tarpu NHS atstovas spaudai „The Telegraph“ ir kitoms naujienų agentūroms rugsėjo 21 d. tvirtino, kad pandemijos metu agentūra pirmenybę teikė asmenims, ieškantiems medicininės pagalbos dėl vėžio.

PARAMA. infa.lt Naujienlaiškis
žiūrėjo 231

Žymos

Atsiliepimų 2

 1. Vida    -  2021-09-24, 09:38

  Dar yra daug mokslinių tyrimų, kad kuo mažiau lankomasi pas gydytojus, tuo mažiau mirčių, taip kad nereikia mūsų gąsdinti

  Atsakyti į šį komentarą
 2. Rita    -  2021-09-25, 10:27

  Vakcinos gali sukelti vėžinius susirgimus. Todėl ko gero manipuliuojama tokiais duomenimis, kad paslėpti šalutinį covid vakcinų poveikį. Tai mano subjektyvi nuomonė.

  Atsakyti į šį komentarą

Rašyti Atsiliepimą


Taip pat skaitykite:

Šeimų Sąjūdis

Naujienlaiškio Prenumerata


Paremti infa.lt per PayPal
Lasvas žodis

Apklausa

Ar pritariate dvigubai ir daugiau pilietybių?


Rodyti rezultatus

Leidžiama ... Leidžiama ...

kad pandemiju ir iprastu karu nebeuzteks,kad "sureguliuoti populiacija"!?...

patoso ir tragizmo,kad neabejotinai kandidatuos. Pamatysite!...

Ar Serbijos žmonės kaip ir Lietuvoj išsirinko seksualiai nenormalią valdžią?...

deretu energetika valdyti valstybei,o ne spekuliantams!...

ruosiasi palikti ta birza,nes ji tam ir sugalvota,kad kelti kainas....

referendumo duobkasys Tapinas to neleis!...

lygiu valdzios jau seniai turtuoliu UABai. Ir niekas ju nekeis,nes savo sponsoriu interesus jie atstovauja...

Nėra net žodžių kokius galima būtų panaudoti apibūdinti šitą valdžią. Lieka tik keiksmažodžiai. Per visą...

Infa.lt Pagarba jums kad esate ir Pirmyn ! Lietuvos žmones pavargo nuo melo ir apgaulės...

Naudingiausia tai būtų valdžia išjungti, kiek pinigų sutaupyta būtų tą siurbyklę išjungus, užgyventumėme kaip šveicarai...

Iš to vadinamo gaublio liktu tik baranka...