• Parama infa.lt veiklai
 • Apie infa.lt
 • Rinkmenos
 • Galerija

infa.lt

Algimantas Rusteika. Bukalaurų valdžia šoke – nebepavyksta vykdyti nurodymų!

Algimantas Rusteika. Bukalaurų valdžia šoke – nebepavyksta vykdyti nurodymų!

25 rugsėjo
09:30 2021

A.Dulkys ir I.Šimonytė

Kiek ten milijonų slapta, per visokias švogerių viešųjų ryšių tarnybas ir per biudžetinę koservalybių LRT mesta baisybių propagandai? Ir nieko – šalies vyriausioji buhalterė, patapusi sveikatos specialiste, rausta bąla ekranuose ir atsiprašo už nesusivaldymą, nepavykstant „suvaldyti“ naujojo gripo.

Sveikatai vadovaujantis buhalteris su ištikima, su per instancijas už parankės einančia pavaduotoja, atsakinga už baisios ligos „suvaldymą“, beje, irgi buhaltere, tuoj įpareigos miegoti ir tuštintis su kaukėmis. Nors nereikia būti buhalteriu, kokiu nors biudžeto atšertu duomenų mokslininku ar darbe neturinčiu ką veikti valstybinio banko pavaduotoju, kad suvoktum, kas vyksta.

Plika akimi matomi styro faktai, kurių bukalaurai nenori paaiškinti ir tik kažką nerišliai vapa apie lietuvių „nepilietiškumą“ ir „solidarumą“:

1.Kodėl lygiai prieš metus, kai vakcinų dar niekur nebuvo, naujojo gripo „atvejų“ skaičius, plitimo greitis ir mirčių skaičius buvo daugsyk mažesnis negu dabar, kai baigiama paskiepyti visa suaugusiųjų „populiacija“?

2.Kodėl tos pačios kultūros ir klimato kaimyninėse šalyse „viruso suvaldymo“ rodikliai daug geresni ir mažiau mirštama ten, kur drakoniškų suvaržymų ir piliečių uždarymo nėra, negu Lietuvoje su savo kaukėmis, arklio pasais, šlagbaumais, dulkiais ir verygomis?

Atsakymas aiškus kiekvienam, išsaugojusiam sveiko, neužtemdyto totalia valdiška propaganda proto likučius: realybė parodė, jog vakcinos, palengvindamos kai kuriose didelės rizikos grupėse esančių ligonių ligos eigą, neapsaugo nei nuo susirgimo, nei nuo viruso tolesnio platinimo, nei nuo susirgimų plitimo greičio.

Vakcinos buvo beveik metus laiko kurtos ir gamintos pagal pirminę viruso versiją ir imtos naudoti 2020 metų pabaigoje. Ir sutapk man taip, kad būtent tuo metu ėmė ir pasirodė gausios viruso mutacijos, nuo susirgimo kuriomis ir plitimo vakcinos neapsaugo, tų mutacijų ėmė rastis vis daugiau.

Ir kaip čia neprisiminsi pavasarį paskelbto Nobelio premijos laureato, ŽIV atradėjo Luco Montagnier ir kitų mokslininkų įspėjimo, kad masinė vakcinacija paspartins pavojingų mutacijų atsiradimą, nes vakcinuotame organizme, stabdančiame viruso vystymąsi, didesnę tikimybę išgyventi ir plisti turi būtent viruso mutacijos?

Mūsų didysis ŽIV specialistas ir LRT žvaigždė S.Čaplinskas, nors ir negavęs Nobelio ir visą karjerą padaręs triūsdamas pagal Luco Montagnier atrastus principus, nedelsiant jį „paneigė“.

Kiti kovidiniai mokslininkai taip pat bemat subruzdo: „teoriškai toks teiginys galėtų būti teisingas, bet praktiškai toks efektas nepastebėtas“. Feisbuke „nepriklausomi faktų tikrintojai“ iš 15 min. ar Delfio genijų, neturintys žalio supratimo apie virusologiją, gavę komandą užkabino Nobelio premijos laureato publikacijai etiketę „iš dalies klaidinga informacija“. Ir visi nusiramino.

O mutacijų – ir vis pavojingesnių – toliau radosi vis daugiau, ėmė „lūžti“ valstybės, vakcinavę praktiškai „visą populiaciją“. Pagaliau pasileido išsvajotas farmacijos korporacijų uždaras ratas: mutacijų vis gausėja, reikia skiepyti dar ir dar, visus suskiepijus mutacijų bus ir vėl naujų, gausesnių ir dar pavojingesnių, kurioms vėl reikės naujų vakcinų ir t.t., ir pan.

Rinka – 7 milijardai pirkėjų po kelis kartus į metus, apmokėjimas garantuotas ir net išankstinis – kiekvieno verslininko svajonė.

Mums sako, kad ratas suksis amžinai ir į „senąjį pasaulį nebegrįšime“. Nors sveiko proto nepraradę visuomenės jau grįžta ir supranta, kad uždaryti, saugoti ir ginti reikia tuos, kuriems kilo realus pavojus, o ne visus iki vieno, naikinant valstybių ekonomikas ir einant į diktatūrą su konclageriais „antivakseriams“.

Bet mūsų bukalaurai tam progos nepraleis ir „žinomi žmonės“ audringai pritars, būkit ramūs.

Pati idėja „nugalėti“ virusą yra idiotiška. Jis yra visur kaip ir mūsų mažumos, ir praktiškai kiekvienas su juo esame susidūrę, su juo jau gyvename ir gyvensime visada. Tai logiška ir kitaip negali būti.

Kitą logiką jau mačiau 2020-ųjų pavasarį, kai mūsų kaimo gatve pravažiavo „Verygos traktoriukas“ ir laistė gatvę kažkokiu šnapso kvapo skysčiu, „naikindamas virusus“.

Pirmą kartą šis tekstas paskelbtas jo autriaus asmeninėje Facebook paskyroje.

PARAMA. infa.lt Naujienlaiškis
žiūrėjo 600

Žymos

Atsiliepimų 4

 1. Op    -  2021-09-25, 17:51

  Tie traktorių kai ir yra pasekmė…

  Atsakyti į šį komentarą
 2. Šiaip    -  2021-09-25, 21:32

  Jūs tuos transgender snukius maskuokite jau pagaliau, nes jau jų rodymas kasdieną ant nusikaltimo pagal BK provokuojant tempia..

  Atsakyti į šį komentarą
 3. ar ir toliau tylėsit,mieli avinėliai?    -  2021-09-26, 01:08

  Va kas netrukus mūsų laukia:

  ekspertai.eu/landsbergiu-bendruomenesaikaeina-i-ataka-priverstine-vakcinacija-neisvengiama

  Atsakyti į šį komentarą
 4. Adomas    -  2021-09-26, 12:42

  Baikit nesamones varyt,dabar vietoj krikščionybės koronė bus:))),o badymas-paiskaitykit-vokiečių mokslininkai,tuose pliurpaluose rado čipus 0,5mm,taigi ,nori visus paversti robotais,kas seniai samokslo teorijomis buvo vadinama…

  Atsakyti į šį komentarą

Rašyti Atsiliepimą


Taip pat skaitykite:

Šeimų Sąjūdis

Naujienlaiškio Prenumerata


Paremti infa.lt per PayPal
Lasvas žodis

Apklausa

Ar pritariate dvigubai ir daugiau pilietybių?


Rodyti rezultatus

Leidžiama ... Leidžiama ...

Na, kaltintojai ir turi kaltinti. O advokatai turėtų ieškoti PAAIŠKINIMŲ. Ir to meto APLINKYBIŲ įvertinimo....

kad pandemiju ir iprastu karu nebeuzteks,kad "sureguliuoti populiacija"!?...

patoso ir tragizmo,kad neabejotinai kandidatuos. Pamatysite!...

Ar Serbijos žmonės kaip ir Lietuvoj išsirinko seksualiai nenormalią valdžią?...

deretu energetika valdyti valstybei,o ne spekuliantams!...

ruosiasi palikti ta birza,nes ji tam ir sugalvota,kad kelti kainas....

referendumo duobkasys Tapinas to neleis!...

lygiu valdzios jau seniai turtuoliu UABai. Ir niekas ju nekeis,nes savo sponsoriu interesus jie atstovauja...

Nėra net žodžių kokius galima būtų panaudoti apibūdinti šitą valdžią. Lieka tik keiksmažodžiai. Per visą...

Infa.lt Pagarba jums kad esate ir Pirmyn ! Lietuvos žmones pavargo nuo melo ir apgaulės...

Naudingiausia tai būtų valdžia išjungti, kiek pinigų sutaupyta būtų tą siurbyklę išjungus, užgyventumėme kaip šveicarai...