• Naujienos
 • Apie infa.lt
 • Rinkmenos
 • Galerija

infa.lt

Dieveniškėse visa Lietuva. Migrantų invazijos į šalį stabdymas prasidės čia

Dieveniškėse visa Lietuva. Migrantų invazijos į šalį stabdymas prasidės čia

27 liepos
07:04 2021
Lietuvos Šeimų Sąjūdžio atstovė

Lietuvos Šeimų Sąjūdžio atstovė

Jau savaitė laiko Dieveniškėse vyksta pasipriešinimas valdžios siekiams įkurdinti čia nelegalius imigrantus. Kaip valdžia teigia – šeimas su vaikais.

infa.lt jau minėjo anksčiau, kad sąlygos minėtoje mokykloje yra labai blogos – faktiškai ten tėra tik stogas virš galvos, langai ir durys bei elektra. Vanduo, kanalizacija neveikia. Vandens trūksta net vietiniams gyventojams, kurie būna priversti jį pirkti atskirai.

Tačiau savivaldybės Tarybai buvo prigrasinta, kaip teigė lenkų frakcijos atstovė, Seimo narė Beata Petkevič, jog nepradėjus tiekti vandens į apleistą mokyklą-bendrabutį – ji bus išvaikyta, o rajone įvestas tiesioginis valdymas, kas faktiškai reiškia karo padėtį, kurios esmė – ginti nelegalų teises, spjaunant į vietos Lietuvos gyventojų teisę gyventi savo gyvenimą tokį, kokį jį apibrėžia Konstitucija ir kurį jie gyveno iki šiol.

Vakar Dieveniškėse jau stovėjo daugybė palapinių, pastatytų visos Lietuvos žmonių, atvykusių palaikyti pasipriešinimą valdžios ketinimams.

Šiuo metu ten nuolat budi apie 300-360 aktyvistų, pasirengusių vos tik gavus signalą stoti ginti Dieveniškių gyventojų teisę gyventi saugiai ir įprastai, kartu su tuo raginant valdžią stabdyti ateivių-nelegalų invaziją į valstybę.

Užvakar į stovyklą buvo atvykęs pasienio užkardos darbuotojas, išvežiojantis nelegalius migrantus testuotis dėl Kovydo į gydymo įstaigas. Jis papasakojo, kad tuo momentų ten buvo 87 nelegalai ir apibūdino situaciją vienu žodžiu: „baisu“. Jų atvežama kiekvieną dieną ir spaudimas Lietuvai tik auga. Didžioji dauguma nelegalų skiepytis atsisako. Jie yra labai išrankūs maistui ir atsisako daugelio lietuvių virtuvei įprastų patiekalų.

Nežiūrint į tai, kad jie yra faktiniai nusikaltėliai, nelegaliai kirtę valstybės sieną, kas yra aiškiai apibūdinta Baudžiamajame kodekse, – Lietuvos valdžia pildo jų visus reikalavimus, remdamasi žmogaus teisėmis ir spjaudama į lietuvių teisę gyventi sau įprastą gyvenimą, lyg jiems tos pačios žmogaus teisės jau nebegaliotų.

Dieveniškės. Traktoriumi užstatytas pravažiavimas

Traktoriumi užstatytas pravažiavimas

Grįžtant į Dieveniškes, čia sprendžiasi klausimas ar Lietuvoje bus sustabdyta migrantų invazija, kuriai valdantieji pasipriešinti patys nesugeba ir nenori.

Ir tą jau aiškiai supranta Lietuva, kas akivaizdu kasdien matant atvykstant vis naujus žmones, prisidedančius prie pasipriešinimo valdžios neveiklumui ir nelegalų invazijai. Jie pasakoja, jog negalėjo išlikti abejingi tam, kas vyksta, nes puikiai žino, kas jau vyksta dabar kitose šalyse, kur nelegalių ateivių skaičius pasiekė tą ribą, kai jie jau gali kelti ultimatumus valdžiai ir sudaro didžiąją kriminalinių nusikaltimų statistikos figūrantų dalį. Tarp kurių didžiąją dalį sudaro išprievartavimai.

Lietuviai to nenori pas save. Ir supranta tai, kad Vyriausybė, kuri turėtų atstovauti jų interesams, šiandien to nedaro, nes vykdo ES nurodymą priimti nelegalus. Kas iš esmės rodo, kad Lietuvos nepriklausomybė tėra tik deklaratyvi, kad valdžios priimami sprendimai tėra tik instrukcijų iš aukščiau vykdymas.

Dieveniškės, protestuojantieji žmonės

Ir visos Lietuvos gyventojai, susirinkę Dieveniškėse, sako: „Mes priversime valdžią mus išgirsti ir įgyvendinti mūsų valią, antraip ši valdžia turi traukti, užleisdama savo vietą kitiems, kurie sugebės įgyvendinti Lietuvos piliečių teises“

Valdžia, savo ruožtu, trauktis neketina, nors aktyvių veiksmų irgi nesiima, galbūt tikėdamasi, kad situacija išsispręs kažkaip savaime. Jau yra prielaidų manyti, kad Vyriausybė pasirinks kitą migrantų dislokacijos tašką, negilinant konflikto su Dieveniškių gyventojais.

Tačiau „Lietuvos Šeimų Sąjūdis“ tvirtai sako, kad vyks į pagalbą visiems regionams, kurie paskelbs apie pasipriešinimą valdžios vykdomai nelegalių imigrantų apgyvendinimo Lietuvoje politikai.

Todėl Dieveniškės tik pradžia, jei vyriausybė nenutrauks savo tokios politikos arba nepasitrauks pati iš valdžios, kurioje akivaizdžiai nesusitvarko su iššūkiais.

Kaip jau žinoma, pasipriešinimas prasidėjo ir Rūdninkuose, kur žmonės buvo išsklaidyti įsijungus riaušių policijai. Patys besipriešinantys žiniasklaidoje buvo apkaltinti antivalstybine veikla.

Tai yra, žmonės, norintys apginti savo šalį nuo nelegalių ateivių invazijos, kurią skatina Vyriausybės neįgalumas, pavadinti antivalstybininkais. Tai sunku suvokti. Galimai, valdžia bando išsklaidyti visuomenininkų pajėgas, sukurdama kelis pasipriešinimo židinius visoje Lietuvoje. Bet Lietuvoje žmonių dar yra. Ji atsilaikys.

Šiandien, liepos 27 d. 16.00 val. Dieveniškių miestelio centre koncertuos Romas Dambrauskas. Kviečiami visi atvykti. Koncertas – tai parama Dieveniškėms.

Infa.lt
Parama - Ačiū!  

Atsiliepimų 6

 1. Andrius    -  2021-07-27, 08:03

  O KĄ JŪS SIŪLOTE???? JŪS TIK KIRŠINATE ŽMONES…IR VALSTYBĖ PRIVALO GINTIS IR SUTRAMDYTI JŪSŲ DESTRUKCIJĄ.

  Atsakyti į šį komentarą
 2. anoniminis    -  2021-07-27, 09:14

  Siūlau nusikaltėlius talpinti kalėjimuose,pvz Lukiškėse.

  Atsakyti į šį komentarą
 3. pilietė    -  2021-07-27, 09:26

  Andriau, o gal destrukciją organizuoja migrantai? Piliečiai gina savo Tėvynę nuo azijietiškos ,,kultūros“. Juk mes-europiečiai.

  Atsakyti į šį komentarą
 4. zm    -  2021-07-27, 09:31

  Valdzia jau seniai sukirsino zmones.BUtinai palaikysime Dieveniskiu zmones ,jokiu invaziju.

  Atsakyti į šį komentarą
 5. ram ram    -  2021-07-28, 12:36

  Filtruokit kalbą“, – sako Antano Kandroto, kitaip dar – Celofano kalbinama Dieveniškių gyventoja valdžios pareigūnams, protestuojanti prieš migrantų, išskirtinai šeimų su vaikais, laikiną apgyvendinimą Šalčininkų rajone, visai šalia sienos su Baltarusija. Ir patikslina, ką ji turinti omeny.

  Ryto garsai. Lietuva keisis vakcinomis su Norvegija – kiek šie mainai prisidės prie gyventojų vakcinavimo spartinimo?
  „Pustj filtrujet bazar“, – paaiškina rusiškai.

  Kandrotas – vienas „Didžiojo šeimos gynimo maršo“ organizatorių, to gana nemažo pulkelio žmonių, ne tik pasižyminčio prokremline retorika, bet ir ją platinančio ir kurio veikėjai – Valstybės saugumo departamento grėsmių ataskaitose.

  O filtruoti bazarą reikalaujanti moteris – iš būrelio, suorganizuoto Seimo narės Beatos Petkevič. Ši Lenkų rinkimų akcijos-krikščioniškųjų šeimų sąjungos veikėja keletą metų buvo Šalčininkų rajono mero Palevičiaus patarėja. Kitaip tariant, Tomaševskio kadras.

  Kandortas protestuotojams Dieveniškėse negaili patarimų. Gal pasiūlykit migrantus atvežti ir apgyvendinti pas valdžios atstovus prie jų namų? O jeigu lietuviai pas tą pačią Bilotatę prie jos namų surengtų mitingą?

  O tada klausia – kaip mes jums galim padėt? Va, skambinau, žmonės pabaigs mitingą Vilniuje (tądien maršistai protestavo prieš vakcinaciją) ir atvažiuos čia.

  Ir atvažiavo. Prie Rūdninkų poligono. Gulėjo ant kelio, blokavo vartus, tada dar įsiveržė į griežtai saugomą teritoriją, uždegė padangas. O viską koordinavo ir fiksavo viena iš „Didžiojo šeimų maršo“ ir daugybės protestų prieš karantino ribojimus koordinatorė Adelė Sabaliauskaitė. Toji pati, kuri lygiai prieš metus surengtoje akcijoje Palangoje prieš kaukes, karantino ribojimus, ant scenos organizavo tokio veikėjo Razmino pasisakymą, per kurį jis baubė NATO lauk, NATO okupantai. O jam atgal jau baubė grupelė praeivių.

  Dieveniškėse ir Rūdninkų poligone Kremliaus propagandą platinantys maršistai ir Lenkų rinkimų akcija-krikščioniškųjų šeimų sąjunga natūraliai suvienijo jėgas.

  Dieveniškėse ir Rūdninkų poligone Kremliaus propagandą platinantys maršistai ir Lenkų rinkimų akcija-krikščioniškųjų šeimų sąjunga natūraliai suvienijo jėgas. Rūdininkų Viešojo saugumo tarnybos poligonas, kur maršistai ir Tomaševskio Seimo narė kurstė žmones priešintis teisėtiems pareigūnų veiksmams, yra specialaus režimo vidaus reikalų sistemos objektas.

  Kas buvo primiršęs, yra čia viena be galo svarbi dar viena detalė – dar prieš pusę metų Vidaus reikalų ministerijai, kurios tarnybos šiandien patiria ypatingą krūvį ir atsakomybę, į šalį plūstant migrantams, vadovavo Rita Tamašunienė. Dar vienas patikimas Tomaševskio kadras. Kitaip tariant, keletą metų ši sistema buvo jo rankose.

  Ir jis žino, kas, kur bei kodėl iki šiol Lietuvoje nėra tikros sienos su Baltarusija. O jo žmonės šiandien kursto priešintis pareigūnams ir kelia įtampą.

  Bet ir Tomaševskio, ir maršistų politiniai interesai sutampa.

  Valdemaras Tomaševskis, Rita Tamašunienė
  Valdemaras Tomaševskis, Rita Tamašunienė / J. Stacevičiaus/LRT nuotr.
  Kai pernai po rugpjūčio įvykių Baltarusijoje visos Lietuvos Seimo frakcijos – ne, ne dabartinių valdančiųjų, o su premjeru Skverneliu ir Kultūros komiteto pirmininku Karbauskiu – teikė rezoliuciją, smerkiančią Lukašenkos veiksmus ir raginančią Europos Sąjungą pritaikyti režimui sankcijas, šiame sąraše Lietuvos lenkų frakcijos nebuvo.

  Ir jau kai reikėjo už ją balsuoti, trys jos nariai nedalyvavo posėdyje. Tarp jų buvo Zbignevas Jedinskis, Lenkų rinkimų akcijos numeris pirmas Seimo rinkimų sąraše. Jis gi dar savo feisbuko sienoje suraitė tokį komentarą.

  „Baltarusijos policija gina Konstituciją“, – rašė Tomaševskio kadras, kai Lukašenkos pasiųstos specialiosios tarnybos talžė žmones gatvėse ir kankino areštinėse.

  O kas yra pats Tomaševskis, priminti, tikiuosi, nereikia. Bet jo kadrai su „valstiečiais“ formavo daugumą ir buvo Skvernelio Vyriausybės nariai. To paties Skvernelio, kuris už sieną su Baltarusija buvo atsakingas ir tada, kai pats vadovavo Vidaus reikalų ministerijai, ir tada, kai premjeravo.

  Atsakyti į šį komentarą

Rašyti Atsiliepimą


Taip pat skaitykite:

Naujienų Prenumerata

-

Gauti naujienlaiškį el-paštu

Įrašykite savo pašto adresą:

Paslauga nuo Google FeedBurner

Šeimų Sąjūdis
Lasvas žodis

Apklausa

Ką manote apie rugsėjo 10 protesto akciją?


 • Ji įvyks net ir be leidimo (68%, 71 balsavo)
 • Leidimas bus gautas iš ji įvyks taikiai (13%, 14 balsavo)
 • Ji įvyks ir pasikartos riaušės (11%, 11 balsavo)
 • Vilnius bus blokuotas ir ji neįvyks (8%, 8 balsavo)

Viso balsavo: 104
Pradėta - 2021-09-04 @ 21:14
Pabaiga - 2021-09-09 @ 21:14

Leidžiama ... Leidžiama ...
    Jolanta Blažytė. Ar dar neatsibodo?

Jolanta Blažytė. Ar dar neatsibodo?

atsiliepimų 11 Skaityti visą įrašą
    Dainius Kepenis pranešimas: „Žmogaus teisių komiteto pirmininkas pats linkęs rūšiuoti žmones?“

Dainius Kepenis pranešimas: „Žmogaus teisių komiteto pirmininkas pats linkęs rūšiuoti žmones?“

0 atsiliepimų Skaityti visą įrašą
    Džaivild Apanavičienė. Milgramo eksperimentas „Paklusnumas: elgesio tyrimas“

Džaivild Apanavičienė. Milgramo eksperimentas „Paklusnumas: elgesio tyrimas“

1 atsiliepimas Skaityti visą įrašą
    Viktoras Jašinskas. Epochų sankirta

Viktoras Jašinskas. Epochų sankirta

atsiliepimų 4 Skaityti visą įrašą
    Jolanta Blažytė. Naujoji misija?

Jolanta Blažytė. Naujoji misija?

atsiliepimų 4 Skaityti visą įrašą
    Alvis Mozeris. Tvirtai apsisprendžiau niekada nekelti kojos į Covid vakcinacijos centrus, kuriais tapo ir prekybos centrai

Alvis Mozeris. Tvirtai apsisprendžiau niekada nekelti kojos į Covid vakcinacijos centrus, kuriais tapo ir prekybos centrai

atsiliepimų 7 Skaityti visą įrašą
    Nuo saujelės „tamsuolių“ valdžia atsitveria tvoromis saugomomis ginkluotų pareigūnų – ko bijomasi?

Nuo saujelės „tamsuolių“ valdžia atsitveria tvoromis saugomomis ginkluotų pareigūnų – ko bijomasi?

1 atsiliepimas Skaityti visą įrašą
    Algimantas Rusteika. Norit kruvinos “revoliucijos“?

Algimantas Rusteika. Norit kruvinos “revoliucijos“?

0 atsiliepimų Skaityti visą įrašą
    Arvydas Daunys. Trumpai: „Lietuvos Šeimų Sąjūdžio“ istorija ir jo nuveiktų darbų rezultatas

Arvydas Daunys. Trumpai: „Lietuvos Šeimų Sąjūdžio“ istorija ir jo nuveiktų darbų rezultatas

atsiliepimų 5 Skaityti visą įrašą
    Jolanta Blažytė. Kur dingo Skandinavija?

Jolanta Blažytė. Kur dingo Skandinavija?

atsiliepimų 3 Skaityti visą įrašą
    Ką daryti, kad būtų gerai?

Ką daryti, kad būtų gerai?

1 atsiliepimas Skaityti visą įrašą
    Ramūnas Karbauskis. Jie Jums meluoja, rizikuoja Jūsų ir Jūsų vaikų sveikata

Ramūnas Karbauskis. Jie Jums meluoja, rizikuoja Jūsų ir Jūsų vaikų sveikata

atsiliepimų 2 Skaityti visą įrašą
    Andrius Martinkus. Tikroji vertybinė politika dabar yra Realpolitik

Andrius Martinkus. Tikroji vertybinė politika dabar yra Realpolitik

0 atsiliepimų Skaityti visą įrašą
    Linas Bitvinskas: klasių kova pagal Šimonytės Vyriausybę

Linas Bitvinskas: klasių kova pagal Šimonytės Vyriausybę

0 atsiliepimų Skaityti visą įrašą

nėr to blogo, kas neišeitų į gerą. Karbauskui ir vėl pasisekė - atsikratę išdavikų taps...

Jau rašiau apie mane liūdinančią visuomenės degradaciją....

Dar daugiau sugalvos kad tik priversti įpurkšti sau tirpalą į savo ar vaiko kūną...

Jolanta Blažytė niekada tuščiai nekalba. Jūsų teiginiai apgalvoti ir argumentuotai...

Myndė,myndė ir į kelnes primyndė,apsidirbes iki ausų,faktai tavo propaganda paneigia,tai nedėk į kelnes dėl kitų,geriau...

Dar yra daug mokslinių tyrimų, kad kuo mažiau lankomasi pas gydytojus, tuo mažiau mirčių, taip...

va

patys pavojingiausi vakcinuoti,pas juos beveik pas visus yra virusas...

Va

Persirge nei platina,nei uzkrecia kitus,tai patys saugiausi zmones...

Pusantro šlubo NATO kapralo, net jei jis iš JAV - nieko neapgins ir net nebandys....

NATO - tikrai mūsų vienintelė viltis, bet ji neapgins nuo ES skleidžiamų ir prievartaujamų iškrypimų...