• Naujienos
 • Apie infa.lt
 • Rinkmenos
 • Galerija

infa.lt

„Šeimų Sąjūdis“ – kas toliau?

„Šeimų Sąjūdis“ – kas toliau?

22 birželio
06:50 2021

Šeimų Sąjūdis

„Šeimų Sąjūdis“ sustoti neketina: rudenį planuojamos iki šiol Lietuvoje  nematytos pasipriešinimo akcijos.

Bet, pradžiai prisiminkime – nuo ko prasidėjo, kas gi jau atlikta, kas pasiekta, kas nepavyko.

Prasidėjo viskas nuo reikalavimo nušalinti iš Seimo Žmogaus Teisių komiteto pirmininko pareigų save „profesionaliu gėjumi“ prisistatinėjantį Tomą Vytautą Raskevičių, kuris užsiima siauros interesų grupės protegavimu, apie ką ir pats paliudijo socialinio tinklo paskyroje, – „svajoju kad ši valstybė dirbtų LGBT žmonėms.

Jo nušalinimui surinkus apie 330 000 parašų ir po ilgų derybų sutikus juos priimti Seimo pirmininkei Viktorijai Čmilytei-Nielsen, pastaroji po kurio laiko atsisakė juos pripažinti parašais.

Negana to, liūdnai pagarsėjęs, G. Sorošo fondų finansuojamas žurnalistas surengė pasityčiojimo akciją, imitavęs parašų rinkimo akciją, kurios rezultatus ta pati V.Č-Nielsen priėmė itin palankiai. Šiuo žingsniu Seimo vadovė akivaizdžiai parodė, kad nei jai, nei valdančiąjai daugumai nerūpi tai, ką galvoja ir ko siekia plačioji Lietuvos visuomenė.

Tai tapo aštria paskata žmonėms burtis ir galiausiai tarti valdžiai – STOP, gana, mes norime kitokios valstybės, kitokios valdžios.

Į šias tautos iniciatyvas I.Šimonytė atsakė lakoniškai ir arogantiškai (kaip įprasta) – palaukite dar ketverius metus iki kitų rinkimų.

NE! PALAUK jau nebebus. Važiuojam į Vilnių, Lietuva!!! – Kelkis Lietuva!!! – Prisijungė Romas Dambrauskas, padovanojęs naujam sąjūdžiui himną ir 17 organizatorių ėmėsi darbo.

Gegužės 15 d. visoje Lietuvoje nuo ankstaus ryto nušvito Saulė, suriaumojo mašinų motorai ir Lietuva pajudėjo į sostinę. „Didysis Šeimos Gynimo Maršas 2021“ paskelbė pasauliui, kad mūsų šalis dar gyva, ji nemiršta ir nežada pasiduoti pasaulį gobiančiai tamsai.

Tą dieną Dievas pažymėjo nutraukdamas iki tol augusius užsikrėtimo rodiklius ir nukreipė juos žemyn. Tą dieną mūsų visuomenė parodė, jog ji yra susitelkusi ir rami, blaiviai mąstanti, švari ir geranoriška. Mylinti, draugiška ir besišypsanti.

Ta diena įeis į istoriją kaip didingas tautos vienybės pasireiškimas, kurio metu nuo scenos Vilniaus Vingio parke buvo pagarsinti reikalavimai valdžiai.

Valdžia, kaip ir buvo tikėtasi, nesureagavo. Tačiau sureagavo Seimo valdančiąją daugumą sudarantys politikai. Daugelis jų suprato, kad negali kurti tokios valstybės „gerovės“, prieš kurią priešinasi žmonės. ir susimąstė – o gal tai visai ir ne gerovė?

Ir štai, valdančioji dauguma pradėjo skilti – „Didysis Šeimos Gynimo Maršas 2021“ parodė aiškiai net skeptikams – mes netoleruosime tokio jūsų elgesio – pasirinkite pusę. Ir dalis jų išmintingai pasirinko visuomenės pusę.

Visuomenės, kuri ateina su daina ir šypsena, kuri privers atsitraukti pačius aršiausius priešininkus. Nes tai šypsena nepripažįstanti pralaimėjimo – tai pergalinga šypsena. Tai nugalėtojo šypsena.

Skubiai kurptas Partnerystės įstatymas griuvo, kaip iki jo griuvo Neapykantos kalbos įstatymas ir Stambulo konvencijos ratifikavimas.

Reikėtų prisiminti ir tai, kad Prezidentas, išreiškė savo palaikymą „Didžiajam Šeimos Gynimo Maršui 2021“. Taip pat ir birželio 17-ąją, kada „baltoji minia“ susirinko prie prezidentūros. „Lietuvos Šeimų Sąjūdis“ šiandien tapo Lietuvos telkimosi ir traukos centru.

Nepaisant to valdantieji pareiškė nepasiduosiantys – jie gąsdina, jog iki rudens sesijos pradžios parengs naują Partnerystės įstatymo versiją ir vis tiek ratifikuos Stambulo konvenciją.

Jie nesuvokia, kaip nesuvokė ir iki tol, kad niekas nežada laukti kol jie tą padarys, nors vasara kviečia ilsėtis. Šeimų sąjūdis pradeda intensyviai ruoštis tam, su kuo buvo dirbama pastaruosius 4 mėnesius.

Nesitaikstydami su valdančiųjų konservatinių-liberalų „kojų valymusi“ ir viešomis patyčiomis iš žmonių, jausdami atsakomybę už „Didžiojo šeimos gynimo maršo 2021“ bei „Įspėjamojo trijų dienų mitingo“ metu Tautos įvardintus lūkesčius, „Šeimų sąjūdžio“ iniciatyvinė grupė įsipareigoja imtis tolesnių veiksmų, kad Tautos reikalavimai būtų ne tik išgirsti, bet ir įgyvendinti.

Todėl jau šiandien pradėti rengti dokumentai visos „Lietuvos Šeimų Sąjūdis“ asociacijos steigimui. Su visa Lietuva bus sudėtinga kovot bet kokiai valdžiai. Net ir tada, kai ji tik šypsosi.

Turimų koordinatorių pagrindu bus kuriami Lietuvos „Šeimų Sąjūdžio“ Seimeliai visoje šalyje. Visur, kur bus bent menkiausias administracinis vienetas – visur ten bus ir „Lietuvos Šeimų Sąjūdis“.

Ši organizacija rengs įstatymų projektus, dirbs su politikais ir spaus juos stengtis priimti svarbius ir reikalingus Lietuvai sprendimus.

Ši neužilgo pakilsianti organizacija jau turi parengusi naujus, iki šiol Lietuvoje nenaudotų, visuotino pasipriešinimo formų apmatus.

Mes kviečiame lygiagrečiai veikti visas organizacijas – rengti aktyvius piketus, mitingus, akcijas ir visas kitas iniciatyvas nukreiptas prieš žalingą veiklą Tautos atžvilgiu, nelaukiant atskirų pakvietimų.

Organizacinė „Lietuvos Šeimų Sąjūdžio“ grupė palaikys visas pozityvias kitų grupių rengiamas iniciatyvas, kurias laikys turinčias potencialo būti įgyvendintomis. Tačiau neprisidės prie tų, kurių baigtis jai atrodys neperspektyvi. Visais atvejais kiekvieną klausimą bendrai spręs visas kolektyvas.

Mes ir toliau sieksime pagrindinio tikslo – Lietuvos vienybės, kuri taps nauja pradžia, tačiau tai nebus rytoj. Nebus ir per 2,5 mėnesio, nes tai nėra vienas aktas, kaip „Didysis Šeimos Gynimo Maršas 2021“ – tai bus nuolatinis procesas, kurio metu vyks ir protestai, ir derybos, ir darbas su įstatymų projektas bei politikais. Darbas rengiantis rinkimams, prieš kuriuos reikės atsakingai pasirinkti politikus, už kuriuos pasiūlysime atiduoti savo balsą ir programas, kurias pasiūlysime norintiems atstovauti visą Lietuvą.

Mes į rinkimus neisime, tačiau kontroliuosime valdžią per savo atstovus. Ir tai bus kur kas tvaresnis valdymas nei kadencija Seimo salėje, nes visa Lietuva galės nesunkiai atsekti ką veikė kiekvienas politikas per visą savo kadenciją.

Toliau apie „Šeimų Sąjūdį“ – darbui pasiruoškime visi, ruoškimės suvažiavimui, ruoškimės susitikimams ir steikime grupes savo rajonuose iš tų žmonių, kurie galės skirti laiko visuomeniniam darbui, kuris kartais gali būti ne toks pakilus, kaip dalyvavimas „Didžiajame Šeimos Gynimo Marše 2021“ ar 3-jų dienų protesto akcijoje prie Seimo, Vyriausybės ir Prezidentūros. Kartais teks tiesiog dirbti. Ir tai yra būtent svarbiausia bet kurio tikslo siekimo sudėtinė veiklos dalis.

Bet kartu mes įveiksime viską. Svarbiausią jau įveikėme – tą nepasitikėjimą, baimę likti nesuprastiems, baimę kad mūsų mažai ir mes nieko negalime.

Jau supratome – galime ir viską padarysime. Artimiausiu metu paskelbsime suvažiavimo, kurio metu bus patvirtinti organizacijos tikslai ir konkretus kelias, datą.

Infa.lt
Parama - Ačiū!  
žiūrėjo 2 530

Žymos

Atsiliepimų 11

 1. Tadas    -  2021-06-22, 07:48

  Sveikinu su puikia iniciatyva. Taip toliau. Tiktai masinis visuomeninis judėjimas gali priversti iš baudžiauninkų kilusius dvasios ubagus dirbti Tėvynei, o ne sau. Iki šiol Lietuvoje nėra asmeninės atsakomybės Įstatymo, iš ko automatiškai seka, kad valstybėje nėra ir Teisingumo.

  Atsakyti į šį komentarą
 2. Naglis    -  2021-06-22, 08:41

  Pritariu Tadui, labai geros gairės. Taip ir toliau. Pakartosim Sąjūdį.

  Atsakyti į šį komentarą
  • Giedrius    -  2021-06-25, 00:51

   Lietuvai reikalinga revoliucija,versti salin iskrypusia valdzia. Tik jau ne su dainuskom tautai apjuosti seima ir reikalauti seimo paleidimo. Jeigu temsime guma, juk matote kaip jie skuba keisti istatymus konstitucija

   Atsakyti į šį komentarą
 3. Lina    -  2021-06-22, 08:52

  Byra didelė motyvacija ir tikslas jungtis į veikliąsias grupes, dalyvauti. Būtinai reikia kviesti žmones iš savo aplinkos, šviesti dar neapsisprendusius, nesuprantančius. Ir tik teisingai mąstančius. Vasarą protai nesiilsi!

  Atsakyti į šį komentarą
 4. Aras    -  2021-06-22, 09:28

  Taip ir nesupratau, kokie tikslai? Suburti asociaciją ir pritarti arba nepritarti kitų iniciatyvoms yra tik veiklos forma ir instrumentas tikslams siekti. Kaip ir referendumai. O kokie tie tikslai? Keisti švietimo sistemą, gerinti socialinę/ekonominę žmonių padėtį, keisti užsienio politiką, gerinti medicinos prieinamumą??? Kokie tikslai??? Įvardinkite. Nes dabar tik bendro pobūdžio lozungai skamba ir buvę reikalavimai, kurių niekas net neketino vykdyti. Vienas lyg ir įvardintas – siekti vienybės, mažinti susiskaldymą. Bet gausis kaip tik atvirkščiai, nes net ir aklas mato, kad ne visi tam pritaria. Tai kodėl tai turėtų vienyti Šeimų Sąjūdį ir oponentus?

  Atsakyti į šį komentarą
  • Giedrius    -  2021-06-25, 00:58

   Daug dalyku reikia keisti. Pradzia nuo seimo. Mokesciu sistema pas mus supuvusi, delto pas mus paprasti darbininkai skurdo riboje

   Atsakyti į šį komentarą
 5. Sirijus Puidokas    -  2021-06-22, 20:10

  Labai ilgai keiktis reiks.

  Atsakyti į šį komentarą
 6. Viskas pasakyta šituo sakiniu    -  2021-06-22, 21:22

  Tą dieną Dievas pažymėjo nutraukdamas iki tol augusius užsikrėtimo rodiklius ir nukreipė juos žemyn.

  Atsakyti į šį komentarą
 7. Audrius    -  2021-06-22, 23:20

  Viskas gerai suorganizuota…gal tik pats veiksmas neuzbaigtas…nes pasityciojimas tesiasi

  Atsakyti į šį komentarą
 8. Romualdas    -  2021-06-24, 07:47

  Jeigu Šeimų Sąjūdis nepasuks Dvasinio atgimimo keliu – užges. Pilną valdžia paims tamsos jėgos. Tai numačiau ir paskelbiau dar 1998 metais.
  Sąjūdis mirė-tegyvuoja Sąjūdis!

  silelis.info/?lang=lt&mID=1&id=6548

  Atsakyti į šį komentarą

Rašyti Atsiliepimą


Taip pat skaitykite:

Naujienų Prenumerata

-

Gauti naujienlaiškį el-paštu

Įrašykite savo pašto adresą:

Paslauga nuo Google FeedBurner

Šeimų Sąjūdis
Lasvas žodis

Apklausa

Ar pritariate Vyriausybės politikai nelegalų-imigrantų į Lietuvą atžvilgiu


Rodyti rezultatus

Leidžiama ... Leidžiama ...
    Jolanta Blažytė. Izraelio SAM pranešė, kad Pfizer vakcinų efektyvumas jau tesiekia tik 39 proc prieš COVID infekciją

Jolanta Blažytė. Izraelio SAM pranešė, kad Pfizer vakcinų efektyvumas jau tesiekia tik 39 proc prieš COVID infekciją

1 atsiliepimas Skaityti visą įrašą
    Klausimas: Kodėl nelegalai neskiepijami nuo COVID-19, nors skiepai išpilami pasibaigus galiojimo datai?

Klausimas: Kodėl nelegalai neskiepijami nuo COVID-19, nors skiepai išpilami pasibaigus galiojimo datai?

atsiliepimų 6 Skaityti visą įrašą
    Aidas Gedvilas. Pirmininko teigimu „LOCKDOWN“ dėka buvo gelbėjamos gyvybės

Aidas Gedvilas. Pirmininko teigimu „LOCKDOWN“ dėka buvo gelbėjamos gyvybės

1 atsiliepimas Skaityti visą įrašą
    Mozeris Alvis. Darbdaviams apie darbuotojų sveikatos patikrinimus dėl Covid

Mozeris Alvis. Darbdaviams apie darbuotojų sveikatos patikrinimus dėl Covid

0 atsiliepimų Skaityti visą įrašą
    Mozeris Alvis.Darbuotojų sveikatos patikrinimai dėl Covid – štai, ką turime žinoti

Mozeris Alvis.Darbuotojų sveikatos patikrinimai dėl Covid – štai, ką turime žinoti

atsiliepimų 3 Skaityti visą įrašą
    Arvydas Daunys. Visuomenės kiršinimo fone – vienijantis „Lietuvos Šeimų Sąjūdžio“ suvažiavimas

Arvydas Daunys. Visuomenės kiršinimo fone – vienijantis „Lietuvos Šeimų Sąjūdžio“ suvažiavimas

atsiliepimų 5 Skaityti visą įrašą
    Aurelijus Veryga. Politinis korektiškumas

Aurelijus Veryga. Politinis korektiškumas

atsiliepimų 3 Skaityti visą įrašą
    Lidžita Kolosauskaitė. Antivakserės laiškas Sveikatos apsaugos ministrui

Lidžita Kolosauskaitė. Antivakserės laiškas Sveikatos apsaugos ministrui

atsiliepimų 38 Skaityti visą įrašą
    Antanina Strumilienė. Lietuvos naikinimo kronika

Antanina Strumilienė. Lietuvos naikinimo kronika

atsiliepimų 2 Skaityti visą įrašą
    Nebaidytų idiotų kraštas –6: kaliausių konkursas dar neprasidėjo, o jau turime pretendentę laimėti

Nebaidytų idiotų kraštas –6: kaliausių konkursas dar neprasidėjo, o jau turime pretendentę laimėti

1 atsiliepimas Skaityti visą įrašą
    Rasa Čepaitienė. Propagandistai įjungė naują pavarą – dabar mes jau ir rasistai!

Rasa Čepaitienė. Propagandistai įjungė naują pavarą – dabar mes jau ir rasistai!

atsiliepimų 5 Skaityti visą įrašą
    Morgana Danielė: nelegalai yra „situacijos įkaitai“, kurių saugumą ir orumą privalo užtikrinti Lietuva

Morgana Danielė: nelegalai yra „situacijos įkaitai“, kurių saugumą ir orumą privalo užtikrinti Lietuva

atsiliepimų 5 Skaityti visą įrašą
    Teisininkas Dominykas Vanhara: migrantai per tvorą nelips – jiems tam nebus jokio reikalo

Teisininkas Dominykas Vanhara: migrantai per tvorą nelips – jiems tam nebus jokio reikalo

atsiliepimų 4 Skaityti visą įrašą
    Koalicinė liberalų vyriausybė pasirodė nekompetentinga ir nepajėgi spręsti valstybės reikalų. Kiek dar duosime jai laiko?

Koalicinė liberalų vyriausybė pasirodė nekompetentinga ir nepajėgi spręsti valstybės reikalų. Kiek dar duosime jai laiko?

atsiliepimų 5 Skaityti visą įrašą

Keista, prancūzai turi sveiką nuovoką......

Pasiskiepijusi pelytė išreiškė savo draugei pretenzijas, kodėl ji vis dar vengia skiepytis. Kaltoji atsako: Tegul...

Meška su lokiu abu labu tokiu. Taip ir neprinokęs valstietis su landsgrybinais yra identiškas....

rastu viska isdestykit ir issiuskit. Bus irodymas....

Esu olandijoje, grįžtu kita sekmadieni, tik uzvesiu i namus asmeninius daiktus, pabūsiu pora val. su...

Atsibudo geradaris...

reto grožio kvailys, ką tu svaičiosi kai atvyks į Lietuvą pusė ar milijonas...

am

Tamista irgi ne angelas,oi ne....

am

Melstis viesoj vietoj l.gera taktika.Taip elgtis ir Vilniuje.Itaigu ir paveiku.Gera protesto forma....

am

ale ir netingek sitoki klaikala suregzti.Jaunas,o nebepagydomas.Bet negaila.Ogal tik pasiutes.....

Stebina, kad portalas jau į delfi pradėjo lygiuotis....