• Naujienos
  • Apie infa.lt
  • Rinkmenos
  • Galerija

infa.lt

Jolanta Blažytė. Ar aš tikiu mokslu? Tuo, kurį atstovauja stilistė Agnė, ekspertai – skautai, – tikrai ne

Jolanta Blažytė. Ar aš tikiu mokslu? Tuo, kurį atstovauja stilistė Agnė, ekspertai – skautai, – tikrai ne

06 balandžio
06:40 2021
Jolanta Blažytė

Facebook nuotr.

AR AŠ TIKIU MOKSLU? PATIKSLINKITE, PRAŠAU, KLAUSIMĄ….

Kai manęs kas nors paklausia, ar aš tikiu mokslu, visada pasitikslinu: „kuriuo konkrečiai mokslu”? Ir primenu, kad tikrai netikiu tuo mokslu, kurį atstovauja stilistė Agnė, ekspertai – skautai ar iš verslo korporacijų kišenių „mokslo šviesą“ skleidžiantys PhD.

Bet yra tūkstančiai mokslininkų, kuriais nuoširdžiai tikiu. Vienas jų – Dr. Michael Yeadon. Šis mokslininkas daugiau nei 15 metų dirbo Pfizer kompanijoje ir kūrė vakcinas bei įvairius farmacinius preparatus.

Vėliau (2012m)jis įkūrė biotechnologijų įmonę Ziarco, ją sėkmingai išvystė ir dar vėliau šią įmonę pardavė už 325 mln dolerių. Neabejodama šio mokslininko patirtimi, kompetencija ir finansine laisve, šį kartą dalinuosi dar vienu jo straipsniu.

Tingintiems skaityti, referuosiu tai, ką supratau pati:

Ar verta bijoti naujų COVID-19 viruso atmainų? NE.
Ar verta skiepytis jauniems ir imunitetą turintiems žmonėms? NE.
Ar verta skiepytis jau persirgusiems COVID infekcija žmonėms? NE.
Ar verta skiepytis seniems ir visiškai imuniteto neturintiems žmonėms? RIZIKA DIDELĖ.
Ar verta skiepytis vidutiniškai nusilpusį imunitetą turintiems ir pažeidžiamiems žmonėms? TAIP.

Mažiau tingintiems skaityti pateiksiu keletą straipsnio citatų:

“COVID susirgimų ir hospitalizacijų kreivė (2021.02.17) nerodo, kad virusas mutavo į labiau pavojingą atmainą ir parodo, kad sveika imuninė sistema gali su šia atmaina puikiai susitvarkyti. Pacientai nuo viruso atmainos pasveikdavo taip pat natūraliai, kaip ir pasveikdavo nuo originalios COVID formos.

Visos viruso mutacijos šiuo metu yra 99,7 proc. panašios į originalaus Wuhano viruso seką.

Nėra jokių mokslinių įrodymų, kad naujos viruso mutacijos būtų labai plintančios ar labiau mirtinos. Mes žinome, kad COVID viruso mutacijos greičio rodiklis yra lėtesnis, nei kitų RNA virusų dėl „proofreading enzymes“ įtakos.

Pirminės žinios apie virusų mutacijas rodo, kad apskritai visos mutacijos linkusios vystytis į mažiau mirtinas ir labiau plintančias. Natūraliai įgytas imunitetas nuo originalios COVID formos puikiai susidoroja ir su nauja viruso mutacija.

La Jolla virusologijos instituto atliktas tyrimas paneigia įtarimus, kad T-ląstelės nesugebės atpažinti mutavusio viruso. mRNA vakcinos suteikia imunitetui didelį arsenalą taikinių, tačiau ne tokį didelį, kokį suteikia natūraliai įgytas imunitetas.

Mes tikime, kad tiek humorinis, tiek ląstelinis imunitetai išliks efektyvūs net ir tada, kai išnyks keli imunologiniai taikiniai (past. mutavus virusui).

Anksčiau atliktos studijos leidžia manyti, kad daugelis žmonių jau turi imunitetą COVID infekcijai, nors jie niekada nebuvo susidūrę nei su šia infekcija, nei buvo nuo jos vakcinuoti. Šį imunitetą jie įgijo per ankstesnes virusines epidemijas ir šiuo metu sudaro didelę besimptomių atvejų grupę.

Tubingen University Hospital atliktas tyrimas rodo, kad 81 proc tirtų kraujo mėginių jau turėjo specifines T-ląsteles. Tai reiškia, kad „atėję iš praeities“ bendro peršalimo virusai atliko imunizacijos rolę prieš COVID 19 virusą. Toks pats imunologinis mechanizmas buvo patvirtintas ir Influenza (sezoninio gripo) virusui.

Natūrali imunizacija, persirgus COVID infekcija, yra pati aukščiausia vakcinacijos forma. Nėra jokių nei mokslinių nei medicininių įrodymų, kurie pateisintų persirgusių žmonių vakcinaciją. Natūraliai persirgęs ir įgijęs imunitetą asmuo iš vakcinacijos negaus jokios naudos, išskyrus riziką dėl pašalinių poveikių.

Sienų tarp valstybių uždarymas nesustabdys viruso cirkuliacijos tam tikros populiacijos viduje. Tai yra bergždžios pastangos, neparemtos jokiais moksliniais įrodymais.

Tie, kurie serga sunkia COVID forma yra arba labai seni, arba labai ligoti, arba turi labai nusilpusią imuninę sistemą. Yale Universiteto atliktas tyrimas parodė, kad sunkia COVID forma sergančių pacientų kraujyje trūko DCs (dendritic cells) – pagrindinio imuninio atsako „stūmoklio“.

Nors vakcinos gali būti naudingos žmonėms, turintiems vidutiniškai silpną imunitetą, tačiau vargu ar jos išgelbės tuos, kurie yra visiškai praradę imunitetą. Todėl per didelis pasitikėjimas vakcinomis seniems žmonėms gali sukelti dideles rizikas“.

O visiškai netingintiems skaityti prisegu (1 komentaras) visą Dr. M. Yeadon ir jo kolegos straipsnį.

Mat gyvename tokiais laikais, kai skaityti ir galvoti reikia patiems. Nes užduoti klausimus už mokesčių mokėtojų pinigus išlaikomiems „ekspertams“ apie kokį nors ten T-ląstelių imunitetą nėra jokių šansų.

Nors klystu…Šansai yra, kaip ir yra šansas gauti vienintelį atsakymą „esi antivakseris“. Be to dar yra šansas gauti atsakymą iš stilistės Agnės, tačiau tas atsakymas būna kiek trumpokas ir nelabai išsamus, mat apsiriboja vienu žodžiu „atsi*iskit“.

Tiesa yra ir kitas pasirinkimas: nieko neskaityti niekuo nesidomėti ir laukti smogiamojo influencerių bataliono pateiktų nurodymų, kaip ir kada geriau suformuoti kolektyvinį imunitetą.

Galima dar ramiai stebėti, kaip į jaunų žmonių (šiuo atveju abiturientų) kūnus, pasitelkiant psichologinį šantažą, pumpuojamos eksperimentinės vakcinos. Į tų žmonių, kuriems tas virusas pavojingas tiek, kiek to pavojaus telpa žodyje‚ dzin“. O kartu ir į tų žmonių, kuriems reikės dar gyventi ilgą gyvenimą bei auginti naująją kartą.

Galima nuolankiai pritarti vyriausybės vykdomai vakcinų politikai, kai jauni sveiki žmonės verčiami skiepytis, kai tuo tarpu tie, kurie tų vakcinų labai nori, jų negauna. Negana to, vakcinos išpilamos į kanalizaciją… Galima ir patiems užsiimti vakcinų reklama ir įtikėti, kad tokiu būdu gelbėjam pasaulį. Net nepaklausus paties pasaulio, ar jam tokio gelbėjimo reikia.

Galima laukti kažkokio tai „suvakcinuoto“ kolektyvinio imuniteto (natūraliai įgytas imunitetas iš PSO apibrėžimo mistiškai dingo) taip, kaip kažkada laukėme šviesaus komunizmo rytojaus. Tiesa tas rytojus taip ir neišaušo, patvirtindamas dėsnį, kad pasaulis nepasiduoda valdomas vien tik pagal demagoginius ir atskiroms interesų grupėms naudingus lozungus.

Galima klūpėti ant kelių maldos namuose ir prašyti apvaizdos, kad tas atsiųstų ne tik sveikatos, bet kartu ir skaitmeninį skiepų pasą. Mat tas pasas ir bus bilietas į laisvę (ir jokiu būdu ne koks nors instrumentas visuotiniam žmonių sekimui). Ar kada galėjau pagalvoti, kad ateis laikai, kai už laisvę reikės kovoti kišant savo kūnus ne po tankais, o po švirkštais?

Bet gera žinia yra ta, kad dar galime kai ką rinktis. Bent jau tuos mokslininkus, kuriais norime tikėti, o kuriais -jokiu būdu – ne. Todėl, jei kas nors manęs paklausite, ar aš tikiu mokslu, tai, prašau, išvardinkite konkrečių mokslininkų pavardes ir jų deklaruotis viešus bei privačius interesus.

Aukščiau minėto straipsnio autoriai:
Scientific Advisory Board member, PANDA. Expert in Allergy & Respiratory (A&R) Therapeutic / PhD in Biochemistry and Toxicology. Former Chief Scientific Officer at Pfizer A&R unit / CEO & Founder of Ziarco. 25 years’ experience in Drug Discovery / 40 Full Papers / 63 Abstracts / 2 Books / 6 Patents
Marc Girardot

Member of PANDA. Senior Advisor in Biotech & Automotive / INSEAD MBA. Advisor to an anti-Cancer therapeutic vaccine company / Ex-Global Lead of Cisco’s IBSG Automotive. 30 years’ experience in Industry, High Tech & Biotech / 2 Patents.

.https://www.pandata.org/how-broad-is-covid-immunity/

Pirmą kartą šis komentaras paskelbtas autorės asmeninėje Facebook paskyroje: Jolanta Blažytė

Infa.lt
Jei norėtumėte paremti infa.lt

žiūrėjo 399

Žymos

1 Atsiliepimas

  1. Eugenijus    -  2021-04-06, 14:17

    At aš tikiu gražiomis moterimis? Jeigu tai Jolanta Blažytė – taip.

    Atsakyti į šį komentarą

Rašyti Atsiliepimą


Taip pat skaitykite:

Naujienų Prenumerata

-

Gauti naujienlaiškį el-paštu

Įrašykite savo pašto adresą:

Paslauga nuo Google FeedBurner

Lasvas žodis

Reklama

Apklausa

Ar dalyvausite "Didžiajame Šeimos Gynimo Marše 2021"?


Rodyti rezultatus

Leidžiama ... Leidžiama ...
Domenai ir hostingas
    Alaus baruose, kurie netrukus atvers duris, bus saugiau nei mokyklose, nes visuotinai pradinukai į mokyklas grąžinami nebus

Alaus baruose, kurie netrukus atvers duris, bus saugiau nei mokyklose, nes visuotinai pradinukai į mokyklas grąžinami nebus

1 atsiliepimas Skaityti visą įrašą
    Erika Drungytė: tai yra mano asmeninė iniciatyva priminti istoriją, kurią pamiršę, nesuprantame ir šios dienos dalykų

Erika Drungytė: tai yra mano asmeninė iniciatyva priminti istoriją, kurią pamiršę, nesuprantame ir šios dienos dalykų

1 atsiliepimas Skaityti visą įrašą
    Algimantas Rusteika. Seimo rinkimų reforma (Idėja Lietuvai Nr.3)

Algimantas Rusteika. Seimo rinkimų reforma (Idėja Lietuvai Nr.3)

atsiliepimų 2 Skaityti visą įrašą
    Remigijus Šimkus. Nieko neturėsite ir būsite laimingi! Eksperimentas tęsiasi.

Remigijus Šimkus. Nieko neturėsite ir būsite laimingi! Eksperimentas tęsiasi.

0 atsiliepimų Skaityti visą įrašą
    Jolanta Blažytė. Atvirkščiai

Jolanta Blažytė. Atvirkščiai

1 atsiliepimas Skaityti visą įrašą
    Gintaras Furmanavičius. Nesekmadieniniai skaitiniai #57

Gintaras Furmanavičius. Nesekmadieniniai skaitiniai #57

0 atsiliepimų Skaityti visą įrašą
    Algimantas Rusteika. Kova su liga ar su visuomene?

Algimantas Rusteika. Kova su liga ar su visuomene?

atsiliepimų 2 Skaityti visą įrašą
    Andrius Švarplys. Populistiniuose-autoritariniuose judėjimuose demokratijos žymiai daugiau, nei vadinamojoje liberalioje demokratijoje

Andrius Švarplys. Populistiniuose-autoritariniuose judėjimuose demokratijos žymiai daugiau, nei vadinamojoje liberalioje demokratijoje

0 atsiliepimų Skaityti visą įrašą
    Lidžita Kolosauskaitė. Karantino pasiutpolkė: kritę konservatoriai, privalomas beprasmis testavimas ir getai

Lidžita Kolosauskaitė. Karantino pasiutpolkė: kritę konservatoriai, privalomas beprasmis testavimas ir getai

0 atsiliepimų Skaityti visą įrašą
    Prof. Adas Jakubauskas: Valstybė iš tikrųjų yra griaunama

Prof. Adas Jakubauskas: Valstybė iš tikrųjų yra griaunama

atsiliepimų 2 Skaityti visą įrašą
    Ramūnas Karbauskis. Kaip konservatoriai siekia mažinti Prezidento galias ir ruošia vietą Prezidentūroje G. Landsbergiui

Ramūnas Karbauskis. Kaip konservatoriai siekia mažinti Prezidento galias ir ruošia vietą Prezidentūroje G. Landsbergiui

atsiliepimų 2 Skaityti visą įrašą
    Dominykas Vanhara: „Kas buvo Karaliaus Mindaugo Tėvas?“

Dominykas Vanhara: „Kas buvo Karaliaus Mindaugo Tėvas?“

0 atsiliepimų Skaityti visą įrašą
    Lidžita Kolosauskaitė. Privatumas kaip teisinė konstanta ir žmogaus gyvenimo esmė

Lidžita Kolosauskaitė. Privatumas kaip teisinė konstanta ir žmogaus gyvenimo esmė

0 atsiliepimų Skaityti visą įrašą
    Mozeris Alvis.  Gavo per snapą. Sandra – mūsų teismuose dar liko sąžiningų teisėjų

Mozeris Alvis. Gavo per snapą. Sandra – mūsų teismuose dar liko sąžiningų teisėjų

atsiliepimų 2 Skaityti visą įrašą

Kas trukdo mokyklose pardavinet alu? Tuo paciu ir vaikai,besimokydami,gales patraukt,alaus.Isvis - marazmais valdzia uzsiimineja....

Įdomu, o oras kuriuo kvėpuojame gal irgi yra valstybės nuosavybė? Reiktų, kad "profesionalai" "rūpintūsi" kuom...

sukę apsukę grįžtame prie gripo reikalų......

Gal nereikia tos pandos, gal užtenka vieno logotipo. Kam be reikalo kelti aistras?...

LRS

lenda į šiknas liaudžiai...

Jo

Buki į nieką nekreipia dėmesio, jiems viskas FAINA, KRŪTA, nes smegenys tiek teveikia. Ir pats...

Ec

Erika, tie komunistinės ideologijos stūmikai nėra susidvejinę, jie tiesiog primityvūs, žino turgaus taisyklę- jei nori...

Cia eilinis pasipinigavimas...

Jinai supranta,kokį nusikaltimą daro prieš savo tautą.Tiesiog nebeišlaikė įtampos... Mūsiškiai klerkai storesnę odą užsiauginę......

Mąstantiems žmonėms seniai čia viskas aišku. Deja, bet daugelį valdo baimė ar tiesiog paklusnumas aukščiau...