• Naujienos
 • Apie infa.lt
 • Rinkmenos
 • Galerija

infa.lt

Ar VRM ministrė imsis propagandos ministrės vaidmens ieškodama priešų tarp abejojančių vakcinų nauda?

Ar VRM ministrė imsis propagandos ministrės vaidmens ieškodama priešų tarp abejojančių vakcinų nauda?

02 kovo
14:44 2021
Agnė Bilotaitė

Facebook nuotr.

Vidaus reikalų ministrė ir tuo pačiu vyriausybės ekstremalių situacijų komisijos (VESK) pirmininkė Agnė Bilotaitė pareiškė, jog nepagrįstos informacijos apie Covid-19 vakcinas platinimas turėtų būti prilyginamas dezinformacijai ir už tai tą darantys asmenys turėtų būti traukiami atsakomybėn. Tarp eilučių ministrė užsimena, jog tai daro ar gali daryti Lietuvai priešiškos jėgos.

Ministrė nepaminėjo kokios jėgos skleidžia tas abejonės Covid-19 vakcinų nauda visame Vakarų pasaulyje, nes didžioji dalis informacijos apie vakcinas į Lietuvą ateina būtent iš Vakarų anglų kalba parašytų tinklapių.

Tokius ministrės pareiškimus apie atsakomybę už dezinformacijai prilygintus teiginius galima būtų vertinti kaip žodžio laisvės suvaržymą, prisidengiant ekstremaliaa padėtimi, kuri šiuo metu jau visai nepanaši į ekstremalią, jei neminėsime to, kad ją tokia vis dar nori išlaikyti valdantieji, siekdami kuo labiau kontroliuoti visuomenę.

Pastarojoje jau sklinda negeros kalbos apie šios valdžios deklaruotus laisvės siekius iki rinkimų, kurie šiandien vis labiau virsta į apskritai daugumos laisvių suvaržymą. Ir kaip pirmoji auka krenta žodžio laisvė, ypač ministrės ištartų samprotavimų apie atsakomybę už savo įsitikinimus apie vakcinas, fone.

O jei dar prisiminsime, ką teisingumo ministrė E. Dobrovolska pareiškė apie atsakomybę pagal Laisvės partijos rengiamą „Neapykantos kalbos“ įstatymą, tai darosi aišku, kad didžiąją, t. y. aktualiausių šiandien temų pasisakymų dalį galima bus priskirti arba „Neapykantos (prieš valdžia ir LGBT, kas beveik vienas ir tas pats) kalbai“, o kitą – dezinformacijos apie „Covid-19“ vakcinų žalą. Net neatsižvelgiant į kartais tiesiog baisius pašalinius vakcinų poveikius, dalis iš kurių baigiasi pacientų mirtimi.

Tiesa, reikia pripažint, jog nė vienas tyrimas moksliškai nepatvirtino, kad paskiepyti senukai mirė būtent nuo vakcinų. Nepatvirtino todėl, kad senukai turėjo daugybę gretutinių ligų, kurių kiekviena galėjo tapti mirties priežastimi. Ir tai, kad jie mirė būtent po vakcinavimo tik baisus sutapimas.

Tačiau, tuo pačiu reikėtų atkreipti dėmesį ir į tai, kad kai tie patys senukai miršta su puokšte tų pačių gretutinių ligų, tik jau turėdami šalia ir Covid-19 diagnozę – jų visų mirties priežastimi neišvengiamai tampa Covid-19. Nors mokslas to irgi neįrodė. Skrodimai irgi nebuvo daryti. Bent jau Lietuvoje.

Ir kai tokia informacija būna pateikiama viešojoje erdvėje – mūsų SAM tyli arba sako standartiškai, kad tai mokslo nepatvirtinti sugretinimai, o Agnė Bilotaitė teigia, jog tai yra nedraugiškų Lietuvai Vakarų (nes šios žinios ateina iš Vakarų) šalių dezinformacija, kuria siekiama pakenkti Lietuvai.

Anksčiau, kaip visų bėdų Lietuvoje šaltinis buvo įvardijama Rusija, o dabar ministrė kažkaip pasikuklino įvardinti bent vieną už tokią dezinformaciją atsakingą šalį ar keletą šalių. Tikėkimės, jog sekančio interviu metu ji tą padarys ir mes visi pamatysime naują Lietuvos priešą.

Savo interviu metu ministrė A. Bilotaitė buvo paklausta ir apie izoliacijos tarp savivaldybių atšaukimo datą, kurią, valdančiųjų teigimu vainikuos kovo 15 diena.

Į šį klausimą ministrė atsakė aptakiai, išsisukusi samprotavimais apie tai, kad viskas dar gali priklausyti nuo situacijos pagerėjimo ar pablogėjimo skaičių, kuriais valdantieji manipuliuoja (tai matė visa šalis), reikia tą paripažinti, tiesiog begėdiškai stebuklingai, tiesiog per vieną naktį išgydę keliasdešimt tūkstančių „sergančiųjų“, o vėliau tuo apkaltinę skaičių departamentą, kad stebuklus ten daro jie.

Turint omenyje, kad valdantieji planuoja kuo greičiau per pavasario sesiją, kuri prasideda kovo 10 d. ratifikuoti Seime Stambulo konvenciją – darosi suprantama, kodėl leidimas tarp savivaldybių gali būti atnaujintas ne anksčiau, nei kovo 15 dieną, o jeigu iki to laiko ratifikuoti konvencijos nepavyks – tai atitinkamai ir judėjimas tarp savivaldybių gali būti atnaujintas vėliau.

Nors ir apsimeta drąsuoliais – valdantieji bijo savo Tautos, todėl laiko ją uždarę namuose, nepagalvodami, jog kartais jokios užtvaros neatlaiko potvynio bangos, kai vandens spaudimas viršija užtvankos galimybes atlaikyti spaudimą.

Vidaus reikalų ministrė savo interviu metu, jau nekalbant apie tai, kad vykdo ir nesamos propagandos ministerijos vadovės užduotis, ieškodama priešų tarp abejojančių vakcinos saugumu, tačiau bando perimti ir SAM atstovų pareigą – aiškindama, jog testavimo apimtys nesiekia reikalingų skaičių – esą iš tų dešimčių tūkstančių asmenų, kurie valdžiai leidus (!), pradėjo darbus, kad ją išlaikytų, testavosi tik keli tūkstančiai.

Tuo pačiu ji prikišo ir savivaldybėms dėl tų labai mažų testavimo apimčių, lyg savivaldybės galėtų priversti (ko labai norėtų valdantieji) žmones testuotis prievarta, jeigu jie to nenori.

VRM vadovė pasidžiaugė, kad gerai juda medikų ir švietimo darbuotojų vakcinavimas (jie negali nuo to išsisukti, kaip ir senjorai – infa.lt). Vėlgi, ji pastebėjo didelę grėsmę vakcinacijos procesui – dezinformaciją, pabrėžusi, jog žmonės ima abejoti, manydami, jog susidurs su šalutiniu poveikiu. (Visa Lietuvos spauda rašo apie sunkius šalutinius poveikius).

Sekančioje savo mintyje ji jau kalba, esą šalutinis vakcinos poveikis yra natūralus (o kas tuo abejotų leisdamasis svetimą organizmui chemiją į kraują?), esą gali blogiau jaustis, bet, pagąsdino ministrė, kai palygini kitą alternatyvą – reanimaciją, mirtį – tai supranti vakcinavimo gėrį.

Agnė Bilotaitė paaiškino, kad net atvėrus judėjimą tarp savivaldybių, bendrauti dviem šeimoms (ar namų ūkiams), išskyrus keletą išimčių vis tiek nebus leidžiama, kol nebus pasiekti karantino plane numatyti rodikliai.

Tad Lietuvos piliečiams telieka susitaikyti su mintimi, kad jų artimieji gali ir numirti nepamatę mylimų žmonių vien todėl, kad Vidaus reikalų ministrė kalba už SAM ministrą, aiškindama, jog saugo jus nuo mirties, ir tuo pačiu leisdama jūsų artimiesiems numirti vienišiems ir apleistiems, o ne šeimos narių apsuptyje.

Panašu, kad policinė valstybė žada tvirtai laikytis numatyto plano, naikindama viską, kas mums brangu ir tai, ant ko laikosi valstybė.

infa.lt siūlo pasirašyti peticiją, kuria stabdomas Stambulo konvencijos ratifikavimas: https://nsta.lt

Infa.lt
Jei norėtumėte paremti infa.lt

žiūrėjo 247

Žymos

Atsiliepimų 6

 1. Rasa    -  2021-03-02, 15:25

  Šalutinis poveikis – mirtis irgi natūralus 🥀
  firmusmedicus.lt/moderna-covid-19-vakcinos-apzvalga-ir-salutiniai-poveikiai/

  Atsakyti į šį komentarą
 2. Rasa    -  2021-03-02, 17:02

  Ei, bilotaite, o kiek Lietuvoje išmokėta???
  ,, Tarp visų bylų, pateiktų Valstybinei Vakcinų Žalos Kompensavimo Programai (angl. Vaccine Injury Compensation Program VICP), suaugusiųjų gripo vakcinos žalos ieškiniai yra pirmaujantys.[56] Pagal naujausius duomenis,[57] iš visų sulauktų skundų daugiau nei pusė buvo pateikti dėl žalos, patirtos po gripo vakcinų suleidimo. Buvo gauti 7 432 ieškiniai, iš kurių net 4 304 buvo susiję su vakcinomis nuo gripo. Nors VICP nedetalizuoja kokias sumas išmokėjo išskirtinai dėl skiepijimosi nuo gripo nukentėjusiems žmonėms, tačiau bendrai visi nuo vakcinų nukentėję asmenys jau sulaukė apie 4,4 mljrd.“

  Atsakyti į šį komentarą
 3. trolis    -  2021-03-02, 17:14

  Gerai pavaro Bilotaitė, tokia simpatiška moteris, o mala tokius niekus. Kažkaip gaila, toks grožis žūva bjaurojamas šlykščių sprendimų. Įdomu, savo artimuosius irgi testuoja kas savaitę? Galėtų pasistengt, kad pataisytų statistiką :D

  Atsakyti į šį komentarą
 4. X    -  2021-03-02, 17:31

  Citata: „VRM vadovė pasidžiaugė, kad gerai juda medikų ir švietimo darbuotojų vakcinavimas – jie negali nuo to išsisukti, kaip ir senjorai.“ Savo noru ir laisva valia deklaruojamas vakcinavimas tera tik zodziai?

  Atsakyti į šį komentarą
 5. šitą išgamą ir pakarti per maža    -  2021-03-02, 23:01

  Sveikinu,draugai-jau prasidėjo mūsų senukų genocidas,jie be ceremonijų nuodijami PRIEVARTA:

  youtube.com/watch?v=GdRhDTO9GbU

  Atsakyti į šį komentarą

Rašyti Atsiliepimą


Taip pat skaitykite:

Naujienų Prenumerata

-

Gauti naujienlaiškį el-paštu

Įrašykite savo pašto adresą:

Paslauga nuo Google FeedBurner

Lasvas žodis

Reklama

Apklausa

Ar dalyvausite "Didžiajame Šeimos Gynimo Marše 2021"?


Rodyti rezultatus

Leidžiama ... Leidžiama ...
Domenai ir hostingas
    Alaus baruose, kurie netrukus atvers duris, bus saugiau nei mokyklose, nes visuotinai pradinukai į mokyklas grąžinami nebus

Alaus baruose, kurie netrukus atvers duris, bus saugiau nei mokyklose, nes visuotinai pradinukai į mokyklas grąžinami nebus

1 atsiliepimas Skaityti visą įrašą
    Erika Drungytė: tai yra mano asmeninė iniciatyva priminti istoriją, kurią pamiršę, nesuprantame ir šios dienos dalykų

Erika Drungytė: tai yra mano asmeninė iniciatyva priminti istoriją, kurią pamiršę, nesuprantame ir šios dienos dalykų

1 atsiliepimas Skaityti visą įrašą
    Algimantas Rusteika. Seimo rinkimų reforma (Idėja Lietuvai Nr.3)

Algimantas Rusteika. Seimo rinkimų reforma (Idėja Lietuvai Nr.3)

atsiliepimų 2 Skaityti visą įrašą
    Remigijus Šimkus. Nieko neturėsite ir būsite laimingi! Eksperimentas tęsiasi.

Remigijus Šimkus. Nieko neturėsite ir būsite laimingi! Eksperimentas tęsiasi.

0 atsiliepimų Skaityti visą įrašą
    Jolanta Blažytė. Atvirkščiai

Jolanta Blažytė. Atvirkščiai

1 atsiliepimas Skaityti visą įrašą
    Gintaras Furmanavičius. Nesekmadieniniai skaitiniai #57

Gintaras Furmanavičius. Nesekmadieniniai skaitiniai #57

0 atsiliepimų Skaityti visą įrašą
    Algimantas Rusteika. Kova su liga ar su visuomene?

Algimantas Rusteika. Kova su liga ar su visuomene?

atsiliepimų 2 Skaityti visą įrašą
    Andrius Švarplys. Populistiniuose-autoritariniuose judėjimuose demokratijos žymiai daugiau, nei vadinamojoje liberalioje demokratijoje

Andrius Švarplys. Populistiniuose-autoritariniuose judėjimuose demokratijos žymiai daugiau, nei vadinamojoje liberalioje demokratijoje

0 atsiliepimų Skaityti visą įrašą
    Lidžita Kolosauskaitė. Karantino pasiutpolkė: kritę konservatoriai, privalomas beprasmis testavimas ir getai

Lidžita Kolosauskaitė. Karantino pasiutpolkė: kritę konservatoriai, privalomas beprasmis testavimas ir getai

0 atsiliepimų Skaityti visą įrašą
    Prof. Adas Jakubauskas: Valstybė iš tikrųjų yra griaunama

Prof. Adas Jakubauskas: Valstybė iš tikrųjų yra griaunama

atsiliepimų 2 Skaityti visą įrašą
    Ramūnas Karbauskis. Kaip konservatoriai siekia mažinti Prezidento galias ir ruošia vietą Prezidentūroje G. Landsbergiui

Ramūnas Karbauskis. Kaip konservatoriai siekia mažinti Prezidento galias ir ruošia vietą Prezidentūroje G. Landsbergiui

atsiliepimų 2 Skaityti visą įrašą
    Dominykas Vanhara: „Kas buvo Karaliaus Mindaugo Tėvas?“

Dominykas Vanhara: „Kas buvo Karaliaus Mindaugo Tėvas?“

0 atsiliepimų Skaityti visą įrašą
    Lidžita Kolosauskaitė. Privatumas kaip teisinė konstanta ir žmogaus gyvenimo esmė

Lidžita Kolosauskaitė. Privatumas kaip teisinė konstanta ir žmogaus gyvenimo esmė

0 atsiliepimų Skaityti visą įrašą
    Mozeris Alvis. Gavo per snapą. Sandra – mūsų teismuose dar liko sąžiningų teisėjų

Mozeris Alvis. Gavo per snapą. Sandra – mūsų teismuose dar liko sąžiningų teisėjų

atsiliepimų 2 Skaityti visą įrašą

Kas trukdo mokyklose pardavinet alu? Tuo paciu ir vaikai,besimokydami,gales patraukt,alaus.Isvis - marazmais valdzia uzsiimineja....

Įdomu, o oras kuriuo kvėpuojame gal irgi yra valstybės nuosavybė? Reiktų, kad "profesionalai" "rūpintūsi" kuom...

sukę apsukę grįžtame prie gripo reikalų......

Gal nereikia tos pandos, gal užtenka vieno logotipo. Kam be reikalo kelti aistras?...

LRS

lenda į šiknas liaudžiai...

Jo

Buki į nieką nekreipia dėmesio, jiems viskas FAINA, KRŪTA, nes smegenys tiek teveikia. Ir pats...

Ec

Erika, tie komunistinės ideologijos stūmikai nėra susidvejinę, jie tiesiog primityvūs, žino turgaus taisyklę- jei nori...

Cia eilinis pasipinigavimas...

Jinai supranta,kokį nusikaltimą daro prieš savo tautą.Tiesiog nebeišlaikė įtampos... Mūsiškiai klerkai storesnę odą užsiauginę......

Mąstantiems žmonėms seniai čia viskas aišku. Deja, bet daugelį valdo baimė ar tiesiog paklusnumas aukščiau...