• Naujienos
  • Apie infa.lt
  • Rinkmenos
  • Galerija

infa.lt

Vytenis Andriukaitis: kol mes Konstituciją gerbsime, jos klausysime, tol turėsime šalies ramybę

Vytenis Andriukaitis: kol mes Konstituciją gerbsime, jos klausysime, tol turėsime šalies ramybę

13 kovo
18:22 2016

vyteni sandriukaitis

Kovo 11 d., Vytenio Povilo Andriukaičio kalba LR Seime, kurioje jis išsakė daug aktualių dalykų, iki šiol ignoruojamų mūsų įstatymų leidžiamosios valdžios, kartu su palinkėjimais juos ištaisyti.

„…Pabrėžiu sąmoningai, kad mes į pirmąjį posėdį susirinkome, kaip LTSR 12-ojo šaukimo Aukščiausioji Taryba, mat šiandien, šios įstaigos stengiamasi neminėti, sudarant įspūdi, kad tokio dalyko, kaip Tarybų Lietuva net nebuvo. O jeigu buvo, tai tada ji buvo kažkieno kito, ne mano, kažkokių kolaborantų, bet ne mūsų, nes mes dirbome Lietuvai, o kažkas kitas, atseit, kolaboravo…“.

„…kol mes Konstituciją gerbsime, kol mes jos klausysime, iki tol mes turėsime šalies ramybę. Reikalinga, taip sakant, ne Konstituciją lenkti į save, o save lenkti link Konstitucijos…“.

„…Teisinė valstybė reiškia, kad žmogaus orumas yra neliečiamas. Tai reiškia, kad kur ten kas bebūtų, kokios bebūtų stenogramos, slapta platinamos slaptos pažymos, – to teisinėje valstybėje negali būti, nes žmogaus orumas – neliečiamas. Neliečiamas žmogaus orumas socialiniuose tinkluose, neliečiamas žmogaus orumas niekur. Tai yra mūsų visų čia susirinkusių pamatinis principas, gerbiant visų mūsų įsitikinimus, skirtingas nuomones ir pasaulėžiūrą..“.

Siūlome jūsų dėmesiui visą jo kalbos vaizdo įrašą:

 

 

Visą Kovo 11 vaizdo įrašą iš Seimo galima rasti čia: lrs.lt/sip/portal.show?p_r=2918

Gerbiami skaitytojai, jeigu manote, kad informacija pateikta infa.lt tinklapyje buvo jums nors kažkiek naudinga – jūs galite paremti tinklapį SMS žinute.

0 Atsiliepimų

Rašyti Atsiliepimą


Taip pat skaitykite:

Naujienų Prenumerata

-

Gauti naujienlaiškį el-paštu

Įrašykite savo pašto adresą:

Paslauga nuo Google FeedBurner

Reklama

Apklausa

Kaukę dėvite nes:


  • Nenoriu baudos (60%, 67 balsavo)
  • Saugausi viruso (29%, 32 balsavo)
  • Nežinau kodėl (11%, 12 balsavo)

Viso balsavo: 111
Pradėta - 2020 8 lapkričio @ 20:34
Pabaiga - 2020 29 lapkričio @ 20:34

Leidžiama ... Leidžiama ...
Lasvas žodis
Domenai ir hostingas
Pasidalinkite su savo draugais
Sveiki, verta dėmesio: *Vytenis Andriukaitis: kol mes Konstituciją gerbsime, jos klausysime, tol turėsime šalies ramybę* - nuoroda: https://infa.lt/5385/vytenis-andriukaitis-kol-mes-konstitucija-gerbsime-jos-klausysime-tol-turesime-salies-ramybe/