• Naujienos
 • Apie infa.lt
 • Rinkmenos
 • Galerija

infa.lt

Lietuva kviečiama visuotinei protesto akcijai prieš valdžios vykdomą COVID politiką

Lietuva kviečiama visuotinei protesto akcijai prieš valdžios vykdomą COVID politiką

15 lapkričio
20:53 2020

 

Vaikai eina į mokyklą

Facebook socialiniame tinkle plinta įrašas, kurį straipsnio parašymo metu pasidalino jau 1 200 žmonių. Jame kviečiama priešintis ir protestuoti prieš valdžios vykdomą politiką Covid-19 pandemijos atžvilgiu ir jos pasekoje laukiamus padarinius šalies ekonomikai, žmonių fizinei ir psichologinei sveikatai. Taip pat, kaip paskutinis lašas minimi valdžios nurodymai kaukes užmauti vaikams, kuriems tas kenkia daugiausiai. Pilnas tekstas:

2020.11.21 d. 12 val. pradedame visuotinį protesto mitingą prieš mūsų tautos genocidą, prieš mūsų vaikų naikinimą, prieš netikrą, surežisuotą plandemiją, prieš prievartą nešioti nuo virusų nieko neapsaugančias kaukes, kurios sunaikina mūsų asmenybę, prieš skiepus, kurie visiškai nereikalingi, prieš 5G ryšį, kuris sunaikins mus, prieš Chemtrail’us, kurie purškia ant mūsų galvų mikro aliuminio daleles, prieš visą prievartą, kuri nori pavergti mus ir mūsų vaikus ir po to sunaikinti.

Mes šito neleisime ! Buvo peržengtos visos ribos, kada uždėjo per prievartą mūsų vaikams kaukes. Vaikai juk nežino kas vyksta, klauso kas jiems pasakyta. Tai genocidas. Atėmė musų vaikams galimybę KVĖPUOTI !!!!!!!!!

Protesto pagrindinis šūkis ir tema – ,,Gelbėkime mūsų vaikus“, + ,,Šalin kaukes“, ,,Laisvė Lietuvai“

2020.11.21d. 12 val. visi prie savivaldybių durų numesime kaukes, savo, savo vaikų, žmonos, vyro, tėvų, senelių. Vilniuje – prie seimo rūmų įėjimo. Mesime į vieną krūvą vienu metu visuose miestuose lygiai 12 val. Susirinkime prieš gerą pusvalandį .Kaunas tegul pasirenka pats kur nori protestuoti. Visi, kas gali atvykite į Vilnių, o kas negali ar nenori, mitinguokime savo miestuose.

Iš mažų miestelių važiuokime į didesnius. Vilniuje renkamės prieš 11 val. Katedros aikštėje ir lygiai 11 val. eisime eisenoje iki Seimo Rūmų. Jei pavėluosime, tai kaukes sumesime tada, kada ateisime. Jei bus užtverti keliai ar praėjimai, kaukes mesime ten, kur bus užtverta.

Gali būti, kad lyderiai bus sulaikomi, tai nepasimeskime, darykime viską kaip sutariam patys. Jei bus per prievarta kas nors sulaikomas ir tempiamas į automobilius, laikykime visi kartu ,neleiskime paimti.

Jei eisime visi iš vien,nesusiskaldysime, tada mūsų niekas nesustabdys, jie to labiausiai ir bijo. Čia yra mūsų pagrindinė jėga ! VIENYBĖ !!! Jei jau kas bus sulaikytas, elkitės ramiai, nesipriešinkite, reikalaukite pagal kokius įstatymus jus sulaikė. Jei uždės baudas, palaikysime vienas kitą. Atidarysime sąskaitą į kurią surinksime patys ir remsime labiausiai nukentėjusius.

Nesvarbu kiek mūsų susirinks. Jei nebus daug, nepasimeskime ir nepraraskime vilties, protestuokime vis vien. Būsime pirmieji, kurie prikels Lietuvą, prabudins lietuvius. Vėliau mus prisimins mūsų vaikai ir anūkai ir padėkos…

Kas nenori ar negali dalyvauti eitynėse, kviečiu prisidėti važiuojant automobiliais. Važiuokite pro savivaldybes ir pro langus meskite kaukes. Meskite į vieną krūvą, kad nebūtų šiukšlyno. Vilniuje prie Seimo Rūmų. Jei kelias bus užtvertas, meskite kaukes ten, kur bus užtverta. Jei busime apkaltinti dėl viešosios tvarkos pažeidimo, tai bus niekis, palyginant su tuo, ką mes darome.

Galime naudoti garsinius signalus vienas kito palaikymui. Svarbiausia viską darykime visi kartu,o ne po vieną ar kelis, tada mūsų niekas neįveiks. Turėkime automobiliuose parašytus šūkius, tokius, kaip „ Šalin kaukes“, gelbėkime mūsų vaikus ir t.t.,

Turime nešti aiškią žinutę visam pasauliui ko mes norime ir ko siekiame. Tas pats ir einantiems eisenoje. Turėkime pasirašę šūkius ant kartono lapų ar dar kur kitur ir neškime, kad visi matytų.

Filmuokime kas vyksta telefonais, kad turėtume faktus.

Labai kviečiu prisijungti visus panašiai mąstančius, FB grupes ir portalus, judėjimus, partijas, visus Lietuvos Žmones, kurie neabejingi mūsų likimui, mūsų vaikų likimui…

Meilės, Šviesos ir Supratimo mums visiems…

P.S. kas nori daugiau veiklos, kreiptis viešai arba privačiai į organizatorius. Facebook nuoroda – žemiau.

Plačiau: Facebook

Infa.lt
Parama - Ačiū!  
žiūrėjo 13 121

Žymos

Atsiliepimų 23

 1. anoniminis    -  2020-11-15, 21:22

  Nejau ir lietuviu tauta prabudo-nesitiki!

  Atsakyti į šį komentarą
 2. vardas    -  2020-11-15, 23:25

  gaila dar labaig daug miegančių,ir nemastančių,priešingu atvėju senai ši šizofrenija būtų pasibaigusi bent jau Lietuvoje

  Atsakyti į šį komentarą
 3. Raida    -  2020-11-16, 07:33

  Kol į gatves neišeisime jie lips mums ant sprando prisidengdami savo pačių išleidžiamais įstatymais kaip teisėtomis priemonėmis..
  Juokinga, kai nori kažką pavergti ar paminti kažkieno teises, išleidi tą pateisinantį įstatymą ir vuolia! – viskas teisėta!
  Taip neturi būti. žiniasklaida turi informuoti, o ne plauti smegenis keldama savo reitingus ir uždarbius. ir tuo pačiu žadindama baimę. Turime susitelkti.

  Atsakyti į šį komentarą
  • Kestas    -  2020-11-19, 15:06

   Bus baisiau nei BY čia šaudis ne guminė kulka o kovinemis ir gali viešai pradėti karti katedros aikštėje už pasipriešinimą prieš visagalis.

   Atsakyti į šį komentarą
   • Lt    -  2021-01-31, 22:15

    Tai koks skirtumas, nusaus ar vakcinomis nuzudys?

 4. ???    -  2020-11-16, 12:17

  Kas orgabizatoriai?
  Kokia trukmė?
  Kas numatoma? Ir t.t.

  Čia kažkas kažkur kažką paskelbė, ir nieko nei darys, nei ką.

  Atsakyti į šį komentarą
 5. sss    -  2020-11-16, 12:39

  Manau dar reiktu paprotestuoti ir kad žemė apvali. Nepamirškim to.

  Atsakyti į šį komentarą
 6. Vladas    -  2020-11-16, 12:59

  Teisingai, būtinai reikia dar protesto prieš apvalią žemę.

  Atsakyti į šį komentarą
 7. Algirdas    -  2020-11-16, 13:52

  Jeigu vienas arba bet kiek žmonių patys neturi moralinės teisės daryti kažko, ar tas žmogus arba tie žmonės galėtų suteikti tokią teisę kažkam kitam?
  Bet kokia vyriausybė prieš darydama bet kokį blogį visų pirma „įteisindavo“ (priimdavo atitinkamus įstatymus) savo veiksmus. Ar tai padarė blogį geru?
  Ar tie žmonės kurių rankose yra politinė galia (prezidentai, įstatymų leidėjai ir kiti) turi moralinę teisę daryti tą ko kiti žmonės tam moralinės teisės neturi? Jeigu taip, tai iš ko ir kaip jie tokią teisę įgyja?
  Atsakymas paprastas. Taip vadinami valdžios atstovai tokios teisės neturi jeigu tokios teisės neturime mes, nes kas gi jiems tokią teisę galėjo suteikti.
  Ar yra toks veiksmas kaip konstitucija, rinkimai ar įstatymų leidyba kuriuo žmonės galėtų pakeisti nedorą elgesį į dorą nekeisdami pačio elgesio?
  Kai įstatymų leidėjai teisėsaugos ar teisėtvarkos atstovai naudoja prievartą remdamiesi įgaliojimais ir įstatymo vardu, ar jie prisiima tokią pačią atsakomybę už savo veiksmus kaip bet kas kitas, kas darytų tą patį vien tik savo laisvu apsisprendimu?

  Jeigu yra kažkas ką jums būtų nedora ir nepriimtina daryti pačiam, ar jūs galėtumėte padaryti taip, kad kažkam kitam daryti tą patį būtų dora ir priimtina?
  Kai yra prieštaravimas tarp žmogaus sąžinės ir įstatymo, ar žmogus privalo elgtis taip kas jam asmeniškai nepriimtina bei nedora tam, kad paklustų įstatymui?
  Ar tada kai įstatymas kertasi su žmogaus sąžine žmogus turi paklusti įstatymui ir daryti tą kas jam morališkai nepriimtina ar klausyti sąžinės?

  Atsakyti į šį komentarą
 8. Algirdas    -  2020-11-16, 14:14

  Neikit protestuoti jeigu jūs vis dar suvokiate save kaip asmenis, piliečius ar fizinius asmenis nes jus nubaus ir vadovausis jūsų pačių prisipažinimu bei sutikimu, t.y. paklaus vardo, pavardės, adreso ir jūs pasakysite jiems kas jūs nesate. Nurodysite registruotą fizinio kūno pavadinimą, mėsgabalio pavadinimą, o ne save, t.y.-žmogų. Tuo jūs sutiksite su jų primestomis taisyklėmis, įstatymais ir kita juodąja magija. Na, o jeigu jūs esate gyvi žmonės tai jums protestuoti visiškai nėra jokio reikalo, nėra reikalo eikvoti savo jėgas beprasmybei. Tiesiog elkitės žmogiškai, kvėpuokit laisvai, eikit kur norit, veikit ką tinkami, bendraukit su kuo norit ir kada norit ir nekenkite sau, kitiems anei aplinkai. Jeigu nežinot kaip elgtis žmogiškai, pažiūrėkit į vaikus, jie žino kaip elgtis. Kuo vaikai mažesni tuo jie tikroviškesni, imkit pavyzdį.
  Ir kokį biesą jūs ketinate veikti prie seimo, prie savivaldybių? Kam reikalinga ta pakazūcha? Per TV į save norit pažiūrėt? Jeigu jau norit susirinkt, rinkitės kur parke ar gyvenamajame rajone ir susirinkite ne parėkauti, o mintimis pasidalinti, vieni kitus pažinti, geras idėjas subrandinti, nuomonėmis pasikeisti. Maž iš to kas doro išeis, gal žmonės pradės telktis laiptinėmis, namais, gatvėmis, darbo kolektyvais ir panašiai. Darbas padaromas tyliai dirbant, o ne gatvėse rėkaujant.

  Atsakyti į šį komentarą
  • Atsakymas.    -  2020-11-16, 15:23

   Kokias cia nesamones paistote? Per tokius kaip jus,faktas,kad nieko nebus. Nes tokie myzniai sedes,dejuos,skusis,kentes ir sakys „priprasim“. Ir toliau jie siks ant galvu. Stebuklu tiketis neverta,bet tikrai geriau nei sedet. Jus galite ir sedet ir tylet. Niekas nepraso eit. Eis tie kam netinka. O jus galit savo mintis sitas sau pasilikt ir nieko nedaryt.

   Atsakyti į šį komentarą
   • anoniminis    -  2020-11-16, 16:25

    Butent jus dejuojat, skystakosiai. Gal neturit ka veikti? Verciau tuo tarpu isijunkit smegenis kaip išspręsti savo problemas.

   • Algirdas    -  2020-11-16, 18:02

    Na matot, man tiesiog nėra ką prie savivaldybės išmest nes aš net kaukės neturiu, niekada jos nedėvėjau ir neketinu dėvėti. Organizatoriai ketina pasisakyti prieš plandemiją? Gerai, tik aš apie tai šioje štai svetainėje rašiau dar tada kai didžioji dauguma ramiai pakluso valdžios reikalavimams arba net man pirštą ties smilkiniu sukiojo. Dar jie ketina pasisakyti prieš 5G ryšį. O kiek iš jų naudojasi išmaniaisiais ir netgi pritaikytais 5G? Manau tikrai nemažai, tada kai aš išmaniojo niekada neturėjau ir neketinu turėti lygiai kaip ir jokio kito išmanaus prietaiso. Jie ketina pasisakyti prieš chemtreilus? Aš apie chemtreilus įspėjau ką galėjau jau prieš 11 metų. Dėl tokių, jūsų vadinamų „myžnių“, kurie tiesiog tyliai ramiai daro tai ką mano esant reikalinga daryti, daugėja žmonių kurie pradeda mąstyti savo galva, o ne televizoriaus.

   • anoniminis    -  2020-11-18, 08:25

    Ar jus pakeisit kiršidami žmones žinoma kad ne

   • Kestas    -  2020-11-19, 15:12

    200% tikro vyro lietuvio atsakimas jie primyže į kelnes

  • Atsakymas.    -  2020-11-17, 01:22

   Ka ir sakau. Jus sedit namie ir skatinat kitus sedet taip pat. Nes abejoju,kad vaikstot viesosiose vietose ramiai be kaukes. Nebent turit daug uzsitaupes baudom. Bet ko gero jos nedevit,nes kaip minejau niekur neinat. Ir dar kitu prasot neit. Apie kokius jus darbus snekejot? Koki darba pavieniui tu padarysi,kad uzbaigt sita nesamone? Netikiu ir as,kad drastiskai pakeist ka galima,bet toks sujudimas manau galetu parodyt si bei ta. O ne namie sedet su „ijungtom“ smegenim.

   Atsakyti į šį komentarą
 9. Mantas    -  2020-11-16, 20:43

  Tikiuosi uz tokias maistininku „akcijas“ policija imsis grieztu priemoniu ir sutramdys marginalus bei gatves reksnius uz samoninga provokacija.

  Atsakyti į šį komentarą
  • Dd    -  2020-11-16, 23:07

   O ka jusu manimu zmones provokuoja.jie isreiskia savo nuomone,negi tai draudziama?juk nelangus dauzys

   Atsakyti į šį komentarą
  • Atsakymas.    -  2020-11-17, 01:26

   Dar vienas praplautas avigalvis. Tie maistininkai panasu turi proto savo galvose dar. Nes atsibodo jiem sitas zaidimas. O jus praskalauti tik ir tikites,kad bus visi tie nubausti,kurie toliau nenori eit su avinu banda.

   Atsakyti į šį komentarą
  • Audra    -  2020-11-17, 21:15

   be abejones taip ir bus, patys provokatoriai net neis :)

   Atsakyti į šį komentarą
 10. Rima    -  2020-11-20, 19:10

  Zmones,per anksti,nedarykite dabar to.Dziugu,kad liaudis bunda,bet atidekite iki kol isaiskes rezultatai JAV.Patikekit,tai svarbu.Valdziazmogiai dabar dar jauciasi nebaudziami,todel gali ivykdyti prie jus ivairias provokacijas ir panaudoti jega,kuri bus dar labai ir labai reikalinga!

  Atsakyti į šį komentarą
 11. anoniminis    -  2020-11-23, 11:31

  Gal pades bauda susimoketi…

  Atsakyti į šį komentarą

Rašyti Atsiliepimą


Taip pat skaitykite:

Naujienų Prenumerata

-

Gauti naujienlaiškį el-paštu

Įrašykite savo pašto adresą:

Paslauga nuo Google FeedBurner

Šeimų Sąjūdis
Lasvas žodis

Reklama

Apklausa

Ar dalyvausite "Didžiajame Šeimos Gynimo Marše 2021"?


 • Taip, būtinai (71%, 278 balsavo)
 • Ne, nepalaikau (18%, 72 balsavo)
 • Nežinau, neturiu nuomonės (11%, 42 balsavo)

Viso balsavo: 392
Pradėta - 2021 29 kovo @ 23:23
Pabaiga - 2021 13 gegužės @ 23:23

Leidžiama ... Leidžiama ...
Domenai ir hostingas
    Antanina Strumilienė. MŪSŲ NEDAUG, BET MES – NEREALŪS

Antanina Strumilienė. MŪSŲ NEDAUG, BET MES – NEREALŪS

atsiliepimų 2 Skaityti visą įrašą
    Vyskupas Jonas Kauneckas: jūs paskelbėte „Didįjį Šeimos Gynimo Maršą“. Mes, dvasininkai, turime jus remti

Vyskupas Jonas Kauneckas: jūs paskelbėte „Didįjį Šeimos Gynimo Maršą“. Mes, dvasininkai, turime jus remti

atsiliepimų 2 Skaityti visą įrašą
    Jolanta Blažytė. Vakcinacija nuo fanatizmo? Reiktų, bet nėra

Jolanta Blažytė. Vakcinacija nuo fanatizmo? Reiktų, bet nėra

atsiliepimų 2 Skaityti visą įrašą
    Arturas Orlauskas atvirai „Apie „negražų“ anekdotą, „gražią“ ateitį ir Šeimų maršą“

Arturas Orlauskas atvirai „Apie „negražų“ anekdotą, „gražią“ ateitį ir Šeimų maršą“

0 atsiliepimų Skaityti visą įrašą
    Taip veikia mano smegenys. Elonas Muskas prisipažino, kad serga Aspergerio sindromu ir nusmukdė „Dogecoin“

Taip veikia mano smegenys. Elonas Muskas prisipažino, kad serga Aspergerio sindromu ir nusmukdė „Dogecoin“

0 atsiliepimų Skaityti visą įrašą
    Jurga Lago. Niekas tavęs negali pažeminti, nes šliaužiantis negali pažeminti stovinčio

Jurga Lago. Niekas tavęs negali pažeminti, nes šliaužiantis negali pažeminti stovinčio

atsiliepimų 4 Skaityti visą įrašą
    Šeimų Sąjūdis: laisvė yra – nesavanaudiška meilė

Šeimų Sąjūdis: laisvė yra – nesavanaudiška meilė

atsiliepimų 3 Skaityti visą įrašą
    Seimo narys Aidas Gedvilas: „Apie (NE)Galimybių pasą kitu kampu“

Seimo narys Aidas Gedvilas: „Apie (NE)Galimybių pasą kitu kampu“

atsiliepimų 3 Skaityti visą įrašą
    Treneris Šarūnas Navickis apie „Didįjį Šeimos Gynimo Maršą 2021″ ir mūsų neįtikėtinai kvailą valdžią

Treneris Šarūnas Navickis apie „Didįjį Šeimos Gynimo Maršą 2021″ ir mūsų neįtikėtinai kvailą valdžią

1 atsiliepimas Skaityti visą įrašą
    Algimantas Rusteika. Apie karą, kurio nebus

Algimantas Rusteika. Apie karą, kurio nebus

0 atsiliepimų Skaityti visą įrašą
    Jolanta Blažytė. Apie GA-GA-GALIMYBIŲ PASĄ

Jolanta Blažytė. Apie GA-GA-GALIMYBIŲ PASĄ

1 atsiliepimas Skaityti visą įrašą
    Karolis Venckus: „Mano mamai prokuroras Jakutis siūlo 2 metų 6 mėnesių laisvės atėmimo bausmę“

Karolis Venckus: „Mano mamai prokuroras Jakutis siūlo 2 metų 6 mėnesių laisvės atėmimo bausmę“

0 atsiliepimų Skaityti visą įrašą
    Jolanta Blažytė. Smurto auka

Jolanta Blažytė. Smurto auka

0 atsiliepimų Skaityti visą įrašą
    Lidžita Kolosauskaitė. Stambulo konvencija: viltis ar… baubas?

Lidžita Kolosauskaitė. Stambulo konvencija: viltis ar… baubas?

atsiliepimų 2 Skaityti visą įrašą

Iš mėnulio aš, nespėsiu parlėkti :D Gal greičiau apsikrėsit virusu ir baigsis pandemija ......

Kuo skubiau atstatydint reikia,sia "vyriausybe" uz antikonstitucine ir antivalstybine veiklas.Ir,su visom juridinem,pasekmem....

Sveiki, nuostabus Romo Dambrausko himnas. Labai teisingi žodžiai. Gal būsime išgirsti vieną kartą ? Dėkoju...

Linkejimai is Niderlandu. Te laimina jus dievas!...

Esu toli! Bet as su jumis....

Tipo kai mokėti mokesčius už "jūsų kariuomenę" - tai mes visi privalome, o kai jau...

Ačiū nes aš dirbu ir visus jus palaikau....

V Z

Ačiū 💚 Iki rytojaus!🇱🇹...

Laisvės partija-Tautos laisvių ir teisių mindymo partija....

A

Jūs gal išsiblaivykit, nes mūsų kairiuomenė ir jūsų maršas neturi nieko bendro....