infa.lt

Mamos pagalbos šauksmas – prašo patarimo kaip gelbėtis nuo valstybės institucijų „pagalbos“

Mamos pagalbos šauksmas – prašo patarimo kaip gelbėtis nuo valstybės institucijų „pagalbos“

17 spalio
18:05 2020

Mama maitina kūdikį

infa.lt šį laišką talpina be pakeitimų tokį, kokį gavo be jokių nuorodų į šaltinį ir be autorės atpažinimo žymių, nes mama tiesiog bijo šios „pagalbos savo šeimai iš valstybės institucijų“ ir pagalbos prašo pašalinių žmonių:

„Laba diena,esu jauna 26-erių mama kuri augina 3-ejų metų sūnų. Dabar laukiamės antros atžalos, rašau jums norėdama sulaukti pagalbos. Nenoriu labai išsiplėsti,todėl bandysiu viską pateikti kuo trumpiau. Jeigu bus įdomu, viskas detaliau pasakykite mielai papasakosiu.

Su pirmu vaiku turėjome problemų po antro skiepo,bet praėjus jau 2 savaitėms, ne iš karto. Todėl nežinau ar galime kaltinti skiepus. Greitoji, Kauno klinikos,aukšta temperatūra kurios neina numušti.

Tik atveža paima tyrimus ir iš karto į vena suleidžia pilno spektro antibiotikus – priminsiu – mūsų sūnui 2 mėnesiai, tyrimų rezultatai dar negauti.

Antra para, pirmi tyrimų duomenys visi geri, mes ir šeimos gydytoja įtariame peršalimą. Klinikų daktarai atmeta peršalimą. Antra antibiotikų dozė.

Vaikas silpsta, atsisako valgyti mamos pieną, visada miega, o kai nemiega klykia, akys verčiasi į viršų… trečia para – tyrimai nepakito – rodo tik pakritusius leukocitus. Atneša antibiotikus ir informuoja, jog reikės daryti narkozę,durs i stuburą adatą ir darys kaulų čiulpų tyrimus.

Mes, tėvai, atsisakome tolimesnio gydymo ir nedavę antibiotikų išsivežame vaiką namo. Link vakaro vaikas atsigauna, noriai valgo, pradeda pakosėti, šiek tiek rausta gerklė. Pastoviai konsultuojamės su šeimos gydytoja, ji priverčia nusiraminti, jog pasielgėme teisingai ir vaikui pasireiškė pirmieji peršalimo simptomai.

Ketvirtos paros 7:30 rytas vaikui nėra temperatūros atrodo gan žvalus, pagaliau nebeverkia, čiauška, šypsosi po trijų parų siaubo..9:00 bar bar į duris, atidarau 4 pareigūnai ir du vaiko teisių atstovai.

Iš karto man į rankas įkiša lapą, jog mano vaikas yra atimamas dėl vaiko nepriežiūros. Bėga koridoriumi ir pakeltu tonu rėkia kur vaikas, kur vaikas. Lovoje, ką tik papusryčiavome, atsakau. Renkite vaiką, mes ji išsivežame į Kauno klinikas.

Rankos,kojos drebėjo, nemoku apsakyti… pareigūnai išsirikiavę koridoriuje žiūri į mus su vyrų kaip į žudikus… ir viską stebi ar nesipriešinsime. Ačiū dievui, leido vykti kartu su vaiku man. Vyrui liepė atvažiuoti vėliau, kol kas pasilikti ir pasikalbėti su pareigūnais. Mus su sūnumi atveža i Klinikas, iš karto gauname antibiotikus, tada ruošiasi narkozei, į operacinę mūsų neįleidžia, ima kaulų čiulpų tyrimą.

Deja iš pirmo karto nepataikė, labai apmaudu..gali turėti pasekmių, bet gi pasirašėme raštą prie policijos, kad sutinkame su viskuo, nes kitaip vaikas atimamas dėl vaiko nepriežiūros. Vietoj 5 dienų antibiotiku, gauname 10 dienų. Visi tyrimai geri. Tik leukocitai pakitę. Vaikas nustojo valgyti mano pieną, pastoviai ant lašelinių buvo. Na ką, po 10 dienų nutraukia antibiotikus,11 diena vaikas geriau atrodo..

14 dieną paleidžia iš Klinikų gydytis namie, be jokios diagnozės. Be pasiaiškinimo. Po savaitės bar bar į duris vaikų teisės, laba diena pas jus lankysimės metus laiko.. ta prasme?

Jūs nieko nesumaišėt??? Taip jie lankėsi, pusę metu, pažeidimų nerado. Bet esmė tame, jog mes nenorėjome turėti jokių reikalų su skiepais. Vaikų teisės vertė eiti padaryti trečia skiepą ir parodyti skiepų pasą, kitaip atims mūsų vaiką ir išveš į vaikų namus, nes mes jau esame įtraukti į sąrašą šeimų kurios nesirūpina savo vaiku.

Darėme trečią skiepą, aišku, sunkiai pernešėme, bet atlaikėme. Atėjusi daryti sekančio skiepo […įrašo dalis pašalinta nenorint …]. Mes lankome darželį nuo 1.2 metukų ačiū dievui,nesergame. Na būna peršalame. Prileidžiu vonia su eteriniais aliejais, ištrinu kojas ir krūtine eukalipto tepalu. Vuolia ! Ryte vaikas eina į darželį. Sveikas. Ir auklėtoja klausia kaip jūs jį išgydote?!

Šios istorijos neapsiėmė viešinti delfi, lietuvos rytas, žmonės..niekas. Visi patarė tylėti nes neverta prasidėti su Kauno Klinikomis. Sakė mes neturėsime tiek pinigų teismams,kad juos įveiktume.

Praėjus 3 metams, dabar, kai laukiuosi antro vaikelio dabar baisu… na aš nenoriu duoti nei vieno skiepo savo antrąjai atžalai! Kaip šią sistemą galima apeiti? Kaip padaryti, kad tik gimusio kūdikio nepaskiepytų? Ir mes galėtumėme vėliau lankyti darželį ir eiti į Mokyklą.

Jeigu norite viešinti, galite tik nenorėčiau jog matytųsi pavardė. Dėkoju. Ir labai tikiuosi sulaukti patarimo.“

Kviečiame dalintis šia medžiaga, juk taip gali nutikti kiekvienai savo vaikus mylinčiai šeimai.

komentarai 9

 1. Lina    -  2020-10-17, 18:13

  Baisu, skaitau ir rankos dreba įsivaizdavus jei taip atsitiktų man pačiai. Nežinočiau ką daryti. Bet jie neturi teisės tėvus versti pasirašyti už tai, ką daro gydytojai. Atsakingi turi būti medikai, o ne tėvai.

  Čia Šakalienės darbeliai, ji vėl pateko į Seimą, nebalsuokite už socialdemokratus, kitaip šitas siaubas niekada nesibaigs, o kaskart tik didės. Stiprybės mamai, Laikykitės, visa normalių šeimų Lietuva už jus.

  Atsakyti į šį komentarą
 2. Algirdas    -  2020-10-17, 22:04

  Nieko nepasirašyti ir viską viešinti. Filmuoti, viešinti pareigūnų veiksmus, pareigas, pavardes, susisiekti su kitais nukentėjusiais tėvais, tokių yra. Susisiekti su žurnalistais kurie sutinka tuo užsiimti ir skelbti viską kuo plačiau ir kuo garsiau. Tas gali padėti. Tylėsit-sutryps. Beje, pasistenkit susirasti tokį gydytoją kuris vaikų neskiepija ir lankykitės tik pas jį, aišku, jeigu jis jums tinka. Tokiu būdu nesuteiksit progų visokioms šušaroms prie jūsų kabinėtis.

  Atsakyti į šį komentarą
  • Agne    -  2020-10-18, 23:10

   Kur surasti toki gydytoja, juk ant kabineto duru, ar feisbuke nesireklamuoja

   Atsakyti į šį komentarą
   • Algirdas    -  2020-10-19, 00:27

    Ieškokit. Galit pradėti nuo gydytojų homeopatų. Jeigu ieškosit, plėsis pažinčių ratas. Surasit. Geriausia, aišku, gyventi taip, kad gydytojų visai neprireiktų, t.y. nesinuodyti.

 3. Ausra    -  2020-10-21, 13:48

  Perskaicius istorija iskilo Baltarusijos diktaturinis rezimas. Kraupu! Pirma: skiepai neprivalomi, antra: kazkur cia kazkokia klaida: mama, turite atstoveti savo pozicija ir ginti vaika nuo tokiu treciuju saliu veiksmu. Kvieskite policija, darykite bet ka, kas sustabdys ligonius nuo tokiu absurdisku veiskmu.
  Trecia: gimdyti rinkites ten, kur vaiko neskiepys. Pasirasykite informuoti paciento sutikima ir nesutikite su jokiais skiepais. Isstudijuokite si puslapi ir susisiekite su autore. Ji yra zmogaus teisiu gyneja sioje srityje. facebook.com/InformuotasPasirinkimas/

  Atsakyti į šį komentarą
 4. Ausra    -  2020-10-21, 13:51

  facebook.com/InformuotasPasirinkimas/

  Susisiekite 866209574.

  Atsakyti į šį komentarą
 5. Nėra ko stebėtis    -  2020-10-21, 15:00

  Lietuvoje jau seniai priimtas vaiko teisių įstatymas (po Matuko istorijos), kuriame atsirado VAIKO NEP[RIEŽIŪRA ir kitos formuluotės, kuriomis remiantis mamos aprašyti medikų veiksmai TAPO TEISĖTAIS. Lietuvos gydymo įstaigos gavę instrukcijas, pagal kurias „gina“ vaikų teises. Nelabai seniai buvo straipsnelis, kaip žinomo dailininko šeimą aplankė Vaikų teisės po to, kai gimus trečiam vaikui, Trakų gydytoja užpildė pranešimą, neva vaikas negalės tinkamai augti toje šeimoje, nes nepakanka gyvenamojo ploto (tai buvo jų nuolatinę gydytoją pavaduojanti gydytoja jos atostogų metu).
  PRITARIU ALGIRDO mintims, reikia ieškoti patikimų gydytojų. Jų tikrai yra, ypač Kaune.

  Atsakyti į šį komentarą
 6. Laura    -  2020-10-21, 17:45

  Visu pirma noriu labai padėkoti už ryžtą bei už naująją gyvybę, užsimezgusią Jūsų įsčiose…Labai dėkoju už pasidalinimą savąja istorija, tikrai…
  Trūksta žodžiu, kokių šiandieną gydytojų psichų yra! Tokius tik ant laužo sudeginti, viešai!!!
  Patariu, pasirinkti tokią ligoninę, kurioje nebruks skiepų,arba neatmeskite galimybės gimdyti namie. Pasidomėkite, juk užsienyje tokios gražios praktikos tų naminių gimdymų… nuoširdžiai patariu… ir pas mus Lietuvoje yra nuostabių žmonių, priiminėjančių vaikiukus namuose.
  Ir pasiieškokite gydytojos-natūralistės, tokių tikrai yra.
  Žinau, kad laikai ne iš lengviausių, pati turiu tris mažus vaikiukus, bet – Jūs MAMA, ir su Dievo pagalba, nesileiskite, kad kažkokie psichai išbarstytų tą stebuklingą laiką auginant mažučius vaikiukus…
  Palaimos iš Aukščiausiojo Jūsų šeimai!

  Atsakyti į šį komentarą
 7. anoniminis    -  2020-10-22, 00:22

  Niekas negali priversti skiepytis, jei pasakysite, kad mano Religija to neleidzia.

  Atsakyti į šį komentarą

Rašyti Atsiliepimą


Taip pat skaitykite:

Naujienų Prenumerata

-

Gauti naujienlaiškį el-paštu

Įrašykite savo pašto adresą:

Paslauga nuo Google FeedBurner

Reklama

Apklausa

Ar reikia sugrąžinti privalomą kaukių dėvėjimą?


 • Nereikia (64%, 86 balsavo)
 • Reikia parduotuvėse ir transporte (20%, 27 balsavo)
 • Reikia (16%, 21 balsavo)

Viso balsavo: 134
Pradėta - 2020 27 liepos @ 10:56
Pabaiga - 2020 27 rugpjūčio @ 10:56

Leidžiama ... Leidžiama ...
Domenai ir hostingas
    Jolanta Blažytė apie socialdemokratus: „Šoko per tvorą, pagadino orą“

Jolanta Blažytė apie socialdemokratus: „Šoko per tvorą, pagadino orą“

0 atsiliepimų Skaityti visą įrašą
    S.Skvernelis griežtai pasmerkė A.Valinsko siūlymą „šaudyti koloradus po vieną į metus“

S.Skvernelis griežtai pasmerkė A.Valinsko siūlymą „šaudyti koloradus po vieną į metus“

0 atsiliepimų Skaityti visą įrašą
    Kiguolio špargalkė balsavimams antrame LR Seimo rinkimų ture

Kiguolio špargalkė balsavimams antrame LR Seimo rinkimų ture

0 atsiliepimų Skaityti visą įrašą
    Dėl A. Valinsko pasisakymo siūlant šaudyti „koloradus po vieną į metus“, pradėtas ikiteisminis tyrimas [video]

Dėl A. Valinsko pasisakymo siūlant šaudyti „koloradus po vieną į metus“, pradėtas ikiteisminis tyrimas [video]

0 atsiliepimų Skaityti visą įrašą
    Išmoktas bejėgiškumas. Užprogramuotas skurdas. Kodėl neveikia patarimas „paimkite gyvenimą į savo rankas“?

Išmoktas bejėgiškumas. Užprogramuotas skurdas. Kodėl neveikia patarimas „paimkite gyvenimą į savo rankas“?

0 atsiliepimų Skaityti visą įrašą
    Ramūnas Karbauskis. Apie tai, ką konservatoriai veiks po Seimo rinkimų

Ramūnas Karbauskis. Apie tai, ką konservatoriai veiks po Seimo rinkimų

0 atsiliepimų Skaityti visą įrašą
    Pastovus karantinas, baimė ir policinė priežiūra – tai mūsų ateitis?

Pastovus karantinas, baimė ir policinė priežiūra – tai mūsų ateitis?

0 atsiliepimų Skaityti visą įrašą
    Kur semtis jėgų?

Kur semtis jėgų?

0 atsiliepimų Skaityti visą įrašą
    Zigmas Vaišvila. išdidus V. Radžvilo vadovaujamas Nacionalinis susivienijimas sieks po ketverių metų įveikti 5% barjerą

Zigmas Vaišvila. išdidus V. Radžvilo vadovaujamas Nacionalinis susivienijimas sieks po ketverių metų įveikti 5% barjerą

1 atsiliepimas Skaityti visą įrašą
    Ingrida Šimonytė neatmetė galimybės tartis su Laisvės Partija švietimo klausimais

Ingrida Šimonytė neatmetė galimybės tartis su Laisvės Partija švietimo klausimais

komentarai 2 Skaityti visą įrašą
    Andrius Martinkus. 1/10 arba Mintys po rinkimų

Andrius Martinkus. 1/10 arba Mintys po rinkimų

komentarai 3 Skaityti visą įrašą
    Rinkėjai visada teisūs. Jei tu laimi – taip ir yra. Jei pralaimi – nuosprendis taip pat teisingas

Rinkėjai visada teisūs. Jei tu laimi – taip ir yra. Jei pralaimi – nuosprendis taip pat teisingas

1 atsiliepimas Skaityti visą įrašą
    Aurelijus Veryga. Nepamatę infekcijos plitimo siaubo, užsimiršome

Aurelijus Veryga. Nepamatę infekcijos plitimo siaubo, užsimiršome

1 atsiliepimas Skaityti visą įrašą
    Gintaras Furmanavičius. Įspūdžiai iš kelionės ir saviizoliacijos procedūrų per koronacirko prizmę

Gintaras Furmanavičius. Įspūdžiai iš kelionės ir saviizoliacijos procedūrų per koronacirko prizmę

0 atsiliepimų Skaityti visą įrašą

Niekas negali priversti skiepytis, jei pasakysite, kad mano Religija to neleidzia....

Klausimas tiems kas paklus: ar dar turit nors kiek savigarbos?...

Visu pirma noriu labai padėkoti už ryžtą bei už naująją gyvybę, užsimezgusią Jūsų įsčiose...Labai dėkoju...

Lietuvoje jau seniai priimtas vaiko teisių įstatymas (po Matuko istorijos), kuriame atsirado VAIKO NEP[RIEŽIŪRA ir...

omay god! Ar tas dažnis įeina į 5g dažnio diapazoną? Jei taip?...

facebook.com/InformuotasPasirinkimas/ Susisiekite 866209574....

Perskaicius istorija iskilo Baltarusijos diktaturinis rezimas. Kraupu! Pirma: skiepai neprivalomi, antra: kazkur cia kazkokia klaida:...

JAV naudoja hakerius labai atsakingai. Pas juos ten labai didelė moralė ir žmonės didžiai garbūs...

Kai liberalui padarai paslaugą, jis atsidėkoja apvemdamas tave....

Rašomes, rasomes,tai lb. svarbu....

Pasidalinkite su savo draugais
Sveiki, verta dėmesio: *Mamos pagalbos šauksmas - prašo patarimo kaip gelbėtis nuo valstybės institucijų "pagalbos"* - nuoroda: https://infa.lt/52186/mamos-pagalbos-sauksmas-praso-patarimo-kaip-gelbetis-nuo-valstybes-instituciju-pagalbos/