infa.lt

Žmogus patekęs į 2749 metus ir sugrįžęs atgal [video]

Žmogus patekęs į 2749 metus ir sugrįžęs atgal [video]

02 kovo
01:01 2016

x-true.info

paveiksllis

Alas Bilekas (Alfred Bielek), vienas iš legendinio Filadelfijos eksperimento, vykusio 1943 metais dalyvių papasakojo apie savo neįtikėtiną persikėlimą į ateitį – po 800 metų. Amerikietis tvirtina, esą šešias savaites gyvenęs 2137 metais ir dvejus metus 2749-aisiais.

Kaip įrodymą, vyras nupasakojo ateities įvykius, kurie vyksta jau šiandien. Bilekas tvirtina, kad po 800 metų planetoje įsivyraus socialistinė tvarka, nebus jokių vyriausybių, o žymūs klimato pokyčiai, prasidėję jau dabar, pridarys katastrofinių nuostolių.

Persikėlimas į ateitį

1943 metų rugpjūčio 13 dieną Alas atvyko į laivą – eskadrinį minininką DE 173, kuris tą pačią dieną paslaptingai dingo. Po to, kai amerikiečių kariai paleido laivo įmagnetinimo sumažinimo procesą, Bilekas neteko sąmonės ir atsipeikėjo ligoninėje 2137 metais. Ten medikai jį gydė nuo radiacijos poveikio, kurį sukėlė arba eksperimentas, arba persikėlimas laike, arba abu faktoriai vienu metu. Gydytojai panaudojo kažkokią šviesos bei vibracinę įrangą, kuri pacientui padarė tiesiog neįtikėtiną poveikį ir visiškai jį išgydė.

Daug informacijos apie ateitį Alas sėmėsi ligoninės palatoje stebėdamas televizijos naujienas ir kitas laidas. Pasirodo, kad globalūs klimato pokyčiai, prasidėję 2025 metais, mūsų planetą pakeitė neatpažįstamai. Sausumos ribos bei pakrančių juosta Europoje ir Amerikoje gerokai skyrėsi nuo tos, kurią kol kas dar matome dabar.

Pasaulinio vandenyno lygis pakilo taip smarkiai, jog šiandien tą net sunku nuspėti – Amerikos Floridos valstija atsidūrė visiškai po vandeniu. Džordžija tapo pakrantės valstija, Misisipė – vidaus vandens keliu. Didieji ežerai susijungė ir suformavo milžinišką gėlo vandens telkinį. Jungtinių Valstijų infrastruktūra buvo suardyta. Amerikiečių bei kanadiečių nacijos nebeliko.

Artinasi trečiasis pasaulinis karas

2137 metais, Bileko teigimu, dabartinės Amerikos teritorijoje bus savotiška vietinio karo padėtis, JAV vyriausybės jau nebebus.

Magnetiniai Žemės poliai pradės keisti savo vietą, tačiau žmonija sugebės sukurti dirbtinių polių struktūrą, leidžiančią išvengti katastrofų, sukeltų polių poslinkio.

Dėl kataklizmų, trečiojo pasaulinio karo ir naujų ligų planetos gyventojų liks tik trys šimtai milijonų, dvigubai daugiau, nei dabar gyvena Rusijos Federacijoje.

Ateityje sužinosime, kad nuo 1954 m. iki 2020 m. Amerikos vyriausybė buvo užvaldžiusi ateivių technologijas bei aktyviai jas naudojo.

Jau gana greitai, kaip tvirtina amerikietis, prasidės trečiasis pasaulinis karas, kuriame Rusija ir Kinija kariaus prieš Ameriką ir Europą. Pastarieji pralaimės, labiausiai nukentės Amerika, daugelis JAV miestų virs griuvėsiais ir dėl to Valstijos de-facto nustos egzistuoti. Tame kare bus panaudotas branduolinis ginklas, bet jam pasibaigus inovatyvios technologijos leis greitai pašalinti iš Žemės radiaciją.

pabeiksl4lis

Dar toliau į ateitį

Amerikietis tvirtina, jog po to jis pakliuvo į 2749 metus, kur matė plaukiojančius vandenyne miestus. Pasaulį valdė milžiniškas kompiuteris, kurio intelektualūs sugebėjimai viršija analogiškus visos žmonijos rodiklius kartu sudėjus. Žemėje prasidėjo telepatijos vystymasis. Vyriausybės visiškai nustojo egzistuoti, ir žmonija pasiekusi visiškai naują vystymosi lygį sugeba gyventi kaip vieninga nacija. Žemės visuomenės santvarka socialistinė – kiekvienas žmogus turi viską, ko reikia išgyvenimui.

Alas Bilekas nežino, kaip jis pakliuvo į ateitį, taip pat ir kaip iš ten sugrįžo. Šiandienos mokslininkai tokius amerikiečio pasakojimus apie kelionę laiku sutiko juokdamiesi. Vis dėl to, vyriškis įsitikinęs, kad ateityje viskas bus taip, kaip jis ir pasakoja. Ar galime tokią ateitį pavadinti džiugia? Sunku pasakyti. Tačiau Bilekas ne kartą teigė, jog ateitis nėra nulemta ir žmonija gali ją pakeisti, sukūrė gimtojoje planetoje taikią kosmopolitinę visuomenę be jokio trečiojo pasaulinio karo bei kitos betvarkės.

komentarai 2

  1. Petriukas    -  2020-04-05, 21:38

    Globalistiniai svaiciojimai.

    Atsakyti į šį komentarą

Rašyti Atsiliepimą


Taip pat skaitykite:

Naujienų Prenumerata

-

Gauti naujienlaiškį el-paštu

Įrašykite savo pašto adresą:

Paslauga nuo Google FeedBurner

Reklama

Apklausa

Ar reikia sugrąžinti privalomą kaukių dėvėjimą?


  • Nereikia (64%, 86 balsavo)
  • Reikia parduotuvėse ir transporte (20%, 27 balsavo)
  • Reikia (16%, 21 balsavo)

Viso balsavo: 134
Pradėta - 2020 27 liepos @ 10:56
Pabaiga - 2020 27 rugpjūčio @ 10:56

Leidžiama ... Leidžiama ...
Domenai ir hostingas
Pasidalinkite su savo draugais
Sveiki, verta dėmesio: *Žmogus patekęs į 2749 metus ir sugrįžęs atgal [video]* - nuoroda: https://infa.lt/5193/zmogus-patekes-i-2749-metus-ir-sugrizes-atgal-video/