• Naujienos
 • Apie infa.lt
 • Rinkmenos
 • Galerija

infa.lt

Jolanta Blažytė. Tai kurie koronos ekspertai tikri?

Jolanta Blažytė. Tai kurie koronos ekspertai tikri?

12 rugpjūčio
09:30 2020
Jolanta Blažytė

Facebook nuotr.

Šį rudenį į LR Seimą rinksime partijas, kurioms patikėsime šalies valdymą.

Bet yra vienas „bet“. Šiuo metu pagrindiniai šalies valdymo prioritetai yra ne kokių nors Mastrichto kriterijų vykdymas, bet kaukių dėvėjimas, turėklų dezinfekavimas, čiaudėjimo instrukcijų platinimas ir visi kiti su korona susiję reikalai.

Todėl akivaizdu, kad pirmiausia turime rinkti ne partijas ir politikus, kuriems patikėtume šalies valdymą, bet koronos ekspertus, kuriems patikėtume svarbiausią šio amžiaus misiją – koronos suvaldymą. Tačiau ekspertų būna įvairių – nuo pačių kairiausių iki pačių dešiniausių.

Kad būtų paprasčiau rinktis, visus korona ekspertus suskirsčiau į kelis rinkiminius sąrašus:

SĄRAŠAS Nr1. Baubologijos mokslų daktarai ir apokaliptikai profesoriai.

Į šį sąrašą įtraukti ekspertai, kurie šiuo metu maudosi šlovės spinduliuose ir varžosi vienas su kitu, katras baisiau nupieš koronos viruso apokaliptinius scenarijus.

Štai pavyzdžiui, profesorius D. Matutis teigia, kad „jei neblokuotume viruso, mirtų apie 3 proc, t.y. 90 000 Lietuvos žmonių. (Priminsiu, kad Švedijoje be jokių blokavimų mirė 0,057 proc žmonių, o šiuo metu mirtingumas čia sumažėjo iki pavienių atvejų).

Tas pats profesorius taip pat išreiškė susižavėjimą Kinijoje neva taikytais griežtais viruso valdymo metodais: „atėjo iš nugaros užmovė pagaliu maišą ant galvos ir viskas“

Tuo tarpu ant koronos žirgo į LR Seimą jojantis profesorius S. Čaplinskas tvirtina, kad „vaikai gali būti pagrindiniai koronaviruso pandemijos varikliai (ach, atradom kaltus)“. Jam antrina ir kita profesorė, teigdama, kad visi turime elgtis taip, tarsi ta korona sirgtume ir patys ir mus supantys aplinkiniai.

Šiai grupei priklauso ir ekspertai, kurie viešai ir nekliudomai dėsto „faktus“ apie koronos viruso padarinius žmonėms: negrįžtamai pažeistus plaučius ar net galvos smegenis.

Skaitydama šių baubologų įžvalgas supratau, kad visi padorūs piliečiai šiuo metu turėtų vaikščioti kone su apsauginiais skafandrais, o artėdami link „koronos varikliais“ vadinamų vaikų dar apsibarstyti ir dusto milteliais. O kokie nors „rudamarškinių“ padaliniai visiems, vengiantiems dėvėti kaukes, privalėtų tiesiog pagaliu užmauti maišus ant galvos.

Būtent šiai grupei ekspertų ir reiktų padėkoti už tai, kad koronavirusiados metu pasaulyje psichinių susirgimų (depresijų ir baimių sutrikimų) įvairių šaltinių duomenimis padidėjo nuo 30 procentų iki 3 kartų. Ir tikrai: ar jautresnės psichikos žmogus gali atlaikyti tokią ant jo galvos pilamą laviną informacijos apie tai, kad reikia bijoti ir viruso, ir savo vaikų, ir aplinkinių, ir paties savęs, ir pagaliu ant galvos maunamų maišų.

Beje, šie ekspertai yra pats vertingiausias (nors ir neapskaitytas oficialiuose balansuose) farmacinių kompanijų kilnojamas-nekilnojamas turtas, padedantis farmacininkams plėsti ne tik vakcinų, bet ir antidepresantų bei visokių diazepamų rinką.

SĄRAŠAS Nr2. Mutuojantys ekspertai.

Tai ekspertai, kurių nuomonė mutuoja greičiau už patį korona virusą.
Pavyzdžiui, prieš keletą mėnesių šie ekspertai mojavo moksliniais įrodymais apie tai, kad kaukės visiškai neapsaugo nuo užsikrėtimo virusu. Dabar jie mojuoja taip pat moksliniais įrodymais, tvirtinančiais, kad kaukės net 90 proc sumažina užsikrėtimo galimybę.

Į šį sąrašą įtrauktinas ir prof. Kasiulevičius, kuris dar kovo 20d tvirtino, kad „….oro temperatūros kilimas neturės tokio teigiamo poveikio, kokio norėtume“, tačiau šiandien teigia priešingai: „…karštas oras ir drėgmė sulėtina viruso plitimą“.

Šie prie visų reikiamų aplinkybių prisitaikantys ekspertai jau tapo internetiniais klounais. Bet nepaisant nieko, jie įrodė, ką ir reikėjo įrodyti: virusas yra labiau ne liga, o politika.

SĄRAŠAS Nr3. Idealistai.

Ši sąrašą sudaro prieš nieką, išskyrus savo sąžinę, nesilankstantys ekspertai – gydytojai.

Vieni jų teigia, kad koronos virusas yra lengvai gydomas vaistais nuo maliarijos, kiti tvirtina, kad virusas mutavo ir peraugo į lengvesnę formą.

Treti pateikia statistiką, kad mirčių skaičius nuo koronos viruso sumažėjo iki minimalaus.

Šiam sąrašui priklauso ir buvęs Europos Tarybos sveikatos komiteto parlamentinės asamblėjos pirmininkas vokiečių gydytojas Wolfgang Wodarg, kuris tvirtina, kad visą šitą koronos cirką sugalvojo farmacininkai.

Jam antrina net aukštas Vatikano pareigūnas buvęs JAV Nuncijus Apaštalas Carlo Maria Vigano, kuris laiške JAV Prezidentui rašo, jog visą šitą pandemiją sugalvojo kažkoks „dypsteitas“, atliekantis socialinės inžinerijos eksperimentus.

Kadangi šie ekspertai žaidžia pagal savo sąžinę, o ne pagal sistemos primestas taisykles, tai visa jų skleidžiama informacija skaitytojų akis ir klausytojų ausis pasiekia pogrindiniais kanalais, primenančiais Lietuvos knygnešių laikus.

Bet šiais fact chekerių klestėjimo laikais kitaip ir būti negali.

Štai prieš keletą dienų Facebook užblokavo net paties JAV Prezidento D. Trumpo pranešimą, kad vaikai yra beveik atsparūs (almost immune) koronos virusui, todėl neprivalo sėdėti karantine ir gali lankyti mokyklas. (Ach, tas JAV Prezidentas. Visiškai neskaito mūsų eksperto S. Čaplinsko pranešimų ir nežino, kad vaikai yra pagrindiniai pandemijos varikliai. )

SĄRAŠAS Nr4. Intuityvieji ekspertai „iš liaudies“.

Šį sąrašą sudariau visai netikėtai, besivartydama Palangos paplūdimyje. O viskas buvo taip:

„Durnių laivas, durnių laivas“ – piktai dūsavo netoli manęs įsitaisiusios dvi „podružkės“ Irutė ir Verutė. Būtent taip šios damos vertino aukščiau minėtų ekspertų siūlymus įvesti privalomą kaukių dėvėjimą Palangos pliaže.

Kokiais moksliniais tyrimais „podružkės“ rėmėsi, neaišku, mat jų rankose nesimatė jokių empirinių studijų. Atvirkščiai, rankos buvo užimtos visai ne mokslinių straipsnių vartymu.

Verutė jose laikė storą piniginę, kadangi ruošėsi keliauti link bobturgio, kad nusipirktų kažką tokio „labiau formuojančio ir su trumpesnėmis kvarbatkomis“. Tuo tarpu Irutė vienoje rankoje laikė pienišką dešrelę, kitoje – sultingą pomidorą ir mįslingai žvelgė į tolį.

Supratau, kad „podružkės“ tokį ekspertų siūlymą vertino besiremdamos tiesiog savo moteriška intuicija ir gyvenimiška patirtimi.

SĄRAŠAS Nr.5. Vaivos sąrašas.

Šio sąrašo lyderė – būrėja Vaiva, kuri teigia, kad antroji viruso banga tikrai bus, bet ji bus dirbtinė ir pritempta prie užsienio reikalaujamos statistikos.

Taigi, pristačiau net penkis korona ekspertų sąrašus ir jų programas. Belieka pasirinkti tuos, kurie tikri. :)

P.S. Baubologų politinė reklama. Apmokėjimo laukiu.

šaltinis: Facebook


Žymos

komentarai 6

 1. Myndė    -  2020-08-12, 09:47

  Sąrašas Nr.6. Jolantos. Tik jolantos, išrinktos į Seimą, nugalės blogį pasaulyje apskritai ir koronas, skurdą, nelygybę etc. konkrečiai – nes viską geriau už kitus supranta ir šmaikščiai parašo. Balsuokite už numerį 6.

  Atsakyti į šį komentarą
 2. Romas    -  2020-08-12, 10:11

  Eilinis puikus Jolantos suvis i desimtuka.Rekomenduoju kiekvienam atidziai perskaityti.Liuks!!!

  Atsakyti į šį komentarą
 3. Jone    -  2020-08-12, 22:46

  Idomu kiek darbo partijos sarasuose yra tu mediku „idealistu“. Ponia Jolanta sake isstojo is partijos, lyg tai ir issiskyre(???) su partijos lyderiu, o stai aktyviai dalyvauja rinkimineje kampanijoje. Suniekino ir issitycijos is mediku bei mokslininku, o pati eme ir viska paaiskino, o ka kalbes po menesio kito (?), kai situacija pasikeis ir paaiskes, kad situacija vertintina kardinaliai priesingai.

  Atsakyti į šį komentarą
  • Toras    -  2020-08-14, 08:24

   Jums reikėtų išmokti ne tik slebizavoti ir rinkti tekstą.Bet ir pradėti naudotis smegenimis,logika ir analitika.ps. nemaišyti su analiniu.Tie „mokslininkai“ ir „medikai“ iš savęs tyčiojasi jau pusmetis.Tik tokios kaip tamsta to nesupranta,nes avims reikia šieno ir buizos,kadangi jus maitina jau pusmetį pripratote.Skanaus.p.s. paskutiniai „mokslininkų“ duomenys tiesiog reikalauja miegoti su kaukėmis.Sekite spaudą.;)

   Atsakyti į šį komentarą

Rašyti Atsiliepimą


Taip pat skaitykite:

Naujienų Prenumerata

-

Gauti naujienlaiškį el-paštu

Įrašykite savo pašto adresą:

Paslauga nuo Google FeedBurner

Reklama

Apklausa

Skelbiama apie vakcinas nuo koronos. Ar ryšitės skiepytis?


 • Ne. Nė už ką. (67%, 222 balsavo)
 • Dar nežinau. Neturiu nuomonės. (17%, 56 balsavo)
 • Taip. Be abejonės. (16%, 54 balsavo)

Viso balsavo: 332
Pradėta - 2020 5 gruodžio @ 11:49
Pabaiga - 2021 5 sausio @ 11:49

Leidžiama ... Leidžiama ...
Lasvas žodis
Domenai ir hostingas
    Balnokit broliai žirgus, reiks karan joti

Balnokit broliai žirgus, reiks karan joti

0 atsiliepimų Skaityti visą įrašą
    Lidžita Kolosauskaitė. Žmogus – asmenybė ar tik biologinė kategorija?

Lidžita Kolosauskaitė. Žmogus – asmenybė ar tik biologinė kategorija?

0 atsiliepimų Skaityti visą įrašą
    Algimantas Rusteika. Globalistų fiesta

Algimantas Rusteika. Globalistų fiesta

1 atsiliepimas Skaityti visą įrašą
    Apsimestinis ir antikonstitucinis Partnerystės įstatymas

Apsimestinis ir antikonstitucinis Partnerystės įstatymas

0 atsiliepimų Skaityti visą įrašą
    Jei sergate sunkia liga, dirbate darbą susijusį su Covid-19 rizika ir esate nėščia – jums rekomenduojama skiepytis nuo Covid

Jei sergate sunkia liga, dirbate darbą susijusį su Covid-19 rizika ir esate nėščia – jums rekomenduojama skiepytis nuo Covid

0 atsiliepimų Skaityti visą įrašą
    Antivakserių judėjimas – tai sąmokslas, už kurio stovi didžiųjų farmacijos bendrovių magnatai

Antivakserių judėjimas – tai sąmokslas, už kurio stovi didžiųjų farmacijos bendrovių magnatai

komentarai 5 Skaityti visą įrašą
    Skyrybos – ar verta ir kiek verta, jeigu verta. Tik ne R. Šimašiaus keliu

Skyrybos – ar verta ir kiek verta, jeigu verta. Tik ne R. Šimašiaus keliu

0 atsiliepimų Skaityti visą įrašą
    Liberalai stumia anksčiau atmestą partnerystės įstatymą, ir galima spėti kam jis bus skirtas

Liberalai stumia anksčiau atmestą partnerystės įstatymą, ir galima spėti kam jis bus skirtas

0 atsiliepimų Skaityti visą įrašą
    Griežta karantino ir apribojimų tvarka praretino Lietuvos gyventojų skaičių

Griežta karantino ir apribojimų tvarka praretino Lietuvos gyventojų skaičių

komentarai 2 Skaityti visą įrašą
    Apie santykinę Lietuvos „gerovę“ lyginant su Švedija koronaviruso paplitimo atžvilgiu

Apie santykinę Lietuvos „gerovę“ lyginant su Švedija koronaviruso paplitimo atžvilgiu

0 atsiliepimų Skaityti visą įrašą
    Andrius Švarplys. Apie ateities Lietuvą, švietimą ir ateities universitetą

Andrius Švarplys. Apie ateities Lietuvą, švietimą ir ateities universitetą

1 atsiliepimas Skaityti visą įrašą
    Turtingas žmogus pirkdamas automobilį ne tik moka pigiau, bet dar ir paremiamas mokesčių mokėtojų pinigais

Turtingas žmogus pirkdamas automobilį ne tik moka pigiau, bet dar ir paremiamas mokesčių mokėtojų pinigais

1 atsiliepimas Skaityti visą įrašą
    Beždžionių planeta

Beždžionių planeta

0 atsiliepimų Skaityti visą įrašą
    Apsaugokime profesorių – vakciną be eilės!!!

Apsaugokime profesorių – vakciną be eilės!!!

1 atsiliepimas Skaityti visą įrašą

Tai aišku. Pirkim š*dinus elektromobilius už 40000€, kurie kaip žaislai atrodo, pigus plastikas ir t.t.,...

Kodėl mokykloms taip negali pagelbėti. Todėl dabar mokiniams tenka naudoti senus mokyklos griozdus, kurie apsinešę,...

She's gonna be braindead...

Iš viso vakcinuota dviem skiepo dozėmis: 9666 žmonės. Pirmoje siuntoje buvo 9750 dozių. Iki šiol...

Jis nemirė. FAKE NEWS...

Bent jau tiek. Bet ar gi klausys čia mūsų....

Hm

Čia jau kalba eina - kas bus su žmonija?...

Teisėtas ir teisingas reikalavimas Pritariu....

Bet tai šaunuoliai lietuviai, nors šioje vietoje pajudėjome iš vietos. Palaikau visa širdimi!...

Sąrašas duotoje nuorodoje į kitą straipsnį yra apie "nepriklausomų ekspertų tarybą"...

Pasidalinkite su savo draugais
Sveiki, verta dėmesio: *Jolanta Blažytė. Tai kurie koronos ekspertai tikri?* - nuoroda: https://infa.lt/49509/jolanta-blazyte-tai-kurie-koronos-ekspertai-tikri/