infa.lt

Sekmadienį Vilniuje organizuojama akcija: „Laisvės diena – pandemijai pabaiga!“

Sekmadienį Vilniuje organizuojama akcija: „Laisvės diena – pandemijai pabaiga!“

08 rugpjūčio
21:41 2020

Organizatorių paveikslėlis

Šiandien, rugpjūčio 9 dieną, Vilniuje, organizuojama taiki protesto akcija, skirta atkreipti dėmesį į tai, kad visuomenėje yra nemažai žmonių, kurie situaciją su koronaviruso epidemija mato kiek kitaip, nei ją pristato valdžia.

Jie nori, kad jų balsas būtų išgirstas, o į jų klausimus būtų atsakyta. Ir ne cenzūruojant jų pasisakymus bei išjuokiant klausimus keliančių šaltinių citatomis, o konkrečiai atsakant į užduodamus klausimus.

Akcijos organizatorė Sandra Juknė Facebook socialiniame tinkle paskelbė renginio aprašymą:

PAGALIAU Žmonės pradeda suvokti, kaip stipriai mums yra meluojama ir kaip drastiškai yra varžomos mūsų teisės.

Akivaizdus žmonių prabudimo pavyzdys yra kątik įvykęs masinis protestas Berlyne. Vokiečiai vieni pirmųjų parodė, kad laikas sprogti šitam melo burbuliui ir, kad nebeleis iš jų daugiau tyčiotis. Žmonės bunda!

Anglai protestuoja, ispanų medikai protestuoja, olandų valdžia pareiškė, kad kaukių efektyvumas yra neįrodytas, latviai kvėpuoja laisvai, o švedai aplamai gyvena įprastą gyvenimą.

Atėjo MŪSŲ eilė parodyti, kad esame sąmoningi, esame VIENINGI ir nebeleisime sklisti šitam melui.

LAIKAS PARINKTAS PATOGUS, LAUKIAME VISŲ JAU ŠĮ SEKMADIENĮ VILNIUJE PRIE SEIMO 15val.

UŽDARIUS EISMĄ, 16:00val. GEDIMINO PROSPEKTU PAJUDĖSIME LINK KATEDROS.

TURĖKITE SU SAVIMI PLAKATUS, VĖLIAVAS IR RYŽTĄ PASTOVĖTI UŽ SAVO LAISVĘ IR TEISĘ!

Taip pat renginio puslapyje buvo pasidalinta Jarūnės Rimavičės kreipimusi:

KVIETIMAS Į TAIKŲ PROTESTĄ

Prieš porą dienų rašiau įrašą apie paralelinius pasaulius (https://bit.ly/3ii9kvA), kuriuose šiuo metu gyvena susipriešinusi visuomenė. Kol kas vyksta apsimėtymas etiketėmis, argumentais, pajuokos, emocingi pykčiai ir ginčai, daugiausia socialiniuose tinkluose. Tačiau nuo to nei viena pusė niekur NEDINGSTA.

Šiandien noriu papildyti šį įrašą tuo, kad kiekvienam svarbu suvokti šiuo metu visuomenėje kylančios įtampos priežastis ir taip pat svarbu ir imtis VEIKSMŲ, mažinant tą įtanpą.

Kai paraleliniai pasauliai pradeda kirstis ir pasitelkus vieno pasaulio prielaidas naudojama REALI prievarta kito pasaulio atžvilgiu, svarbu labai aiškiai IŠKOMUNIKUOTI, kada ir kur yra peržengtos RIBOS.

Aš asmeniškai turiu daugybę neatsakytų klausimų dėl šios pandemijos TIKRUMO, TEISĖTUMO ir naudotų / naudojamų priemonių PAGRĮSTUMO. Taip pat man kyla klausimai KODĖL į tai nėra normaliai, pagarbiai, aiškiai ir nedviprasmiškai atsakoma, o vietoje atsakymų žmonės persekiojami ir baudžiami?

KODĖL kaip kokioje Tarybų Sąjungoje yra tik VIENA TIESA ir viskas, kas neatitinka standartinės naratyvos apie pandemiją, rodomos per TV „žinias“, yra cenzūruojama, „paneigiama“ tais pačiais standartinio naratyvo „šaltiniais“ ir išjuokiama, kai tie patys oficialūs šaltiniai dažnai prieštarauja patys sau?

Tai stiprina įtarumą, skatina ir stiprina vadinamąsias sąmokslo teorijas ir didina žmonių susiskaldymą!

Įtampa kaista, žmonės pavargo nuo tyčinio ar netyčinio melo, neatitikimų, prieštaravimų oficialioje versijoje, nuo suvaržymų ir apribojimų, nuo realiai neteikiamų sveikatos priežiūros paslaugų, žlugdomų verslų, nuo informacijos cenzūros – nuolat blokuojamos ir trinamos standartiniam naratyvui prieštaraujančios informacijos.

Ir svarbiausia, kad būtent pagal standartinį naratyvą yra nustatomos taisyklės VISIEMS gyventojams ir naudojama PRIEVARTA, BAUSMĖS, GRASINIMAI, tam tikrais atvejais nepaklusimas NAUJOMS taisyklėms jau gresia net KALĖJIMU.

Pusė metų yra pakankamai ilgas laiko tarpas apdoroti ĮVAIRIĄ informaciją ir išklausyti ĮVAIRIŲ, o ne tik vienų ir tų pačių specialistų, atstovaujančių vienos ir tos pačios Pasaulio sveikatos organizacijos ir / ar su ja bendradarbiaujančių organizacijų, išvadas, nuolat piešiančių apokaliptinius scenarijus, iš kurių viena labai diplomuota ekspertė 08.05 d. per TV žinias sakė: „Visada reikia galvoti, kad kažkas šalia gali būti užsikrėtęs.

Ir tu pats gali būti užsikrėtęs, to nežinodamas. Tai štai tokia yra pagrindinė taisyklė – elgtis taip tarsi būtum užsikrėtęs ir galvoti, kad šalia esantis žmogus irgi yra užsikrėtęs.“

Tai yra PARANOJA, o ne NORMA.

Su tokiais „ekspertais“ galima tik pačiam nueiti į paranoją, užsidaryti tarp 4 sienų, nustoti GYVENTI, lipti į duobę ir užsikasti.

Žmonės JAU BIJO žmonių, žmonės BIJO gyventi!

Visą laiką iki pandemijos galiojusios medicinos mokslo taisyklės, kad svarbiausia yra IMUNITETAS ir jo stiprinimas nebeegzistuoja, vietoje to naujai primesto gyvenimo taisyklės kaip tik silpnina imunitetą; visą laiką iki pandemijos galiojusios taisyklės, kad karantinuojami SERGANTYS, o ne SVEIKI žmonės nebegalioja; visą laiką iki pandemijos sveiki žmonės buvo laikomi sveikais, o ne grėsmingais virusų nešiotojais, tačiau dabar išradus „besimptomę“ ligos formą, terminas „sveikas žmogus“ nebeegzistuoja; visą laiką iki pandemijos galiojusi žodžio laisvė nebeegzistuoja ir t.t.. Atrodo, kad SVEIKAS PROTAS nustojo galioti ir aš noriu tą AIŠKIAI ir nedviprasmiškai įvardinti, nes tyla reiškia pritarimą.

Jei vadovaujantis tokia paranoja bus priiminėjami įstatymai – tai vienas žingsnis iki policinės valstybės. Įstatymų reikia laikytis, tačiau tai nereiškia, kad nereikia jų kvestionuoti ir nereikia stengtis teisėtais būdais įtakoti jų priėmimą.

Neatsakant į realius ir teisėtus klausimus, jie NEDINGSTA. Ir žmonės, kurie juos kelia, NEDINGSTA – jų tik daugėja.

Aš esu TIK už TAIKIUS ir TEISĖTUS būdus aiškiai ir nedviprasmiškai KOMUNIKUOTI apie kylančius klausimus ir peržengtas RIBAS, taip pat siekti abiems pusėms priimtinų susitarimų, vietoje taikomos prievartos.

Todėl kviečiu visus, kurie negauna atsakymų į savo klausimus ir kurie pavargo nuo per jėgą primestų taisyklių, sekmadienį ateitį į pilietiškos mamos iniciatyva organizuojamą TAIKŲ protestą ir išreikšti savo poziciją. Aš ten būsiu ir sakysiu kalbą. Jei jaučiate, kad ir jūs turite ką pasakyti ir galėtumėte pagarbiai išreikšti savo poziciją – susisiekite su manimi arba renginio organizatore.

Renginio nuoroda:

https://www.facebook.com/events/1250092915337080/

Pabaigai pacituosiu vieno Facebook naudotojo pasidalintą kvietimą į renginį:

„ tai absurdo viršūnė, kiekvienas Lietuvos gyventojas tampa potencialiu nusikaltėliu, potencialia grėsme, mirtino viruso nešiotoju, nuteistas be teismo.. Tai prieštarauja bet kokiai logikai ir civilizuotai teisinei praktikai.. Todėl raginu važiuoti į renginį ir parodyti ką manom prieš tokią diktatūrą kuri pažeidinėja prigimtines žmogaus teises… Darosi daug kam aktualu.. Policinė valstybė gali uždrausti bet kokį aktyvų, sveiką gyvenimo būdą, uždrausti sveikuoliškus renginius.. Aš to nenoriu, todėl raginu taikiu būdu išreikšti pilietinę valią ir pasakyti stop dirbtiniai pandemijai.. Kas, jei ne mes patys, kursime savo ateitį.“

renginio organizatorės paskelbė tokį tvarkaraštį:

Rytoj, nuo 15:00 iki 20:00

LR Seimas, Gedimino pr. 53, Vilnius

Kas planuojate gyvai ar bent mintimis dalyvauti, rašykite komentaruose „+“ ir dalinkitės! – Kviečia organizatoriai.


Žymos

komentarai 9

 1. Vytautas    -  2020-08-09, 02:17

  +

  Atsakyti į šį komentarą
 2. Irena    -  2020-08-09, 06:50

  Šaunuoliai, labai laukiau šio mitingo. Pritariu kiekvienam Jūsų teiginiui. Virusas ne naujas, jis kaip ir kiti peršalimo sezoniniai virusai.Gyventojai turi kažkokį imunitetą šiam virusui,nes jau buvo SARS virusinė infekcija ir tuomet daug kas sirgo, nesergantis, neturintis simptomų, negali užkrėsti.Tai iš praktikos,tačiau į Faktus , t.y.susirgimų skaičių “pandemijos“ specialistai nekreipia dėmesio.

  Atsakyti į šį komentarą
  • Jonė    -  2020-08-09, 12:34

   Jeigu šis virusas yra „peršalimo sezoninis virusas“, tai kodėl jis nedingsta vasarą? Pietinėse valstybėse (Italija, Ispanija, Graikija ir …) šiuo metu temperatūra didesnė nei 25 laipsniai, o jis tebesiautėja ir toliau.

   Atsakyti į šį komentarą
   • regis    -  2020-08-09, 12:50

    Kaip tai nedingsta?

    Palyginkite mirtingumą – bent jau Lietuvoje oficialiai nuo jo per 3 savaites mirė tik 1 žmogus, nors kasdien po keliasdešimt naujų atvejų „nustato“. Nėra mirtingumo, nėra net simptomų – visi besimptominiai – tai jūs vadinate liga?

 3. anoniminis    -  2020-08-09, 11:08

  vaflynas protestuoja

  Atsakyti į šį komentarą
 4. anakonda    -  2020-08-09, 21:42

  brangieji organizatoriai, ne tik reiškite nepasitenkinimą dėl pandemijos priemonių, bet ir teisingai balsuokite per seimo rinkimus (ne už liberalias partijas, bet už antisistemines patriotines jėgas)…

  Atsakyti į šį komentarą
  • Hm    -  2020-08-09, 22:05

   Tik viena blogybė, kad tų nesisteminių partijų prieš rinkimus prisikuria daugiau nei sisteminių, balsai išsibarsto ir nei viena nepatenka… Puteikis bando subūrti, bet kur tau yra „gudresnių“ ir už Puteikį…

   Atsakyti į šį komentarą

Rašyti Atsiliepimą


Taip pat skaitykite:

Naujienų Prenumerata

-

Gauti naujienlaiškį el-paštu

Įrašykite savo pašto adresą:

Paslauga nuo Google FeedBurner

Reklama

Apklausa

Ar reikia sugrąžinti privalomą kaukių dėvėjimą?


 • Nereikia (64%, 86 balsavo)
 • Reikia parduotuvėse ir transporte (20%, 27 balsavo)
 • Reikia (16%, 21 balsavo)

Viso balsavo: 134
Pradėta - 2020 27 liepos @ 10:56
Pabaiga - 2020 27 rugpjūčio @ 10:56

Leidžiama ... Leidžiama ...
Domenai ir hostingas
    Seimo narys Valerijus Simulikas šiandien visa širdimi visus kviečia prisijungti prie žydų tautos

Seimo narys Valerijus Simulikas šiandien visa širdimi visus kviečia prisijungti prie žydų tautos

0 atsiliepimų Skaityti visą įrašą
    Vaikų atskyrimas nuo galimai Covid-19 užsikrėtusių tėvų

Vaikų atskyrimas nuo galimai Covid-19 užsikrėtusių tėvų

komentarai 7 Skaityti visą įrašą
    Blogeris Zeppelinus apie Didžiulių šeimos viešą kreipimąsi, po kurio iš Telia reklamos buvo pašalinti broliai Lavrinovičiai

Blogeris Zeppelinus apie Didžiulių šeimos viešą kreipimąsi, po kurio iš Telia reklamos buvo pašalinti broliai Lavrinovičiai

0 atsiliepimų Skaityti visą įrašą
    V. Uspaskich. Valdžia vis gąsdina Korona? Visi į Palangą!

V. Uspaskich. Valdžia vis gąsdina Korona? Visi į Palangą!

1 atsiliepimas Skaityti visą įrašą
    Aloyzas Sakalas. Ar nereikia antro atsiprašymo?

Aloyzas Sakalas. Ar nereikia antro atsiprašymo?

komentarai 7 Skaityti visą įrašą
    Nuo valdymo būdo prie gyvenimo būdo (3)

Nuo valdymo būdo prie gyvenimo būdo (3)

0 atsiliepimų Skaityti visą įrašą
    Arkadijus Vinokuras. A. Gumuliauskas ir istorinis meilės Lietuvai planas

Arkadijus Vinokuras. A. Gumuliauskas ir istorinis meilės Lietuvai planas

komentarai 3 Skaityti visą įrašą
    Ingrida Šimonytė: „Aliaksandro Lukašenkos retorikos vertinti iš sveiko proto pozicijos jau neįmanoma“

Ingrida Šimonytė: „Aliaksandro Lukašenkos retorikos vertinti iš sveiko proto pozicijos jau neįmanoma“

komentarai 4 Skaityti visą įrašą
    „Valstiečiai“ sukūrė naują internetinio leidinio variantą – „Neliečiamieji“, apie korupciją valstybėje

„Valstiečiai“ sukūrė naują internetinio leidinio variantą – „Neliečiamieji“, apie korupciją valstybėje

komentarai 4 Skaityti visą įrašą
    Nuo valdymo būdo prie gyvenimo būdo (2)

Nuo valdymo būdo prie gyvenimo būdo (2)

1 atsiliepimas Skaityti visą įrašą
    Bėk, Janutiene… bėk!

Bėk, Janutiene… bėk!

0 atsiliepimų Skaityti visą įrašą
    Nuo valdymo būdo prie gyvenimo būdo (1)

Nuo valdymo būdo prie gyvenimo būdo (1)

komentarai 2 Skaityti visą įrašą
    Arūnas Gumuliauskas. Nutraukime aplink Lietuvos kaklą veržiamą „nacių grandinę“

Arūnas Gumuliauskas. Nutraukime aplink Lietuvos kaklą veržiamą „nacių grandinę“

0 atsiliepimų Skaityti visą įrašą
    Kas išlaisvins Lietuvą nuo „Nepriklausomybės“

Kas išlaisvins Lietuvą nuo „Nepriklausomybės“

komentarai 2 Skaityti visą įrašą

Kad būrų daugiau abortų? Paauglų hormonai verda, čia ne namų tualetas. Jei ne abortai ir...

As

Tikrai, tik toks toki gali ginti, uztarti ir liaupsinti. Lauk abu. Tegul nesupuves jaunimas dirba,...

- šerk raganėle (tauta), žirgeliui (landsbergiams), ir kita kojele - tai visos rankelės ir kojelė...

sunaikinta-tiesa.jimdofree.com/blog...

Ona

Pasaulio pabaiga, tik abu labu tokie atliekantys....

A

Nesistebiu,tai tik kita švytuokles amplutudes puse.Kuo liberastai stipriau reiksis su savo pabegeliais,tuo naciai gaus daugiau...

Lauk tiktais abu...

Ar jis turi žmoną, vaikų? Kaip jie reaguoja į jo bepročiavimus? O gal ir ji,...

Žmogelis gyvena ne pagal išgalias. CŽV nepatengia jo skolų, nes matyt žino, kas jis toks....

Pagarba Švedijos valdžiai,ko nepasakysi apie lt...

Pida-rasistu atstovai stebina sa minties galia!!!...

Pasidalinkite su savo draugais
Sveiki, verta dėmesio: *Sekmadienį Vilniuje organizuojama akcija: „Laisvės diena - pandemijai pabaiga!"* - nuoroda: https://infa.lt/49378/sekmadieni-vilniuje-organizuojama-akcija-laisves-diena-pandemijai-pabaiga/