infa.lt

R. Karbauskis sureagavo į A. Landsbergienės kaltinimą puolant ją, esą kai nesugebėjo susidoroti su jos vyru

R. Karbauskis sureagavo į A. Landsbergienės kaltinimą puolant ją, esą kai nesugebėjo susidoroti su jos vyru

24 liepos
08:46 2020
Ramūnas Karbauskisi ir Austėja Landsbergienė

infa.lt montažas

Politinių partijų karas tampa totaliu – iš Seimo politinės srities persikelia į socialinius tinklus ir žiniasklaidą. Į tai įjungiamos visos valstybės institucijos ir žinybos. Visi verčiami priimti kažkurią vieną puse, tačiau […]. Šiame karo etape – Ramūnas Karbauskis ir Austėja Landsbergienė ieško vienas kito silpnų vietų.

Austėja Landsbegienė, UAB „Karalienė Morta“ savininkė paskelbė viešą pareiškimą, kuriame atsakė į klausimus apie, esą mokyklos vadovybės vogtus asmeninius duomenis, apie ką viešai paskelbė LVŽS lyderis Ramūnas Karbauskis, pateikęs ir Nacionalinės švietimo agentūros rašto ištrauką.

Savo viešame pareiškime A. Landsbergienė be paaiškinimų apie esą vogtus duomenis, užsipuolė R. Karbauskį, apkaltinusį pastarąjį Lietuvos niekinimu ir jos pačios asmeniniu puolimu bei prilygino jį HAMAS teroristui, siekiančiam padaryti viską, kad jie (Landsbergiai) neatlaikytų.

„Šlykštu, kad žmogus – Karbauskis – kuris šiaip savo elgesiu ir dviveidiškumu niekina mano Lietuvą, leidžia sau – vien dėl to, kad nepajėgė susidoroti su mano vyru – žeminti, gąsdinti bei trypti mane ir tikisi, kad taip sukels skausmą mano vyrui. Kad jam skaudėtų už mane ir dėl manęs. Karbauskis siekia padaryti viską, kad mes neatlaikytume. Ketverius metus puola mane, mano vaikus, tėvus, artimuosius. (Delfi)

Apie 1 euro vertės žemės sklypo skandalą A. Landsbergienė pasisakė kaip apie melagingą, kai sužinojo, jog VMI vis tik nutarė šią istoriją tirti. Pasak jos, VMI patyrė politinį spaudimą ir buvo priversta imtis šio klausimo.

Į visa tai Valstiečių pirmininkas žaibiškai sureagavo atskiru tekstu, kuriame pareiškė tikintis, jog neteks toliau gyventi „A. Landsbergienės Lietuvoje“, ir manantis, jog jos verslas, greičiausiai, yra jos vyro ar pastarojo senelio pastangų rezultatas, todėl iki šiol buvo neliečiamas.

Ramūnas Karbauskis prisipažino pats nesitikėjęs, jog kažkas išdrįs suabejoti kažkuo, kas susiję su Landsbergių pavarde, priminęs, jog kiek kartu anksčiau bebuvo reiškiamos abejonės dėl Jos vyro vadovaujamos partijos ar su ja siejamų asmenų veiklos, tiek kartų buvo gaunamas atsakymas, jog tyrimas pradėtas nebus. Politikas pažymėjo, kad to pasekoje jie net ėmė konservatorius ir su jais susijusius asmenis vadinti „neliečiamaisiais“.

Politikas priminė, jog su juo pačiu susijusios įmonės, pagal A. Landsbergienės vyro rašytus skundus buvo tikrintos dešimtis kartų, tačiau nė karto nieko iš jų dėl to nepavadino teroristu.

„Aš netgi džiaugiausi, nes kiekvienas patikrinimas yra patvirtinimas, jog verslo, bendruomenės, ar fondo veikloje viskas tvarkoje“, – rašė jis.

Ir su sarkazmu pridūrė, jog sužinojęs apie būsimą VMI tyrimą, esą pagalvojęs, jog to tyrimo paprašė pati A. Landsbergienė, norėdama įrodyti savo verslo skaidrumą.

– „Deja, klydau, rašo Ramūnas Karbauskis, – „Pasirodo tikrinti nepriklausomoje Lietuvoje jūsų verslą, – tai tas pats, kas terorizuoti jūsų šeimą“.

Pabaigoje politikas pareiškė tikįs, jog neteks gyventi Lietuvoje, kurią valdo „neliečiamieji ir aukštumos“, o „visa likusi didžioji dalis, kuri suneša mokesčius valstybei, nebijo klausti ir kelti valstybėje blogybes yra „šunauja“ ar „vatnikai“.“

Pilnas Ramūno Karbauskio tekstas:

Gerbiamoji Austėja Landsbergiene,

Jums mano elgesys primena Hamas teroristų veiklą. Suprantu, jog tokią neadekvačią Jūsų reakciją ir emocingus kaltinimus paskatino faktas, kad pirmą kartą per visą atkurtos Nepriklausomos Lietuvos istoriją valstybinės institucijos ima tirti abejotinas aplinkybes, susijusias su Jūsų valdomu verslu.

Taip, aš buvau tarp tų, kurie norėjo atsakymo, kaip Jūsų įmonė, turinti nuosavybėje virš milijono eurų vertės sklypą, yra parduodama už eurą. Nieko nekaltindamas, o tiesiog norėdamas suprasti. Pasirodžius informacijai, jog Jūsų vadovaujama įstaiga galėjo nelegaliai pasisavinti asmenų duomenis ir dėl šio fakto Nacionalinė švietimo agentūra planuoja kreiptis į Valstybinę duomenų apsaugos inspekciją, pasidalinau šia informacija, tikėdamasis, kad didesnis viešumas leis tikėtis objektyvesnio tyrimo.

Už tai esu pavadintas žmogumi panašiu į Hamas teroristą, niekinančiu Jus ir „Jūsų Lietuvą“. Suprantu, kad „Jūsų Lietuvoje“ niekas nedrįsta suabejoti niekuo, kas susiję su Landsbergio pavarde ir „Jūsų Lietuvoje“ negali tarnybos abejoti jūsų verslu. Kad Jūs gyvenate kitokioje Lietuvoje nei visa likusi Lietuvos žmonių dalis, man belieka tik apgailestauti. Taip pat Jums gal nesuprantama ir tai, bet kai žmogus ateina į politiką, su juo siejamas verslas tampa tokiu pat viešu, kaip ir jis pats.

Per pastaruosius tris metus su manimi siejamas verslas, labdaros paramos fondas ir netgi Naisių kaimo bendruomenė buvo tikrinami dešimtis kartų. Tai darė Prokuratūra, VMI, visos įmanomos inspekcijos. Ir darė tai pagal Jūsų vyro partijos narių pasirašytus skundus. Bet aš nei karto nevadinau Jūsų vyro teroristu ar kažkuo panašiu. Aš netgi džiaugiausi, nes kiekvienas patikrinimas yra patvirtinimas, jog verslo, bendruomenės, ar fondo veikloje viskas tvarkoje.

Kada sakau, jog Jūsų valdomo verslo aplinkybės kelia daug klausimų, turiu galvoje valstybinių energetikos įmonių dosnumą Jūsų verslui, kuris greičiausiai yra Jūsų vyro, ar jo senelio pastangų rezultatas. Bet apie tai plačiau padiskutuosime teisme, į kurį Jūs planuojate kreiptis, dėl neva mano skleidžiamo šmeižto.

Aš ir pats nesitikėjau, kad kažkas išdrįs sukelti abejonę kažkuo, kas susiję su Jūsų pavarde. Kiek kartų mes reiškėme vienokias ar kitokias abejones dėl Jūsų vyro vadovaujamos partijos ar su ja siejamų asmenų veiklos, atsakymas visada buvo tas pats, jog tyrimas pradėtas nebus. Mes net ėmėme konservatorius ir su jais susijusius asmenis vadinti „neliečiamaisiais“.

Aš klaidingai netgi pagalvojau, kad galbūt šį kartą VMI tyrimo paprašėte Jūs pati, norėdama įrodyti, kad Jūsų verslas skaidrus. Deja, klydau. Jūsų reakcija parodė, jog „Jūsų Lietuvoje“ tikrinti Jūsų verslą yra tas pats, kaip terorizuoti Jūsų šeimą. Keistas požiūris, kurio nesupras joks kitas Lietuvos pilietis, valdantis verslą, nes patikrinimai yra normali praktika teisinėje valstybėje ir niekas jos nelaiko terorizmu.

Tikiuosi niekada nebeteks gyventi „Jūsų Lietuvoje“, kurioje viską valdo „neliečiamieji“ ir „aukštumos“, o visa likusi didžioji dalis, kuri suneša mokesčius valstybei, nebijo klausti ir kelti valstybėje blogybes yra „šunauja“ ar „vatnikai“. Lietuvoje, kurioje gyvenu aš ir dar beveik trys milijonai žmonių, neturi būti „neliečiamųjų“, o įstatymai čia galioja visiems. Jums tai nelengva suprasti, bet gal pradėti tyrimai Jums leis nors truputi sužinoti, kaip gyvenama ne „Jūsų Lietuvoje“.


Žymos

komentarai 3

 1. arvydas    -  2020-07-25, 00:44

  Akla Lietuvos Temidė: Kada bus nacionalizuoti kolūkio pirmininko Karbauskio šeimos susišluoti iš varguolių (beveik už dyką,ar už butelį) dešimtys tūkstančių ha dirbamos žemės plotai? Tokio mąsto afera turėtų būti svarstoma aukščiausiu lygiu,teisme,nes padaryta akivaizdi žala Lietuvai. Ne veltui,dalis R.Karbauskio nekilnojamo turto,kartu su šeima,yra laikomi Ispanijoje.Bijo mafijos,kuri gali pareikalauti grąžinti skolas už pridengtą antilietuvišką veiklą? Būtinas griežtas verdiktas nacionalizuoti žemgrobio R.Karbauskio dirbamos žemės plotus. Pavyzdžiui, nacionalizavus Karbauskio žemės plotus,išdalinti jaunoms šeimoms po 10 ha,kas padėtų pakelti gimstamumą ir kitus rodyklius. Tik absoliūčiai dezinformuoti ir demoralizuoti arba angažuoti mūsų piliečiai balsuoja už žemgrobį,kurio šeima gyvena kitoje šalyje.

  Atsakyti į šį komentarą
 2. hermis    -  2020-07-25, 08:33

  O man Karbauskis patinka kur kas labiau, lyginant su Landsbergiais, kurie per metus, lygioje vietoje „uždirbo“ 12 mln, tai yra beveik 8x daugiau nei turėjo prieš metus. Kokie aitvarai gali padidint jūsų turtą 8 kartus? Ar kiekvienas gali taip uždirbt ar tik Landsbergiai?
  Atsakymas manau aiškus :)

  Atsakyti į šį komentarą
 3.    -  2020-08-06, 20:10

  Lietuvoje žodis landsbergiai jau tapo keiksmažodžiu

  Atsakyti į šį komentarą

Rašyti Atsiliepimą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.


Taip pat skaitykite:

Naujienų Prenumerata

-

Gauti naujienlaiškį el-paštu

Įrašykite savo pašto adresą:

Paslauga nuo Google FeedBurner

Reklama

Apklausa

Ar reikia sugrąžinti privalomą kaukių dėvėjimą?


Rodyti rezultatus

Leidžiama ... Leidžiama ...
Domenai ir hostingas
    Ramūnas Karbauskis meta akmenį į Prezidento daržą, primindamas Grybauskaitės valdymo metodus

Ramūnas Karbauskis meta akmenį į Prezidento daržą, primindamas Grybauskaitės valdymo metodus

1 atsiliepimas Skaityti visą įrašą
    Lidžita Kolosauskaitė. Sloguojantys hermafroditai

Lidžita Kolosauskaitė. Sloguojantys hermafroditai

komentarai 7 Skaityti visą įrašą
    Bilas Geitsas: Klimato pasikeitimai bus 5 kartus labiau mirštami nei pandemija

Bilas Geitsas: Klimato pasikeitimai bus 5 kartus labiau mirštami nei pandemija

1 atsiliepimas Skaityti visą įrašą
    KU rektorius, prof. Artūras Razbadauskas: „Jei vėl bus kalbama apie karantino įvedimą Lietuvoje, aš esu prieš!..”

KU rektorius, prof. Artūras Razbadauskas: „Jei vėl bus kalbama apie karantino įvedimą Lietuvoje, aš esu prieš!..”

1 atsiliepimas Skaityti visą įrašą
    Lietuvoje galima išgyvendinti skurdą

Lietuvoje galima išgyvendinti skurdą

0 atsiliepimų Skaityti visą įrašą
    Povilas Masilionis. Konstitucinių dvasių būstinėje

Povilas Masilionis. Konstitucinių dvasių būstinėje

0 atsiliepimų Skaityti visą įrašą
    Aurelijus Veryga siūlo nesiveržti pas gydytojus, kai paslaugas galima gauti nuotoliniu būdu

Aurelijus Veryga siūlo nesiveržti pas gydytojus, kai paslaugas galima gauti nuotoliniu būdu

0 atsiliepimų Skaityti visą įrašą
    Jolanta Blažytė. Apie svetimas ligas

Jolanta Blažytė. Apie svetimas ligas

1 atsiliepimas Skaityti visą įrašą
    Vigilijus Jukna. Kaip auksinę e-sveikatos sistemą lietus nuplovė

Vigilijus Jukna. Kaip auksinę e-sveikatos sistemą lietus nuplovė

0 atsiliepimų Skaityti visą įrašą
    Gyvenimas – tai maratonas

Gyvenimas – tai maratonas

0 atsiliepimų Skaityti visą įrašą
    Skurdo mentalitetas

Skurdo mentalitetas

1 atsiliepimas Skaityti visą įrašą
    Tavo vidinė stiprybė

Tavo vidinė stiprybė

0 atsiliepimų Skaityti visą įrašą
    R. Karbauskis sureagavo į A. Landsbergienės kaltinimą puolant ją, esą kai nesugebėjo susidoroti su jos vyru

R. Karbauskis sureagavo į A. Landsbergienės kaltinimą puolant ją, esą kai nesugebėjo susidoroti su jos vyru

komentarai 3 Skaityti visą įrašą
    Algimantas Rusteika: Pabaigos pradžia

Algimantas Rusteika: Pabaigos pradžia

0 atsiliepimų Skaityti visą įrašą

Taip kad atsibuskit ar jau tiek visus užzombino kad nebemokam blaiviai mastyti,skelbia kad numirė 0,6...

Seniai jau matėsi kad čia didelė afera su ta karūna...

Žiauriau už melą, pučiamą mums , yra tokių pusiau specialistų nuomonė, ir jos kaišiojimas... Mes,...

Geras, tik 0.6 procento. Vakcinoms jokios garantijos, todėl visą gyvenimą solidariai nešiokite antsnukius. Geras. Labai...

Jokios krizės Veryga ir valstiečiai nesuvaldė. Jie kelia tik dar didesnę sumaištį medikų tarpe. Rengiuosi...

Hm

Šiemet paskendusiųjų jau daugiau nei mirusiųjų nuo Covid 19, matyt uždraus maudymasį ežeruose ir upėse...

Be galo geras straipsnis...Pasakyta trumpai , aiškiai ir iš esmės..Gan kategoriškai, bet teisingai ir stipriai......

Būtų smagus straipsnis, jeigu viską pastatyti ant tvirto ekonominės krizės pamato. Dar pernai atėjo krizė!...

pats tiek kartų buvo ministeriu... ir kur rezultatai? Švietimas sugriautas... kas toliau? Kas atsakys? Kas...

kas matė Geitsą su kauke? o kas gali paneigti, kad nepaėjus bizniui su vakcinomis ir...

Pasidalinkite su savo draugais
Sveiki, verta dėmesio: *R. Karbauskis sureagavo į A. Landsbergienės kaltinimą puolant ją, esą kai nesugebėjo susidoroti su jos vyru* - nuoroda: https://infa.lt/48747/r-karbauskis-sureagavo-i-a-landsbergienes-kaltinima-puolant-ja-esa-kai-nesugebejo-susidoroti-su-jos-vyru/