infa.lt

Visų buvusių lytinių partnerių DNR moterys nešioja savyje visą likusį gyvenimą

Visų buvusių lytinių partnerių DNR moterys nešioja savyje visą likusį gyvenimą

sausio 15
01:012016

slavicfamily.org

mikrochimerizmas

Mokytojau! Mozė pasakė: Jei kas mirtų bevaikis, tegul jo brolis veda jo žmoną ir palieka savo broliui palikuonių… (Evangelija pagal Matą 22:24)

Mokslininkai aptiko, jog moterys kraujyje turi Y chromosomas. Tai įdomu, nes, kaip žinoma, Y chromosomos priklauso vyrams, tačiau kaip jos papuolė pas damas ir iš kur jos apskritai atsiranda?

Akivaizdu, atsakymo reikia ieškoti vyriškos lyties vaisiaus nėštume, nes kiekviena moteris, kuri buvo nėščia, yra vaisiaus ląstelių savo kraujyje nešiotoja. Nėštumo ląstelės bus motinos kraujyje ir organuose visą likusį jos gyvenimą. Net jeigu nėštumas buvo nutrauktas, ar įvyko persileidimas, šie genai su motina liks visam laikui.

Yra net mokslinis pavadinimas šio reiškinio mechanizmui, tai vadinama mikrochimerizmas (michrochimerism ). Svetimų ląstelių santykinis kiekis žmogaus organizme, pagal mokslininkų paskaičiavimus, lygus , viena milijonui. Kadangi šis santykis nežymus, tai reiškinys pavadintas specialiu pavadinimu – michrochimerism (nuo grechμικρός – „mažas“ ir Χίμαιρα – „Chimera“, mitinė būtybė su liūto galva, ožkos kūnu ir gyvatės formos uodega).

Gerai, tačiau tai paaiškina tik apie moteris, kurios pagimdė berniukus. Tačiau, kaip su moterimis, kurios neturėjo nėštumo ir kurių kraujyje vis tiek yra vyriškų ląstelių?

Tam prireikė papildomų tyrimų, ką 2014 m. ir atliko Fred Hutchinson Onkologijos centro (Fred Hutchinson Cancer Center) imunologai. Šio tyrimo metu iš 120 moterų, kurios niekada neturėjo sūnų, buvo paimti mėginiai. Tyrėjai pastebėjo, jog 21% šių moterų turėjo svetimą DNR. Paskui moterys buvo suskirstytos į 4 grupes priklausomai nuo nėštumo istorijos: „Grupę A“ sudarė moterys, kurioms gimė tik mergaitės, „Grupė B“ – turėjo vieną ar daugiau persileidimų, „Grupę C“ sudarė moterys, kurios atliko abortą ir „Grupė D“ – moterys, kurios niekada nesilaukė, tačiau turėjo lytinių santykių su partneriais.

Vyriško mikrochimerizmo daugiausiai buvo „Grupėje C“, nors to, kaip ir anksčiau, yra kiekvienoje grupėje. „Grupėje A“ 8%, „Grupėje B“ 22%, „Grupėje C“ 57%, o „Grupėje D“ 10%.

Šio tyrimo išvados parodė, jog galimi vyriško mikrochimerizm’o šaltiniai gali būti nėštume, persileidime, ar tiesiog atsiradę po lytinio akto. Tai reiškia, jog vieno vienintelio lytinio akto atveju, atsiranda didžiulis potencialas moteriai, visą savo gyvenimą išlaikyti vyriško DNR genus savo organuose ir kraujotakoje! Tai reiškia, jog kiekviena moteris savyje visą gyvenimą nešioja visų savo lytinių partnerių informaciją! Be to, visai akivaizdu, jog kiekviena tokia moteris tampa dalimi to, kas su ja miegojo.

Biblijoje parašyta: …Todėl vyras paliks tėvą ir motiną ir glausis prie žmonos, ir du taps vienu kūnu. (Evangelija pagal Matą 19:5).

Ir dar:

Ar nežinote, kad tas, kuris susijungia su palaidūne, tampa vienu kūnu su ja? Ir du taps, – sako Raštas, – vienu kūnu. (1 laiškas korintiečiams 6:16)

Aš manau, tai labai svarbūs rezultatai, nes mano dvasinis draugasšaltinis ir mokytojas kartą man pasakė, jog kiekvieną kartą, kai moterys miega su kažkuo, jos sau pasiima jų daleles, kurios jų organizme išliks visiems laikams, visada. Aš maniau, jog tai tiesiog tik galinga metafora, apie tai, jog mes paprasčiausiai laikome dalį vienas kito energijos. Nereikia sakyti, jog tai mane privertė susimąstyti apie kai kurių mane supančių žmonių elgesį ir visa ši analogija iš tikrųjų man atvėrė daug prasmės. Tačiau tam, jog sužinotume, kad yra realūs moksliniai įrodymai patvirtinantys tokius paaiškinimus ir jog tai ne tik fizinis dalykas, tačiau ir dvasinis, t. y. daugiau nei tik energija… Tai netelpa galvoje. Faktas, jog moterys sugeba priimti fizines DNR daleleles iš tų žmonių, su kuriai jos miega, tapo stulbinančiu atradimu!

Šis mokslinis tyrimas suteikia visiškai naują prasmę lytiniam aktui apskritai. Tai labai šventas ir dvasingas veiksmas, į kurį būtent taip ir turi būti žiūrima. Daugelis žmonių piktnaudžiauja seksu pamiršę, ką tai iš tikrųjų reiškia, ir kaip yra svarbu sąjungą tarp vyro ir moters padaryti šventa. Deja, daugelis moterų, su kuriomis aš asmeniškai buvau pažįstamas, laisvai dalino save į kairę ir į dešinę dėl nepasitikėjimo ar noro įtikti, ar dėl to, jog padarytų įspūdį vyrui, iš tiesų net nesuprasdamos, kaip neatsakingai visa tai vyksta.

Nes tuo metu, kai tai buvo tiesiog seksas, partneriai nuo pačių savęs visai atsijungę, jie negalvoja, kad tai kažkoks svarbus dalykas. Tačiau, ateina momentas, kai partneriai bręsdami kaip asmenybės pradeda suprasti, jog seksas – tai ne tik kūniški malonumai ar pasilinksminimas, tai kur kas dvasingiau, kas glaudžiai visam laikui susieja abu žmones. Seksas – tai švenčiausias aktas, kuris sukuria ryšį tarp dviejų žmonių, kurie myli ir rūpinasi vienas kitu. Mums visiems taip svarbu, kad tai suprastume. Šiame akte yra daug energijos ir nuostabus potencialas, ir jis turi realią galimybę sujungti du į vieną esybę.

Galbūt daugelis iš jūsų turi didelį seksualinį bagažą, iš savo praeities, – tai gali ateityje labai stabdyti ir trukdyti normaliam fiziniam ir dvasiniam gyvenimui. Šiuo atveju geriausia paleisti tai ir priimti tai, ko praeitis jus išmokė, ir judėti pirmyn su šiomis naujomis žiniomis ir vertinti jas atsakingai. Aš esu tikras, kad šios informacijos pagalba, prieš atsidurdami su kažkuo lovoje, jūs pagalvosite du kartus ir apie save, ir apie savo partnerį.

parengė: Edita Sabaitė

Gerbiami skaitytojai, jeigu manote, kad informacija pateikta infa.lt tinklapyje buvo jums nors kažkiek naudinga – jūs galite paremti tinklapį SMS žinute.

Atsiliepimų 21

 1. ALMAS JANAS   -  2016-01-18, 11:28

  …. ganetinai idomus straipsnis,ar butu galima pratesti tema e-mail.paskirtyje ajonaii-85@hotmail.es.iki malonaus.Almas

 2. ssofi   -  2016-01-18, 18:44

  Pirma straipsnio dalis sakyciau is neseno New Scientist numerio, beje ten dar rasoma, kad Y chromosomos gali buti mamos brolio (pvz brolis gime pirmas, perdave lastelius savo mamai), tada gime mergaite, ji perdave tas brolio lasteles savo dukrai… va is kur ir atsirado tos Y chromosomos pas ja. Del antros straipsnio dalies nesu tokia tikra…. Reiktu patikrinti.

 3. zika   -  2016-02-18, 18:08

  jau prieš 10 metų tai buvo pasakyta ir knygą galima paskaityti http://www.radausave.lt/jonas-markunas-knyga

 4. Sexpertas   -  2016-04-11, 18:19

  Kaip faina, tai mano visos mergos nešioja ir saugo mano DNR. Va čia tai jėga. Reikia dar pridulkinti jų tiek ir tiek 🙂

 5. dejes   -  2016-08-13, 17:51

  nesamoningas straipsnis, kadangi jei seksas su prezervatyvu,niekas su niekuo juk nekontaktuoja ?

 6. KasPerKas   -  2016-08-16, 22:53

  Mes visi esam VIENIS. Jei moteris turėjo ne vienus santykius, taip susidėliojo sau gyvenimą, tai jei ir lieka visų „buvusių“ DNR nematau tame kažko košmariško, ne mes visi esam VIENIS…vienaip ar kitaip nuolat įkvepiam vienas kito dalelių….net nereikia miegoti su kažkuo….

 7. Rasa   -  2017-02-15, 14:17

  ar gali po operacijos suleisti kitos lyties kraujo ?

 8. BroniusSodeliškis   -  2019-03-14, 21:30

  Na, mergaites gimdžiusios juk gali gauti tas chromosomas iš motinos, kuri buvo pagimdžiusi ir berniukų…Arba iš senelės….Jei jau taip, tai nėra ko stebėtis, galų gale gal ir nepastojusios nuo meilužių gali gauti tas chromosomas per sėklą… O santuokos šventumą-kaip jį gali pajusti visuomenės nariai, kurie nebegyvena papročiuose, idealizmo nekenčia? Juk turėtų būti labai sąmoningai praktikuojama tam tikra gyvenimo, tame tarpe -ir seksualinio gyvenimo, drausmė…Bet tai niekinama juk ir niekinimas išplitęs, juodas darbas jau nudirbtas gal per paskitinį šimtmeį

 9. Vitalis   -  2019-03-17, 12:46

  Si sivilizacija jau pasmekta, nes sekso kultas seniai paemes virsu… visos rimtos santuokos dar turi priespastatytus homosekso, pedofilijos, zoofilijos faktus. Samone uztersta iki tokio lygio, kad tradicine seima yra isjuokiama ir net smerkiama, o gejai ir kt reikalauja daugiau nei nori tradic seimos… zodziu – velniava prasidejo ir dar visko bus… nepasiduokite zmones suvyliojimams… laikykites Rasto ur istatymo.

Rašyti Atsiliepimą

Svetainę nuo spamo saugo Akismet. Sužinokite kaip naudojami jūsų duomenys.

Naujienų Prenumerata

-

Gauti naujienlaiškį el-paštu

Įrašykite savo pašto adresą:

Paslauga nuo Google FeedBurner

Apklausa

Ar sutinkate, kad mokyklose vaikai neturėtų naudotis telefonais?


 • Taip, palaikyčiau tokį ribojimą (88%, 175 balsavo)
 • Ne, nepalaikyčiau tokio ribojimo (10%, 20 balsavo)
 • Nežinau, neturiu nuomonės (3%, 5 balsavo)

Viso balsavo: 200
Pradėta - 2019 vasario 23 @ 18:59
Pabaiga - 2019 kovo 23 @ 18:59

Leidžiama ... Leidžiama ...

Apklausa

Už kurį kandidatą balsuotumėte Lietuvos prezidento rinkimuose?


Rodyti rezultatus

Leidžiama ... Leidžiama ...
  Kova su dezinformacija – ES prioritetas, teigia prezidentūra

Kova su dezinformacija – ES prioritetas, teigia prezidentūra

0 atsiliepimųSkaityti visą įrašą
  Rolandas Paksas. Tautos interesai – ant ES derybų stalo

Rolandas Paksas. Tautos interesai – ant ES derybų stalo

0 atsiliepimųSkaityti visą įrašą
  Ministras A. Veryga įsitikinęs, jog nuo tymų apsaugo tik skiepai, tačiau yra prieš privalomus skiepus

Ministras A. Veryga įsitikinęs, jog nuo tymų apsaugo tik skiepai, tačiau yra prieš privalomus skiepus

0 atsiliepimųSkaityti visą įrašą
  Galimai būsima prezidentė pasipiktino, kad S. Skvernelis, galimai perėmė prezidentės funkcijas santykiuose su Baltarusija

Galimai būsima prezidentė pasipiktino, kad S. Skvernelis, galimai perėmė prezidentės funkcijas santykiuose su Baltarusija

0 atsiliepimųSkaityti visą įrašą
  Ugnius Kiguolis. Prevencinis ieškinys seimo nariams Gintautui Paluckui ir Juliui Sabatauskui

Ugnius Kiguolis. Prevencinis ieškinys seimo nariams Gintautui Paluckui ir Juliui Sabatauskui

atsiliepimų 8Skaityti visą įrašą
  Arvydas Daunys. Jeigu būčiau visagalis arba, kaip išsaugoti Žemę

Arvydas Daunys. Jeigu būčiau visagalis arba, kaip išsaugoti Žemę

0 atsiliepimųSkaityti visą įrašą
  Kas yra magas? (4)

Kas yra magas? (4)

0 atsiliepimųSkaityti visą įrašą
  Asimetrija Lietuvos pilietybės įgijimo-praradimo baruose

Asimetrija Lietuvos pilietybės įgijimo-praradimo baruose

0 atsiliepimųSkaityti visą įrašą
  Algimantas Rusteika. Jie vėl ateina mūsų išgelbėti

Algimantas Rusteika. Jie vėl ateina mūsų išgelbėti

atsiliepimų 3Skaityti visą įrašą
  P. Gražulis: „galimai neteisėti Dalios Grybauskaitės veiksmai sudaro prielaidas abejoti rinkimų teisėtumu ir legitimumu“

P. Gražulis: „galimai neteisėti Dalios Grybauskaitės veiksmai sudaro prielaidas abejoti rinkimų teisėtumu ir legitimumu“

1 atsiliepimasSkaityti visą įrašą
  Neteisėtas Seimas. Seimo konservatoriai ir kandidatė į prezidentus abejoja Seimo komisijos veiklos teisėtumu

Neteisėtas Seimas. Seimo konservatoriai ir kandidatė į prezidentus abejoja Seimo komisijos veiklos teisėtumu

atsiliepimų 2Skaityti visą įrašą
  Mindaugas Puidokas: „Koks mano planas Lietuvai – „slaptas“ ar vertybinis?“

Mindaugas Puidokas: „Koks mano planas Lietuvai – „slaptas“ ar vertybinis?“

0 atsiliepimųSkaityti visą įrašą
  Gerti meta visi. Kai kurie suspėja tą padaryti dar būdami gyvi. Anekdotai

Gerti meta visi. Kai kurie suspėja tą padaryti dar būdami gyvi. Anekdotai

1 atsiliepimasSkaityti visą įrašą
  Kas yra magas? (3)

Kas yra magas? (3)

1 atsiliepimasSkaityti visą įrašą
  Nuomonių diktatūra ir Snaigių karta kaip nauja žmonių rūšis

Nuomonių diktatūra ir Snaigių karta kaip nauja žmonių rūšis

atsiliepimų 3Skaityti visą įrašą
  Rolandas Paksas. Esu ir liksiu ne ES, o Lietuvos pilietis

Rolandas Paksas. Esu ir liksiu ne ES, o Lietuvos pilietis

0 atsiliepimųSkaityti visą įrašą
  Žurnalisto Andriaus Tapino skundą prieš Seimo Etikos ir procedūrų komisiją nagrinės teismas

Žurnalisto Andriaus Tapino skundą prieš Seimo Etikos ir procedūrų komisiją nagrinės teismas

0 atsiliepimųSkaityti visą įrašą
  A. Veryga pasisako už mirties bausmės panaikinimą pasaulyje net dėl su narkotikais susijusių nusikaltimų

A. Veryga pasisako už mirties bausmės panaikinimą pasaulyje net dėl su narkotikais susijusių nusikaltimų

0 atsiliepimųSkaityti visą įrašą
  M. Puidokas siūlo vienytis, o A. Juozaitis sako, jog nėra apie ką kalbėtis

M. Puidokas siūlo vienytis, o A. Juozaitis sako, jog nėra apie ką kalbėtis

atsiliepimų 6Skaityti visą įrašą
  Gabrielius Landsbergis: „Paklauskite Jevgenijos Markovnos“

Gabrielius Landsbergis: „Paklauskite Jevgenijos Markovnos“

atsiliepimų 2Skaityti visą įrašą
  Ar verta balsuoti Europos Parlamento rinkimuose ir remti prof. V. Radžvilo Visuomeninį rinkimų komitetą?

Ar verta balsuoti Europos Parlamento rinkimuose ir remti prof. V. Radžvilo Visuomeninį rinkimų komitetą?

0 atsiliepimųSkaityti visą įrašą
  Arvydas Juozaitis ir Vytautas Radžvilas susitarė EP ir prezidento rinkimų klausimu

Arvydas Juozaitis ir Vytautas Radžvilas susitarė EP ir prezidento rinkimų klausimu

atsiliepimų 5Skaityti visą įrašą
  Man ne gėda būti iš kaimo

Man ne gėda būti iš kaimo

atsiliepimų 3Skaityti visą įrašą
  Patys plaukit savo indus

Patys plaukit savo indus

atsiliepimų 4Skaityti visą įrašą
  G. Landsbergis atsisako atsakyti į Seimo komisijos klausimus įvardindamas jos veiklą, kaip galimai neteisėtą

G. Landsbergis atsisako atsakyti į Seimo komisijos klausimus įvardindamas jos veiklą, kaip galimai neteisėtą

atsiliepimų 2Skaityti visą įrašą
  Algimantas Rusteika. Ar išnaudosime galimybę, kuri nepasikartos?

Algimantas Rusteika. Ar išnaudosime galimybę, kuri nepasikartos?

atsiliepimų 2Skaityti visą įrašą
  Referendumas dėl dvigubos pilietybės, pasak V. Pranckiečio – šimtmečio idėja Lietuvai

Referendumas dėl dvigubos pilietybės, pasak V. Pranckiečio – šimtmečio idėja Lietuvai

1 atsiliepimasSkaityti visą įrašą

Atsiliepimai

Nepaprastai svarbu buvo aptikti ir perskaityti šį straipsnį, ačiū autoriui. Regis, neurotikų aplink - dauguma....

Lietuvos televizijų ir radijų (bet kokių) ĮPRASTINĖ PROGRAMA 6:00 -...

lrytas delfi 15mi n pamirso sita atveji aprasyt,matyt nesvarbus buvo...

Šiemet labai akcentuojama, kad serga ar miršta neskiepyti žmonės. Kai mirė nuo gripo, visos žiniasklaidos...

Tai tiems ir reikia moketi, o tie , kurie nepritare, vadinasi, yra pravaikstininkai....

Jei bus privalomi skiepai tada nepasirasinesiu poliknikoje,kad Sutinku....neaisku kam ta rasliava...Ir tada ikurkite iskarto ir...

mieli teveliai ir mamytes valgant maista taip pat nera saugu nes neaisku is ko jis...

Ko jus taip pergyvenat del antivakseriu vaiku?! O jus patys, suauge-revakcinuoti?! Seniai jusu vakcinu efektyvumo...

jergus tymai , nejuokinkit patymuos ir praeis, nemirtina liga , vejaraupiais vaikystej prasirgom pazilionkino ir...

Niekad tymai nebuvo baisi liga, dabar gi mokslo ir medicinos amziuje del tymu dreba vos...

O siaube... Ir priimkite dar daugiau tų nevidonų......

Dar vienas durnas antivakseris. Įdomu ką kvaksės, kai jo vaikas susirgs tymais ar užsikrėtusių bus...

Labai lauksiu ULAC atstovės patikslinimo, kiek skiepytų vaikų susirgo....

Nesupratau problemos. Neleis dalyvauti frakcijos pletkuose? Tai tragedija....

  Arvydas Daunys. Šeima, kaip koncepcija, ideologija ir pasaulėžiūra

Arvydas Daunys. Šeima, kaip koncepcija, ideologija ir pasaulėžiūra

1 atsiliepimasSkaityti visą įrašą
  R. Karbauskis registravo „Vaiko teisių“ įstatymo pataisas – kas naujo?

R. Karbauskis registravo „Vaiko teisių“ įstatymo pataisas – kas naujo?

atsiliepimų 2Skaityti visą įrašą
  Pasvalyje – nesuvokiamas vaiko atėmimas: kaltina močiutę melu

Pasvalyje – nesuvokiamas vaiko atėmimas: kaltina močiutę melu

atsiliepimų 2Skaityti visą įrašą
  Profesorius V. Kasiulevičius: kaime gimusiam kūdikiui šansai mirti – keturis kartus didesni

Profesorius V. Kasiulevičius: kaime gimusiam kūdikiui šansai mirti – keturis kartus didesni

1 atsiliepimasSkaityti visą įrašą
  Lietuva su raudonais balionais išėjo į gatves (nuotraukos)

Lietuva su raudonais balionais išėjo į gatves (nuotraukos)

0 atsiliepimųSkaityti visą įrašą
  Rasa Dijokaitė: Ko mokoma tėvų terorizavimo kursuose

Rasa Dijokaitė: Ko mokoma tėvų terorizavimo kursuose

atsiliepimų 2Skaityti visą įrašą
  Atimami vaikai. Negalima prisidengus kilniu tikslu skatinti sveiku protu nesuvokiamų reiškinių

Atimami vaikai. Negalima prisidengus kilniu tikslu skatinti sveiku protu nesuvokiamų reiškinių

atsiliepimų 6Skaityti visą įrašą
  Arvydas Daunys. Ar Lietuva po tokio smūgio į šeimą sugebės atsikelti?

Arvydas Daunys. Ar Lietuva po tokio smūgio į šeimą sugebės atsikelti?

atsiliepimų 8Skaityti visą įrašą
  Daiva Archipovaitė: Kaip buvo sugriauta mano šeima

Daiva Archipovaitė: Kaip buvo sugriauta mano šeima

atsiliepimų 11Skaityti visą įrašą
  Dangstydamasi kova su smurtu šeimoje, valdžia atima vaikus iš normalių šeimų [video]

Dangstydamasi kova su smurtu šeimoje, valdžia atima vaikus iš normalių šeimų [video]

atsiliepimų 28Skaityti visą įrašą
  Per liepą ir rugpjūtį iš šeimų buvo paimta 1100 vaikų, – vaiko teisių tarnyba atsakė į klausimus

Per liepą ir rugpjūtį iš šeimų buvo paimta 1100 vaikų, – vaiko teisių tarnyba atsakė į klausimus

atsiliepimų 20Skaityti visą įrašą
  Svarbi informacija prieš mokslo metusi: kas priklauso tėvams ir vaikams

Svarbi informacija prieš mokslo metusi: kas priklauso tėvams ir vaikams

0 atsiliepimųSkaityti visą įrašą
  Daugelis vyrų po orgazmo lieja karčias ašaras

Daugelis vyrų po orgazmo lieja karčias ašaras

atsiliepimų 4Skaityti visą įrašą
  Mamadieniai ir tėvadieniai – kam kiek priklauso?

Mamadieniai ir tėvadieniai – kam kiek priklauso?

1 atsiliepimasSkaityti visą įrašą
  Užfiksuota daugiau galimo smurto, nuo kurio galimai nukentėjo vaikai – galimai auga smurtas prieš vaikus, galimai…

Užfiksuota daugiau galimo smurto, nuo kurio galimai nukentėjo vaikai – galimai auga smurtas prieš vaikus, galimai…

atsiliepimų 3Skaityti visą įrašą
  Lietuvoje vienodinama praktika apsaugant ir ginant vaikų teises bei interesus

Lietuvoje vienodinama praktika apsaugant ir ginant vaikų teises bei interesus

atsiliepimų 5Skaityti visą įrašą

Pasidalinkite su savo draugais

Sveiki, tikiuosi, jog patiks: *Visų buvusių lytinių partnerių DNR moterys nešioja savyje visą likusį gyvenimą* - nuoroda: https://infa.lt/4666/visu-buvusiu-lytiniu-partneriu-dnr-moterys-nesioja-savyje-visa-likusi-gyvenima/