infa.lt

Visų buvusių lytinių partnerių DNR moterys nešioja savyje visą likusį gyvenimą

Visų buvusių lytinių partnerių DNR moterys nešioja savyje visą likusį gyvenimą

sausio 15
01:012016

slavicfamily.org

mikrochimerizmas

Mokytojau! Mozė pasakė: Jei kas mirtų bevaikis, tegul jo brolis veda jo žmoną ir palieka savo broliui palikuonių… (Evangelija pagal Matą 22:24)

Mokslininkai aptiko, jog moterys kraujyje turi Y chromosomas. Tai įdomu, nes, kaip žinoma, Y chromosomos priklauso vyrams, tačiau kaip jos papuolė pas damas ir iš kur jos apskritai atsiranda?

Akivaizdu, atsakymo reikia ieškoti vyriškos lyties vaisiaus nėštume, nes kiekviena moteris, kuri buvo nėščia, yra vaisiaus ląstelių savo kraujyje nešiotoja. Nėštumo ląstelės bus motinos kraujyje ir organuose visą likusį jos gyvenimą. Net jeigu nėštumas buvo nutrauktas, ar įvyko persileidimas, šie genai su motina liks visam laikui.

Yra net mokslinis pavadinimas šio reiškinio mechanizmui, tai vadinama mikrochimerizmas (michrochimerism ). Svetimų ląstelių santykinis kiekis žmogaus organizme, pagal mokslininkų paskaičiavimus, lygus , viena milijonui. Kadangi šis santykis nežymus, tai reiškinys pavadintas specialiu pavadinimu – michrochimerism (nuo grechμικρός – „mažas“ ir Χίμαιρα – „Chimera“, mitinė būtybė su liūto galva, ožkos kūnu ir gyvatės formos uodega).

Gerai, tačiau tai paaiškina tik apie moteris, kurios pagimdė berniukus. Tačiau, kaip su moterimis, kurios neturėjo nėštumo ir kurių kraujyje vis tiek yra vyriškų ląstelių?

Tam prireikė papildomų tyrimų, ką 2014 m. ir atliko Fred Hutchinson Onkologijos centro (Fred Hutchinson Cancer Center) imunologai. Šio tyrimo metu iš 120 moterų, kurios niekada neturėjo sūnų, buvo paimti mėginiai. Tyrėjai pastebėjo, jog 21% šių moterų turėjo svetimą DNR. Paskui moterys buvo suskirstytos į 4 grupes priklausomai nuo nėštumo istorijos: „Grupę A“ sudarė moterys, kurioms gimė tik mergaitės, „Grupė B“ – turėjo vieną ar daugiau persileidimų, „Grupę C“ sudarė moterys, kurios atliko abortą ir „Grupė D“ – moterys, kurios niekada nesilaukė, tačiau turėjo lytinių santykių su partneriais.

Vyriško mikrochimerizmo daugiausiai buvo „Grupėje C“, nors to, kaip ir anksčiau, yra kiekvienoje grupėje. „Grupėje A“ 8%, „Grupėje B“ 22%, „Grupėje C“ 57%, o „Grupėje D“ 10%.

Šio tyrimo išvados parodė, jog galimi vyriško mikrochimerizm’o šaltiniai gali būti nėštume, persileidime, ar tiesiog atsiradę po lytinio akto. Tai reiškia, jog vieno vienintelio lytinio akto atveju, atsiranda didžiulis potencialas moteriai, visą savo gyvenimą išlaikyti vyriško DNR genus savo organuose ir kraujotakoje! Tai reiškia, jog kiekviena moteris savyje visą gyvenimą nešioja visų savo lytinių partnerių informaciją! Be to, visai akivaizdu, jog kiekviena tokia moteris tampa dalimi to, kas su ja miegojo.

Biblijoje parašyta: …Todėl vyras paliks tėvą ir motiną ir glausis prie žmonos, ir du taps vienu kūnu. (Evangelija pagal Matą 19:5).

Ir dar:

Ar nežinote, kad tas, kuris susijungia su palaidūne, tampa vienu kūnu su ja? Ir du taps, – sako Raštas, – vienu kūnu. (1 laiškas korintiečiams 6:16)

Aš manau, tai labai svarbūs rezultatai, nes mano dvasinis draugasšaltinis ir mokytojas kartą man pasakė, jog kiekvieną kartą, kai moterys miega su kažkuo, jos sau pasiima jų daleles, kurios jų organizme išliks visiems laikams, visada. Aš maniau, jog tai tiesiog tik galinga metafora, apie tai, jog mes paprasčiausiai laikome dalį vienas kito energijos. Nereikia sakyti, jog tai mane privertė susimąstyti apie kai kurių mane supančių žmonių elgesį ir visa ši analogija iš tikrųjų man atvėrė daug prasmės. Tačiau tam, jog sužinotume, kad yra realūs moksliniai įrodymai patvirtinantys tokius paaiškinimus ir jog tai ne tik fizinis dalykas, tačiau ir dvasinis, t. y. daugiau nei tik energija… Tai netelpa galvoje. Faktas, jog moterys sugeba priimti fizines DNR daleleles iš tų žmonių, su kuriai jos miega, tapo stulbinančiu atradimu!

Šis mokslinis tyrimas suteikia visiškai naują prasmę lytiniam aktui apskritai. Tai labai šventas ir dvasingas veiksmas, į kurį būtent taip ir turi būti žiūrima. Daugelis žmonių piktnaudžiauja seksu pamiršę, ką tai iš tikrųjų reiškia, ir kaip yra svarbu sąjungą tarp vyro ir moters padaryti šventa. Deja, daugelis moterų, su kuriomis aš asmeniškai buvau pažįstamas, laisvai dalino save į kairę ir į dešinę dėl nepasitikėjimo ar noro įtikti, ar dėl to, jog padarytų įspūdį vyrui, iš tiesų net nesuprasdamos, kaip neatsakingai visa tai vyksta.

Nes tuo metu, kai tai buvo tiesiog seksas, partneriai nuo pačių savęs visai atsijungę, jie negalvoja, kad tai kažkoks svarbus dalykas. Tačiau, ateina momentas, kai partneriai bręsdami kaip asmenybės pradeda suprasti, jog seksas – tai ne tik kūniški malonumai ar pasilinksminimas, tai kur kas dvasingiau, kas glaudžiai visam laikui susieja abu žmones. Seksas – tai švenčiausias aktas, kuris sukuria ryšį tarp dviejų žmonių, kurie myli ir rūpinasi vienas kitu. Mums visiems taip svarbu, kad tai suprastume. Šiame akte yra daug energijos ir nuostabus potencialas, ir jis turi realią galimybę sujungti du į vieną esybę.

Galbūt daugelis iš jūsų turi didelį seksualinį bagažą, iš savo praeities, – tai gali ateityje labai stabdyti ir trukdyti normaliam fiziniam ir dvasiniam gyvenimui. Šiuo atveju geriausia paleisti tai ir priimti tai, ko praeitis jus išmokė, ir judėti pirmyn su šiomis naujomis žiniomis ir vertinti jas atsakingai. Aš esu tikras, kad šios informacijos pagalba, prieš atsidurdami su kažkuo lovoje, jūs pagalvosite du kartus ir apie save, ir apie savo partnerį.

parengė: Edita Sabaitė

Gerbiami skaitytojai, jeigu manote, kad informacija pateikta infa.lt tinklapyje buvo jums nors kažkiek naudinga – jūs galite paremti tinklapį SMS žinute.

Atsiliepimų 22

 1. ALMAS JANAS   -  2016-01-18, 11:28

  …. ganetinai idomus straipsnis,ar butu galima pratesti tema e-mail.paskirtyje ajonaii-85@hotmail.es.iki malonaus.Almas

 2. ssofi   -  2016-01-18, 18:44

  Pirma straipsnio dalis sakyciau is neseno New Scientist numerio, beje ten dar rasoma, kad Y chromosomos gali buti mamos brolio (pvz brolis gime pirmas, perdave lastelius savo mamai), tada gime mergaite, ji perdave tas brolio lasteles savo dukrai… va is kur ir atsirado tos Y chromosomos pas ja. Del antros straipsnio dalies nesu tokia tikra…. Reiktu patikrinti.

 3. zika   -  2016-02-18, 18:08

  jau prieš 10 metų tai buvo pasakyta ir knygą galima paskaityti http://www.radausave.lt/jonas-markunas-knyga

 4. Sexpertas   -  2016-04-11, 18:19

  Kaip faina, tai mano visos mergos nešioja ir saugo mano DNR. Va čia tai jėga. Reikia dar pridulkinti jų tiek ir tiek 🙂

 5. dejes   -  2016-08-13, 17:51

  nesamoningas straipsnis, kadangi jei seksas su prezervatyvu,niekas su niekuo juk nekontaktuoja ?

 6. KasPerKas   -  2016-08-16, 22:53

  Mes visi esam VIENIS. Jei moteris turėjo ne vienus santykius, taip susidėliojo sau gyvenimą, tai jei ir lieka visų „buvusių“ DNR nematau tame kažko košmariško, ne mes visi esam VIENIS…vienaip ar kitaip nuolat įkvepiam vienas kito dalelių….net nereikia miegoti su kažkuo….

 7. Rasa   -  2017-02-15, 14:17

  ar gali po operacijos suleisti kitos lyties kraujo ?

 8. BroniusSodeliškis   -  2019-03-14, 21:30

  Na, mergaites gimdžiusios juk gali gauti tas chromosomas iš motinos, kuri buvo pagimdžiusi ir berniukų…Arba iš senelės….Jei jau taip, tai nėra ko stebėtis, galų gale gal ir nepastojusios nuo meilužių gali gauti tas chromosomas per sėklą… O santuokos šventumą-kaip jį gali pajusti visuomenės nariai, kurie nebegyvena papročiuose, idealizmo nekenčia? Juk turėtų būti labai sąmoningai praktikuojama tam tikra gyvenimo, tame tarpe -ir seksualinio gyvenimo, drausmė…Bet tai niekinama juk ir niekinimas išplitęs, juodas darbas jau nudirbtas gal per paskitinį šimtmeį

 9. Vitalis   -  2019-03-17, 12:46

  Si sivilizacija jau pasmekta, nes sekso kultas seniai paemes virsu… visos rimtos santuokos dar turi priespastatytus homosekso, pedofilijos, zoofilijos faktus. Samone uztersta iki tokio lygio, kad tradicine seima yra isjuokiama ir net smerkiama, o gejai ir kt reikalauja daugiau nei nori tradic seimos… zodziu – velniava prasidejo ir dar visko bus… nepasiduokite zmones suvyliojimams… laikykites Rasto ur istatymo.

 10. moteris   -  2019-04-26, 22:27

  Pulkim ant kelių visi krikščionys…..

Rašyti Atsiliepimą

Svetainę nuo spamo saugo Akismet. Sužinokite kaip naudojami jūsų duomenys.

Naujienų Prenumerata

-

Gauti naujienlaiškį el-paštu

Įrašykite savo pašto adresą:

Paslauga nuo Google FeedBurner

Apklausa

Už kurį Kandidatą į Prezidentus balsuosite 2-ame ture?


 • Už G. Nausėdą (43%, 70 balsavo)
 • Nebalsuosiu (28%, 46 balsavo)
 • Už I. Šimonytę (20%, 32 balsavo)
 • Dar nežinau (9%, 14 balsavo)

Viso balsavo: 162
Pradėta - 2019 gegužės 13 @ 09:49
Pabaiga - 2019 gegužės 26 @ 09:49

Leidžiama ... Leidžiama ...
  Viešas ritualas, politinė orgija, transas – tai prezidento rinkimai Lietuvoje

Viešas ritualas, politinė orgija, transas – tai prezidento rinkimai Lietuvoje

1 atsiliepimasSkaityti visą įrašą
  Kuris vyras yra svarbiausias moters gyvenime?

Kuris vyras yra svarbiausias moters gyvenime?

0 atsiliepimųSkaityti visą įrašą
  Apie sėkmingumą

Apie sėkmingumą

0 atsiliepimųSkaityti visą įrašą
  Ugnius Kiguolis. Artėjant pasirinkimo momentui mano balsas nesikeičia – balsuosiu #priešingridą

Ugnius Kiguolis. Artėjant pasirinkimo momentui mano balsas nesikeičia – balsuosiu #priešingridą

atsiliepimų 5Skaityti visą įrašą
  Gindama viešąjį interesą prokuratūra rengiasi smogti Kručinskų šeimai. Ar tai tikrai visuomenės interesas?

Gindama viešąjį interesą prokuratūra rengiasi smogti Kručinskų šeimai. Ar tai tikrai visuomenės interesas?

atsiliepimų 4Skaityti visą įrašą
  Kodėl Lietuvos balsas nėra pakankamai girdimas ir kodėl dabar yra tinkamas laikas populizmą keisti į deramą valstybės atstovavimą

Kodėl Lietuvos balsas nėra pakankamai girdimas ir kodėl dabar yra tinkamas laikas populizmą keisti į deramą valstybės atstovavimą

0 atsiliepimųSkaityti visą įrašą
  Kunigai neturi kištis į politiką, agituojančią prieš Šimonytę

Kunigai neturi kištis į politiką, agituojančią prieš Šimonytę

1 atsiliepimasSkaityti visą įrašą
  Net konservatoriai ima suprasti, kad būtina vykdyti tradicinei šeimai palankią politiką, sprendžiant demografinę ES krizę

Net konservatoriai ima suprasti, kad būtina vykdyti tradicinei šeimai palankią politiką, sprendžiant demografinę ES krizę

1 atsiliepimasSkaityti visą įrašą
  Rolandas Paksas. Dabartinio politikos elito išgyvenimo sąlyga – konfrontacija su kaimynais

Rolandas Paksas. Dabartinio politikos elito išgyvenimo sąlyga – konfrontacija su kaimynais

0 atsiliepimųSkaityti visą įrašą
  Konservatoriai L. Kasčiūnas ir A. Ažubalis siūlo Krymo totorių deportaciją pripažinti genocidu

Konservatoriai L. Kasčiūnas ir A. Ažubalis siūlo Krymo totorių deportaciją pripažinti genocidu

1 atsiliepimasSkaityti visą įrašą
  Kaip pasauliui atrodo ta mūsų Lietuva?

Kaip pasauliui atrodo ta mūsų Lietuva?

0 atsiliepimųSkaityti visą įrašą
  Andrius Kubilius kerta iš peties: „Gitanas Nausėda turi nedelsiant atsakyti iš kur ima pinigus reklaminei kampanijai!“

Andrius Kubilius kerta iš peties: „Gitanas Nausėda turi nedelsiant atsakyti iš kur ima pinigus reklaminei kampanijai!“

atsiliepimų 4Skaityti visą įrašą
  „Partijos kareivis“ – Ingrida Šimonytė ir „kapitalo karys“ – Gitanas Nausėda. Kas geriau Lietuvai?

„Partijos kareivis“ – Ingrida Šimonytė ir „kapitalo karys“ – Gitanas Nausėda. Kas geriau Lietuvai?

atsiliepimų 5Skaityti visą įrašą
  Tik klestinčioje šalyje ekonomikos mokslų daktaras dirba juokdariu, o juokdariai vadovauja mokslininkams

Tik klestinčioje šalyje ekonomikos mokslų daktaras dirba juokdariu, o juokdariai vadovauja mokslininkams

atsiliepimų 2Skaityti visą įrašą
  Visuomenės atmesti siūlymai referendume – „pilietiškumo pergalė“

Visuomenės atmesti siūlymai referendume – „pilietiškumo pergalė“

1 atsiliepimasSkaityti visą įrašą
  Viktoras Uspaskich: nuo šiol Karbauskį vadinsiu ne Ramūnu, o Ramūnčiku!

Viktoras Uspaskich: nuo šiol Karbauskį vadinsiu ne Ramūnu, o Ramūnčiku!

1 atsiliepimasSkaityti visą įrašą
  Nepavykus įeiti per duris, Seimo nariai siūlo lipti per langą – mažinti parlamentarų skaičių keičiant Konstituciją

Nepavykus įeiti per duris, Seimo nariai siūlo lipti per langą – mažinti parlamentarų skaičių keičiant Konstituciją

atsiliepimų 2Skaityti visą įrašą
  „Dėl Seimo konservatorių klaidinančios pozicijos Visuomenei buvo sunku apsispręsti dvigubos pilietybės referendume“, teigia G. Kirkilas

„Dėl Seimo konservatorių klaidinančios pozicijos Visuomenei buvo sunku apsispręsti dvigubos pilietybės referendume“, teigia G. Kirkilas

atsiliepimų 2Skaityti visą įrašą
  „Pilietinis pasipriešinimas – tai kiekvieno žmogaus apsisprendimas“, – teigia Prezidentė

„Pilietinis pasipriešinimas – tai kiekvieno žmogaus apsisprendimas“, – teigia Prezidentė

atsiliepimų 3Skaityti visą įrašą
  ES parlamento rinkimai: euroskepticizmo šaknys ir ką su tuo daryti?

ES parlamento rinkimai: euroskepticizmo šaknys ir ką su tuo daryti?

0 atsiliepimųSkaityti visą įrašą
  Valstiečiai turėtų atsiprašyti Vito Vasiliausko, nes tik jo dėka buvo sustabdyta „Soras“ ir „Ūkio bankas“ veikla, kėlusi grėsmę […]

Valstiečiai turėtų atsiprašyti Vito Vasiliausko, nes tik jo dėka buvo sustabdyta „Soras“ ir „Ūkio bankas“ veikla, kėlusi grėsmę […]

atsiliepimų 3Skaityti visą įrašą
  Lietuvos prezidento rinkimai – post-sovietinio mentaliteto tąsa

Lietuvos prezidento rinkimai – post-sovietinio mentaliteto tąsa

atsiliepimų 3Skaityti visą įrašą
  Valstiečiai per 2 metus išbarstė visą sukauptą avansu rinkėjų pasitikėjimo bagažą

Valstiečiai per 2 metus išbarstė visą sukauptą avansu rinkėjų pasitikėjimo bagažą

1 atsiliepimasSkaityti visą įrašą
  Algirdas Almaras. Ar lietuviai išlaikys tautinės brandos egzaminą?

Algirdas Almaras. Ar lietuviai išlaikys tautinės brandos egzaminą?

1 atsiliepimasSkaityti visą įrašą
  Seimo konservatoriai ragina Seimo Pirmininką paspartinti dekomunizacijos procesą Lietuvoje

Seimo konservatoriai ragina Seimo Pirmininką paspartinti dekomunizacijos procesą Lietuvoje

1 atsiliepimasSkaityti visą įrašą
  Algimantas Rusteika. Kandidatų trejybės atmintinė

Algimantas Rusteika. Kandidatų trejybės atmintinė

0 atsiliepimųSkaityti visą įrašą
  Prof. P. Gylys kandidatui S. Skverneliui: „Ar jūs gebėsite valdyti šalį, jei nevaldote net situacijos ministrų kabinete?“

Prof. P. Gylys kandidatui S. Skverneliui: „Ar jūs gebėsite valdyti šalį, jei nevaldote net situacijos ministrų kabinete?“

1 atsiliepimasSkaityti visą įrašą

Atsiliepimai

Europą ir tautas išgelbės tik nacionalistai!...

Suėsti visus padorius ir sąžinės turininčius politikus yra svarbiausias socdemų uždavinys. Gėda. Tokių žmonių, kaip...

Kiguolis tikrai ne durnius, o va tiedu "anoniminiai" dvynukai - ryškiai braunasi į tokių broliją....

oi kiek peripetijų ir būdų mokėti mažiau ir priversti dirbti daugiau. Tačiau tikiu, kad yra...

Kažkoks durnius tas kiguolis. "Argumentai" pritempti ir nepagrįsti....

Tiktai už Gitaną Nausėdą, korektišką, turintį aukšto lygio išsilavinimą, viską pasiekusį savo darbu ir valia!...

Du durneliai!...

Gal geriau tu fizike nelotum, lietuviai jau tiek nusivyle valdžia ir ypač konsevatoriais, o tu...

Mano mama būtent nuo manikiūro ir pradėjo, kad jai nebereikia, kad nebeis. Po to pradėjo...

Prokuratūra prieš Lietuvos piliečius....

Prokuratūros egoizmo ir užsakymo interesas. 🤣😂🤣😂...

  Ratas pasisuko: Italija oficialiai sugrąžino į dokumentus „tėvo“ ir „motinos“ sąvokas

Ratas pasisuko: Italija oficialiai sugrąžino į dokumentus „tėvo“ ir „motinos“ sąvokas

0 atsiliepimųSkaityti visą įrašą
  Mūsų vaikams labiau reikalingi įspūdžiai, o ne žaislai ir išmanūs įrenginiai

Mūsų vaikams labiau reikalingi įspūdžiai, o ne žaislai ir išmanūs įrenginiai

0 atsiliepimųSkaityti visą įrašą
  Arvydas Daunys. Šeima, kaip koncepcija, ideologija ir pasaulėžiūra

Arvydas Daunys. Šeima, kaip koncepcija, ideologija ir pasaulėžiūra

1 atsiliepimasSkaityti visą įrašą
  R. Karbauskis registravo „Vaiko teisių“ įstatymo pataisas – kas naujo?

R. Karbauskis registravo „Vaiko teisių“ įstatymo pataisas – kas naujo?

atsiliepimų 2Skaityti visą įrašą
  Pasvalyje – nesuvokiamas vaiko atėmimas: kaltina močiutę melu

Pasvalyje – nesuvokiamas vaiko atėmimas: kaltina močiutę melu

atsiliepimų 3Skaityti visą įrašą
  Profesorius V. Kasiulevičius: kaime gimusiam kūdikiui šansai mirti – keturis kartus didesni

Profesorius V. Kasiulevičius: kaime gimusiam kūdikiui šansai mirti – keturis kartus didesni

1 atsiliepimasSkaityti visą įrašą
  Lietuva su raudonais balionais išėjo į gatves (nuotraukos)

Lietuva su raudonais balionais išėjo į gatves (nuotraukos)

0 atsiliepimųSkaityti visą įrašą
  Rasa Dijokaitė: Ko mokoma tėvų terorizavimo kursuose

Rasa Dijokaitė: Ko mokoma tėvų terorizavimo kursuose

atsiliepimų 2Skaityti visą įrašą
  Atimami vaikai. Negalima prisidengus kilniu tikslu skatinti sveiku protu nesuvokiamų reiškinių

Atimami vaikai. Negalima prisidengus kilniu tikslu skatinti sveiku protu nesuvokiamų reiškinių

atsiliepimų 5Skaityti visą įrašą
  Arvydas Daunys. Ar Lietuva po tokio smūgio į šeimą sugebės atsikelti?

Arvydas Daunys. Ar Lietuva po tokio smūgio į šeimą sugebės atsikelti?

atsiliepimų 8Skaityti visą įrašą
  Daiva Archipovaitė: Kaip buvo sugriauta mano šeima

Daiva Archipovaitė: Kaip buvo sugriauta mano šeima

atsiliepimų 11Skaityti visą įrašą
  Dangstydamasi kova su smurtu šeimoje, valdžia atima vaikus iš normalių šeimų [video]

Dangstydamasi kova su smurtu šeimoje, valdžia atima vaikus iš normalių šeimų [video]

atsiliepimų 28Skaityti visą įrašą
  Per liepą ir rugpjūtį iš šeimų buvo paimta 1100 vaikų, – vaiko teisių tarnyba atsakė į klausimus

Per liepą ir rugpjūtį iš šeimų buvo paimta 1100 vaikų, – vaiko teisių tarnyba atsakė į klausimus

atsiliepimų 20Skaityti visą įrašą
  Svarbi informacija prieš mokslo metusi: kas priklauso tėvams ir vaikams

Svarbi informacija prieš mokslo metusi: kas priklauso tėvams ir vaikams

0 atsiliepimųSkaityti visą įrašą
  Daugelis vyrų po orgazmo lieja karčias ašaras

Daugelis vyrų po orgazmo lieja karčias ašaras

atsiliepimų 4Skaityti visą įrašą
  Mamadieniai ir tėvadieniai – kam kiek priklauso?

Mamadieniai ir tėvadieniai – kam kiek priklauso?

1 atsiliepimasSkaityti visą įrašą

Pasidalinkite su savo draugais

Sveiki, tikiuosi, jog patiks: *Visų buvusių lytinių partnerių DNR moterys nešioja savyje visą likusį gyvenimą* - nuoroda: https://infa.lt/4666/visu-buvusiu-lytiniu-partneriu-dnr-moterys-nesioja-savyje-visa-likusi-gyvenima/