infa.lt

Visų buvusių lytinių partnerių DNR moterys nešioja savyje visą likusį gyvenimą

Visų buvusių lytinių partnerių DNR moterys nešioja savyje visą likusį gyvenimą

sausio 15
01:012016

slavicfamily.org

mikrochimerizmas

Mokytojau! Mozė pasakė: Jei kas mirtų bevaikis, tegul jo brolis veda jo žmoną ir palieka savo broliui palikuonių… (Evangelija pagal Matą 22:24)

Mokslininkai aptiko, jog moterys kraujyje turi Y chromosomas. Tai įdomu, nes, kaip žinoma, Y chromosomos priklauso vyrams, tačiau kaip jos papuolė pas damas ir iš kur jos apskritai atsiranda?

Akivaizdu, atsakymo reikia ieškoti vyriškos lyties vaisiaus nėštume, nes kiekviena moteris, kuri buvo nėščia, yra vaisiaus ląstelių savo kraujyje nešiotoja. Nėštumo ląstelės bus motinos kraujyje ir organuose visą likusį jos gyvenimą. Net jeigu nėštumas buvo nutrauktas, ar įvyko persileidimas, šie genai su motina liks visam laikui.

Yra net mokslinis pavadinimas šio reiškinio mechanizmui, tai vadinama mikrochimerizmas (michrochimerism ). Svetimų ląstelių santykinis kiekis žmogaus organizme, pagal mokslininkų paskaičiavimus, lygus , viena milijonui. Kadangi šis santykis nežymus, tai reiškinys pavadintas specialiu pavadinimu – michrochimerism (nuo grechμικρός – „mažas“ ir Χίμαιρα – „Chimera“, mitinė būtybė su liūto galva, ožkos kūnu ir gyvatės formos uodega).

Gerai, tačiau tai paaiškina tik apie moteris, kurios pagimdė berniukus. Tačiau, kaip su moterimis, kurios neturėjo nėštumo ir kurių kraujyje vis tiek yra vyriškų ląstelių?

Tam prireikė papildomų tyrimų, ką 2014 m. ir atliko Fred Hutchinson Onkologijos centro (Fred Hutchinson Cancer Center) imunologai. Šio tyrimo metu iš 120 moterų, kurios niekada neturėjo sūnų, buvo paimti mėginiai. Tyrėjai pastebėjo, jog 21% šių moterų turėjo svetimą DNR. Paskui moterys buvo suskirstytos į 4 grupes priklausomai nuo nėštumo istorijos: „Grupę A“ sudarė moterys, kurioms gimė tik mergaitės, „Grupė B“ – turėjo vieną ar daugiau persileidimų, „Grupę C“ sudarė moterys, kurios atliko abortą ir „Grupė D“ – moterys, kurios niekada nesilaukė, tačiau turėjo lytinių santykių su partneriais.

Vyriško mikrochimerizmo daugiausiai buvo „Grupėje C“, nors to, kaip ir anksčiau, yra kiekvienoje grupėje. „Grupėje A“ 8%, „Grupėje B“ 22%, „Grupėje C“ 57%, o „Grupėje D“ 10%.

Šio tyrimo išvados parodė, jog galimi vyriško mikrochimerizm’o šaltiniai gali būti nėštume, persileidime, ar tiesiog atsiradę po lytinio akto. Tai reiškia, jog vieno vienintelio lytinio akto atveju, atsiranda didžiulis potencialas moteriai, visą savo gyvenimą išlaikyti vyriško DNR genus savo organuose ir kraujotakoje! Tai reiškia, jog kiekviena moteris savyje visą gyvenimą nešioja visų savo lytinių partnerių informaciją! Be to, visai akivaizdu, jog kiekviena tokia moteris tampa dalimi to, kas su ja miegojo.

Biblijoje parašyta: …Todėl vyras paliks tėvą ir motiną ir glausis prie žmonos, ir du taps vienu kūnu. (Evangelija pagal Matą 19:5).

Ir dar:

Ar nežinote, kad tas, kuris susijungia su palaidūne, tampa vienu kūnu su ja? Ir du taps, – sako Raštas, – vienu kūnu. (1 laiškas korintiečiams 6:16)

Aš manau, tai labai svarbūs rezultatai, nes mano dvasinis draugasšaltinis ir mokytojas kartą man pasakė, jog kiekvieną kartą, kai moterys miega su kažkuo, jos sau pasiima jų daleles, kurios jų organizme išliks visiems laikams, visada. Aš maniau, jog tai tiesiog tik galinga metafora, apie tai, jog mes paprasčiausiai laikome dalį vienas kito energijos. Nereikia sakyti, jog tai mane privertė susimąstyti apie kai kurių mane supančių žmonių elgesį ir visa ši analogija iš tikrųjų man atvėrė daug prasmės. Tačiau tam, jog sužinotume, kad yra realūs moksliniai įrodymai patvirtinantys tokius paaiškinimus ir jog tai ne tik fizinis dalykas, tačiau ir dvasinis, t. y. daugiau nei tik energija… Tai netelpa galvoje. Faktas, jog moterys sugeba priimti fizines DNR daleleles iš tų žmonių, su kuriai jos miega, tapo stulbinančiu atradimu!

Šis mokslinis tyrimas suteikia visiškai naują prasmę lytiniam aktui apskritai. Tai labai šventas ir dvasingas veiksmas, į kurį būtent taip ir turi būti žiūrima. Daugelis žmonių piktnaudžiauja seksu pamiršę, ką tai iš tikrųjų reiškia, ir kaip yra svarbu sąjungą tarp vyro ir moters padaryti šventa. Deja, daugelis moterų, su kuriomis aš asmeniškai buvau pažįstamas, laisvai dalino save į kairę ir į dešinę dėl nepasitikėjimo ar noro įtikti, ar dėl to, jog padarytų įspūdį vyrui, iš tiesų net nesuprasdamos, kaip neatsakingai visa tai vyksta.

Nes tuo metu, kai tai buvo tiesiog seksas, partneriai nuo pačių savęs visai atsijungę, jie negalvoja, kad tai kažkoks svarbus dalykas. Tačiau, ateina momentas, kai partneriai bręsdami kaip asmenybės pradeda suprasti, jog seksas – tai ne tik kūniški malonumai ar pasilinksminimas, tai kur kas dvasingiau, kas glaudžiai visam laikui susieja abu žmones. Seksas – tai švenčiausias aktas, kuris sukuria ryšį tarp dviejų žmonių, kurie myli ir rūpinasi vienas kitu. Mums visiems taip svarbu, kad tai suprastume. Šiame akte yra daug energijos ir nuostabus potencialas, ir jis turi realią galimybę sujungti du į vieną esybę.

Galbūt daugelis iš jūsų turi didelį seksualinį bagažą, iš savo praeities, – tai gali ateityje labai stabdyti ir trukdyti normaliam fiziniam ir dvasiniam gyvenimui. Šiuo atveju geriausia paleisti tai ir priimti tai, ko praeitis jus išmokė, ir judėti pirmyn su šiomis naujomis žiniomis ir vertinti jas atsakingai. Aš esu tikras, kad šios informacijos pagalba, prieš atsidurdami su kažkuo lovoje, jūs pagalvosite du kartus ir apie save, ir apie savo partnerį.

parengė: Edita Sabaitė

Gerbiami skaitytojai, jeigu manote, kad informacija pateikta infa.lt tinklapyje buvo jums nors kažkiek naudinga – jūs galite paremti tinklapį SMS žinute.

komentarai 24

 1. ALMAS JANAS   -  2016-01-18, 11:28

  …. ganetinai idomus straipsnis,ar butu galima pratesti tema e-mail.paskirtyje ajonaii-85@hotmail.es.iki malonaus.Almas

  Atsakyti
 2. ssofi   -  2016-01-18, 18:44

  Pirma straipsnio dalis sakyciau is neseno New Scientist numerio, beje ten dar rasoma, kad Y chromosomos gali buti mamos brolio (pvz brolis gime pirmas, perdave lastelius savo mamai), tada gime mergaite, ji perdave tas brolio lasteles savo dukrai… va is kur ir atsirado tos Y chromosomos pas ja. Del antros straipsnio dalies nesu tokia tikra…. Reiktu patikrinti.

  Atsakyti
 3. zika   -  2016-02-18, 18:08

  jau prieš 10 metų tai buvo pasakyta ir knygą galima paskaityti http://www.radausave.lt/jonas-markunas-knyga

  Atsakyti
 4. Sexpertas   -  2016-04-11, 18:19

  Kaip faina, tai mano visos mergos nešioja ir saugo mano DNR. Va čia tai jėga. Reikia dar pridulkinti jų tiek ir tiek 🙂

  Atsakyti
 5. dejes   -  2016-08-13, 17:51

  nesamoningas straipsnis, kadangi jei seksas su prezervatyvu,niekas su niekuo juk nekontaktuoja ?

  Atsakyti
 6. KasPerKas   -  2016-08-16, 22:53

  Mes visi esam VIENIS. Jei moteris turėjo ne vienus santykius, taip susidėliojo sau gyvenimą, tai jei ir lieka visų „buvusių“ DNR nematau tame kažko košmariško, ne mes visi esam VIENIS…vienaip ar kitaip nuolat įkvepiam vienas kito dalelių….net nereikia miegoti su kažkuo….

  Atsakyti
 7. Rasa   -  2017-02-15, 14:17

  ar gali po operacijos suleisti kitos lyties kraujo ?

  Atsakyti
 8. BroniusSodeliškis   -  2019-03-14, 21:30

  Na, mergaites gimdžiusios juk gali gauti tas chromosomas iš motinos, kuri buvo pagimdžiusi ir berniukų…Arba iš senelės….Jei jau taip, tai nėra ko stebėtis, galų gale gal ir nepastojusios nuo meilužių gali gauti tas chromosomas per sėklą… O santuokos šventumą-kaip jį gali pajusti visuomenės nariai, kurie nebegyvena papročiuose, idealizmo nekenčia? Juk turėtų būti labai sąmoningai praktikuojama tam tikra gyvenimo, tame tarpe -ir seksualinio gyvenimo, drausmė…Bet tai niekinama juk ir niekinimas išplitęs, juodas darbas jau nudirbtas gal per paskitinį šimtmeį

  Atsakyti
 9. Vitalis   -  2019-03-17, 12:46

  Si sivilizacija jau pasmekta, nes sekso kultas seniai paemes virsu… visos rimtos santuokos dar turi priespastatytus homosekso, pedofilijos, zoofilijos faktus. Samone uztersta iki tokio lygio, kad tradicine seima yra isjuokiama ir net smerkiama, o gejai ir kt reikalauja daugiau nei nori tradic seimos… zodziu – velniava prasidejo ir dar visko bus… nepasiduokite zmones suvyliojimams… laikykites Rasto ur istatymo.

  Atsakyti
 10. moteris   -  2019-04-26, 22:27

  Pulkim ant kelių visi krikščionys…..

  Atsakyti
 11. Gintaras   -  2019-06-04, 07:26

  Nesąmonė. Vyriškų chromosomų, matai, rado pas moteris. Whahaha! Jei ištirtų mėsos produktus geriau, šokoladus visokius tai dar ne to rastų.

  Atsakyti
 12. Stays   -  2019-06-15, 23:50

  Aš tai nuo Dievo vidumi jaučiau ir tikėjau tuo. O dabar dar ir moksliškai įrodyta. Man meilės viršūnė pasamonėje visada buvo su moterimi su savo žmona pagal Dievą. Ačiū. Tai protingiems tikrai reikalinga išmintis tokia, ir informacija būtina visiems, kad būtų prieinama. Ačiū.

  Atsakyti

Rašyti Atsiliepimą

Svetainę nuo spamo saugo Akismet. Sužinokite kaip naudojami jūsų duomenys.


Taip pat skaitykite:

Naujienų Prenumerata

-

Gauti naujienlaiškį el-paštu

Įrašykite savo pašto adresą:

Paslauga nuo Google FeedBurner

Apklausa

Ar palaikytumėte naują, konservatorių krikščioniškomis vertybėmis paremtą partiją?


Rodyti rezultatus

Leidžiama ... Leidžiama ...
Kazys Starkevičius. Kas yra gerovės valstybė?

Kazys Starkevičius. Kas yra gerovės valstybė?

1 atsiliepimasSkaityti visą įrašą
Už priešrinkiminį valdžios pasišiukšlinimą 6,4 mln. eurų turės sumokėti vilniečiai

Už priešrinkiminį valdžios pasišiukšlinimą 6,4 mln. eurų turės sumokėti vilniečiai

0 atsiliepimųSkaityti visą įrašą
Žmogus gyvenime ir paskui [1]

Žmogus gyvenime ir paskui [1]

komentarai 2Skaityti visą įrašą
Algimantas Rusteika. Mūsų laikų herojai

Algimantas Rusteika. Mūsų laikų herojai

0 atsiliepimųSkaityti visą įrašą
„Pirkėjai svarsto, kad laikas atkurti „Lenkijos ir Lietuvos kunigaikštystę“, – teigia „valstietis“ R. Šarknickas

„Pirkėjai svarsto, kad laikas atkurti „Lenkijos ir Lietuvos kunigaikštystę“, – teigia „valstietis“ R. Šarknickas

1 atsiliepimasSkaityti visą įrašą
Mindaugas Sinkevičius: Viešosios paslaugos ir privatus verslas – (ne)suderinama?

Mindaugas Sinkevičius: Viešosios paslaugos ir privatus verslas – (ne)suderinama?

0 atsiliepimųSkaityti visą įrašą
Arvydas Daunys. Mokyklos neturi jokių galių auklėti mūsų vaikus ar įtakoti jų elgesį

Arvydas Daunys. Mokyklos neturi jokių galių auklėti mūsų vaikus ar įtakoti jų elgesį

komentarai 9Skaityti visą įrašą
Arkadijus Vinokuras. Mes sergame baime

Arkadijus Vinokuras. Mes sergame baime

komentarai 2Skaityti visą įrašą
Ž.Pavilionis teigia Romuvą veikiant pagal Putino ideologų politiuką, tačiau neigia kaltinęs ją dirbant Rusijos tarnyboms

Ž.Pavilionis teigia Romuvą veikiant pagal Putino ideologų politiuką, tačiau neigia kaltinęs ją dirbant Rusijos tarnyboms

1 atsiliepimasSkaityti visą įrašą
Vytautas Landsbergis. Giminės

Vytautas Landsbergis. Giminės

komentarai 3Skaityti visą įrašą
Prezidentas pasveikino Seimą rudens sesijos pradžios proga bei priminė bendrą siekį – Gerovės valstybę

Prezidentas pasveikino Seimą rudens sesijos pradžios proga bei priminė bendrą siekį – Gerovės valstybę

0 atsiliepimųSkaityti visą įrašą
Vaidas Navickas. Veidrodėli, pasakyk, kas pasaulyje konkurencingiausia?

Vaidas Navickas. Veidrodėli, pasakyk, kas pasaulyje konkurencingiausia?

0 atsiliepimųSkaityti visą įrašą
Requiem mano Rugsėjo 11-ajai

Requiem mano Rugsėjo 11-ajai

komentarai 3Skaityti visą įrašą
Gabrielius Landsbergis sveikina Prezidento idėjas, tačiau nerimauja, kad jos bus numarintos valdančiosios daugumos

Gabrielius Landsbergis sveikina Prezidento idėjas, tačiau nerimauja, kad jos bus numarintos valdančiosios daugumos

komentarai 3Skaityti visą įrašą
Statybų sektoriui būtina revoliucija

Statybų sektoriui būtina revoliucija

0 atsiliepimųSkaityti visą įrašą
Lidžita Kolosauskaitė. Ką aš pasakyčiau savo vaikui

Lidžita Kolosauskaitė. Ką aš pasakyčiau savo vaikui

0 atsiliepimųSkaityti visą įrašą
Naujas (senas) ligų sezonas ir kasmet besikartojančios epideminės naujienos

Naujas (senas) ligų sezonas ir kasmet besikartojančios epideminės naujienos

komentarai 6Skaityti visą įrašą
Žmogumi gimti lengviau, nei žmogumi ir numirti (6)

Žmogumi gimti lengviau, nei žmogumi ir numirti (6)

0 atsiliepimųSkaityti visą įrašą
Algimantas Rusteika. Nacionaliniai valdžios medžioklės ypatumai

Algimantas Rusteika. Nacionaliniai valdžios medžioklės ypatumai

komentarai 2Skaityti visą įrašą
Ugnius Kiguolis vs DELFI

Ugnius Kiguolis vs DELFI

komentarų 10Skaityti visą įrašą
Sveikatos ministerija pripažino, jog medikai netinkamai skiria ir dozuoja vaistus, dėl ko kyla rizika pacientų sveikatai

Sveikatos ministerija pripažino, jog medikai netinkamai skiria ir dozuoja vaistus, dėl ko kyla rizika pacientų sveikatai

komentarai 2Skaityti visą įrašą
Žmogumi gimti lengviau, nei žmogumi ir numirti (5)

Žmogumi gimti lengviau, nei žmogumi ir numirti (5)

0 atsiliepimųSkaityti visą įrašą
Kaip „profesionalai“ portfelius pardavinėja?

Kaip „profesionalai“ portfelius pardavinėja?

0 atsiliepimųSkaityti visą įrašą
Algimantas Rusteika. Ar dabar išeitume į Baltijos kelią?

Algimantas Rusteika. Ar dabar išeitume į Baltijos kelią?

1 atsiliepimasSkaityti visą įrašą

Atsiliepimai

Kai nesugebama suprasti kito žmogaus minčių, tai atrodo, kad jis yra nevisprotis. Bet, greičiausiai, yra...

Jauciat kaip tvos sugrizusi karma jai , jos vaikams 🤔...

gal todėl kad nevaikšto žeme ir valgo riešutus???...

Mažeika ir prastūminėja....

vertetu pirmiau isanalizuoti juvenalines sutves smurta pries seimas 🙄.geda zal.valst., kad stai tokios pralindo i...

O tai ką nori įrodyti tuo komentaru?...

Nieko panašaus į šią hipotezę nesu girdėjusi, todėl manau, kad tai tiesa. Mažiausiai įtikima....

Tai tas kas rašo tas ir kvailas......

O ne kvaila ateitį patikėti į kažkieno kito, kas žino "geriau" rankas, ir tikėt tomis...

Pasiskaityk ir tu. Nes tai nėra nesąmonės....

Pats starkevičius su savo konservatorių šutve prieš dešimt metų ir įvedė PSD mokestį, prieštaraujantį LR...

praleido avinai progą išrinkti Kazimierą Juraitį, uns juk žadėjo seimą paleisti jei nedirbs tautai. ...

akivaizdžiai seimas ant tautos tuštinasi. Tauta reikalauja apkaltos šakalei (peticiją pasirašė daugiau nei 40K žmonių),...

VTAĮT: Tėvai gali palikti vaikus pas senelius atostogoms be jokių įgaliojimų, jei jie patys randasi Lietuvoje

VTAĮT: Tėvai gali palikti vaikus pas senelius atostogoms be jokių įgaliojimų, jei jie patys randasi Lietuvoje

komentarai 4Skaityti visą įrašą
Mama iš N.Akmenės: jei susidūrei su tarnybomis, filmuok ir įrašinėk

Mama iš N.Akmenės: jei susidūrei su tarnybomis, filmuok ir įrašinėk

komentarai 6Skaityti visą įrašą
Švedija kaltina rusą Denis Lisov pagrobus nuosavus vaikus

Švedija kaltina rusą Denis Lisov pagrobus nuosavus vaikus

komentarų 11Skaityti visą įrašą
Supainioti embrionai: moteris išnešiojo ir pagimdė dvynukus, kurie pasirodė esą ne jos

Supainioti embrionai: moteris išnešiojo ir pagimdė dvynukus, kurie pasirodė esą ne jos

0 atsiliepimųSkaityti visą įrašą
Mamos – Deimantės istorijos pratęsimas

Mamos – Deimantės istorijos pratęsimas

komentarai 3Skaityti visą įrašą
Jurga Lago. Apie staigų praturtėjimą

Jurga Lago. Apie staigų praturtėjimą

0 atsiliepimųSkaityti visą įrašą
Ratas pasisuko: Italija oficialiai sugrąžino į dokumentus „tėvo“ ir „motinos“ sąvokas

Ratas pasisuko: Italija oficialiai sugrąžino į dokumentus „tėvo“ ir „motinos“ sąvokas

0 atsiliepimųSkaityti visą įrašą
Mūsų vaikams labiau reikalingi įspūdžiai, o ne žaislai ir išmanūs įrenginiai

Mūsų vaikams labiau reikalingi įspūdžiai, o ne žaislai ir išmanūs įrenginiai

0 atsiliepimųSkaityti visą įrašą
Arvydas Daunys. Šeima, kaip koncepcija, ideologija ir pasaulėžiūra

Arvydas Daunys. Šeima, kaip koncepcija, ideologija ir pasaulėžiūra

1 atsiliepimasSkaityti visą įrašą
R. Karbauskis registravo „Vaiko teisių“ įstatymo pataisas – kas naujo?

R. Karbauskis registravo „Vaiko teisių“ įstatymo pataisas – kas naujo?

komentarai 2Skaityti visą įrašą
Pasvalyje – nesuvokiamas vaiko atėmimas: kaltina močiutę melu

Pasvalyje – nesuvokiamas vaiko atėmimas: kaltina močiutę melu

komentarai 3Skaityti visą įrašą
Profesorius V. Kasiulevičius: kaime gimusiam kūdikiui šansai mirti – keturis kartus didesni

Profesorius V. Kasiulevičius: kaime gimusiam kūdikiui šansai mirti – keturis kartus didesni

1 atsiliepimasSkaityti visą įrašą
Lietuva su raudonais balionais išėjo į gatves (nuotraukos)

Lietuva su raudonais balionais išėjo į gatves (nuotraukos)

0 atsiliepimųSkaityti visą įrašą
Rasa Dijokaitė: Ko mokoma tėvų terorizavimo kursuose

Rasa Dijokaitė: Ko mokoma tėvų terorizavimo kursuose

komentarai 4Skaityti visą įrašą
Atimami vaikai. Negalima prisidengus kilniu tikslu skatinti sveiku protu nesuvokiamų reiškinių

Atimami vaikai. Negalima prisidengus kilniu tikslu skatinti sveiku protu nesuvokiamų reiškinių

komentarai 5Skaityti visą įrašą
Arvydas Daunys. Ar Lietuva po tokio smūgio į šeimą sugebės atsikelti?

Arvydas Daunys. Ar Lietuva po tokio smūgio į šeimą sugebės atsikelti?

komentarai 8Skaityti visą įrašą

Pasidalinkite su savo draugais

Sveiki, verta dėmesio: *Visų buvusių lytinių partnerių DNR moterys nešioja savyje visą likusį gyvenimą* - nuoroda: https://infa.lt/4666/visu-buvusiu-lytiniu-partneriu-dnr-moterys-nesioja-savyje-visa-likusi-gyvenima/