infa.lt

USA Today: Nužudyto Su-24 piloto kūną Turkija perduos Rusijai

USA Today: Nužudyto Su-24 piloto kūną Turkija perduos Rusijai

29 lapkričio
17:18 2015

usatoday.com

paveikslėlis

Ahmetas Dovutoglu | Reuters fotografija

Turkijos premjeras Ahmetas Davutoglu pareiškė, jog jo šalis paėmė rusų piloto Olego Peškovo kūną, kurio lėktuvas buvo numuštas turkų naikintuvų, pranešė USA Today.

Pasak Dovutoglu, kūnas buvo pristatytas į Hatay provinciją, o vėliau jis bus išsiųstas į Rusiją. Turkijos premjeras taip pat pabrėžė, jog pravoslavų šventikai Hatay įvykdė visas reikalingas religines ceremonijas.

Olegas Peškovas, kaip primena leidinys, buvo nušautas ore „Sirijos sukilėlių“, po to, kai jis katapultavosi iš numušto lėktuvo. Kitas pilotas buvo išgelbėtas rusų ir sirų spec dalinių.

Turkija numušė Rusijos lėktuvą antradienį, apkaltinusi jį pažeidus Turkijos oro erdvę. Maskva savo ruožtu, neigia, jog Su-24 buvo įskridęs į Turkijos oro erdvę. Po incidento santykiai tarp šalių pablogėjo, o Kremlius netgi įvedė prieš Turkiją ekonomines neribotas sankcijas, praneša leidinys.

 

1 Atsiliepimas

  1. kabalistas    -  2015-11-30, 10:06

    Tai kad ne prieš turkus yra prsasmė sankcijas įvedinėti. Jie paklūsniai vykdė nurodimus ir tiek. Todėl būtų prasmė prieš amerikonus.., bet jei žiūrėtume, kaip yra faktiškai, tai žydai čia kalčiausi. Jie pinigus pasaulinius visus nekontroliuojamai padirbinėja, todėl ir bet kurią „muziką“ užsako būtent jie. Tik eiliniai žmonės čia niekuo dėti, nei žydai, nei kitų tautų.

    Atsakyti į šį komentarą

Rašyti Atsiliepimą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.


Taip pat skaitykite:

Naujienų Prenumerata

-

Gauti naujienlaiškį el-paštu

Įrašykite savo pašto adresą:

Paslauga nuo Google FeedBurner

Apklausa

Ar manote, jog medžiaga apie tai, kad D. Grybauskaitė mokėsi KGB mokykloje yra patikima?


Rodyti rezultatus

Leidžiama ... Leidžiama ...
Domenai ir hostingas

Pasidalinkite su savo draugais

Sveiki, verta dėmesio: *USA Today: Nužudyto Su-24 piloto kūną Turkija perduos Rusijai* - nuoroda: https://infa.lt/4036/usa-today-nuzudyto-su-24-piloto-kuna-turkija-perduos-rusijai/