infa.lt

Lietuva išreiškė nusivylimą Apple kompanija, priskyrusia Krymą Rusijai

Lietuva išreiškė nusivylimą Apple kompanija, priskyrusia Krymą Rusijai

28 lapkričio
21:57 2019
Apple - Krymas - Rusija

youtube kadras

Lietuvos užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius, išreiškė palaikymą Ukrainai ir tuo pačiu priekaištą korporacijai Apple, kuri atskirų šalių savo produktų naudotojams skirtuose žemėlapiuose Krymą pavaizdavo kaip Rusijos teritoriją.

Kaip dažniausiai ir būna, Lietuvos URM vadovas savo palaikymą ir tuo pačiu priekaištą Apple išreiškė Twitter socialiniame tinkle keliomis eilutėmis:

„Mes prisijungiame prie Ukrainos (geltona mėlyna vėliavėlė) išreikšdami nusivylimą Apple požiūriu į Krymą kaip į Rusiją“, – rašo L. Linkevičius ir tęsia toliau: „mes raginame pakeisti šį neinformuotų žmonių požiūrio tašką, kadangi „status quo“ Kryme nepasikeitė: jis vis dar okupuotas Rusijos, – tai Ukrainos teritorija, o šiame kare vis dar žūsta žmonės“, – skelbia Lietuvos URM vadovas.

Po jo savo žinutę iškart parašė ir Estijos URM atstovas, paminėjęs apie bendrą keturių šalių (Estijos, Lietuvos, Ukrainos, Švedijos) užsienio reikalų ministrų pareiškimą Taline, kuriuo jie kreipėsi į Rusiją, ragindami gerbti tarptautinę teisę ir nutraukti akivaizdų Ukrainos suvereniteto pažeidinėjimą.

Truputį žemiau Linas Linkevičius išreiškė aktyvų palaikymą kovai prieš smurtą lyties pagrindu, nors šis klausimas labiau susijęs su vidaus reikalais:

„Mes taip pat prisijungiame prie tarptautinės bendruomenės, norėdami paminėti #16 dienų pradžią kovai su smurtu dėl lyties. Kitos 16 dienų bus skirtos paremti ateitį be smurto, lygybę ir moterų bei mergaičių žmogaus teisių įgyvendinimą. #Orangetheworld #USinLT“, – pareiškė URM vadovas.

Tiesa, keista tai, kad vyrai kaip ir neegzistuoja mūsų ministrui, kai kalbama apie lygybę. Tad tampa neaišku kas ir su kuo bandomas sulyginti. Nesinorėtų manyti, jog moteris su mergaitėmis.

 


Žymos

komentarai 7

 1. taškas    -  2019-11-28, 22:03

  žydomasonų klapčiukus apėmusi visiška šizofrenija…

  Atsakyti į šį komentarą
 2. teisingumas    -  2019-11-28, 22:35

  linkiu Kinijai kuo greičiau „prisijungti“ burliokyną.Ir neliks problemos

  Atsakyti į šį komentarą
 3. Myndė    -  2019-11-29, 09:15

  Kai „reiški susirūpinimą“ kitų problemomis, galima praleisti savas – pirma vieta pasaulyje (!) pagal savižudybes, pagal alkoholio vartojimą, viena pirmųjų – pagal emigraciją. Bet ar tai problemos, kai Apple tokią „neteisybę“ sau leido…

  Atsakyti į šį komentarą
  • to - Mindė    -  2019-12-08, 13:00

   pamiršote paminėti pačią svarbiausią pirmą vietą! tai yra, kad Lietuviai yra sparčiausiai nykstanti tauta pasaulyje.
   ___
   Daugiau info straipsnyje: ‘Tik skaičiai. Jungtinių Tautų ataskaita: Lietuva – sparčiausiai nykstanti valstybė visame pasaulyje’.

   Atsakyti į šį komentarą
 4. to - infa.lt    -  2019-12-08, 13:12

  tas mėlynos gėlelės mylėtojas blynas linkrevičius toli gražu ne lietuva ir tautos jis tikrai neatstovauja.
  Pasikartosiu: Lietuva tai tauta ir aš kaip tautos dalis išreiškiu nusivylimą kriuksiais ir pan., kurie ant kitų loja, o kad patys yra sparčiausiai nykstančios tautos atstovai tai stručio mąstymą įjungia.

  Na ir kadangi kriuksiams taip rūpi svetimos problemos, tai tegul išreiškia susirūpinimą Honkongo ir Katalonijos išlaisvinimo nuo okupantų.

  Eilinį kartą kriuksius palojo ant rusijos, pajuokino sveiko proto žmones ir tiek.
  Tad ateityje dėkočiau, jei tokių kriuksių neapibūdintumėte kaip ‘Lietuva išreiškė’.

  P.S: ir nesupraskite klaidingai, nes man tikrai patinka Jūsų tinklalapis, nes nebijote rašyti tiesos. Tiesiog kartais rašote nebūtus dalykus, kaip šiuo atveju: ‘Lietuva išreiškė’.

  Atsakyti į šį komentarą

Rašyti Atsiliepimą


Taip pat skaitykite:

Naujienų Prenumerata

-

Gauti naujienlaiškį el-paštu

Įrašykite savo pašto adresą:

Paslauga nuo Google FeedBurner

Reklama

Apklausa

Ar reikia sugrąžinti privalomą kaukių dėvėjimą?


 • Nereikia (64%, 86 balsavo)
 • Reikia parduotuvėse ir transporte (20%, 27 balsavo)
 • Reikia (16%, 21 balsavo)

Viso balsavo: 134
Pradėta - 2020 27 liepos @ 10:56
Pabaiga - 2020 27 rugpjūčio @ 10:56

Leidžiama ... Leidžiama ...
Domenai ir hostingas
Pasidalinkite su savo draugais
Sveiki, verta dėmesio: *Lietuva išreiškė nusivylimą Apple kompanija, priskyrusia Krymą Rusijai* - nuoroda: https://infa.lt/38701/lietuva-isreiske-nusivylima-apple-kompanija-priskyrusia-kryma-rusijai/