infa.lt

B. Džonsono vyriausybė kaltinama paslapčia atiduodanti Britanijos sveikatos apsaugos sistemą JAV korporacijoms

B. Džonsono vyriausybė kaltinama paslapčia atiduodanti Britanijos sveikatos apsaugos sistemą JAV korporacijoms

18 lapkričio
13:30 2019
Jeremy Corbinas

REUTERS

Oficialusis Londonas dalyvauja „sąmoksle“ prieš savo šalies sveikatos apsaugos sistemą. Ministras pirmininkas Borisas Johnsonas vykdo slaptas derybas su Jungtinėmis Valstijomis dėl prekybos susitarimo po „Brexit“, kurio įgyvendinimas lems aukštesnes vaistų kainas ir „nežabotą medicinos paslaugų privatizavimą“, perspėja Leiboristų partijos lyderis Jeremis Corbinas (Jeremy Corbyn), rašo „The Guardian“.

Anot jo, Amerikos farmacijos korporacijos nori užkelti vaistų kainas, todėl kas savaitę iš JK biudžeto bus išpompuojama 500 mln. svarų sterlingų. Jie taip pat reikalauja prieigos prie Didžiosios Britanijos visuomenės sveikatos apsaugos sistemos, kad galėtų iš to gauti asmeninės naudos.

Mūsų valstybinės tarnybos nėra smulkios monetos slaptuose sandoriuose.. Pažadu, kad leiboristų vyriausybė pašalins Nacionalinę sveikatos tarnybą, vaistų kainas ir viešąsias paslaugas iš bet kokių prekybos susitarimų, ir šią išimtį padarys teisiškai privalomą “, – pabrėžė politikas.

Jo manymu, megakorporacijos mato Johnsono „toksišką aljansą“ su Donaldu Trampu, kaip galimybę uždirbti milijardus, ligonių JK ir kitose šalyse sąskaita. Tuo pačiu akivaizdu, kad ministro pirmininko pasiūlytas „Brexit“ planas negali būti įgyvendintas be prekybos susitarimo su Amerikos verslu.

Corbinas tvirtina, kad nesistengia įbauginti rinkėjų, o tik pateikia faktus. Ir faktai atrodo taip: Jungtinės Karalystės ir JAV atstovai susitiko „slaptai“ ir jau šešis kartus aptarė medicinos paslaugų kainas. Dar daugiau, Britanijos pareigūnai tiesiogiai bendravo su JAV farmacijos kompanijomis.

Visuomeninės organizacijos privertė Didžiosios Britanijos valdžią paskelbti posėdžių ataskaitas. Tačiau vyriausybė griežtai išcenzūravo dokumentus, užjuodindama beveik visus žodžius, tvirtina Leiboristų partijos vadovas.

Johnsonas turi atvirai prisipažinti ir nedelsdamas pilnai paskelbti visus dokumentus, susijusius su šiais susitikimais.

Ir jis pagaliau turi atskleisti oficialias Jungtinės Karalystės užduotis derybose, kaip tai padarė JAV. Visuomenė turi žinoti, kas parduodama sandėryje su Trumpu “, – įsitikinęs J. Corbinas.


Žymos

1 Atsiliepimas

  1. Anonimas    -  2019-11-18, 19:09

    big pharma, tai tas pats kas giltinė, skyrtumas tik tas, kad giltinė ateina kai jau tikrai laikas, tuo tarpu big pharma ateina gerokai per anksti ir nepalydi į mirusių pasaulį, o prieš žmogaus valią ir suvokimą nutempia (nužudo).
    kuo greičiau uk išeis iš eu ir parodys visiems keturių pirštų kombinaciją, tuo bus geriau pačiai uk. Tačiau jei leisis į visokius versliukus su javainiais ar dar kuom, prekiaujant savo pačių piliečių gerove, na tai bus ne sala,o antrasis titanikas.

    Atsakyti į šį komentarą

Rašyti Atsiliepimą


Taip pat skaitykite:

Naujienų Prenumerata

-

Gauti naujienlaiškį el-paštu

Įrašykite savo pašto adresą:

Paslauga nuo Google FeedBurner

Reklama

Apklausa

Ar reikia sugrąžinti privalomą kaukių dėvėjimą?


  • Nereikia (64%, 86 balsavo)
  • Reikia parduotuvėse ir transporte (20%, 27 balsavo)
  • Reikia (16%, 21 balsavo)

Viso balsavo: 134
Pradėta - 2020 27 liepos @ 10:56
Pabaiga - 2020 27 rugpjūčio @ 10:56

Leidžiama ... Leidžiama ...
Domenai ir hostingas
Pasidalinkite su savo draugais
Sveiki, verta dėmesio: *B. Džonsono vyriausybė kaltinama paslapčia atiduodanti Britanijos sveikatos apsaugos sistemą JAV korporacijoms* - nuoroda: https://infa.lt/38299/b-dzonsono-vyriausybe-kaltinama-paslapcia-atiduodanti-britanijos-sveikatos-apsaugos-sistema-jav-korporacijoms/