infa.lt

Seimas atmetė Prezidento veto dėl AB „Problematika“ ir „Kelių priežiūra“

Seimas atmetė Prezidento veto dėl AB „Problematika“ ir „Kelių priežiūra“

14 lapkričio
12:10 2019

Seimas nepritarė Ekonomikos komiteto išvadai ir atmetė Respublikos Prezidento Gitano Nausėdos siūlymą Seimo priimtą įstatymą Nr. XIII-2494 laikyti nepriimtu.

2019 m. spalio 17 d. Seimo priimtomis Nacionaliniam saugumui užtikrinti svarbių objektų apsaugos įstatymo pataisomis (projektas Nr. XIIIP-3277) akcinė bendrovė „Problematika“ ir akcinė bendrovė „Kelių priežiūra“ buvo įtrauktos į antros kategorijos nacionaliniam saugumui užtikrinti svarbių įmonių sąrašą.

„Nacionaliniam saugumui užtikrinti svarbių objektų apsaugos įstatymas numato, kad svarbiomis įmonėmis yra laikomos tos, kurios pagal savo paskirtį ar veiklos pobūdį valdo nacionaliniam saugumui svarbius objektus, įrenginius ir turtą. Nei akcinė bendrovė „Problematika“, nei akcinė bendrovė „Kelių priežiūra“ neatitinka nacionaliniam saugumui užtikrinti svarbių objektų apsaugos reikalavimų, todėl Lietuvos Respublikos Prezidentas siūlo, kad Seimo priimtas Lietuvos Respublikos nacionaliniam saugumui užtikrinti svarbių objektų apsaugos įstatymo pakeitimo įstatymas būtų laikomas nepriimtu“, – pristatydamas šalies vadovo poziciją antradienį sakė jo vyriausiasis patarėjas Vytautas Žukas.

Pagrindiniu šio klausimo svarstyme paskirtas Ekonomikos komitetas siūlė pritarti Respublikos Prezidento pozicijai, tačiau Seimas nusprendė palikti galioti savo priimtą įstatymą.

Už tai, kad visas grąžintas įstatymas būtų priimtas be pakeitimų balsavo 81 Seimo narys, 26 buvo prieš, 6 parlamentarai susilaikė. Įstatymas priimtas.


Žymos

0 Atsiliepimų

Rašyti Atsiliepimą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.


Taip pat skaitykite:

Naujienų Prenumerata

-

Gauti naujienlaiškį el-paštu

Įrašykite savo pašto adresą:

Paslauga nuo Google FeedBurner

Apklausa

Ar manote, kad karantinas bus atšauktas iki rinkimų spalio mėnesį?


  • Taip, bus atšauktas (57%, 82 balsavo)
  • Ne, nemanau (35%, 51 balsavo)
  • Nežinau, neturiu nuomonės (8%, 12 balsavo)

Viso balsavo: 145
Pradėta - 2020 21 gegužės @ 09:09
Pabaiga - 2020 21 birželio @ 09:09

Leidžiama ... Leidžiama ...
Domenai ir hostingas
Pasidalinkite su savo draugais
Sveiki, verta dėmesio: *Seimas atmetė Prezidento veto dėl AB „Problematika“ ir „Kelių priežiūra“* - nuoroda: https://infa.lt/38217/seimas-atmete-prezidento-veto-del-ab-problematika-ir-keliu-prieziura/