infa.lt

Vokietija siūlo ES šalims solidariai pasidalinti nelegalius imigrantus, – įdomu, kaip pasielgs Lietuva?

Vokietija siūlo ES šalims solidariai pasidalinti nelegalius imigrantus, – įdomu, kaip pasielgs Lietuva?

11 lapkričio
11:51 2019
Nelegali migracija

youtube STOP kadras

Padėkite migrantams ir juos priimančioms šalims. Vokietijos užsienio reikalų ministras Heiko Maasas pakvietė Europos šalių vadovus į bendrą spaudos konferenciją su savo kolega iš Italijos.

Luigi Di Mayo atvyko į Berlyną švęsti 30-ųjų Berlyno sienos griūties metinių.

„Būtina surasti bendrą Europai problemos sprendimą, pagrįstą bendromis vertybėmis, bendros atsakomybės ir solidarumo principais.

Būtent, reikia parodyti daugiau solidarumo su tokiomis valstybėmis kaip Italija. Per ilgai jos pačios vienos turi susidoroti su sunkumais“, – sakė Maas.

Vokietijos valdžia yra pasirengusi priimti iki ketvirtadalio nelegalių imigrantų, kurie pateko į Italiją po to, kai buvo išgelbėti Viduržemio jūroje.

„Kaip visada, Vokietija pirmoji pasiūlė pagalbą paskirstant migrantus, atvykstančius į mūsų pakrantę“, – sakė di Mayo.

„Kaip visada, Vokietija yra pirmoji, atsiliepianti į pagalbos prašymą. Kitos šalys turėtų imti [iš jos] pavyzdį. Tikimės, kad jos parodys solidarumą. sprendžiant kritinę nelegalios migracijos problemą “, – sako Italijos atstovas..

Išvakarėse, Europos Sąjunga oficialiai patvirtino „Frontex“ komandos skaičiaus didinimą.

Iki 2027 m. apie 10 tūkst. žmonių saugos Sąjungos išorinį pasienį Italijoje, Graikijoje, Ispanijoje ir ES Balkanų šalyse, per kurias eina populiariausi migrantų maršrutai.

Didžiausią kontingentą – tūkstantį darbuotojų – taip pat suteiks Vokietija.

Iki šiol Lietuva patyliukais ir daug nediskutuodama priimdavo savo nelegalių imigrantų dalį, jai paskirtą pagal kvotas. Žmonės jau pastebi jų kaimynystėje atsirandančias ištisas tamsiaodžių musulmonų, nekalbančių lietuviškai, šeimas. Įdomu, kiek tęsis tokia nelegalios tylos politika, užkabinant savo gyventojams nelegalių imigrantų išlaikymą?

PAREMTI infa.lt         → Naujienlaiškis
žiūrėjo 337

Žymos

Atsiliepimų 3

 1. Henrikas    -  2019-11-11, 15:23

  Vokietijos problemos – ne mūsų reikalas. Tegul pasiima sau arba siunčia atgal į Afriką ar dar kur nors, iš kur jie atsibastė.

  Atsakyti į šį komentarą
  • Ona    -  2019-11-11, 16:34

   2019-11-07 17.24 val. Vilniaus pasienio rinktinės Vilniaus oro uosto pasienio užkardos veikimo teritorijoje, Vilniaus oro uosto PKP, prevencinių saugumo priemonių plano „Filtras – A“ metu, reisu TK1409 per Stambulą iš Maltos, pagal Dublino III reglamentą perkelti 3 prieglobsčio prašytojai SD piliečiai: B. W., gim. 1993
   m. (vyr.), M. J. D., gim. 1994 m. (vyr.), ir A. I., gim. 1998 m. (vyr.), kurie žodžiu pateikė prašymus dėl prieglobsčio suteikimo Lietuvoje. Užsieniečiai bus apgyvendinti Pabėgėlių priėmimo centre Rukloje.

   Atsakyti į šį komentarą
 2. as    -  2019-11-11, 17:25

  supuvusi ,isdavikiska merkel,, politika ,,invazija.visai europoi,nerkel turi but teisiama uz sia invazija.

  Atsakyti į šį komentarą

Rašyti Atsiliepimą


Taip pat skaitykite:

Šeimų Sąjūdis

Naujienlaiškio Prenumerata


Paremti infa.lt per PayPal
infa.lt

Apklausa

Ar kainų augimo fone pradėjote mažiau ir/ar pigiau pirkti?


Rodyti rezultatus

Leidžiama ... Leidžiama ...