infa.lt

Anglija: vairuotojas vilkiko, kuriame buvo aptikti 39 kūnai apkaltintas žmogžudyste

Anglija: vairuotojas vilkiko, kuriame buvo aptikti 39 kūnai apkaltintas žmogžudyste

27 spalio
11:20 2019
Vilkikas, kuriame buvo aptikti 39 kinų kūnai

REUTERS

Esekso grafystėje, Britanijoje, vilkiko-šaltytuvo konteineryje rastų 39 žmonių žmogžudyste buvo apkaltintas 25 metų Šiaurės Airijos gyventojas Mo Robinsonas, rašo BBC

Naktį į trečiadienį Eksekso miesto „Grace“ pramoninėje zonoje stovėjusiame sunkvežimyje policija rado 31 vyro ir aštuonių moterų kūnus.

Robinsonas taip pat apkaltintas žmonių kontrabanda, imigracijos skatinimu ir pinigų plovimu, pranešė Esekso policija. Jis pirmadienį stos prieš Chelmsfordo teismą.

Iš viso buvo sulaikyti penki žmonės įtariant dalyvavę incidente.

Penktadienį įtariant nelegaliu žmonių gabenimu ir neplanuota žmogžudyste buvo sulaikyti du Warringtono gyventojai (vyras ir moteris, abu 38 m.), o taip pat 48 metų vyras iš Šiaurės Airijos sulaikytas Stanstedo oro uoste.

Penktasis asmuo, įtariamas prisidėjęs prie žmonių žūties, buvo sulaikytas šeštadienį Dubline. Pranešama, kad vyras buvo oficialiai sulaikytas ryšium su kitu tyrimu, tačiau Esekso policija ketina jį apklausti

Anksčiau BBC sužinojo, kad unkvežimyje žuvusiųjų tarpe gali būti Vietnamo piliečių. Jų artimieji patys susisiekė su žurnalistais ir parodė žinutes, kurias vietnamiečiai siuntė iš sunkvežimio priekabos.

„Man labai, labai gaila, mama ir tėti, kad mano kelionė į kitą šalį baigėsi nesėkme. Aš mirštu, aš neturiu kuo kvėpuoti. Aš labai jus myliu, mama ir tėti. Mama, labai atsiprašau“, – rašė 26 metų amžiaus Pham Thi Tra My. Merginos brolis BBC sakė, kad sumokėjo 30 tūkstančių svarų už gabenimą į Britaniją.

Vietnamo žiniasklaida rašo, kad maždaug 20 vietos gyventojų negali rasti artimųjų po to, kai Esekso grafystėje buvo rastas vilkikas su kūnais. „Dingę žmonės yra nuo 18 iki 45 metų. Mes perdavėme policijai nuotraukas“, – pranešama „VietHome“ svetainėje.

Vietnamo ambasada Londone teigia, kad stebi situaciją ir palaiko ryšius su Didžiosios Britanijos valdžia.


Žymos

1 Atsiliepimas

  1. Arvydas    -  2019-11-02, 20:22

    Gyvuliniuose traukinių vagonuose dešimtys tūkstančių įšalusių į ledą lietuvių tremtinių lavonai.1941.NKVD-KGB(žydai)

    Atsakyti į šį komentarą

Rašyti Atsiliepimą


Taip pat skaitykite:

Naujienų Prenumerata

-

Gauti naujienlaiškį el-paštu

Įrašykite savo pašto adresą:

Paslauga nuo Google FeedBurner

Reklama

Apklausa

Ar reikia sugrąžinti privalomą kaukių dėvėjimą?


  • Nereikia (64%, 86 balsavo)
  • Reikia parduotuvėse ir transporte (20%, 27 balsavo)
  • Reikia (16%, 21 balsavo)

Viso balsavo: 134
Pradėta - 2020 27 liepos @ 10:56
Pabaiga - 2020 27 rugpjūčio @ 10:56

Leidžiama ... Leidžiama ...
Domenai ir hostingas
Pasidalinkite su savo draugais
Sveiki, verta dėmesio: *Anglija: vairuotojas vilkiko, kuriame buvo aptikti 39 kūnai apkaltintas žmogžudyste* - nuoroda: https://infa.lt/37642/anglija-vairuotojas-vilkiko-kuriame-buvo-aptikti-39-kunai-apkaltintas-zmogzudyste/