• Naujienos
  • Apie infa.lt
  • Rinkmenos
  • Galerija

infa.lt

Seimo Pirmininko kalbos metu ES Parlamentų pirmininkų konferencijoje, Rusijos delegacijos atstovai atsistojo ir išėjo

Seimo Pirmininko kalbos metu ES Parlamentų pirmininkų konferencijoje, Rusijos delegacijos atstovai atsistojo ir išėjo

24 spalio
16:16 2019
Viktoras Pranckietis kalbos metu

Seimo Pirmininko sekretoriato archyvo nuotr.

Seimo Pirmininkas Viktoras Pranckietis, dalyvaujantis Europos Parlamentų pirmininkų konferencijoje Strasbūre, pasveikino į konferenciją susirinkusių Europos Tarybos šalių narių parlamentų atstovus.

Savo kalboje Seimo vadovas atkreipė dėmesį į tai, kad 70-ąsias Europos Tarybos įkūrimo metines pasitinkančios šalys narės ima pamiršti vieningus Europos Tarybos principus, ant kurių pagrindo susikūrė ši organizacija.

Jo teigimu, dvigubų standartų taikymas šalims, nebepuoselėjančioms demokratijos ir neužtikrinančioms žmogaus teisių, negali būti ignoruojamas.

„Europos Tarybai minint savo sukūrimo 70-metį, mūsų valstybės turi dėti pastangas, kad ši organizacija būtų aktuali Europos gyventojams.

Tai pasiekti galima, tik jeigu nebus kuriamos išimtys arba specialūs standartai kai kurioms Europos Tarybos narėms, nesilaikančioms Europos Tarybos principų.

Šiandien mums ne tik reikia stipraus bendro reagavimo mechanizmo, bet ir aiškaus jo panaudojimo. Būtina nedelsiant taikyti sankcijas šalims, kurios pažeidžia Europos Tarybos principus, kitų šalių suverenumą, žmonių teises ir demokratines vertybes“, – savo pranešime teigė parlamento vadovas.

Seimo Pirmininko pranešimo metu dalis Rusijos Federacijos parlamento delegacijos paliko Europos Parlamentų pirmininkų konferencijos salę.


Žymos

0 Atsiliepimų

Rašyti Atsiliepimą


Taip pat skaitykite:

Naujienų Prenumerata

-

Gauti naujienlaiškį el-paštu

Įrašykite savo pašto adresą:

Paslauga nuo Google FeedBurner

Reklama

Apklausa

Skelbiama apie vakcinas nuo koronos. Ar ryšitės skiepytis?


  • Ne. Nė už ką. (67%, 222 balsavo)
  • Dar nežinau. Neturiu nuomonės. (17%, 56 balsavo)
  • Taip. Be abejonės. (16%, 54 balsavo)

Viso balsavo: 332
Pradėta - 2020 5 gruodžio @ 11:49
Pabaiga - 2021 5 sausio @ 11:49

Leidžiama ... Leidžiama ...
Lasvas žodis
Domenai ir hostingas
Pasidalinkite su savo draugais
Sveiki, verta dėmesio: *Seimo Pirmininko kalbos metu ES Parlamentų pirmininkų konferencijoje, Rusijos delegacijos atstovai atsistojo ir išėjo* - nuoroda: https://infa.lt/37568/seimo-pirmininko-kalbos-metu-es-parlamentu-pirmininku-konferencijoje-rusijos-delegacijos-atstovai-atsistojo-ir-isejo/