infa.lt

Prieš buvusį Aukščiausios Rados pirmininką pradėtas baudžiamasis tyrimas dėl masinių neramumų organizavimo Odesoje

Prieš buvusį Aukščiausios Rados pirmininką pradėtas baudžiamasis tyrimas dėl masinių neramumų organizavimo Odesoje

23 rugsėjo
18:32 2019
Gaisras Odesos profsąjungų rūmuose

nuotr. RIA Novosti

Ukrainos valstybinis tyrimų biuras iškėlė baudžiamąją bylą buvusiam Aukščiausiosios Rados pirmininkui, Petro Porošenkos partijos „Europos solidarumas“ partijos nariui Andrej Parubij.

Kaip praneša „Ukraina 112“ leidinys, to priežastis buvo 2014 m. Odesoje vykę masiniai neramumai, kurių metu žuvo žmonės.

Valstybės tyrimo biuras prieš mane pradėjo baudžiamąją bylą. Už Odesos gynybos organizavimą 2014 m. pavasarį. Tiesa, savo laiške GBR tai vadina „masiniais neramumais“. Ukrainos valdžios institucijų ir pilietinės visuomenės pasipriešinimas visam mūsų pietryčių – aštuonių Ukrainos regionų – hibridiniam perėmimui, kurį vykdė Putino Rusija, prorusiškoms pajėgoms užgrobus valdžią regionųcentruose, įskaitant Odesą, čia jau klasifikuojamas kaip „A.V. Parubij sukurtų ir koordinuojamų viešų ginkluotų grupuočių, kurių tikslas masinės riaušės Odesoje 2014.05.02, faktas“. Tai jau konstatuota kaip faktas GDB dokumente “, – savo„ Facebook paskyroje pranešė Parubij.

Kartu jis pažymėjo, kad „Maidane“, ATO ir gindamas pietinius Ukrainos regionus „padarė viską, kas įmanoma, kad apsaugotų Ukrainą“.

Kaip ir per visą savo gyvenimą, taip ir visus šiuos karo metus. Ir tai darysiu ateityje “, – pridūrė Parubij.

Ukrainos kanalas primena, jog 2014 m. gegužės 2 d. Odesoje per riaušes žuvo 48 žmonės ir daugiau kaip 250 buvo sužeista.

Dauguma tragedijos aukų žuvo Profesinių sąjungų rūmuose, kai jų priešininkai juos padegė.. Tyrimo metu nustatyta, kad riaušės Odesoje buvo organizuotos ir sąmoningai planuojamos.

1 Atsiliepimas

  1. Neįtikėtina    -  2019-09-24, 15:53

    kad tokioje šalyje kaip Ukraina galėtų vykti dalykai, kurių mes per 30 nepriklausomybės metų vis dar negalime pasiekti Lietuvoje.
    Šaunuolis Zelenskis.

    Atsakyti į šį komentarą

Rašyti Atsiliepimą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.


Taip pat skaitykite:

Naujienų Prenumerata

-

Gauti naujienlaiškį el-paštu

Įrašykite savo pašto adresą:

Paslauga nuo Google FeedBurner

Apklausa

Ar manote, kad karantinas bus atšauktas iki rinkimų spalio mėnesį?


Rodyti rezultatus

Leidžiama ... Leidžiama ...
Domenai ir hostingas
Pasidalinkite su savo draugais
Sveiki, verta dėmesio: *Prieš buvusį Aukščiausios Rados pirmininką pradėtas baudžiamasis tyrimas dėl masinių neramumų organizavimo Odesoje* - nuoroda: https://infa.lt/36509/pries-buvusi-auksciausios-rados-pirmininka-pradetas-baudziamasis-tyrimas-del-masiniu-neramumu-organizavimo-odesoje/