• Naujienos
  • Apie infa.lt
  • Rinkmenos
  • Galerija

infa.lt

Ukrainoje buvo išniekintas paminklas nužudytiems žydams, o V. Zelenskiui pagrasinta Holokaustu

Ukrainoje buvo išniekintas paminklas nužudytiems žydams, o V. Zelenskiui pagrasinta Holokaustu

18 rugsėjo
10:16 2019

Paminklas nužudytiems žydams išpieštas svastikomis

Ukrainoje, Bogdanovkos kaime, esančiame Nikolajevo srityje, nežinomieji išniekino paminklą, pastatytą žydų žudynių, vykusių 1941 m., vietoje. Tuomet Rumunijos okupacinė valdžia kaime, esančiame ant Pietinio Bugo kranto, pastatė naikinimo stovyklą, į ją suvežė žydus iš Odesos (apie 48 tūkst.) ir iš Besarabijos (apie 7 tūkst.).

Šios koncentracijos stovyklos kaliniai buvo laikomi siaubingomis sąlygomis, o kai tarp jų kilo šiltinės epidemija, būrys, vadovybė kartu su Golto apygardos komendantu, pulkininku Ionescu priešakyje, nusprendė sunaikinti visus kalinius.

1941 m. gruodžio 21 d. penki tūkstančiai sergančių šiltine ligonių, buvo suskirstyti į dvi karvides, kurios buvo apipiltos degalais ir padegtos. Likusieji buvo grupėmis išvedami į mišką, statomi prie griovio krašto ir sušaudomi bei užmėtomi granatomis.

Šį didelio masto žydų naikinimą vykdė Rumunijos kariniai ir žandarmerijos vienetai, Ukrainos „pagalbinės policijos“ padaliniai ir būriai, surinkti iš vietinių vokiečių.

Per dešimt dienų buvo nužudyta apie 54 000 žydų. Lavonus tvarkė 200 žmonių žydų komanda, iš kurių 150 sušalo miške arba sušaudyti ukrainiečių.

Prie paminklo, pastatyto Bogdanovkoje, siekiant prisiminti šią tikrai nežmoniškų mastų tragediją, atsirado svastika.

Šalia „Holokausto mėgėjai“ paliko užrašą, adresuotą Igoriui Berkutui, Volodymyrui Zelenskiui, Jevgenijui Chervonenko ir Eduardui Dolinskiui, o taip pat kitoms „atvykėlių padugnėms, kaip mendelsonams, sneersonams, abrarabinovičiams, ir kogananmamams“.

„Atsipeikėkit, žydai, sustokit. Arba Ukrainos žemės pardavimas labai greitai prives jus prie Holokausto“, rašoma pranešime.

Apie tai Faceook socialiniame tinkle papasakojo vienas šio pranešimo „adresatų“, Eduardas Dolinskis, Ukrainos žydų komiteto direktorius.

Igoris Berkutas (Gekko), pirmasis iš šių gavėjų yra specifinė asmenybė, „Didžioji Ukraina“ politinės partijos lyderis, buvęs „afganas“, išsitarnavęs iki žvalgybos bataliono vado rango, ekonomistas, turintis specializuotą amerikietišką išsilavinimą, „Dangiškos Jeruzalės“ idėjos – visų žydų, – iš Izraaelio ir dar 12 mln iš kitų šalių – perkėlimo į Odesos, Dnepropetrovsko, Chersono, Zaporožės ir Nikolajevo regionus, idėjos autorius.

Volodimiro Zelenskio pristatyti nėra būtina, o Jevgenijus Červonenko yra Ukrainos transporto ministras.

Matomai, rašto autoriai turi omenyje žemės ūkio paskirties žemės apyvartos rinkoje įvedimą.

Pastaruosius 18 metų Ukrainoje buvo uždrausta (moratoriumas) parduoti privatiems asmenims priklausančią žemės ūkio paskirties žemę.

Šalyje vyrauja nacionalistinės nuotaikos, o tie, kurie nustato toną, tvirtina, jog „Ukrainos žemes supirks užsienio turčiai“.

Pavyzdžiui, šalyje sklando gandai, kad kinai jau pasiryžo išvežti visą Ukrainos juodžemį.

Tuo pat metu laisva žemės apyvarta (pardavimas) yra globalių tarptautinių organizacijų, ypač Tarptautinio valiutos fondo ir Pasaulio banko, reikalavimas, kad šalis galėtų tapti visaverte tarptautinių ekonominių konvencijų ir susitarimų dalyve.

Volodymyras Zelenskis, atėjęs į valdžią, paskelbė apie savo ketinimą atšaukti šį nuolat besitęsiantį moratoriumą ir jau nurodė Aukščiausiai Radai parengti tinkamą įstatyminę bazę.

Matomai šis ketinimas sukėlė tokią nuožmią anoniminių nacionalistų reakciją, kurie žemės įstatymų liberalizavimą susiejo su žydų tema ir grasino prezidentui V. Zelenskiui nauju holokaustu.

Infa.lt
Parama - Ačiū!  
žiūrėjo 104

Žymos

0 Atsiliepimų

Rašyti Atsiliepimą


Taip pat skaitykite:

Naujienų Prenumerata

-

Gauti naujienlaiškį el-paštu

Įrašykite savo pašto adresą:

Paslauga nuo Google FeedBurner

Šeimų Sąjūdis
Lasvas žodis

Reklama

Apklausa

Kokią psichologinę pagalbą rinktumėtės?


Rodyti rezultatus

Leidžiama ... Leidžiama ...
Domenai ir hostingas