• Naujienos
 • Apie infa.lt
 • Rinkmenos
 • Galerija

infa.lt

„Jis gali pasiimti juos į Holivudą“, – atsakė Italijos vice-premjeras aktoriui R. Girui į raginimą priimti migrantus

„Jis gali pasiimti juos į Holivudą“, – atsakė Italijos vice-premjeras aktoriui R. Girui į raginimą priimti migrantus

12 rugpjūčio
19:44 2019
Ričardas Giras

AFP

Matteo Salvvini

AFP

Amerikiečių aktorius Ričardas Giras (Richard Gere) paragino Italijos vyriausybę padėti nelegaliems migrantams, kurie jau daugiau nei savaitę randasi Ispanijos labdaringos organizacijos laive Viduržemio jūroje. Italijos VRM vadovas atšovė, jog pastarasis gali pasiimti migrantus į Holivudą, rašo BBC.

Italijos vyriausybė turi nustoti „demonizuoti žmones“, pareiškė Ričardas Giras, pabuvojęs penktadienį laive su migrantais.Valdžia neleidžia laivui įplaukti į teritorinius Italijos vandenis. Laive randasi 160 nelegalių migrantų.

R. Giras pravedė paraleles tarp politinių situacijų JAV ir Italijoje.

„Mes turime problemų su pabėgėliais į Gondūro, Salvadoro, Nikaragvos, Meksikos. Tai labai panašu į tai, kas vyksta pas jus, – pareiškė aktorius Lampedūzos saloje vykusios spaudos konferencijos metu. – Tai turi baigtis visur šioje planetoje. Ir tai baigsis, jei mes pasakysime stop“.

Jis sulygino Italijos vice-premjerą ir tuo pačiu vidaus reikalų ministrą Matteo Salvini su JAV prezidentu Donaldu Trampu (Donald Trump), kurį aktyviai kritikuoja už jo politiką migrantų atžvilgiu.

Matteo Salvini greitai sureagavo į Ričardo Giro pasisakymus.

„Mes dėkingi šiam dosniam milijonieriui už rūpestį migrantų likimu. Jis gali pasiimti juos į Holivudą savo privačiu lėktuvu ir išskirstyti juos savo vilose. Dėkoju Ričardai!“ – pareiškė Italijos vice-premjeras.

M. Salvini siekia nevyriausybinėms organizacijoms priklausančių laivų, kuriais išgelbėti jūroje nelegalūs migrantai perkeliami prie Italijos krantų, politikos sugriežtinimo.

Šeštadienį, Open Arms laivas, priklausantis Ispanijos žmogaus teisių Proactiva organizacijai, esantis Viduržemio jūroje įkėlė pas save dar 39 migrantus. Europos šalys atsisako priimti laivą, kuriame randasi jau 160 išeivių iš Afrikos, bandančių patekti į Europą.

Pasirengimą priimti išvakarėse išgelbėtus 39 migrantus išreiškė tik Maltos valdžia, tačiau žmogaus teisių organizacija Proactiva nesutinka su jos sąlygomis.

„Malta atsisako priimti 121 žmogų, kurie 9 dienas randasi Open Arms laive. Jie nori priimti 39 žmones, išgelbėtus prieš keletą valandų. Tai nepriimtina“, – sakoma organizacijos pranešime „Twitter“ socialiniame tinkle.

Infa.lt
Parama - Ačiū!  
žiūrėjo 627

Žymos

1 Atsiliepimas

 1. Belieka pavydėti italams    -  2019-08-13, 09:45

  Kada gi mes turėsime tokį vicepremjerą? Kas su mumis negerai, jei URM renkame atstovauti komsomolcus neomarksistus?

  Atsakyti į šį komentarą

Rašyti Atsiliepimą


Taip pat skaitykite:

Naujienų Prenumerata

-

Gauti naujienlaiškį el-paštu

Įrašykite savo pašto adresą:

Paslauga nuo Google FeedBurner

Šeimų Sąjūdis
Lasvas žodis

Reklama

Apklausa

Ar dalyvausite "Didžiajame Šeimos Gynimo Marše 2021"?


 • Taip, būtinai (71%, 278 balsavo)
 • Ne, nepalaikau (18%, 72 balsavo)
 • Nežinau, neturiu nuomonės (11%, 42 balsavo)

Viso balsavo: 392
Pradėta - 2021 29 kovo @ 23:23
Pabaiga - 2021 13 gegužės @ 23:23

Leidžiama ... Leidžiama ...
Domenai ir hostingas