infa.lt

Seimo narys Vytautas Bakas: „Kiek dar mes galime toleruoti tokį teisingumą?“

Seimo narys Vytautas Bakas: „Kiek dar mes galime toleruoti tokį teisingumą?“

31 liepos
14:59 2019
Vytauto Bako FB įkelta nuotr.

Vytauto Bako FB įkelta nuotr.

Seimo narys Vytautas Bakas savo Facebook paskyroje pasidalino pranešimu apie mūsų valstybėje egzistuojantį „teisingumą“ ir sulygino, kokias bausmes gauna vaikai už keleto tūkstančių eurų padarytą žalą ir kokios bausmės laukia verslo-politinių struktūrų, pasisavinančių milijonus:

Praėjusią savaitę susitikau su vaikais, kurie atlieka bausmę Kauno nepilnamečių tardymo izoliatoriuje.

Vienas 18 metis įvykdė virš šimto vagysčių iš parduotuvių, nusikalto ne pirmą kartą ir jam teismas skyrė 8 (AŠTUONIŲ) metų laisvės atėmimo bausmę.

Bendra vagysčių metu padarytų nuostolių vertė 7 tūkst. eurų. Žala 7 tūkst. – bausmė 8 metai nelaisvės.

O dabar apie „elito“ nusikaltimus ir atsakomybę. Auksinių šaukštų byloje teismas skyrė 7 tūkst. eur. baudą ir nurodė atlyginti 4 tūkst. eurų žalą valstybę mausčiusiam verslininkui.

Nei kariuomenė, nei Krašto apsaugos ministerija, nei kaltinimą palaikęs generalinės prokuratūros prokuroras net nesistengė įvertinti tikrosios žalos, pareikalauti ją atlyginti.

Teisėjas patvirtino baudžiamąjį įsakymą. Auksinių šaukštų savininkai toliau gauna milijoninius kariuomenės užsakymus, o tuometis ministras gauna sočią europarlamentaro algą.

MG Baltic savininkai keliolika metų pelnėsi iš valstybės veikdami per jiems palankius politikus ir pareigūnus. Apie atsakomybę šio koncerno savininkui ir tikrajam naudos gavėjui niekas net klausimo nekelia.

Panaši istorija su LEO LT, nors visi supranta, kad tai stambiausia afera, jokių tyrimų, jokių teismų. Vijūnėlės dvaro aferos sumanytojams taip pat ruošiamas minkštas nusileidimas.

Kaip manote, ar vaikas, vagiliaujantis iš parduotuvių pavojingesnis, nei valdininkas ar oligarchas vagiantis iš visų mūsų iždo?

Kaip manote, kokią vertę kuria toks teisingumas, kiek mes galime jį toleruoti?

Kuo susiję „auksiniai“ stalo įrankiai, A. Landsbergienė, A. Jazgevičius ir UAB „Nota bene“ organizavusi skandalingą pirkimą?


Žymos

komentarai 3

 1. gedy    -  2019-08-05, 23:20

  nera cia jokio teisingumo,nes mulkiai mulkina mulkius

  Atsakyti į šį komentarą
 2. a.š.    -  2019-08-07, 08:51

  Absoliučiai kreivas tas Bakas! Ne verslininkas maustė valstybę išrašydamas kelis kartus per didelę sąskaitą, o valstybės tarnautojas sudaręs konkurso sąlygas ir vėliau pasirašęs pirkimo sutartį, pagal kurią buvo sumokėti pinigai (ir spėju „otkatas“). Verslininkai neslepia, jų tikslas yra pelnas. Valstybės tarnautojas turi būti 100% atsakingas, kad valstybė išleisdama pinigus neapsigautų permokėdama!

  Atsakyti į šį komentarą
  • Joana    -  2019-08-13, 16:21

   Verslininkas, kuris siekia bet kokiu nesąžiningu būdu gauti kuo didesnį pelną ir valstybės tarnautojas, kuris sudarė tokias sąlygas tam nesąžiningam verslininkui, turi būti abu baudžiami, kaip paprasčiausi vagys ir plėšikai. Nes jie apvogė valstybę, tai reiškia mus visus. Taikyti tą pačią bausmių sistemą – vienas tūkstantis – vieni metai belangėje ir atlyginti nuostolius.

   Atsakyti į šį komentarą

Rašyti Atsiliepimą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.


Taip pat skaitykite:

Naujienų Prenumerata

-

Gauti naujienlaiškį el-paštu

Įrašykite savo pašto adresą:

Paslauga nuo Google FeedBurner

Apklausa

Ar manote, kad karantinas bus atšauktas iki rinkimų spalio mėnesį?


Rodyti rezultatus

Leidžiama ... Leidžiama ...
Domenai ir hostingas
Pasidalinkite su savo draugais
Sveiki, verta dėmesio: *Seimo narys Vytautas Bakas: "Kiek dar mes galime toleruoti tokį teisingumą?"* - nuoroda: https://infa.lt/35266/seimo-narys-vytautas-bakas-kiek-dar-mes-galime-toleruoti-toki-teisinguma/