infa.lt

Teismas nepratęsė namų arešto įtariamam sumušimu ir pasikėsinimu išžaginti jurbarkiečiui

Teismas nepratęsė namų arešto įtariamam sumušimu ir pasikėsinimu išžaginti jurbarkiečiui

30 liepos
17:07 2019
vaikas muša vaiką

nuotrauka: kloppenmum.wordpress.com

Užvakar Tauragės apylinkės teismas paskelbė nutartį pagal prokurorės pareiškimą dėl kardomosios priemonės – intensyvios priežiūros pratęsimo jurbarkiečiui, kuris įtariamas sumušimu ir pasikėsinimu išžaginti nepilnametę.

infa.lt primena, jog įtariamasis buvo aptiktas šalia gulinčios kraujo klane sumuštos nepilnametės jau nusirenginėjantis, nors jis pats viską neigia.  Šis įvykis sukėlė ant kojų visą Lietuvą, įskaitant ir politikus. Į Jurbarką susipažinti su situacija vietoje vyko Seimo narys Naglis Puteikis, žurnalistė Rūta Janutienė, įrašę bendrą vaizdo reportažą, kuriame buvo sakoma, jog Jurbarko gyventojai yra išgąsdinti to, kas ten vyksta. Jurbarko moksleiviai sakė, jog įtariamasis gyrėsi, esą jam nieko nebus, padės tėvai ir panašiai.

Tada nusikaltimu įtariamas jurbarkietis praėjus dviems dienoms po sulaikymo buvo išleistas į laisvę, tačiau kilus pagrįstiems įtarimams, jog gali trukdyti tyrimui ir bandyti paveikti liudytojus, teismo jam buvo skirtas namų areštas ir elektroninė apykojė, fiksuojanti jo buvimo vietą.  Šiandien gi, teismas vėl keičia savo nuomonę.

Įtariamojo tėvai Jurbarke žinomi politikai.

Tuo tarpu teismas, susipažinęs su ikiteisminio tyrimo medžiaga nustatė, kad yra atlikti visi neatidėliotini ikiteisminio tyrimo veiksmai, dėl kurių anksčiau buvo taikyta minėtoji kardomoji priemonė.

Be to, teismas atkreipė dėmesį, kad jaunuoliui paskirtos kitos dvi švelnesnės kardomosios priemonės.

„Vaikinas mokosi, gyvena su tėvais, yra jų išlaikomas, kviečiamas atvyksta pas ikiteisminio tyrimo pareigūnus bei dalyvauja atliekamuose ikiteisminio tyrimo veiksmuose, todėl nėra pagrindo manyti, kad jis ateityje trukdys ikiteisminiam tyrimui“, – motyvavo teismas savo sprendimą, kuriuo panaikino namų areštą ir prievolę dėvėti elektroninę apykoję.

Nutartis per 7 dienas gali būti skundžiama Klaipėdos apygardos teismui.

0 Atsiliepimų

Rašyti Atsiliepimą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.


Taip pat skaitykite:

Naujienų Prenumerata

-

Gauti naujienlaiškį el-paštu

Įrašykite savo pašto adresą:

Paslauga nuo Google FeedBurner

Apklausa

Ar palaikote išlaidų gynybai didinimą iki 2.5% BVP?


Rodyti rezultatus

Leidžiama ... Leidžiama ...
Domenai ir hostingas

Pasidalinkite su savo draugais

Sveiki, verta dėmesio: *Teismas nepratęsė namų arešto įtariamam sumušimu ir pasikėsinimu išžaginti jurbarkiečiui* - nuoroda: https://infa.lt/35231/teismas-nepratese-namu-aresto-itariamam-sumusimu-ir-pasikesinimu-iszaginti-jurbarkieciui/