infa.lt

Sekančią savaitę iš JAV bus išvaryti milijonai migrantų

Sekančią savaitę iš JAV bus išvaryti milijonai migrantų

birželio 18
19:25 2019
migrantai

REUTERS nuotrauka

Sekančią savaitę Jungtinėse Valstijose vyks masinės neteisėtų migrantų deportacijos. Akciją asmeniškai anonsavo šalies prezidentas Donaldas Trampas (Donald Trump). Pasak jo, milijonai nelegalų bus išvyti „taip pat greitai, kaip ir pateko“ į JAV teritoriją.

Baltųjų rūmų vadovas papildė, jog deportacija užsiims JAV migracijos tarnyba.

Kaip pažymi The Washington Post, informacija apie migrantų gaudynes su jų vėliau sakančia deportacija įprastai laikoma griežtai įslaptinta.

2018 metais, Oklendo merė Elizabeth Beckman „Libby“ Schaaf vos netapo baudžiamosios bylos dalyve už tai, kad įspėjo miesto gyventojus apie rengiamą migracijos tarnybos reidą.

Leidinio žurnalistai daro prielaidą, jog nelegalai bus deportuojami ištisomis šeimomis. Tuo pačiu, daugelio migrantų vaikai jau turi JAV pilietybę, o tai reiškia, kad bus neišvengiami atvejai, kai šeimos nariai bus išskiriami. T.y. tėvai gali būti deportuoti, kol vaikai bus mokyklose ar vaikų darželiuose, rašo The Washington Post.

Oficialiais duomenimis Jungtinėse Valstijose gyvena virš 13 mln nelegalių migrantų, neoficialiais – virš 40 milijonų. Dauguma iš jų pateko į šalį per sieną su Meksika.

komentarai 2

  1. gaila    -  2019-06-18, 23:39

    Tą dieną homikai gaus šviežios mėsos…

    Atsakyti į šį komentarą
  2. Dešinysisultraradikalas    -  2019-07-14, 18:19

    Labai geras ir normalus mr. Trump sprendimas. O, kad taip gėjžopoje atsirastų toks lyderis ir išpirdolintų be ceremonijų visus nygerius ir babajus nacher. O tuos, kas leido įvežti ir vežėjus pastatytų tiesiai prieš kulkosvaidžio vamzdį. Turėjau omeny užtaisyto tikrais šoviniais kulkosvaidžio vamzdį.

    Atsakyti į šį komentarą

Rašyti Atsiliepimą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.


Taip pat skaitykite:

Naujienų Prenumerata

-

Gauti naujienlaiškį el-paštu

Įrašykite savo pašto adresą:

Paslauga nuo Google FeedBurner

Apklausa

Ar tikite, jog po Alytaus gaisro aptarimo vyriausybėje, kas nors šioje srityje pasikeis į gerą?


Rodyti rezultatus

Leidžiama ... Leidžiama ...
Domenai ir hostingas

Pasidalinkite su savo draugais

Sveiki, verta dėmesio: *Sekančią savaitę iš JAV bus išvaryti milijonai migrantų* - nuoroda: https://infa.lt/34248/sekancia-savaite-is-jav-bus-isvaryti-milijonai-migrantu/