infa.lt

Ar pasakėte šiandien savo sūnums, kad jie NIEKADA nenaudotų fizinės jėgos prieš moteris, vaikus, senolius ar kitus silpnesnius?

Ar pasakėte šiandien savo sūnums, kad jie NIEKADA nenaudotų fizinės jėgos prieš moteris, vaikus, senolius ar kitus silpnesnius?

gegužės 31
20:202019

seksualinis priekabiavimas

Psichologė Ramunė Murauskienė savo Facebook paskyroje pasidalina savo reakcija į Jurbarko įvykius, kurių metu prievartautojo buvo sunkiai sužalota nepilnametė mergina. Jos mintys:

Straipsnio autorės prašymu (žemiau komentare) – tekstas nebeprieinamas. Apgailestaujame. (redakcija)

N-18
Šiandien sužinojau tai, nuo ko mane pykina. Tiesiogine ta žodžio prasme.
Norėčiau, kad vaikis prarastų galimybę iki gyvenimo galo dalyvauti bet kurios sporto šakos varžybose visame pasaulyje.
Norėčiau, kad kikbokso federacija laikinai sustabdytų savo veiklą ir išsišluotų savo gyvuliškumą iš vidaus. Jei vaikis kaip nors su ja susijęs…
Norėčiau, kad vaikio treneris atsistatydintų iš trenerio pareigų ir niekada neruoštų jaunimo varžyboms. Prastas treneris, jei mokinys naudoja jėgą silpnesniems užgrobti. Jei vaikis turi trenerį…

Norėčiau, kad vaikio tėvai išeitų iš Darbo partijos ir gautų priverstinių mokymų dėl santykių šeimoje ir su vaiku.
Norėčiau, kad vaikio motina nebedirbtų savivaldybėje ir liautųsi daryti bet kokią įtaką platesniam visuomenės ratui. Lai grįžta į šeimą ir tvarko savo apleistumą. Lai įkuria asmeninę darbo šeimoje partiją – pataisos darbų partiją šeimai ir šeimoje.

Norėčiau, kad visi mes prisiimtume atsakomybę už tai, kaip išmokėme vaikus švęsti. Mus išmokė. Ir mes taip mokome. Mes patys išleidžiame vaikus pražūčiai. Na, gal kam dar vaikiško šampaniuko??? Ironizuoju.

Norėčiau, kad kaimo turizmo sodyba prisiimtų atsakomybę už tai, kad sutiko priimti nepilnamečius, už kuriuos niekas daugiau neatsakė. O jei atsakė – tai lai būna aišku, kas prisiėmė atsakomybę.

Norėčiau, kad jei buvo narkotikų – žmonės būtų atitinkamai nubausti už narkotikų platinimą.
Norėčiau, kad apdžiūtų visiems pirštai, kurie pirko savo vaikams alkoholį ir davė jį gerti.

Kai gyveni savo burbule, atrodo, kad tokios tragedijos – tai išimtys. Pasirodo – ne. Daug tėvų išleido vaikus į vakarėlius. Užvakar, vakar, praėjusį savaitgalį. Be jokių suaugusių. Į kaimo sodybas, kur nėra ryšio. Kažkas prasiskėlė galvas, kažkas vos nepaskendo prūde, kažkas patyrė seksą pirmą kartą ir neblaiviam stovyje, kažkas pirmą kartą paragavo narkotikų. Beveik visi gėrė alkoholį. Kokį? Tą, kurį nupirko tėvai arba vyresni bičiuliai. Bičiuliai ar priešai? Priešai. O ką tėvai? O tėvai – irgi priešai. Nes ne duok die vaikai bus mažiau degradai nei mes patys. Nei duok die, kad vaikai gyventų geriau, sveikiau. Ne. Niekada. Reikia juos nuo mažų dienų pratinti prie to gyvuliškumo. Todėl savo rankomis įduodame nuodus. Geros kokybės. Savo mašinomis suvežame vaikus pražučiai ir paliekame. Ir mes tai darėme, ir nemirėme, ir gyvename. Ironizuoju.

Klasės vakarėlis ir virš 1 promilės. Atsakingieji – tėvai. Ei, Šakaliene, kur tu? Bet Šakalienė nepadarys nieko. Nes, Vaikų teisių apsaugos darbuotoja viename skyriuje mane informavo, kad tėvai gali turėti reikalų naktį ir palikti mažamečius vaikus su svetimu žmogumi. Maža kokie naktiniai reikalai… Vadinasi, vyresnius vaikus galima palikti ir likimo valiai. Jie gi dideli, jie gi jau patys žino, ką daro, svarbu sterblėj vaiko neatsineštų. Ironizuoju.

Moterys, mamos, močiutės, matykime, kad tokiose situacijose moteris, nesvarbu, kiek jai metų, lieka arba pati kalta, arba pati durna. Tokiose situacijose išryškėja tipiška visuomenės nuostata į prievartavimą. Kaip ten sako diedai? Jesli suka nedast, kabel nepalezet?

Kaip ten sako nusivylusios namų šeimininkėms? Geriau duoti gražiuoju, ramiau bus, nebus tų trečių? Kaip ten sako vyresni jaunesniems? Jei prievartauja ir jauti, kad negali nieko pakeisti, bandyk patirti malonumą? Svarbu – nepastoti nuo prievartautojo? Svarbu ne į burną? Svarbu ne per užpakalį? Ar dar turite anekdotų apie prievartavimus? Nes citavau būtent juos. Ar dar kam nors juokingi anekdotai apie vyrus, kurie prievartauja moteris?

Ar jaučiame, kaip patys skęstame skaudžiausiu būdu savo gašlume ir seksualizuotoje aplinkoje. Skaudžiausiu – nes tai paliečia mūsų vaikus. Springstame ir vemiame visu tuo. Springdiname ir vimdome savo vaikus. Jie nesigaudo. Jei masė moterų vis dar nemoka nepatekti į smurto aplinkas, jei masė moterų vis dar nemoka išeiti iš smurto aplinkų, ko norėti iš merginų? Juk moterys ir pačios naudoja savo kūnus rezultatui gauti.

Juk moterys pačios parsiduoda. Tai ko norėti iš merginų? Kaip joms atpažinti grėsmes galimas? Teisingai pasakė kažkokio sporto atstovė: geriausia gynyba – nepatekti į tokias situacijas. Tokios situacijos – tai moteriškumo apleistumas mumyse. Tai ir vaikuose. Moterys negerbia savęs. Net viena kitos. Viena iš kitų vagia vyrus. Kaip asilus nusiveda paskui save.

Ar pasakėte šiandien savo sūnums, kad jie NIEKADA NIEKADA NIEKADA nenaudotų savo fizinės jėgos prieš moteris, vaikus ir senolius ar kitus silpnesnius?
Ar pasakėte savo sūnums šiandien, kad jie NIEKADA NIEKADA NIEKADA nebandytų suartėti su ne savo moterimi ir dar jėga?

Ar paaiškinote savo sūnums, kas yra sava moteris?

Kaip gerai, kad yra geltona knyga vyrams. Ten yra ir apie tai. Apie vyriškumą. Nes ši situacija tik parodo, kaip atitolome nuo jo.

Ar pasakėte šiandien savo sūnums, kad jie NIEKADA NIEKADA NIEKADA nevartotų alkoholio, nes giminėje yra bent vienas alkoholikas ir tai kelia jam tiesioginę grėsmę degraduoti?

Ar pasakėte šiandien savo dukroms, kad jos niekada nepasiliktų kompanijoje, kur yra neblaivių vaikinų, nes jie nebūtinai liks mandagūs ir maloniai elgsis?

Ar pasakėte šiandien savo dukroms, kad jos niekada nebendrautų su girtais ir visais įmanomais būdais stengtųsi pasitraukti nuo bendravimo su girtais ar išgėrusiais? Net jei tektų nutraukti klasės vakarėlį.

Ar bent nutuokiame, kad klasės vakarėlis tapo kriziniu įvykiu? Ar jau kas nors bendravo su ten buvusiais? Ne liudininkais? O smurtą patyrusiais? Ar kas paklausė: gal tau irgi norisi vemti nuo to, ką tu girdėjai ar matei? Ar tu susitvarkai su savimi tai patyręs? Gal nori apie tai pasikalbėti? Lietuvos psichologų sąjunga turi daug puikių specialistų. Ar pasiūlė pagalbą? Tik tokios organizacijos ir turi labiausiai reaguoti ir šviesti visuomenę.

Klasės vakarėlis ne vienam virto tragedija. Matykim tai. Jauskimės už tai atsakingi. Vaikus pasmerkėme kapanotis suaugusiųjų pasauliuose. Tačiau jie – vaikai.

Keliam klausimą – kas gi nukentėjo šitame vakarėlyje?

VISI. VISI ALEI VIENO. VISI IR VISŲ JŲ ŠEIMOS.

Ar norėtumėte dalyvauti tokioje egzekucijoje?
Ar norėtumėte naktimis sapnuoti galimybę būti išprievartautai?
Ar norėtumėte stebėti moteriškumo ir moteriško kūno pažeminimą?
Ar norėtumėte bijoti visų vyrų, vien todėl, kad jie – vyrai?
Ar norėtumėte išmokti neapkęsti savo lyties?
Ar norėtumėte stebėti vyriškumo pažeminimą?
Jei ne, tai klausiu labai paprastai:

KODĖL LEIDŽIAME VAIKAMS RIZIKUOTI SAVO GYVENIMU, KŪNU IR DVASIA?

KODĖL?
KODĖL MES ESAME ABEJINGI NEIŠMANĖLIŲ VAIKŲ GYVENIMAMS? NE TODĖL, KAD JIE BLOGESNI UŽ MUS. Jie – mažesni.
KODĖL MES TAIP APLEIDŽIAME VAIKUS?
KODĖL MES APLEIDŽIAME MOTERIŠKUMĄ?
KODĖL MES APLEIDŽIAME VYRIŠKUMĄ?

KADA GI PAGALIAU PRISIIMSIME ATSAKOMYBĘ UŽ SAVE, SAVO GYVENIMUS IR SAVO VAIKUS?
KADA GI PAGALIAU PRADĖSIME DOMĖTIS NE KAIP UŽDIRBTI PINIGŲ AR JUOS IŠLEISTI, O KAIP SUTARTI SU VAIKAIS IR BŪTI JIEMS GERAIS TĖVAIS?
KADA GI PAGALIAU PRADĖSIME DOMĖTIS, KAIP UŽAUGINTI DORĄ ŽMOGŲ?

Ali ekspresas tokios informacijos neduoda. Pravalas, ar ne?

Norėčiau, kad vaikis būtų pasilikęs areštinėje. Nes ten jam būtų buvusios kur kas puikesnės sąlygos liautis degradavus. Girdėjau gandus, kad jis ir jo artimoji aplinka galimai bando paveikti liudininkus. Duok Dieve, jei tai – tik gandai. O jei ne…. Ar tu būsi teisingumo pusėje? O gal ir tu nenorėsi sugadinti perspektyviam jaunuoliui gyvenimo? Perspektyviam. Partija tinkama, pareigos tėvų tinkamos, finansinė padėtis tinkama, raumenys užmušti žmogų ir tapti samdomu žudiku – irgi tinkami. Kokią perspektyvą jis pasirinks? Už kokią perspektyvą esi tu? Kelkime šiuos klausimus, tik atminkime: viskam yra aukštesnė valia.

Ne dėl nieko nepergyvenkim. Žemė yra apvali. Karma viską matė ir viską žino. Stebėsime teisingumą. Jis bus. Kai kurie padės teisingumui įvykti. Kai kurie – trukdys. Garantuoju. Garantuoju ir tai, kad tikrasis vyriškumas patirs triumfą. Tikri vyrai imsis ginti moteriškumą. Taip ir turi būti. Ir tai bus puiki moteriškumo globojimo pradžia.

Norėčiau, kad jo mama atrastų stiprybės palikti jį areštinėje ir melsti dangaus atleidimo už jo elgesį.

Norėčiau, kad jo mama melstųsi už jį dieną naktį. Tik tai jį išgelbės. Jis privalo patirti visas pasekmes. Kitaip – jam galas. Jei tai neprikels jo žmogiškumo, niekas daugiau neprikels.

Norėčiau, kad tėvai neieškotų neteisėtų būdų išteisinti vaikio.

Norėčiau, kad tėvai atrastų stiprybės ištverti tokią sūnaus „netektį“. Ir tai bus geriau nei jo mirtis. Nes jis dar gyvens. Nuo šių įvykių kokybės priklausys – kaip jis gyvens. Jam dar teks išmokti savo pimpalą naudoti pagal paskirtį. Nes jis nė nežino, kam jis skirtas. Užaugino raumenis, bet smegenų neaugino. Išmoko pastatyti pimpalą, bet vyriškumo neužaugino. Turi pinigų, bet nežino, ką reiškia gyventi su pinigais padoriai.

Ir tai nėra vieno vaikio atsakomybė. Jį taip išmokė. Kas? Mamytė, tėvelis, senelė, senelis, draugai, giminaičiai. Rajonuose savivaldybėse dirbančių tėvų vaikams viskas galima. Daugiau nei norma. Daugiau nei kitiems. Taip jau būna. Matykime tai. Ir nepataikaukime neišmanymui. Negaliu parinkti kitų žodžių. Tokie tik dėliojasi. Pajuskime sveiką pyktį, NES MES LABAI DAUG KĄ GALIME PAKEISTI. Ne atsukti laiką atgal, o pasirūpinti vaikų saugumu šiandien ir rytoj.

Norėčiau, kad sergantis vyriškumas gytų ir išgytų. Taip ir bus.
Tik mes turime sveikatinti moteriškumą. Nepataikaukime neišmanantiems apie vyriškumą vyrams. Net jei esame išlaikomos. Lai seksas šeimose nebūna ta valiuta, už kurią moterys gauna savo plastines operacijas, o kirą kartą – į dūdą. Lai seksas šeimose nebūna ta valiuta, už kurią galima gauti, ką tik nori arba ko tik nenori, nesutikus seksui.

Lai baigiasi asilų ir asilių laikai per amžių amžius. Amen.

šaltinis: Facebook (tekstas jau užblokuotas ir Facebook)


Žymos

Atsiliepimų 6

 1. Florijonas   -  2019-05-31, 20:26

  Negerkit ir nevartokit narkotikų kaimo sodybose naktį, nekvieskit eržilų nesuteikit jiems vilties

 2. lietuvis   -  2019-06-01, 16:59

  Naiviems medikas: tas sadistas ją išprievartavo oraliniu būdu. Antraip iš kur tokie kaklo, trachėjos sužalojimai ir išmušti dantys.Mąstykite logiškai. Mergina priešinosi. Tradiciniam vaginaliniam žaginimui užtektų smūgio į galvą ar į pilvą/nugarą.
  Iškrypęs auklėjimas šeimoje, kur ant pjedestalo socialinė užimama padėtis.

 3. pislesnių už lietuvos tipo vyrus retai kur rasi   -  2019-06-01, 22:14

  Pastarųjų įvykių virtinė apie paauglių padarytus nusikaltimus privertė paviešinti ir šią istoriją. Nerašysiu šį kartą su tikrais vardais, kadangi istorija susijusi su nepilnamete paaugle, kuri gyvena globos įstaigoje. O juk globos įstaigos misija – padėti vaikams/paaugliams augti, vystytis, tobulėti, jaustis saugiems… Na tai štai Jums nepagražinta istorija apie merginą, kurios gerove „rūpinasi“ vieni globos namai.

  Merginai tuo metu buvo 16-ka metų ir ją išprievartavo jaunuolis, kuriam buvo 22-eji metai. Iki šiol įtariamsis nėra nei sulaikytas, nei nuteistas, o ikiteisminis tyrimas gal vyksta, o gal ir nutrauktas (pati mergina negali tiksliai atsakyti, nes šiuo atveju jai pagal įstatymą atstovauja globos namai ir jokios informacijos neteikia). Maža to, po šio įvykio mergina pastojo. Globos įstaiga primygtinai reikalavo merginos darytis išvalymą (turbūt tam, kad neišlįstu jų „darbo vaisiai“), tačiau mergina nesutiko ir pagimdė vaikelį. Jį augino tuose pačiose globos namuose. Po 7 mėn globos įstaigos darbuotojai pamatė mėlynę ir nusprendė – mama smurtauja. Kūdikis tuoj pat buvo paimtas. Beje, mama iki šiol dėl neva vykstančio ikiteismio tyrimo nėra net apklausta, bet VTAS teigia, kad ikiteisminis tyrimas vyksta. Visur nepilnametei atstovauja globos namai arba jų pasamdyti advokatai. Įdomu ir tai, kad globos įstaiga nurodė, kad mamai trūksta socialinių įgūdžių ir pan (kodėl globos įstaiga jų neišugdė reikėtų paklausti jų pačių). Ir tai tik maža dalis šios istorijos….

  Jau 2 mėnesiai kai mama gyvena atskirta nuo savo vaiko. Pagal VTAS vyksta ikiteisminis tyrimas… Sakyčiau toks gan mistiškas ir labai jau slaptas. Laimei, guodžia tai, kad šiais metais. mergina jau bus pilnametė ir galės visur pati atstovauti save bei pasirinkti ją atstovaujantį teisininką.

  Kaip manote, kiek dar tokių istorijų yra nutylėta, užglaistyta? Manau, kad jų būtų daug, jei tik kažkas tuo susidomėtų…

 4. Dešinysisultraradikalas   -  2019-06-02, 14:16

  Nieko geresnio pastaruoju metu nesu skaites. Puikus straipsnis.

 5. Ramunė   -  2019-06-03, 09:01

  Prašau iš šio puslapio ištrinti mano tekstą, kurį publikavau savo FB puslalyje. Kitą kartą dėl teksto galimo publikavimo prašau pasitarti.

 6. Rasa   -  2019-06-03, 20:21

  To issigimelio tevas turetu savomis rankomis pasmaugti ta isgama sunu.

Rašyti Atsiliepimą

Svetainę nuo spamo saugo Akismet. Sužinokite kaip naudojami jūsų duomenys.

Naujienų Prenumerata

-

Gauti naujienlaiškį el-paštu

Įrašykite savo pašto adresą:

Paslauga nuo Google FeedBurner

Apklausa

Ar esate patenkinti LR Prezidento rinkimų rezultatais?


Rodyti rezultatus

Leidžiama ... Leidžiama ...
  Arvydas Daunys. Tikslas ar moralė?

Arvydas Daunys. Tikslas ar moralė?

1 atsiliepimasSkaityti visą įrašą
  Kieno minkštoji galia ir kietoji negalia?

Kieno minkštoji galia ir kietoji negalia?

0 atsiliepimųSkaityti visą įrašą
  Seimo konservatoriai siūlo imtis sankcijų prieš „Sputniknews.lt“ svetainę, kaip keliančią grėsmę Lietuvos informaciniam saugumui

Seimo konservatoriai siūlo imtis sankcijų prieš „Sputniknews.lt“ svetainę, kaip keliančią grėsmę Lietuvos informaciniam saugumui

atsiliepimų 2Skaityti visą įrašą
  Dėl drabužių su sovietine simbolika pardavimų Seimo konservatoriai kreipėsi į „Adidas“

Dėl drabužių su sovietine simbolika pardavimų Seimo konservatoriai kreipėsi į „Adidas“

atsiliepimų 5Skaityti visą įrašą
  „Karščiai verčia mąstyti, ar išgyvensime iki 2030 metų“, – sako Seimo narys Robertas Šarknickas

„Karščiai verčia mąstyti, ar išgyvensime iki 2030 metų“, – sako Seimo narys Robertas Šarknickas

atsiliepimų 3Skaityti visą įrašą
  Kaip puikiai tu sugebi erzinti kitus? (testas)

Kaip puikiai tu sugebi erzinti kitus? (testas)

0 atsiliepimųSkaityti visą įrašą
  Klimato kaitos padariniai Lietuvoje jau ne teorija, o realybė – pripažįsta konservatorė. Deja, valstybė tik pavėluotai reaguoja į situaciją

Klimato kaitos padariniai Lietuvoje jau ne teorija, o realybė – pripažįsta konservatorė. Deja, valstybė tik pavėluotai reaguoja į situaciją

atsiliepimų 2Skaityti visą įrašą
  Reikės dar vienos alternatyviosios medicinos? – Alternatyviąją mediciną ministras A.Veryga siekia paversti tokia, kokia jau yra

Reikės dar vienos alternatyviosios medicinos? – Alternatyviąją mediciną ministras A.Veryga siekia paversti tokia, kokia jau yra

0 atsiliepimųSkaityti visą įrašą
  „Gaila, kad ignoruojamos socialinės atskirties problemos ir neieškoma bendrų sprendimų“, – sako Ingrida Šimonytė

„Gaila, kad ignoruojamos socialinės atskirties problemos ir neieškoma bendrų sprendimų“, – sako Ingrida Šimonytė

atsiliepimų 3Skaityti visą įrašą
  Nueinančios prezidentės, Dalios Grybauskaitės, paskutinis metinis pranešimas

Nueinančios prezidentės, Dalios Grybauskaitės, paskutinis metinis pranešimas

1 atsiliepimasSkaityti visą įrašą
  Seimo konservatoriai, spaudžia vyriausybę apdėti ekonominėmis sankcijomis Rusijos verslą

Seimo konservatoriai, spaudžia vyriausybę apdėti ekonominėmis sankcijomis Rusijos verslą

1 atsiliepimasSkaityti visą įrašą
  Teismo išteisintos Eglės Kručinskienės apkalta, prokurorų pastangomis ir ginant vaiko teises, bus tęsiama toliau

Teismo išteisintos Eglės Kručinskienės apkalta, prokurorų pastangomis ir ginant vaiko teises, bus tęsiama toliau

atsiliepimų 6Skaityti visą įrašą
  Ko siekta, kas pasiekta ir ko vėl siekiama naujai reformuojant miškų reformą?

Ko siekta, kas pasiekta ir ko vėl siekiama naujai reformuojant miškų reformą?

0 atsiliepimųSkaityti visą įrašą
  Mamos – Deimantės istorijos pratęsimas

Mamos – Deimantės istorijos pratęsimas

0 atsiliepimųSkaityti visą įrašą
  Seimo narys R. J. Dagys: „Dauguma gyventojų mano, jog seksualinių mažumų eitynės prieštarauja visuomenės dorovei“

Seimo narys R. J. Dagys: „Dauguma gyventojų mano, jog seksualinių mažumų eitynės prieštarauja visuomenės dorovei“

1 atsiliepimasSkaityti visą įrašą
  Arvydas Šliogeris. Ekrano valdoma parazitų civilizacija

Arvydas Šliogeris. Ekrano valdoma parazitų civilizacija

1 atsiliepimasSkaityti visą įrašą
  Seimo konservatorėms nepatiko pamokose dėstomas moters vaidmuo šeimoje: skleisti grožį, gerumą, meilę, tikėti vyru

Seimo konservatorėms nepatiko pamokose dėstomas moters vaidmuo šeimoje: skleisti grožį, gerumą, meilę, tikėti vyru

atsiliepimų 5Skaityti visą įrašą
  Politiko išpažintis – aš esu melagis

Politiko išpažintis – aš esu melagis

atsiliepimų 4Skaityti visą įrašą
  Seimo konservatorius kaltina Vilnius merą nutylint „profesionaliu gėjumi“ prisistatančio bendrapartiečio priekabiavimo faktą

Seimo konservatorius kaltina Vilnius merą nutylint „profesionaliu gėjumi“ prisistatančio bendrapartiečio priekabiavimo faktą

1 atsiliepimasSkaityti visą įrašą
  Ar jau nuolat „linksminsimės“ gėjų eitynėse?

Ar jau nuolat „linksminsimės“ gėjų eitynėse?

atsiliepimų 4Skaityti visą įrašą
  Jurga Lago. Apie staigų praturtėjimą

Jurga Lago. Apie staigų praturtėjimą

0 atsiliepimųSkaityti visą įrašą
  Lidžita Kolosauskaitė. Apie vyrus, kurie negali laimėti

Lidžita Kolosauskaitė. Apie vyrus, kurie negali laimėti

atsiliepimų 4Skaityti visą įrašą
  Mokyklos suolo draugui Gediminui Kirkilui: nebūkite pagaliau svoločiais

Mokyklos suolo draugui Gediminui Kirkilui: nebūkite pagaliau svoločiais

atsiliepimų 11Skaityti visą įrašą
  „Lietuva Yra Čia“ judėjimas savo veiklą ketina tęsti

„Lietuva Yra Čia“ judėjimas savo veiklą ketina tęsti

0 atsiliepimųSkaityti visą įrašą
  Apie “savo tiesą“

Apie “savo tiesą“

0 atsiliepimųSkaityti visą įrašą
  „Dėl keliamos krizės valstybėje kaltas tik R. Karbauskis“ – tvirtina liberalai

„Dėl keliamos krizės valstybėje kaltas tik R. Karbauskis“ – tvirtina liberalai

atsiliepimų 4Skaityti visą įrašą
  Ar pasakėte šiandien savo sūnums, kad jie NIEKADA nenaudotų fizinės jėgos prieš moteris, vaikus, senolius ar kitus silpnesnius?

Ar pasakėte šiandien savo sūnums, kad jie NIEKADA nenaudotų fizinės jėgos prieš moteris, vaikus, senolius ar kitus silpnesnius?

atsiliepimų 6Skaityti visą įrašą
  Vėl pati kalta?

Vėl pati kalta?

atsiliepimų 8Skaityti visą įrašą
  Lietuva rinkimuose parodė politinę brandą

Lietuva rinkimuose parodė politinę brandą

0 atsiliepimųSkaityti visą įrašą
  Arkadijus Vinokuras. Šūdmalystė kaip politinė kultūra

Arkadijus Vinokuras. Šūdmalystė kaip politinė kultūra

atsiliepimų 3Skaityti visą įrašą
  Viešas ritualas, politinė orgija, transas – tai prezidento rinkimai Lietuvoje

Viešas ritualas, politinė orgija, transas – tai prezidento rinkimai Lietuvoje

1 atsiliepimasSkaityti visą įrašą
  Kuris vyras yra svarbiausias moters gyvenime?

Kuris vyras yra svarbiausias moters gyvenime?

0 atsiliepimųSkaityti visą įrašą
  Apie sėkmingumą

Apie sėkmingumą

0 atsiliepimųSkaityti visą įrašą
  Ugnius Kiguolis. Artėjant pasirinkimo momentui mano balsas nesikeičia – balsuosiu #priešingridą

Ugnius Kiguolis. Artėjant pasirinkimo momentui mano balsas nesikeičia – balsuosiu #priešingridą

atsiliepimų 6Skaityti visą įrašą
  Gindama viešąjį interesą prokuratūra rengiasi smogti Kručinskų šeimai. Ar tai tikrai visuomenės interesas?

Gindama viešąjį interesą prokuratūra rengiasi smogti Kručinskų šeimai. Ar tai tikrai visuomenės interesas?

atsiliepimų 5Skaityti visą įrašą
  Kodėl Lietuvos balsas nėra pakankamai girdimas ir kodėl dabar yra tinkamas laikas populizmą keisti į deramą valstybės atstovavimą

Kodėl Lietuvos balsas nėra pakankamai girdimas ir kodėl dabar yra tinkamas laikas populizmą keisti į deramą valstybės atstovavimą

0 atsiliepimųSkaityti visą įrašą
  Kunigai neturi kištis į politiką, agituojančią prieš Šimonytę

Kunigai neturi kištis į politiką, agituojančią prieš Šimonytę

1 atsiliepimasSkaityti visą įrašą
  Net konservatoriai ima suprasti, kad būtina vykdyti tradicinei šeimai palankią politiką, sprendžiant demografinę ES krizę

Net konservatoriai ima suprasti, kad būtina vykdyti tradicinei šeimai palankią politiką, sprendžiant demografinę ES krizę

1 atsiliepimasSkaityti visą įrašą

Atsiliepimai

Pasikartosiu. Parlamentines sistemos diegimas buvo pasauli valdyti ketinanciuju planas. Tai ne musu sistema, tai akivaizdi...

Čia jūsų nei apribos nei blokuos. Naujas Lietuviškas socialinis tinklas: vaiksvidas.lt...

kirskit daugiau miškų, žydai, vežkite medieną į usienį. Bus lietaus tada!...

Tą dieną homikai gaus šviežios mėsos......

po šito tekstuko tinklapis turės mažiausiai +1 "unikalų lankytoją..."...

čia kartais ne tas pats laikraštukas, kuris apsiputodamas kaltino rusus "kišantis" į jų rinkimus, kai...

tiesiog reikia kažkaip nukreipti dėmesį nuo "nepriklausomybės" pasiekimų..." Be to, nemažai daliai rinkėjų tai vis...

gražių paveiksliukų galerija: liaudiesmenas.livejournal.com...

Mokyklas reikėtų įpareigoti lavinti vaikus ne genderizmo įdėjomis, o skleisti gamtosaugos aktualumo ir svarbos principus....

Na, manau pakanka ir piršto atspaudo. Verčiau labiau akcentuoti saugumą prisijungiant prie įvairių paskyrų, o...

Ar nepasiųs juos nx tik vokiškai. Tai būtų juoko arkliams...

apgailėtina šalis be vizijos, ambicijų, be vilties...

Tik konservatnikai gali įvesti tvarką pasaulyje. Tik reiktų duoti pizdį Trampui, Putinui na dar tam...

  Mamos – Deimantės istorijos pratęsimas

Mamos – Deimantės istorijos pratęsimas

0 atsiliepimųSkaityti visą įrašą
  Jurga Lago. Apie staigų praturtėjimą

Jurga Lago. Apie staigų praturtėjimą

0 atsiliepimųSkaityti visą įrašą
  Ratas pasisuko: Italija oficialiai sugrąžino į dokumentus „tėvo“ ir „motinos“ sąvokas

Ratas pasisuko: Italija oficialiai sugrąžino į dokumentus „tėvo“ ir „motinos“ sąvokas

0 atsiliepimųSkaityti visą įrašą
  Mūsų vaikams labiau reikalingi įspūdžiai, o ne žaislai ir išmanūs įrenginiai

Mūsų vaikams labiau reikalingi įspūdžiai, o ne žaislai ir išmanūs įrenginiai

0 atsiliepimųSkaityti visą įrašą
  Arvydas Daunys. Šeima, kaip koncepcija, ideologija ir pasaulėžiūra

Arvydas Daunys. Šeima, kaip koncepcija, ideologija ir pasaulėžiūra

1 atsiliepimasSkaityti visą įrašą
  R. Karbauskis registravo „Vaiko teisių“ įstatymo pataisas – kas naujo?

R. Karbauskis registravo „Vaiko teisių“ įstatymo pataisas – kas naujo?

atsiliepimų 2Skaityti visą įrašą
  Pasvalyje – nesuvokiamas vaiko atėmimas: kaltina močiutę melu

Pasvalyje – nesuvokiamas vaiko atėmimas: kaltina močiutę melu

atsiliepimų 3Skaityti visą įrašą
  Profesorius V. Kasiulevičius: kaime gimusiam kūdikiui šansai mirti – keturis kartus didesni

Profesorius V. Kasiulevičius: kaime gimusiam kūdikiui šansai mirti – keturis kartus didesni

1 atsiliepimasSkaityti visą įrašą
  Lietuva su raudonais balionais išėjo į gatves (nuotraukos)

Lietuva su raudonais balionais išėjo į gatves (nuotraukos)

0 atsiliepimųSkaityti visą įrašą
  Rasa Dijokaitė: Ko mokoma tėvų terorizavimo kursuose

Rasa Dijokaitė: Ko mokoma tėvų terorizavimo kursuose

atsiliepimų 2Skaityti visą įrašą
  Atimami vaikai. Negalima prisidengus kilniu tikslu skatinti sveiku protu nesuvokiamų reiškinių

Atimami vaikai. Negalima prisidengus kilniu tikslu skatinti sveiku protu nesuvokiamų reiškinių

atsiliepimų 5Skaityti visą įrašą
  Arvydas Daunys. Ar Lietuva po tokio smūgio į šeimą sugebės atsikelti?

Arvydas Daunys. Ar Lietuva po tokio smūgio į šeimą sugebės atsikelti?

atsiliepimų 8Skaityti visą įrašą
  Daiva Archipovaitė: Kaip buvo sugriauta mano šeima

Daiva Archipovaitė: Kaip buvo sugriauta mano šeima

atsiliepimų 11Skaityti visą įrašą
  Dangstydamasi kova su smurtu šeimoje, valdžia atima vaikus iš normalių šeimų [video]

Dangstydamasi kova su smurtu šeimoje, valdžia atima vaikus iš normalių šeimų [video]

atsiliepimų 28Skaityti visą įrašą
  Per liepą ir rugpjūtį iš šeimų buvo paimta 1100 vaikų, – vaiko teisių tarnyba atsakė į klausimus

Per liepą ir rugpjūtį iš šeimų buvo paimta 1100 vaikų, – vaiko teisių tarnyba atsakė į klausimus

atsiliepimų 20Skaityti visą įrašą
  Svarbi informacija prieš mokslo metusi: kas priklauso tėvams ir vaikams

Svarbi informacija prieš mokslo metusi: kas priklauso tėvams ir vaikams

0 atsiliepimųSkaityti visą įrašą
  Daugelis vyrų po orgazmo lieja karčias ašaras

Daugelis vyrų po orgazmo lieja karčias ašaras

atsiliepimų 4Skaityti visą įrašą
  Mamadieniai ir tėvadieniai – kam kiek priklauso?

Mamadieniai ir tėvadieniai – kam kiek priklauso?

1 atsiliepimasSkaityti visą įrašą
  Užfiksuota daugiau galimo smurto, nuo kurio galimai nukentėjo vaikai – galimai auga smurtas prieš vaikus, galimai…

Užfiksuota daugiau galimo smurto, nuo kurio galimai nukentėjo vaikai – galimai auga smurtas prieš vaikus, galimai…

atsiliepimų 3Skaityti visą įrašą
  Lietuvoje vienodinama praktika apsaugant ir ginant vaikų teises bei interesus

Lietuvoje vienodinama praktika apsaugant ir ginant vaikų teises bei interesus

atsiliepimų 5Skaityti visą įrašą
  Ar krikščionims normalu užsiimti seksu su robotu?

Ar krikščionims normalu užsiimti seksu su robotu?

atsiliepimų 5Skaityti visą įrašą
  Lidžita Kolosauskaitė. Leiskite bent jau… mylėti(s)!

Lidžita Kolosauskaitė. Leiskite bent jau… mylėti(s)!

atsiliepimų 5Skaityti visą įrašą
  Neištikimą sutuoktinį galima atpažinti pagal išvaizdą

Neištikimą sutuoktinį galima atpažinti pagal išvaizdą

0 atsiliepimųSkaityti visą įrašą
  Parengtas projektas dėl lauko darželių Lietuvoje įteisinimo

Parengtas projektas dėl lauko darželių Lietuvoje įteisinimo

0 atsiliepimųSkaityti visą įrašą
  Pirmokė turėjo keliauti pas direktorių, nes kreipėsi į tos pačios klasės vaiką žodžiu, priskirtinu kitai lyčiai

Pirmokė turėjo keliauti pas direktorių, nes kreipėsi į tos pačios klasės vaiką žodžiu, priskirtinu kitai lyčiai

atsiliepimų 3Skaityti visą įrašą
  Mokyklas ir darželius pasieks plakatai, padėsiantys atpažinti smurto prieš vaiką požymius ir skatinsiantys imtis veiksmų

Mokyklas ir darželius pasieks plakatai, padėsiantys atpažinti smurto prieš vaiką požymius ir skatinsiantys imtis veiksmų

0 atsiliepimųSkaityti visą įrašą
  Tėčiai vaikus prižiūrės priverstinai – teks augintis krūtis?

Tėčiai vaikus prižiūrės priverstinai – teks augintis krūtis?

1 atsiliepimasSkaityti visą įrašą
  Aš numiriau prieš beveik devynerius metus ir supratau, jog yra tai, kas nemiršta

Aš numiriau prieš beveik devynerius metus ir supratau, jog yra tai, kas nemiršta

atsiliepimų 2Skaityti visą įrašą
  Valstybės globon paimtas vaikas gali augti ir kitame Europos krašte? Vaikų globos rinka diktuoja savas sąlygas

Valstybės globon paimtas vaikas gali augti ir kitame Europos krašte? Vaikų globos rinka diktuoja savas sąlygas

1 atsiliepimasSkaityti visą įrašą
  Daily Mail: Britanijos policija įspėja tėvus dėl Rusijoje vykstančio „žaidimo“ nusinešusio virš šimto paauglių gyvybių

Daily Mail: Britanijos policija įspėja tėvus dėl Rusijoje vykstančio „žaidimo“ nusinešusio virš šimto paauglių gyvybių

0 atsiliepimųSkaityti visą įrašą

Pasidalinkite su savo draugais

Sveiki, verta dėmesio: *Ar pasakėte šiandien savo sūnums, kad jie NIEKADA nenaudotų fizinės jėgos prieš moteris, vaikus, senolius ar kitus silpnesnius?* - nuoroda: https://infa.lt/33545/ar-pasakete-siandien-savo-sunums-kad-jie-niekada-nenaudotu-fizines-jegos-pries-moteris-vaikus-senolius-ar-kitus-silpnesnius/