infa.lt

Andrius Kubilius kerta iš peties: „Gitanas Nausėda turi nedelsiant atsakyti iš kur ima pinigus reklaminei kampanijai!“

Andrius Kubilius kerta iš peties: „Gitanas Nausėda turi nedelsiant atsakyti iš kur ima pinigus reklaminei kampanijai!“

gegužės 19
22:082019
Andrius Kubilius

© infa.lt nuotr.

TS-LKD partijos narys Andrius Kubilius piktinasi savo Facebook paskyroje tuo, kad kandidatas į prezidentus Gitanas Nausėda nenori skaidriai ir čia pat nurodyti savo reklaminės kampanijos finansavimo šaltinių:

RINKIMAI: KAS PRIKLAUSO NUO KOKIŲ PINIGŲ?

Ups!!! (madingas žodelis šiais laikais🙂)

Man jis išsprūdo, kai šeštadienį perskaičiau ”15min” publikaciją apie Skvernelio, Šimonytės ir Nausėdos rinkimų kampanijos finansus. Atrodo, jog Gitanas Nausėda gali turėti problemų paaiškinant apie savo rinkimų kampanijos išlaidas ir iš ko jos yra finansuojamos.

Todėl ir sakau: Ups!

Tai gali būti rimta problema ir jokios Nausėdos štabo klišės, kad juos puola konservatoriai nepadės pabėgti nuo poreikio tiksliai atsakyti ir parodyti visus finansus, visas pajamas ir išlaidas, kaip tai viešai padarė Paulius Lukauskas, Ingridos Šimonytės štabo vadovas. O tokia tiesa Nausėdos štabui, atrodo, gali būti labai skausminga.

Publikacijos esmė yra paprasta: ir Sauliaus Skvernelio, ir Ingridos Šimonytės rinkimų kampanijos kainuoja daugiau nei 500 000 eurų. Ingrida Šimonytė tokias išlaidas padengia surinktomis privačių asmenų aukomis (200 000 eurų) ir Tėvynės Sąjungos skirta parama (330 000 eurų). Saulius Skvernelis visas išlaidas finansuoja iš Valstiečių partijos gautos paramos.

Ir Sauliaus Skvernelio, ir Ingridos Šimonytės rinkimų štabai (Skirmantas Malinauskas ir Paulius Lukauskas) atidžiai stebėjo ne tik savo rinkimų kampanijos veiksmus ir išlaidas, bet ir pagrindinių konkurentų. Jų įsitikinimu, Gitano Nausėdos rinkimų kampanija savo intensyvumu neatsiliko nei nuo Skvernelio, nei nuo Šimonytės kampanijos, o kai kuriais aspektais net ir stipriai lenkė. Visi matėme Vilniuje tik Nausėdos plakatus ant kiekvieno stulpo.

Taigi ir Gitano Nausėdos rinkimų kampanija turėtų taip pat kainuoti apie 0.5 mln. eurų. Tačiau G.Nausėda iki šiol yra sukaupęs tik apie 200 000 eurų sumą. Jo štabo atstovė kitoje publikacijoje skelbia, kad šios sukauptos lėšos jau yra išleistos prieš pirmąjį rinkimų turą: „Kandidato Gitano Nausėdos iždininkė taip pat teigė, kad visi pirmajame ture skirti pinigai jau išleisti (apie 190 tūkst. eurų)“.

Tuo tarpu kitas Nausėdos štabo atstovas „15min“ publikacijoje teigia, kad jie antrajam rinkimų turui rengia intensyvią agitacinę kampaniją: „Biudžetas antrajam turui yra parengtas, daugiausia lėšų vėlgi skirsime reklamai televizijoje, radijuje, lauko stenduose“, – nurodė jis (Aistis Zabarauskas)“.

Taigi, nėra jokių priežasčių daryti išvadą, kad G.Nausėdos rinkimų kampanija būtų mažiau intensyvi nei buvusi S.Skvernelio ar tebesitęsianti I.Šimonytės kampanija. O tai reiškia, kad ir G.Nausėdos rinkimų kampanija turėtų kainuoti panašiai tiek, kiek ir jo konkurentų – apie 0.5 mln. eurų. Tokios kampanijos su jau išleistais 200 000 eurų nepavyks finansuoti, o tikėtis per 2 savaites surinkti dar 300 000 eurų -skamba nelabai įtikinimai.

Štai čia ir iškyla esminis klausimas – kaip yra ir kaip bus finansuojama G.Nausėdos rinkimų kampanija?

Šie klausimai turi būti atsakyti nedelsiant. Taip, kaip tai padarė I.Šimonytės rinkimų štabas, viešai paskelbęs preliminarią ataskaitą apie visas rinkimų kampanijos išlaidas.

G.Nausėdos rinkimų štabas, atrodo, nėra nusiteikęs tokiam atvirumui. Tenka apgailestauti, kad tas pats A.Zabarauskas bando prisidengti įstatymo formalumais, kurie leidžia oficialią ataskaitą apie finansus pateikti tik rugpjūčio 26 d. Tai yra 3 mėnesiai po rinkimų.

Deja, tai reiškia, kad G.Nausėdos rinkimų štabas norėtų iki balsavimo antrajame rinkimų ture rinkėjams nesiaiškinti dėl savo rinkimų kampanijos finansinių reikalų. Nors klausimų kyla vis daugiau.

Kaip parodė I.Šimonytės štabas, paskelbęs visus savo išlaidų duomenis, atsakyti į tokius pat klausimus ir G.Nausėdos štabui nebūtų sudėtinga. Tereikia tik noro. O jeigu tokio noro nėra, tada kyla natūralūs klausimai – ką bandoma nuslėpti?

Lietuvai būtų per didelė prabanga išsirinkti Prezidentą, dėl kurio rinkimų kampanijos finansinių reikalų būtų likę kokių nors didelių neaiškumų. Arba paaiškėtų, kad kandidatas, kuris didžiavosi savo nepriklausomybe nuo partijų, tapo priklausomas nuo kokių nors stambių ir neskaidrių rėmėjų ar koncernų. Tai reikštų, kad vėl turėtume labai priklausomą ir dėl to pažeidžiamą Prezidentą. Tokį jau turėjome.

Kad taip neatsitiktų turi rūpintis ir valstybė.

Ir kandidatai, ir VRK turėtų atsiminti, kad yra toks galiojantis Politinių kampanijų finansavimo ir finansavimo kontrolės įstatymas, kuris nustato ne tik kokias finansines aukas ir kokias oficialias finansines ataskaitas kandidatai per 3 mėnesius po rinkimų turi pateikti VRK.

Reikia atsiminti, kad šis įstatymas turi ir svarbų 22 straipsnį, skirtą VRK atsakomybei rinkimų kampanijos metu vykdyti finansavimo ir politinės reklamos stebėseną ir jos duomenis nuolat skelbti interneto svetainėje. Skelbti tada, kai vyksta kampanija, o ne po to, kai rinkimai būna pasibaigę:

„22 straipsnis. Politinių kampanijų finansavimo ir politinės reklamos stebėsena

1. Šio įstatymo tikslais politinių kampanijų finansavimo ir politinės reklamos stebėsena vykdoma per rinkimų (referendumo) agitacijos kampanijos etapą.
2. Politinių kampanijų finansavimo ir politinės reklamos stebėseną vykdo Vyriausioji rinkimų komisija.
3. Politinių kampanijų finansavimo ir politinės reklamos stebėsenos tvarką ir metodus nustato Vyriausioji rinkimų komisija.
4. Vykdydama politinių kampanijų finansavimo ir politinės reklamos stebėseną, Vyriausioji rinkimų komisija turi teisę teisės aktų nustatyta tvarka pirkti stebėsenos paslaugas.
5. Apibendrintus politinių kampanijų finansavimo ir politinės reklamos stebėsenos duomenis Vyriausioji rinkimų komisija nuolat skelbia savo interneto svetainėje. Kontrolę vykdančioms institucijoms pagal kompetenciją turi būti teikiami detalūs stebėsenos duomenys, politinės kampanijos dalyviui – tik jo politinės kampanijos stebėsenos duomenys. „

Atidžiai peržiūrėjau visą VRK interneto svetainę. Ir ten neradau jokių „nuolat skelbiamų stebėsenos duomenų“.

Gal nemokėjau ieškoti…

Tačiau jeigu paaiškės, kad VRK tokios stebėsenos nevykdo arba jos duomenų viešai neskelbia, tai teks traktuoti kaip nusikalstamą VRK aplaidumą. Įstatymų leidėjai nustatė mechanizmą kaip sudaryti galimybę rinkėjams dar iki rinkimų įsitikinti, kad kandidatai vykdo skaidrias agitacines kampanijas. Tai yra vienas iš svarbiausių antikorupcinių instrumentų, įgyvendinamų rinkimų kampanijų metu ir VRK tiesiog privalo jį įgyvendinti.

Tam gali padėti ir patys kandidatai, sąžiningai ir atvirai skelbdami savo rinkimų kampanijų finansavimo ir politinės reklamos duomenis. Tai nėra sunku padaryti. Paulius Lukauskas tai įrodė. Rinkėjai turi teisę reikalauti, kad ir G.Nausėda nesislapstytų.

Vis dar tikiuosi, kad ir Gitanas Nausėda nuo tokios įstatyminės prievolės neišsisukinės. Tam laiko yra ne iki rugpjūčio 26 dienos, bet iki gegužės 26 dienos. Kai rinkėjai spręs už ką balsuoti: ar už skaidrumu pagrįstą būsimojo Prezidento nepriklausomybę nuo pat pradžių, ar už pavojingą priklausomybę nuo kažkokių finansinių paslapčių, kurias iki rinkimų bijoma atskleisti.

Verta atsiminti ir tai, kad po gegužės 26 dienos gali likti didelės neapmokėtos rinkimų kampanijos skolos, o aukų rinkti buvęs kandidatas G.Nausėda jau nebeturės teisės, nes kaip nurodo to paties įstatymo 18 straipsnis, skirtas įsiskolinimų padengimui, Gitanui Nausėdai įsiskolinimus tektų padengti tik iš nuosavų (asmeninių) lėšų: “ Politinė partija turi teisę padengti įsiskolinimus tik iš partijai nuosavybės teise priklausančio turto, gaunamų aukų ir politinei partijai skirtų valstybės biudžeto asignavimų, o kiti politinės kampanijos dalyviai – tik iš nuosavų (asmeninių) lėšų.“

Dar vienas ups!!!

Skirtingai nei V.Adamkaus rinkimų kampanijos skolų padengimo atveju (ką taip pat išsamiai primena “15min” publikacija), Gitanui Nausėdai įsiskolinimai taptų išimtinai asmenine našta. Būtų tikrai skausminga tik iš asmeninių lėšų padengti 300 000 eurų skolą. Taip galima ir namą prarasti…

Taigi, apibendrinant “15min” publikaciją, svarbiausieji dalykai, kurių sąžiningi Lietuvos piliečiai turėtų tikėtis (ir reikalauti) per kelias artimiausias dienas:
– kad G.Nausėdos štabas per artimiausias porą dienų savanoriškai paskelbs viešą ataskaitą apie savo rinkimų kampanijos išlaidas taip, kaip tai padarė I.Šimonytės rinkimų štabo vadovas P.Lukauskas; tai nėra sudėtinga padaryti ir to vengimas kels tik dar daugiau įtarimų;

– kad VRK per artimiausias porą dienų pradės įgyvendinti įstatymo jiems pavestą prievolę vykdyti rinkimų agitacinės kampanijos stebėsenos prievolę ir savo interneto puslapyje bent paskutinę savaitę ims skelbti tai, ką skelbti reikalauja įstatymas: „apibendrintus politinių kampanijų finansavimo ir politinės reklamos stebėsenos duomenis“;

– kad G.Nausėdos štabas per artimiausias dienas viešai paaiškins, kaip jie planuoja finansuoti G.Nausėdos rinkimų kampanijos skolą, kuri gali siekti ir 200 – 300 000 eurų.

Reikalas yra paprastas ir aiškus: G.Nausėdos štabo buhalteriniai skaičiukai „nesueina“. Todėl ir atsakymai turi būti paprasti ir aiškūs. Kitaip teks vis garsiau abejoti kandidato išsigirtu „nepriklausomo kandidato“ statusu.


Žymos

komentarai 4

 1. Henrikas   -  2019-05-20, 08:36

  Kubilius dabar visiems šiks ant galvų, kad prastumti šimonytę. šikimas ant galvų – landsberginių konservatnikų stilius.

  Atsakyti
 2. Rimas   -  2019-05-20, 11:23

  Įdomu

  Atsakyti
 3. a.š.   -  2019-05-21, 14:17

  Prajuokino su tuo: – Taip galima ir namą prarasti!
  Jeigu Nausėda tampa prezidentu, tai jam valstybinis namas garantuotas iki gyvos galvos. Kam jam tas namas, tada? Nebent vaikam perduoti…

  Atsakyti
 4. Virgis   -  2019-05-24, 08:26

  Gal geriau tu fizike nelotum, lietuviai jau tiek nusivyle valdžia ir ypač konsevatoriais, o tu dar čia pili druskos ant žaizdų

  Atsakyti

Rašyti Atsiliepimą

Svetainę nuo spamo saugo Akismet. Sužinokite kaip naudojami jūsų duomenys.


Taip pat skaitykite:

Naujienų Prenumerata

-

Gauti naujienlaiškį el-paštu

Įrašykite savo pašto adresą:

Paslauga nuo Google FeedBurner

Apklausa

Ar manote, kad Jono Noreikos - Generolo Vėtros atminimo lenta turėjo būti pašalinta?


Rodyti rezultatus

Leidžiama ... Leidžiama ...
Atviras Gintaro ir Eglės Kručinskų šeimos laiškas Lietuvos Prezidentui Gitanui Nausėdai

Atviras Gintaro ir Eglės Kručinskų šeimos laiškas Lietuvos Prezidentui Gitanui Nausėdai

komentarai 3Skaityti visą įrašą
Dovilė Šakalienė. Mylėk savo artimą kaip save patį – o gal akmeniu į jį, akmeniu?

Dovilė Šakalienė. Mylėk savo artimą kaip save patį – o gal akmeniu į jį, akmeniu?

komentarai 2Skaityti visą įrašą
Algimantas Rusteika. Dinozauro prisiminimai apie ateitį

Algimantas Rusteika. Dinozauro prisiminimai apie ateitį

komentarai 4Skaityti visą įrašą
Virtualių tinklų pagauti…

Virtualių tinklų pagauti…

0 atsiliepimųSkaityti visą įrašą
Žmogumi gimti lengviau, nei žmogumi ir numirti (3)

Žmogumi gimti lengviau, nei žmogumi ir numirti (3)

1 atsiliepimasSkaityti visą įrašą
Manoma, kad Fake News užsiiminėja tik Rusija ir dar D.Trumpas. Tačiau Fake News jau senai yra pas mus namie

Manoma, kad Fake News užsiiminėja tik Rusija ir dar D.Trumpas. Tačiau Fake News jau senai yra pas mus namie

komentarai 2Skaityti visą įrašą
Prezidentas tegali tik prašyti leidimo pas Teisėjų Tarybą, teikiant Seimui (prašymą?) atleisti susikompromitavusius teisėjus

Prezidentas tegali tik prašyti leidimo pas Teisėjų Tarybą, teikiant Seimui (prašymą?) atleisti susikompromitavusius teisėjus

1 atsiliepimasSkaityti visą įrašą
Žmogumi gimti lengviau, nei žmogumi ir numirti (2)

Žmogumi gimti lengviau, nei žmogumi ir numirti (2)

1 atsiliepimasSkaityti visą įrašą
Algimantas Rusteika. Visos sisteminės grupuotės, vadinančios save „tradicinėmis partijomis“, kaip velnias kryžiaus bijo savo piliečių

Algimantas Rusteika. Visos sisteminės grupuotės, vadinančios save „tradicinėmis partijomis“, kaip velnias kryžiaus bijo savo piliečių

0 atsiliepimųSkaityti visą įrašą
Istorinės atminties politikoje negalima įsivelti į paminklų naikinimo mainus

Istorinės atminties politikoje negalima įsivelti į paminklų naikinimo mainus

0 atsiliepimųSkaityti visą įrašą
Algimantas Rusteika. Laisvės niekas dykai nedalina

Algimantas Rusteika. Laisvės niekas dykai nedalina

1 atsiliepimasSkaityti visą įrašą
Regionai netenka darbo vietų – valstybinio sektoriaus darbuotojų kėlimas į Vilnių sparčiai auga

Regionai netenka darbo vietų – valstybinio sektoriaus darbuotojų kėlimas į Vilnių sparčiai auga

0 atsiliepimųSkaityti visą įrašą
Vakarų nuosmukis – anaiptol, nėra atsitiktinumas

Vakarų nuosmukis – anaiptol, nėra atsitiktinumas

0 atsiliepimųSkaityti visą įrašą
Dabartinis ministrų kabinetas – tai ne stabilumas, o Brežnevo laikų stagnacija, sielvartauja G. Landsbergis

Dabartinis ministrų kabinetas – tai ne stabilumas, o Brežnevo laikų stagnacija, sielvartauja G. Landsbergis

komentarai 2Skaityti visą įrašą
Atviras Lino Kukuraičio laiškas dėl atstumtų vaikų ir neįgaliųjų: turime grąžinti dešimtmečių skolą

Atviras Lino Kukuraičio laiškas dėl atstumtų vaikų ir neįgaliųjų: turime grąžinti dešimtmečių skolą

0 atsiliepimųSkaityti visą įrašą
Premjeras pareiškė, jog netoleruos tautinės neapykantos kurstymo, tik neįvardijo, kas ją kursto

Premjeras pareiškė, jog netoleruos tautinės neapykantos kurstymo, tik neįvardijo, kas ją kursto

0 atsiliepimųSkaityti visą įrašą
K. Masiulis. Jokių naujų mokesčių, kol šalyje 40 tūkst. lengvatų

K. Masiulis. Jokių naujų mokesčių, kol šalyje 40 tūkst. lengvatų

0 atsiliepimųSkaityti visą įrašą
Apie pasirinkimo laisvę

Apie pasirinkimo laisvę

1 atsiliepimasSkaityti visą įrašą
Prezidentas: „Istorinė atmintis neturi būti vieno kurio nors miesto ar savivaldybės klausimas, o nacionaliniu lygiu priimama nutartis“

Prezidentas: „Istorinė atmintis neturi būti vieno kurio nors miesto ar savivaldybės klausimas, o nacionaliniu lygiu priimama nutartis“

komentarai 2Skaityti visą įrašą
Seimo konservatorė apkaltino R. Karbauskį manant, kad „geriausia moters vieta tarp kumščio ir viryklės“

Seimo konservatorė apkaltino R. Karbauskį manant, kad „geriausia moters vieta tarp kumščio ir viryklės“

1 atsiliepimasSkaityti visą įrašą
Seimo narys Vytautas Bakas: „Kiek dar mes galime toleruoti tokį teisingumą?“

Seimo narys Vytautas Bakas: „Kiek dar mes galime toleruoti tokį teisingumą?“

komentarai 3Skaityti visą įrašą
Ar K. Škirpos gatvės pavadinimo keitimas – tai gudri manipuliacija informacija ir siekis sukiršinti?

Ar K. Škirpos gatvės pavadinimo keitimas – tai gudri manipuliacija informacija ir siekis sukiršinti?

0 atsiliepimųSkaityti visą įrašą
Mindaugas Puidokas: „kaip Seimo narys padarysiu viską, kad būtų laikomasi įstatymų ir Vilniaus meras negalėtų savivaliauti“

Mindaugas Puidokas: „kaip Seimo narys padarysiu viską, kad būtų laikomasi įstatymų ir Vilniaus meras negalėtų savivaliauti“

komentarai 2Skaityti visą įrašą
„Vilniaus mero veiksmus turėtų vertinti teisėsauga“, – sako Laisvės kovų ir valstybės istorinės atminties komisijos pirmininkas

„Vilniaus mero veiksmus turėtų vertinti teisėsauga“, – sako Laisvės kovų ir valstybės istorinės atminties komisijos pirmininkas

komentarai 2Skaityti visą įrašą

Atsiliepimai

Tikiu šia brandžia šeima. Duokit jai galimybę pačiai rūpintis savo nuostabiais vaikais....

Palaikau be be bereikšmių komentarų, nes manau čia jau ir nebėra ką komentuoti... Užauginau 2...

Palaikau šeimą, vienareikšmiškai....

Pritariu komentarui apie juvenalines žiūrkes! Sakaliene, lauk iš seimo! Tiek žmonių, tavęs nekenčia. Užsitarnavai tokią...

Lanzberginių berečių kliedesiai...

Tik juvenalinem Ziurkem apie oruma ir vapaliot....

Vakar apie tai kalbėjau su jaunimu, šiandien skaitau Jūsų straipsnį. Bravo!!!...

Geros naujienos...

Autorius skleidžia daug pesimizmo, sutinku, pagrindo tam tikrai pakanka, bet mums reikėtų ne esamos padėties...

Ne obuolys kaltas, kad rūgštus išaugo. Tėvas išaugino vaisių, kurio pats turbūt gėdijasi, nors pagal...

youtu.be/ujVNKQrYSuk?t=332...

gražių paveiksliukų galerija: liaudiesmenas.livejournal.com...

kreta kreta kreta kol gaunasi daugkartinis kretėjimas - d e kretas ;D...

Mama iš N.Akmenės: jei susidūrei su tarnybomis, filmuok ir įrašinėk

Mama iš N.Akmenės: jei susidūrei su tarnybomis, filmuok ir įrašinėk

komentarai 2Skaityti visą įrašą
Švedija kaltina rusą Denis Lisov pagrobus nuosavus vaikus

Švedija kaltina rusą Denis Lisov pagrobus nuosavus vaikus

komentarai 9Skaityti visą įrašą
Supainioti embrionai: moteris išnešiojo ir pagimdė dvynukus, kurie pasirodė esą ne jos

Supainioti embrionai: moteris išnešiojo ir pagimdė dvynukus, kurie pasirodė esą ne jos

0 atsiliepimųSkaityti visą įrašą
Mamos – Deimantės istorijos pratęsimas

Mamos – Deimantės istorijos pratęsimas

0 atsiliepimųSkaityti visą įrašą
Jurga Lago. Apie staigų praturtėjimą

Jurga Lago. Apie staigų praturtėjimą

0 atsiliepimųSkaityti visą įrašą
Ratas pasisuko: Italija oficialiai sugrąžino į dokumentus „tėvo“ ir „motinos“ sąvokas

Ratas pasisuko: Italija oficialiai sugrąžino į dokumentus „tėvo“ ir „motinos“ sąvokas

0 atsiliepimųSkaityti visą įrašą
Mūsų vaikams labiau reikalingi įspūdžiai, o ne žaislai ir išmanūs įrenginiai

Mūsų vaikams labiau reikalingi įspūdžiai, o ne žaislai ir išmanūs įrenginiai

0 atsiliepimųSkaityti visą įrašą
Arvydas Daunys. Šeima, kaip koncepcija, ideologija ir pasaulėžiūra

Arvydas Daunys. Šeima, kaip koncepcija, ideologija ir pasaulėžiūra

1 atsiliepimasSkaityti visą įrašą
R. Karbauskis registravo „Vaiko teisių“ įstatymo pataisas – kas naujo?

R. Karbauskis registravo „Vaiko teisių“ įstatymo pataisas – kas naujo?

komentarai 2Skaityti visą įrašą
Pasvalyje – nesuvokiamas vaiko atėmimas: kaltina močiutę melu

Pasvalyje – nesuvokiamas vaiko atėmimas: kaltina močiutę melu

komentarai 3Skaityti visą įrašą
Profesorius V. Kasiulevičius: kaime gimusiam kūdikiui šansai mirti – keturis kartus didesni

Profesorius V. Kasiulevičius: kaime gimusiam kūdikiui šansai mirti – keturis kartus didesni

1 atsiliepimasSkaityti visą įrašą
Lietuva su raudonais balionais išėjo į gatves (nuotraukos)

Lietuva su raudonais balionais išėjo į gatves (nuotraukos)

0 atsiliepimųSkaityti visą įrašą
Rasa Dijokaitė: Ko mokoma tėvų terorizavimo kursuose

Rasa Dijokaitė: Ko mokoma tėvų terorizavimo kursuose

komentarai 2Skaityti visą įrašą
Atimami vaikai. Negalima prisidengus kilniu tikslu skatinti sveiku protu nesuvokiamų reiškinių

Atimami vaikai. Negalima prisidengus kilniu tikslu skatinti sveiku protu nesuvokiamų reiškinių

komentarai 5Skaityti visą įrašą
Arvydas Daunys. Ar Lietuva po tokio smūgio į šeimą sugebės atsikelti?

Arvydas Daunys. Ar Lietuva po tokio smūgio į šeimą sugebės atsikelti?

komentarai 8Skaityti visą įrašą
Daiva Archipovaitė: Kaip buvo sugriauta mano šeima

Daiva Archipovaitė: Kaip buvo sugriauta mano šeima

komentarų 11Skaityti visą įrašą

Pasidalinkite su savo draugais

Sveiki, verta dėmesio: *Andrius Kubilius kerta iš peties: "Gitanas Nausėda turi nedelsiant atsakyti iš kur ima pinigus reklaminei kampanijai!"* - nuoroda: https://infa.lt/33212/andrius-kubilius-kerta-is-peties-gitanas-nauseda-turi-nedelsiant-atsakyti-is-kur-ima-pinigus-reklaminei-kampanijai/