infa.lt

Andrius Kubilius kerta iš peties: „Gitanas Nausėda turi nedelsiant atsakyti iš kur ima pinigus reklaminei kampanijai!“

Andrius Kubilius kerta iš peties: „Gitanas Nausėda turi nedelsiant atsakyti iš kur ima pinigus reklaminei kampanijai!“

gegužės 19
22:08 2019
Andrius Kubilius

© infa.lt nuotr.

TS-LKD partijos narys Andrius Kubilius piktinasi savo Facebook paskyroje tuo, kad kandidatas į prezidentus Gitanas Nausėda nenori skaidriai ir čia pat nurodyti savo reklaminės kampanijos finansavimo šaltinių:

RINKIMAI: KAS PRIKLAUSO NUO KOKIŲ PINIGŲ?

Ups!!! (madingas žodelis šiais laikais🙂)

Man jis išsprūdo, kai šeštadienį perskaičiau ”15min” publikaciją apie Skvernelio, Šimonytės ir Nausėdos rinkimų kampanijos finansus. Atrodo, jog Gitanas Nausėda gali turėti problemų paaiškinant apie savo rinkimų kampanijos išlaidas ir iš ko jos yra finansuojamos.

Todėl ir sakau: Ups!

Tai gali būti rimta problema ir jokios Nausėdos štabo klišės, kad juos puola konservatoriai nepadės pabėgti nuo poreikio tiksliai atsakyti ir parodyti visus finansus, visas pajamas ir išlaidas, kaip tai viešai padarė Paulius Lukauskas, Ingridos Šimonytės štabo vadovas. O tokia tiesa Nausėdos štabui, atrodo, gali būti labai skausminga.

Publikacijos esmė yra paprasta: ir Sauliaus Skvernelio, ir Ingridos Šimonytės rinkimų kampanijos kainuoja daugiau nei 500 000 eurų. Ingrida Šimonytė tokias išlaidas padengia surinktomis privačių asmenų aukomis (200 000 eurų) ir Tėvynės Sąjungos skirta parama (330 000 eurų). Saulius Skvernelis visas išlaidas finansuoja iš Valstiečių partijos gautos paramos.

Ir Sauliaus Skvernelio, ir Ingridos Šimonytės rinkimų štabai (Skirmantas Malinauskas ir Paulius Lukauskas) atidžiai stebėjo ne tik savo rinkimų kampanijos veiksmus ir išlaidas, bet ir pagrindinių konkurentų. Jų įsitikinimu, Gitano Nausėdos rinkimų kampanija savo intensyvumu neatsiliko nei nuo Skvernelio, nei nuo Šimonytės kampanijos, o kai kuriais aspektais net ir stipriai lenkė. Visi matėme Vilniuje tik Nausėdos plakatus ant kiekvieno stulpo.

Taigi ir Gitano Nausėdos rinkimų kampanija turėtų taip pat kainuoti apie 0.5 mln. eurų. Tačiau G.Nausėda iki šiol yra sukaupęs tik apie 200 000 eurų sumą. Jo štabo atstovė kitoje publikacijoje skelbia, kad šios sukauptos lėšos jau yra išleistos prieš pirmąjį rinkimų turą: „Kandidato Gitano Nausėdos iždininkė taip pat teigė, kad visi pirmajame ture skirti pinigai jau išleisti (apie 190 tūkst. eurų)“.

Tuo tarpu kitas Nausėdos štabo atstovas „15min“ publikacijoje teigia, kad jie antrajam rinkimų turui rengia intensyvią agitacinę kampaniją: „Biudžetas antrajam turui yra parengtas, daugiausia lėšų vėlgi skirsime reklamai televizijoje, radijuje, lauko stenduose“, – nurodė jis (Aistis Zabarauskas)“.

Taigi, nėra jokių priežasčių daryti išvadą, kad G.Nausėdos rinkimų kampanija būtų mažiau intensyvi nei buvusi S.Skvernelio ar tebesitęsianti I.Šimonytės kampanija. O tai reiškia, kad ir G.Nausėdos rinkimų kampanija turėtų kainuoti panašiai tiek, kiek ir jo konkurentų – apie 0.5 mln. eurų. Tokios kampanijos su jau išleistais 200 000 eurų nepavyks finansuoti, o tikėtis per 2 savaites surinkti dar 300 000 eurų -skamba nelabai įtikinimai.

Štai čia ir iškyla esminis klausimas – kaip yra ir kaip bus finansuojama G.Nausėdos rinkimų kampanija?

Šie klausimai turi būti atsakyti nedelsiant. Taip, kaip tai padarė I.Šimonytės rinkimų štabas, viešai paskelbęs preliminarią ataskaitą apie visas rinkimų kampanijos išlaidas.

G.Nausėdos rinkimų štabas, atrodo, nėra nusiteikęs tokiam atvirumui. Tenka apgailestauti, kad tas pats A.Zabarauskas bando prisidengti įstatymo formalumais, kurie leidžia oficialią ataskaitą apie finansus pateikti tik rugpjūčio 26 d. Tai yra 3 mėnesiai po rinkimų.

Deja, tai reiškia, kad G.Nausėdos rinkimų štabas norėtų iki balsavimo antrajame rinkimų ture rinkėjams nesiaiškinti dėl savo rinkimų kampanijos finansinių reikalų. Nors klausimų kyla vis daugiau.

Kaip parodė I.Šimonytės štabas, paskelbęs visus savo išlaidų duomenis, atsakyti į tokius pat klausimus ir G.Nausėdos štabui nebūtų sudėtinga. Tereikia tik noro. O jeigu tokio noro nėra, tada kyla natūralūs klausimai – ką bandoma nuslėpti?

Lietuvai būtų per didelė prabanga išsirinkti Prezidentą, dėl kurio rinkimų kampanijos finansinių reikalų būtų likę kokių nors didelių neaiškumų. Arba paaiškėtų, kad kandidatas, kuris didžiavosi savo nepriklausomybe nuo partijų, tapo priklausomas nuo kokių nors stambių ir neskaidrių rėmėjų ar koncernų. Tai reikštų, kad vėl turėtume labai priklausomą ir dėl to pažeidžiamą Prezidentą. Tokį jau turėjome.

Kad taip neatsitiktų turi rūpintis ir valstybė.

Ir kandidatai, ir VRK turėtų atsiminti, kad yra toks galiojantis Politinių kampanijų finansavimo ir finansavimo kontrolės įstatymas, kuris nustato ne tik kokias finansines aukas ir kokias oficialias finansines ataskaitas kandidatai per 3 mėnesius po rinkimų turi pateikti VRK.

Reikia atsiminti, kad šis įstatymas turi ir svarbų 22 straipsnį, skirtą VRK atsakomybei rinkimų kampanijos metu vykdyti finansavimo ir politinės reklamos stebėseną ir jos duomenis nuolat skelbti interneto svetainėje. Skelbti tada, kai vyksta kampanija, o ne po to, kai rinkimai būna pasibaigę:

„22 straipsnis. Politinių kampanijų finansavimo ir politinės reklamos stebėsena

1. Šio įstatymo tikslais politinių kampanijų finansavimo ir politinės reklamos stebėsena vykdoma per rinkimų (referendumo) agitacijos kampanijos etapą.
2. Politinių kampanijų finansavimo ir politinės reklamos stebėseną vykdo Vyriausioji rinkimų komisija.
3. Politinių kampanijų finansavimo ir politinės reklamos stebėsenos tvarką ir metodus nustato Vyriausioji rinkimų komisija.
4. Vykdydama politinių kampanijų finansavimo ir politinės reklamos stebėseną, Vyriausioji rinkimų komisija turi teisę teisės aktų nustatyta tvarka pirkti stebėsenos paslaugas.
5. Apibendrintus politinių kampanijų finansavimo ir politinės reklamos stebėsenos duomenis Vyriausioji rinkimų komisija nuolat skelbia savo interneto svetainėje. Kontrolę vykdančioms institucijoms pagal kompetenciją turi būti teikiami detalūs stebėsenos duomenys, politinės kampanijos dalyviui – tik jo politinės kampanijos stebėsenos duomenys. „

Atidžiai peržiūrėjau visą VRK interneto svetainę. Ir ten neradau jokių „nuolat skelbiamų stebėsenos duomenų“.

Gal nemokėjau ieškoti…

Tačiau jeigu paaiškės, kad VRK tokios stebėsenos nevykdo arba jos duomenų viešai neskelbia, tai teks traktuoti kaip nusikalstamą VRK aplaidumą. Įstatymų leidėjai nustatė mechanizmą kaip sudaryti galimybę rinkėjams dar iki rinkimų įsitikinti, kad kandidatai vykdo skaidrias agitacines kampanijas. Tai yra vienas iš svarbiausių antikorupcinių instrumentų, įgyvendinamų rinkimų kampanijų metu ir VRK tiesiog privalo jį įgyvendinti.

Tam gali padėti ir patys kandidatai, sąžiningai ir atvirai skelbdami savo rinkimų kampanijų finansavimo ir politinės reklamos duomenis. Tai nėra sunku padaryti. Paulius Lukauskas tai įrodė. Rinkėjai turi teisę reikalauti, kad ir G.Nausėda nesislapstytų.

Vis dar tikiuosi, kad ir Gitanas Nausėda nuo tokios įstatyminės prievolės neišsisukinės. Tam laiko yra ne iki rugpjūčio 26 dienos, bet iki gegužės 26 dienos. Kai rinkėjai spręs už ką balsuoti: ar už skaidrumu pagrįstą būsimojo Prezidento nepriklausomybę nuo pat pradžių, ar už pavojingą priklausomybę nuo kažkokių finansinių paslapčių, kurias iki rinkimų bijoma atskleisti.

Verta atsiminti ir tai, kad po gegužės 26 dienos gali likti didelės neapmokėtos rinkimų kampanijos skolos, o aukų rinkti buvęs kandidatas G.Nausėda jau nebeturės teisės, nes kaip nurodo to paties įstatymo 18 straipsnis, skirtas įsiskolinimų padengimui, Gitanui Nausėdai įsiskolinimus tektų padengti tik iš nuosavų (asmeninių) lėšų: “ Politinė partija turi teisę padengti įsiskolinimus tik iš partijai nuosavybės teise priklausančio turto, gaunamų aukų ir politinei partijai skirtų valstybės biudžeto asignavimų, o kiti politinės kampanijos dalyviai – tik iš nuosavų (asmeninių) lėšų.“

Dar vienas ups!!!

Skirtingai nei V.Adamkaus rinkimų kampanijos skolų padengimo atveju (ką taip pat išsamiai primena “15min” publikacija), Gitanui Nausėdai įsiskolinimai taptų išimtinai asmenine našta. Būtų tikrai skausminga tik iš asmeninių lėšų padengti 300 000 eurų skolą. Taip galima ir namą prarasti…

Taigi, apibendrinant “15min” publikaciją, svarbiausieji dalykai, kurių sąžiningi Lietuvos piliečiai turėtų tikėtis (ir reikalauti) per kelias artimiausias dienas:
– kad G.Nausėdos štabas per artimiausias porą dienų savanoriškai paskelbs viešą ataskaitą apie savo rinkimų kampanijos išlaidas taip, kaip tai padarė I.Šimonytės rinkimų štabo vadovas P.Lukauskas; tai nėra sudėtinga padaryti ir to vengimas kels tik dar daugiau įtarimų;

– kad VRK per artimiausias porą dienų pradės įgyvendinti įstatymo jiems pavestą prievolę vykdyti rinkimų agitacinės kampanijos stebėsenos prievolę ir savo interneto puslapyje bent paskutinę savaitę ims skelbti tai, ką skelbti reikalauja įstatymas: „apibendrintus politinių kampanijų finansavimo ir politinės reklamos stebėsenos duomenis“;

– kad G.Nausėdos štabas per artimiausias dienas viešai paaiškins, kaip jie planuoja finansuoti G.Nausėdos rinkimų kampanijos skolą, kuri gali siekti ir 200 – 300 000 eurų.

Reikalas yra paprastas ir aiškus: G.Nausėdos štabo buhalteriniai skaičiukai „nesueina“. Todėl ir atsakymai turi būti paprasti ir aiškūs. Kitaip teks vis garsiau abejoti kandidato išsigirtu „nepriklausomo kandidato“ statusu.


Žymos

komentarai 4

 1. Henrikas    -  2019-05-20, 08:36

  Kubilius dabar visiems šiks ant galvų, kad prastumti šimonytę. šikimas ant galvų – landsberginių konservatnikų stilius.

  Atsakyti
 2. Rimas    -  2019-05-20, 11:23

  Įdomu

  Atsakyti
 3. a.š.    -  2019-05-21, 14:17

  Prajuokino su tuo: – Taip galima ir namą prarasti!
  Jeigu Nausėda tampa prezidentu, tai jam valstybinis namas garantuotas iki gyvos galvos. Kam jam tas namas, tada? Nebent vaikam perduoti…

  Atsakyti
 4. Virgis    -  2019-05-24, 08:26

  Gal geriau tu fizike nelotum, lietuviai jau tiek nusivyle valdžia ir ypač konsevatoriais, o tu dar čia pili druskos ant žaizdų

  Atsakyti

Rašyti Atsiliepimą

Svetainę nuo spamo saugo Akismet. Sužinokite kaip naudojami jūsų duomenys.


Taip pat skaitykite:

Naujienų Prenumerata

-

Gauti naujienlaiškį el-paštu

Įrašykite savo pašto adresą:

Paslauga nuo Google FeedBurner

Apklausa

Ar Gitanas Nausėda kaip prezidentas pateisina jūsų lūkesčius šiai dienai?


Rodyti rezultatus

Leidžiama ... Leidžiama ...
Domenai ir hostingas
    Kad Regionų politika būtų apie galimybes ir augimą

Kad Regionų politika būtų apie galimybes ir augimą

0 atsiliepimų Skaityti visą įrašą
    Liberalai ragina Prezidentą stabdyti valstietišką Seimo cirką

Liberalai ragina Prezidentą stabdyti valstietišką Seimo cirką

0 atsiliepimų Skaityti visą įrašą
    Lidžita Kolosauskaitė. Emocinis valgymas arba kaip iš M tapau XXL

Lidžita Kolosauskaitė. Emocinis valgymas arba kaip iš M tapau XXL

0 atsiliepimų Skaityti visą įrašą
    Mobilusis laiškininkas rajonuose – reforma, kuri stringa

Mobilusis laiškininkas rajonuose – reforma, kuri stringa

0 atsiliepimų Skaityti visą įrašą
    Algimantas Rusteika. Totalaus primityvo epocha

Algimantas Rusteika. Totalaus primityvo epocha

1 atsiliepimas Skaityti visą įrašą
    „Susitelkime biudžeto svarstymui, o ne vieno režisieriaus kuriamam asmeninio keršto spektakliui“, – siūlo G. Landsbergis

„Susitelkime biudžeto svarstymui, o ne vieno režisieriaus kuriamam asmeninio keršto spektakliui“, – siūlo G. Landsbergis

0 atsiliepimų Skaityti visą įrašą
    Kodėl siūlomi taršos ir nekilnojamojo turto mokesčiai skriaudžia skurdžiausiai gyvenančius?

Kodėl siūlomi taršos ir nekilnojamojo turto mokesčiai skriaudžia skurdžiausiai gyvenančius?

0 atsiliepimų Skaityti visą įrašą
    Valstybė nesupranta, kad stiprinti šeimas apsimoka. Ar apsimeta nesuprantanti?

Valstybė nesupranta, kad stiprinti šeimas apsimoka. Ar apsimeta nesuprantanti?

komentarai 2 Skaityti visą įrašą
    Viliaus Šapokos gerovės valstybės „planas chuliganas“: iš vienos ubagų kišenės išimsim, o į kitą įdėsim

Viliaus Šapokos gerovės valstybės „planas chuliganas“: iš vienos ubagų kišenės išimsim, o į kitą įdėsim

1 atsiliepimas Skaityti visą įrašą
    Žmogus gyvenime ir paskui (4)

Žmogus gyvenime ir paskui (4)

0 atsiliepimų Skaityti visą įrašą
    Kam naudingas ir kuo pavojingas Europai Turkijos puolimas Sirijoje?

Kam naudingas ir kuo pavojingas Europai Turkijos puolimas Sirijoje?

1 atsiliepimas Skaityti visą įrašą
    Lidžita Kolosauskaitė. Atsargiai! Jus puola… grožio pramonė

Lidžita Kolosauskaitė. Atsargiai! Jus puola… grožio pramonė

komentarai 2 Skaityti visą įrašą
    Kas geriau: Pranckietis be galvos ar nuogas karalius? Gero pasirinkimo nėra

Kas geriau: Pranckietis be galvos ar nuogas karalius? Gero pasirinkimo nėra

komentarai 2 Skaityti visą įrašą
    Pirmasis N.Venckienės interviu: „Tai, kad aš esu grąžinama, nepadaro Lietuvos teisine valstybe.“

Pirmasis N.Venckienės interviu: „Tai, kad aš esu grąžinama, nepadaro Lietuvos teisine valstybe.“

komentarai 2 Skaityti visą įrašą
    R. Budbergytė perspėjo valdančiuosius: kaimus stumiate atgal į akmens amžių

R. Budbergytė perspėjo valdančiuosius: kaimus stumiate atgal į akmens amžių

komentarai 3 Skaityti visą įrašą
    Astravo AE klausimas tampa negailestinga rinkimine kova, slepiama už tariamo susirūpinimo visuomene

Astravo AE klausimas tampa negailestinga rinkimine kova, slepiama už tariamo susirūpinimo visuomene

0 atsiliepimų Skaityti visą įrašą
    Algimantas Rusteika. Juos atpažinsite iš jų vaisių

Algimantas Rusteika. Juos atpažinsite iš jų vaisių

0 atsiliepimų Skaityti visą įrašą
    Rusų generolas papasakojo kiek laiko reikia atsakomajam branduoliniam smūgiui

Rusų generolas papasakojo kiek laiko reikia atsakomajam branduoliniam smūgiui

0 atsiliepimų Skaityti visą įrašą
    Įvardintas sekantis Rusijos prezidentas ir kokį postą prie jo užims V. Putinas

Įvardintas sekantis Rusijos prezidentas ir kokį postą prie jo užims V. Putinas

0 atsiliepimų Skaityti visą įrašą
    Andrius Martinkus. Kokia Lietuvos valstybės buvimo prasmė?

Andrius Martinkus. Kokia Lietuvos valstybės buvimo prasmė?

komentarai 2 Skaityti visą įrašą
    Žmogus gyvenime ir paskui (3)

Žmogus gyvenime ir paskui (3)

komentarai 2 Skaityti visą įrašą
    G. Paluckas apie santykius su Baltarusija: konservatoriai veidmainiauja

G. Paluckas apie santykius su Baltarusija: konservatoriai veidmainiauja

0 atsiliepimų Skaityti visą įrašą
    Kas sieja atlikėją V. Baumilą ir Vilniaus merą R. Šimašių? – Jų gynėja tampa rusiška žiniasklaida

Kas sieja atlikėją V. Baumilą ir Vilniaus merą R. Šimašių? – Jų gynėja tampa rusiška žiniasklaida

komentarai 6 Skaityti visą įrašą
    Seimo konservatoriai kviečia susirinkti prie Baltojo tilto Vilniuje ir paminėti komunistinio režimo Kinijoje aukas

Seimo konservatoriai kviečia susirinkti prie Baltojo tilto Vilniuje ir paminėti komunistinio režimo Kinijoje aukas

1 atsiliepimas Skaityti visą įrašą

Atsiliepimai

gražių paveiksliukų galerija: liaudiesmenas.livejournal.com...

ka cia jau ir komentoti,viskas jau senai aisku kad mokesciai kaip kilo taip ir kils...

,,svarbu tai, kokį žmogų jis pažadina mumyse. Ji turi daryti mus geresniais. Ji turi įkvėpti."-esme...

JO

Jūs manote, kad valstybė, t.y. visi mokesčių mokėtojai turi mokėti visiems tėvams po 2000 eu/mėn...

Kastuvelis ir duobute is the BEST ECO WC :)...

5G belaidis ryšys ... pramonė NENURODĖ, kad jis yra saugus jūsų sveikatai ar privatumui -...

kompostuojantis tualetas - daro tą patį, tačiau jo kaina iki 20 eu. tiesa - kompostuojantis...

kaimo tualetas - duobė - tas pats, nenešantis žydui pelno...

O toks tualetas nuplaunas irgi be vandens. Tiesiog nulaižai kraštus ir ekologiška....

Hm

Na va, taip gražiai pradėjo, o ant krikščionybės ir susimovė... Jau nekalbant apie tai, jog...

... ir t.t. reikia uždraust, kad išmušt korupcionieriams pagrindą daryt savo nusikalstamas veikas prieš valstybę....

Catalonia is free country, referendum was legal and these actions now are crime. So shame...

Straipsnis tiesiai į taikinį, nei pridurti, nei atimti. Ačiū infa.lt....

Kas čia per cirkas? Kodėl tik11 biuletenių? Seime daugiau narių....

    Kelias į didelę meilę eina per didelę klaidą

Kelias į didelę meilę eina per didelę klaidą

1 atsiliepimas Skaityti visą įrašą
    Valstybė nesupranta, kad stiprinti šeimas apsimoka. Ar apsimeta nesuprantanti?

Valstybė nesupranta, kad stiprinti šeimas apsimoka. Ar apsimeta nesuprantanti?

komentarai 2 Skaityti visą įrašą
    Dešimtys ar net šimtai tūkstančių žygiuoja Paryžiuje, kad vaikai turėtų teisę į tėvą

Dešimtys ar net šimtai tūkstančių žygiuoja Paryžiuje, kad vaikai turėtų teisę į tėvą

1 atsiliepimas Skaityti visą įrašą
    Mūsų suaugę vaikai

Mūsų suaugę vaikai

0 atsiliepimų Skaityti visą įrašą
    VTAĮT: Tėvai gali palikti vaikus pas senelius atostogoms be jokių įgaliojimų, jei jie patys randasi Lietuvoje

VTAĮT: Tėvai gali palikti vaikus pas senelius atostogoms be jokių įgaliojimų, jei jie patys randasi Lietuvoje

komentarai 4 Skaityti visą įrašą
    Mama iš N.Akmenės: jei susidūrei su tarnybomis, filmuok ir įrašinėk

Mama iš N.Akmenės: jei susidūrei su tarnybomis, filmuok ir įrašinėk

komentarai 6 Skaityti visą įrašą
    Švedija kaltina rusą Denis Lisov pagrobus nuosavus vaikus

Švedija kaltina rusą Denis Lisov pagrobus nuosavus vaikus

komentarų 11 Skaityti visą įrašą
    Supainioti embrionai: moteris išnešiojo ir pagimdė dvynukus, kurie pasirodė esą ne jos

Supainioti embrionai: moteris išnešiojo ir pagimdė dvynukus, kurie pasirodė esą ne jos

0 atsiliepimų Skaityti visą įrašą
    Mamos – Deimantės istorijos pratęsimas

Mamos – Deimantės istorijos pratęsimas

komentarai 4 Skaityti visą įrašą
    Jurga Lago. Apie staigų praturtėjimą

Jurga Lago. Apie staigų praturtėjimą

0 atsiliepimų Skaityti visą įrašą
    Ratas pasisuko: Italija oficialiai sugrąžino į dokumentus „tėvo“ ir „motinos“ sąvokas

Ratas pasisuko: Italija oficialiai sugrąžino į dokumentus „tėvo“ ir „motinos“ sąvokas

0 atsiliepimų Skaityti visą įrašą
    Mūsų vaikams labiau reikalingi įspūdžiai, o ne žaislai ir išmanūs įrenginiai

Mūsų vaikams labiau reikalingi įspūdžiai, o ne žaislai ir išmanūs įrenginiai

0 atsiliepimų Skaityti visą įrašą
    Arvydas Daunys. Šeima, kaip koncepcija, ideologija ir pasaulėžiūra

Arvydas Daunys. Šeima, kaip koncepcija, ideologija ir pasaulėžiūra

1 atsiliepimas Skaityti visą įrašą
    R. Karbauskis registravo „Vaiko teisių“ įstatymo pataisas – kas naujo?

R. Karbauskis registravo „Vaiko teisių“ įstatymo pataisas – kas naujo?

komentarai 2 Skaityti visą įrašą
    Pasvalyje – nesuvokiamas vaiko atėmimas: kaltina močiutę melu

Pasvalyje – nesuvokiamas vaiko atėmimas: kaltina močiutę melu

komentarai 4 Skaityti visą įrašą
    Profesorius V. Kasiulevičius: kaime gimusiam kūdikiui šansai mirti – keturis kartus didesni

Profesorius V. Kasiulevičius: kaime gimusiam kūdikiui šansai mirti – keturis kartus didesni

1 atsiliepimas Skaityti visą įrašą

Pasidalinkite su savo draugais

Sveiki, verta dėmesio: *Andrius Kubilius kerta iš peties: "Gitanas Nausėda turi nedelsiant atsakyti iš kur ima pinigus reklaminei kampanijai!"* - nuoroda: https://infa.lt/33212/andrius-kubilius-kerta-is-peties-gitanas-nauseda-turi-nedelsiant-atsakyti-is-kur-ima-pinigus-reklaminei-kampanijai/