infa.lt

I. Degutienė pasijuto įžeista S. Jakeliūno, pavadinusio Seimo konservatorių frakciją „moralinių debilų sąjunga”

I. Degutienė pasijuto įžeista S. Jakeliūno, pavadinusio Seimo konservatorių frakciją „moralinių debilų sąjunga”

10 balandžio
19:41 2019

Respublika nuotr.

Seimo Pirmininko pavaduotoja Irena Degutienė kreipėsi į Seimo Etikos ir procedūrų komisiją, prašydama įvertinti Seimo Biudžeto ir finansų komiteto pirmininko Stasio Jakeliūno elgesį, kai jis antradienio (balandžio 9 d.) Seimo rytiniame plenariniame posėdyje apie Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų frakcijos atstovus įžeidžiančiai pareiškė:

„O aš Jums, visa frakcija, siūlyčiau pagalvoti apie tokį dalyką. Kadangi nieko Jūsų veiksmai neturi bendro nei su tėvyne, nei su Lietuva, nei su demokratija, nei su krikščionybe, siūlau jums įvertinti galimybes pagal jūsų moralines ir elgesio nuostatas, iš termino „moralinis intelektas“, yra toks terminas 2005 metais, pasivadinti moralinių debilų sąjunga.“

„Žodžiai, kuriuos išgirdome iš Seimo nario S. Jakeliūno, ne tik nesuderinami su Seimo nario, komiteto pirmininko darbu, bet ir peržengia visas žmogiškosios moralės ribas.

Šiame Seime jau tapo norma nepaisyti opozicijos teisių, o tai demokratinėje visuomenėje savaime suprantama, tačiau nusirista iki viešo oponentų įžeidinėjimo tiesiog Seimo salėje“, – pabrėžė Seimo Pirmininko pavaduotoja I. Degutienė.

Atsižvelgiant į tai, kad toks Stasio Jakeliūno kalbėjimas yra sąmoningas, žemina Lietuvos Respublikos Seimo Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų frakciją, jos narius, Seimo Etikos ir procedūrų komisijos parlamentarė prašo ištirti, ar tokiu elgesiu S. Jakeliūnas nepažeidė Valstybės politikų elgesio kodekse įtvirtintų valstybės politikų elgesio principų.

 

PAREMTI infa.lt         → Naujienlaiškis

Visa naujienų juosta >>

žiūrėjo 555

Žymos

Atsiliepimų 7

 1. Iš Kauno    -  2019-04-10, 22:42

  Labai teisingas ir labai geras pavadinimas konservams, šitie godūs veidmainiai tikrai jau seniai neturi nieko bendro su jų partijos pavadinimu.

  Atsakyti į šį komentarą
 2. r    -  2019-04-11, 08:15

  Labai tiksliai

  Atsakyti į šį komentarą
 3. Henrikas    -  2019-04-11, 09:01

  Tikslesnio apibūdinimo ir nesugalvosi. Ačiū S. Jakeliūnui!

  Atsakyti į šį komentarą
 4. Aneta    -  2019-04-11, 10:19

  Suprantu,kad gal gerbiamam S. Jakeliūnui kažkas ir prasprūdo, bet pripažinkime, kad konservatorių elgesys yra baisus.atrodo, kad pajudino kažkokią irštvą.Nieko nereikia tirti, nieko nejudinti, nes kažkokie pavojai tyko, sugrius bankaiir t.t.Bet mes rinkėjai, tai norime žinoti kodėl tiek skurdo, emigracijos, kada ta baisi sėkla pasėta laukinio kapitalizmo.Norim gyventi saugioje, pasiturinčioje šalyje.Eikit šalin, konservatoriai, nuo valstybės valdymo.Jūs esate tikra tragedija.Netrukdykite tiems , kurie dirba.

  Atsakyti į šį komentarą
 5. Myndė    -  2019-04-11, 12:41

  daiktus reikia vadinti savais vardais. Plačiau https://www.pozicija.org/williamas-s-lindas-politinio-korektiskumo-istakos/

  Atsakyti į šį komentarą
 6. Romas    -  2019-04-12, 02:30

  Geras….kaip pirštu į akį!!!

  Atsakyti į šį komentarą
 7. Vidmantas    -  2019-04-14, 18:34

  Super taikliai ,Konservus i triuma ir galutinai negryztamai. Jakeliunai esi saunuolis , SEKMES linkiu .

  Atsakyti į šį komentarą

Rašyti Atsiliepimą


Taip pat skaitykite:

Šeimų Sąjūdis

Naujienlaiškio Prenumerata


Paremti infa.lt per PayPal
infa.lt

Apklausa

Kaip pasikeitė jūsų finansinė padėtis nuo 2022 m. pradžios?


Rodyti rezultatus

Leidžiama ... Leidžiama ...