infa.lt

15min alternatyvūs faktai. Tiesa ir Melas. Vaidas Neverauskas vs Ugnius Kiguolis

15min alternatyvūs faktai. Tiesa ir Melas. Vaidas Neverauskas vs Ugnius Kiguolis

balandžio 04
21:092019

Žinomas verslininkas, visuomenininkas Ugnius Kiguolis savo Facebook paskyroje pasidalino mintimis apie viešojoje erdvėje skleidžiamas, pasak jo, ne faktais o neaišku kuo grindžiamas „tiesas“ apie skiepus, skiepijimą, to galimas pasekmes ir pan. Kaip pavyzdį jis pasiėmė 15min tinklapyje išspausdintą V Nevereusko straipsnį ir tiesiog jį papunkčiui demontavo, atsakydamas į kiekvieną teiginį mokslo įrodytas ar įrodomais faktais.  Tekstas neredaguotas:

Ugnius Kiguolis:

Nusprendžiau viską, ką V.Neverauskas išpasakojo 15min straipsnyje, raštu dekonstruoti, išnarstyti po kauliuką ir pagrįsti faktais.

1. Amerikoje 4 mlrd. dolerių yra sumokėta kompensuoti žalai po skiepų ir tas yra teismuose įrodyta.

 V. Neverauskas teigia, kad VICP vykdymas pradėtas, kaip alternatyva teisiniam bylinėjimuisi dėl kiekvieno atvejo, kuomet skundžiamasi dėl tikro ar tariamo nepageidaujamo vakcinų poveikio.

Tai nėra tiesa, tiek VAERS tiek VICP atsirado kaip variantas skiepų žalą patyrusiems, gauti išmokas. 1986 aktu, farmacijos kompanijos buvo atleistos nuo teisinės atsakomybes dėl savo gaminamų produktų žalos ir sukurti mechanizmai žalą išmokėti greičiau.

Sukurtas fondas, į kurį pinigai įnešami žalai išmokėti, tie pinigai yra įskaičiuoti kiekvienos vakcinos kainoje.

Taip išmokos gali būti skiriamos ir tais atvejais, kai sąsaja nenustatyta, bet tai niekaip nepaneigia fakto, kad išmokos išmokamos ir kai faktas nustatytas.

Taip pat pažymėtina, kad pati HHS tyrė VAERS ir VICP efektyvumą ir nustatė, jog i VAERS duomenų bazę patenka mažiau nei 1% visų registruojamų atvejų, ko pasekoje VICP gali išmokėti išmokas.

 https://healthit.ahrq.gov/sites/default/files/docs/publication/r18hs017045-lazarus-final-report-2011.pdf

Tad gauti tikruosius atvejų skaičius, esamas atvejų skaičius reikėtų dauginti iš ne mažiau nei 100.

Pažymėtina ir tai, kad kartu su, 1986 aktu, HHS turėjo užtikrinti, jog būtų atliekami vakcinų saugumo testai. Pareikalavus jų teisme, HHS pripažino, kad jie tokių testų neatliko.

Ištrauka iš teisinio dokumento:

These searches did not locate records responsive to your request, or indicate that records responsive to your request and in the custody of HHS are located at Federal Records Center

.

Tad daryti prielaidas viešai, kad VICP išmoka pinigus šiaip sau, nesiejant jų su vakcinų poveikiu – yra Melas.

2. Tiek Mane, tiek Danių Kepenį 15min ir kita žiniasklaida vadina žinomiausiais antivakseriais Lietuvoje, kai nė vienas iš mūsų nepasisako prieš vakcinas. 

Nors ir PSO paskelbė šalia Ebolos viruso, Vaccine hesistancy kaip didelę problemą, vakcinų sudėties ir jos poveikio kvestionavimas, ieškojimas saugesnio vakcinavimo grafiko, saugesnių vakcinų, bei jų alternatyvų niekaip nedaro nei manęs, nei D. Kepenio antivakseriais.

Tad į jokius,  Vaido pritempiamus dešimtukus mes nepatenkame. Tai melas ir manipuliacija.

3. 15min autoriaus kitų šaltinių įvardijimas tendencingais netlaiko jokios kritikos. Butent 15min ir Vaidas pateikia tendencingus duomenis visiškai nesigilinant plačiau, nei vaizdą piešia PSO.

Pono Kepenio teiginio, kad nėra atlikto tyrimo dėl vakcinuotų ir visiškai nevakcinuotų vaikų Lietuvoje sveikatos, niekaip nepaneigia palyginimas su tymų atvejais Lietuvoje.

iš 60 susirgusių vaikų 90% neskiepyti, įgaus natūralų imunitetą visam gyvenimui ir jiems vakcinuotis nebereikės. Taip pat pamiršta pasakyti, jog likusieji 250 yra ne vaikai, ir didžiaja dalimi, galimai, skiepyti žmonės, kurių vakcinavimas neapsaugojo.

Jei jie šia liga būtų persirgę vaikystėje, dabartinė problema neegzistuotų. 
Pamiršta pasakyti, jog dar nėra tyrimo, koks tymų protrūkis yra Lietuvoje, laukinių Tymų, ar Vakcinų sukeltų tymų.

Būtent 15min yra tendencingas šaltinis, platinantis #fakenews.

4. D. Kepenio teiginys „Tai yra liga, kuria visi vienaip ar kitaip perserga – arba pasiskiepiję perserga švelniuoju būdu, arba kur nors šeimoje“. nėra melas.

paveikslėlisNėra tokios mokslinės studijos, galinčios pagrįsti teiginius, jog per laikotarpį pavyko išvengti 20.4 mln mirčių.

Iki 1963 metų, kai buvo sukurta pirmoji vakcina nuo tymų, šia liga persirgo visi.

Taip, CDC teigia, kad po pirmos MMR dozės imunitetas susiformuos 93%, po antros 97%.

Kolektyvinio imuniteto sąvoka yra teorinė. Anksčiau buvo teigiama, kad reikės 80%, vėliau 90%, dabar teigiama, kad reikia 95%, nors tymų protrūkiai vyksta ir 99% skiepytose bendruomenėse.

Lietuvoje skiepijimo apimtys vis dar apie 92%.

15min autoriaus Vaido teiginys, jog 95% pakaktų – yra melas.

Daugiau apie tymus: https://firmusmedicus.lt/tymai-sunki-infekcine-liga-ar-nemalonus-vaikiskas-susirgimas/

5. 15min naudojama CDC statistika yra manipuliatyvi.

Šis skaičius gaunamas suskaičiuojant parduodų vakcinų skaičių ir ivertinant paklaidą, kiek % žmonių galėjo nesusidaryti imunitetas tymams.

Ataskaitoje nėra jokių duomenų, kiek tokio lygio vakcinavimas sukėlė kitokias medicinines pasekmes, įskaitant ir mirtis nuo MMR vakcinų.

Autorius bando diskredituoti JAV valstybinę sistemą VAERS, teigdamas, jog bazėje aprašytų atvejų negalima tvirtai sieti su skiepo žala.

Taip, VAERS duomenų bazėje yra registruojami visokie šalutiniai poveikiai, įskaitant ir vakcinų šalutinius poveikius.

Bandymas diskredituoti sistemą, tai tas pats kas bandyti diskredituoti ULAC. ULAC yra VAERS atitikmuo Lietuvoje ir lygiai taip pats skatina ne tik medikus, bet ir pačius tėvelius registruoti šalutinius poveikius.

Ko pasekoje galima teigti, jog ir ULAC pateikiama info yra neobjektyvi.

Teiginys, negalima tvirtai sieti su skiepo žala, nereiskia, jog negalima sieti su skiepo žala.

6. D.Kepenio teiginio: „Pavyzdžių yra daugybė, kad atsitinka ligos po to (po skiepų?) ir paaiškėja, kad neįspėjo tėvų. Aš tiesiog atstovauju tiems tėvams, kurie man rašo laiškus ir prašo kažką daryti, kad nebūtų taip, kaip dabar yra. Nes jie negauna kompensacijų už patirtą žalą“ niekaip nepaneigia tvarkos išaiskinimas straipnyje.

Sistemos kuri turi veikti – neveikia.

7. Diabetą gavo vaikai. Įsivaizduojate, diabetą.

Bandydamas paneigti teiginį autorius nurodo apžvalginį tyrimą, kurio duomenimis galima manipuliuoti, ir nesigilino į atskiras diabeto ir vakcinacijų studijas.

Toje pačioje mokslinių darbų duomenų bazėje gausu ir kitų tyrimų, kuriais sąsajų tarp skiepijimo, bei diabeto YRA nustatyta.

Tad visada galima atlikti tyrimus bet kokiai pusei patvirtinti arba paneigti, priklausomai kurios studijos parenkamos apžvalginiui tyrimui atlikti.

trumpai informaciją galima rasti čia:
https://www.nvic.org/vaccines-and-diseases/Diabetes/juvenilediabetes.aspx
https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/14679101
https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC1116914/

8. Wakefiedo studija, jau buvo rašyta ir nedarašyta 15min. Andrew Wakefieldo ir jo ko-Autoriu komandos tyrimas buvo apgintas teisme. Kaltinimai atmesti. Tyrimas pripažintas kaip atliktu tinkamai. Apie autizmą tokių išvadų tyrime nėra ir nebuvo.

Tai 15min ir Vaidas pamiršo parašyti ir butent apie tai šneka D.Kepenis.

Susipažinti su nutartimi gali kiekvienas: 
http://www.bailii.org/ew/cases/EWHC/Admin/2012/503.html

15min ir toliau šmeižia išteisintą mokslininkų grupę.

9. D.Kepenis: „Mes remiamės Amerikos tyrimais, bet Lietuvoj nenorime tirti. Tačiau Amerikoje yra atlyginama žala – 4 milijardai jau išmokėti žalai atlygnti“.

Šiuo teiginiu yra bandoma pasakyti, jog norint įvesti privalomas vakcinacijas, reikės įvesti ir privalomą žalos atlyginimo fonda.

Tad sunku pasakyti kaip atoriui tai gali buti nesuprantama, kaip jam gali atrodyti, kad lietuviai yra kažkokia fiziologiniu požiūriu išskirtinė tauta, kuriai neturi galioti pasaulinė praktika ir butent lietuviai pradėjus masinį vakcinavimą, žalų nepatirs.

10. D.Kepenis: „Tą [skiepijimosi skatinimą] turi daryti gydytojai, šeimos gydytojas turi savo prisirašiusių žmonių, ten tūkstantį, porą, jis su jais šneka ir jiems paaiškina. Kam reikia politikams pradėti aiškinti medikams, kaip jie turi dirbti, vat kam reikia?“

Autorius šį teiginį bando sumenkinti žemindamas autoritetą. Primenu, kad Vaidas Neverauskas neturi medicininio/imunologinio išsilavinimo, taip pat ir tuo remiantis galima būtų visą šį straipsnį vadinti nepatikimu.

Bet taip nedarysime.

 Autoriteto žeminimas niekaip nepaneigia to, kad ne politikams reikia aiškinti kaip dirbti medikams.

11. Informaciją apie HPV vakciną 15min autorius bando paneigti vienpusiška medžiaga, visiškai nesigilindamas į kitos pusės argumentus, pateikia apžvalginę informacija, kuri, kaip ir minėjome anksciau, priklauso nuo individualių studijų cherry pickinimo.

Skatiname Vaidą Neverauską susipažinti su viena iš Video paskaitų:
https://www.youtube.com/watch?v=e3J6VPRJndM

12. autorius net kelis kartus bando teigti jog JAV medicininė statistika rodo, kad 1–2 tymų atvejai iš tūkstančio baigiasi mirtimi.

Ta pati JAV medicinine statistika rodo, kad iki skiepo ivedimo, tymu mirčių atvejų skaicius buvo 1 is 10000.

13. Autorius bando paneigti, jog Didžioji dalis ligų išnyko dėl higienos, sanitarinių salygų ir švaraus vandens atsiradimo, prisidengdamas polio vakcinos istorija.

Autorius pamiršo paminėti, kad pirminiuose polio vakcinos atradimų etapuose, vakcina buvo mirtina, netgi tais laikais nuo to meto vakcinavimo tipo mirė daugiau žmonių, nei nuo ligos.

14. Nuolatinis kkartojimas to, jog 1 iš 1000 mirčių atvejų tiesa jo nepadaro.

Kaip ir pre vakcinavimo eroje, taip ir dabar, didžiausias tymų mirčių skaicius yra ten, kur nėra elementarių higienos sąlygų, kanalizacijos, sanitarijos, priėjimo prie švaraus vandens ir šiaip lietuviams priimtinos civilizacijos.

Lietuvoje nėra registruotų mirčių nuo tymų atvejų. Madagaskarą lyginti su Lietuva yra Manipuliacija ir Melas.

15. Tyrimų užsakovai be abejo nurodomi kiekviename tyrime. Tad kaip pavyzdį galima duoti paskutinę skambią Danu Studiją, kuri bandė paneigti ryšį tarp MMR vakcinos ir Autizmo.

Studijos užsakovai buvo vakcinų gamintojai.

16. Mokslinių straipsnių apie skiepų ŽALĄ ir yra prirašyta va tiek (autorius rodo rankomis), didžiąją dalį jų galima rasti biomedicininių mokslinių darbų duomenų bazėje „PubMed“ arba naudojant „Google Scholar“ paieškos variklį.

Tad teigti vienpusiškai yra 15min manipuliacija ir Melas.

17. Raginimas žmones domėtis informacija niekaip negali būti siejamas su blogiu.

Blogiu lygiai taip pat galima vadinti ir autorius, kurie dirba dideles auditorijas turinčiose žiniasklaidos priemonėse, kurie pateikia šaliskus straipsnius.

Ne paslaptis, kad valdžiai priėmus alkoholio ribojimo įstatymą, didžiausias reklamos užsakovas tapo farmacijos pramonė.

Kaip ir minėta anksčiau, tose pačiose mokslinėse bazėse yra ne tik tyrimai rodantys vakcinų saugumą, bet ir tyrimai rodantys vakcinų žalą.

Autorius bando remti vakcinų naudą antikūnų veikimo pricipu ir pamiršta paminėti, jog be antikūnų vakcinose yra begalė kitų cheminių junginių, kurie ir daro žalą žmogaus organizmui.

Pateikiama vienkryptė informacija yra Melas ir manipuliacija.

18. Autorius vėl mini klaidingą tymų mirčių statistiką, ją lygindamas su vakcinos pašaliniu poveikiu, kaip rankos skausmą po skiepo.

Autorius pamiršo pasakyti, kad vakcinos šalutiniai poveikiai (priklausomai nuo vakcinos) gali būti poliomelitas, guillan Barrre sindromas, Encelopatija, traukuliai, Encefalitas, Meningitas, anafilakcija, sepsis ir be abejo mirtis.

Apie Lietuvoje registruotinus šalutinius vakcinų poveikius autorius gali susipažinti čia:
https://e-seimas.lrs.lt/portal/legalAct/lt/TAD/TAIS.204745?jfwid=-fxdp7jws

19. D.Kepenis: „Natūralų imunitetą, kurį vaikas turi su motinos pienu ir mes vėl paskiepijam antrą kartą, tai kas garantuoja, kad tas imunitetas nesuardytas yra?“

Autoriaus kritika bandant teigti, jog su pienu perduodamas imunitetas žalingas vakcinacijai, tik rodo logines autoriaus klaidas. Vadinasi moterys, kurios paskiepytos ir įgavę imunitetą, trukdo kūdikio vakcinų efektyvumui.

Realybė priešinga – persirgęs žmogus nebeturi rūpintis vakcinacija, titrai nemažėja, motinos perduodamas imunitetas pienu yra kur kas didesnis, nei paskiepytos motinos, kuri perduoda per silpną imunitetą.

Tai ir yra esminė šių laikų problema, kada visa žmonių karta dėl skiepų turi mažesnį, nei įprasta imunitetą perduodamą vaikui, vaikai neperserga ir išlieka su silpnu imunitetu šiai ligai.

Esama situacija ir yra prastos vakcinos bei jos prasto numatyto vakcinavimo grafiko pasekmė.

Tad ne kūdikius reikia skiepyti anksčiau, tai netgi prieštarautų gamintojo lapeliuose, bei CDC nurodytai informacijai.

20. Meningokoko vakcina taip pat turi šalutinius poveikius, savo efektyvumo rodikius ir Kepenis buvo visiškai teisus, nurodydamas, jog Lietuva yra viena iš nedaugelio valstybių, įvedusi šį skiepą į rekomenduojamų skiepų kalendorių.

BONUS:
Autorius visame straipsnyje bandė įrodyti vakcinų teikiamą naudą, ir nė kiek nesigilino į galimą vakcinų žalą.

Nesigilino į vakcinose esamus komponentus, jų galimą žalą, naudojo šališkas, cherry pickintas studijas savo teiginiams pagrįsti.

Daugiau apie Vakcinų naudą, bei žalą, sužinosite peržiūrėję Balandžio 1 dienos konferencijos Seime vazdo įrašą: „Saugios vakcinos – saugiai Lietuvai“.

Skirtingai, nei 15min autorius, pateiksime moksliškai pagrįstą ir nešališką informaciją.

 

1 Atsiliepimas

  1. qq   -  2019-04-05, 12:43

    nezinau kap ce kas bet prie sovietu si liga buvo panaikinta stai jiums ir demokratija,manau ce formacininku ,gerai sumastitas genocidas viksta

Rašyti Atsiliepimą

Svetainę nuo spamo saugo Akismet. Sužinokite kaip naudojami jūsų duomenys.

Naujienų Prenumerata

-

Gauti naujienlaiškį el-paštu

Įrašykite savo pašto adresą:

Paslauga nuo Google FeedBurner

Apklausa

Ar dvigubą pilietybę gali turėti tik Vakaruose gyvenantys lietuviai?


Rodyti rezultatus

Leidžiama ... Leidžiama ...

Apklausa

Lietuvoje yra kandidatas į prezidentus, turintis kietą stuburą


Rodyti rezultatus

Leidžiama ... Leidžiama ...
  Pasitelkusi Ukrainos pavyzdį Seimo konservatorė baugina Lietuvos šeimas, kartu siekdama privalomų skiepų įteisinimo

Pasitelkusi Ukrainos pavyzdį Seimo konservatorė baugina Lietuvos šeimas, kartu siekdama privalomų skiepų įteisinimo

0 atsiliepimųSkaityti visą įrašą
  Jurga Lago. Išlieka stipriausi. Kaip visada. Išliks tie, matyt, kurie delfių neskaito

Jurga Lago. Išlieka stipriausi. Kaip visada. Išliks tie, matyt, kurie delfių neskaito

1 atsiliepimasSkaityti visą įrašą
  Seimo narys M. Puidokas kviečia išgirsti Lietuvos sengirių ir jas ginančių žmonių pagalbos šauksmą

Seimo narys M. Puidokas kviečia išgirsti Lietuvos sengirių ir jas ginančių žmonių pagalbos šauksmą

1 atsiliepimasSkaityti visą įrašą
  Algimantas Rusteika. Niekas nebeišgelbės tų, kurie neturi už ką numirti

Algimantas Rusteika. Niekas nebeišgelbės tų, kurie neturi už ką numirti

1 atsiliepimasSkaityti visą įrašą
  Kęstutis Masiulis: Jakeliūnas manosi esąs „žmogus – valdžia“

Kęstutis Masiulis: Jakeliūnas manosi esąs „žmogus – valdžia“

atsiliepimų 2Skaityti visą įrašą
  Antikonstitucinė Miškų ūkio reforma turi būti stabdoma – atkuriant didžiausią Lietuvos turtą – miškus, tvirtina socialdemokratai

Antikonstitucinė Miškų ūkio reforma turi būti stabdoma – atkuriant didžiausią Lietuvos turtą – miškus, tvirtina socialdemokratai

1 atsiliepimasSkaityti visą įrašą
  Nori į Italijos klubo futbolo varžybas? – Nurodyk, kad gimei TSRS!

Nori į Italijos klubo futbolo varžybas? – Nurodyk, kad gimei TSRS!

1 atsiliepimasSkaityti visą įrašą
  Rolandas Paksas. Paskutiniai postlandsbergizmo epochos rinkimai

Rolandas Paksas. Paskutiniai postlandsbergizmo epochos rinkimai

atsiliepimų 4Skaityti visą įrašą
  Amerikiečių tyrėjai ginče dėl skiepų įžiūrėjo Rusijos trolių ranką

Amerikiečių tyrėjai ginče dėl skiepų įžiūrėjo Rusijos trolių ranką

1 atsiliepimasSkaityti visą įrašą
  Seimo konservatorė kaltina Dainių Kepenį bauginant visuomenę ir kurstant rasinę neapykantą

Seimo konservatorė kaltina Dainių Kepenį bauginant visuomenę ir kurstant rasinę neapykantą

atsiliepimų 6Skaityti visą įrašą
  Seimo konservatoriai ėmėsi „ginti viešąjį interesą“ skųsdami Stasį Jakeliūną prokuratūrai, už jo bandymus išsiaiškinti krizės priežastis

Seimo konservatoriai ėmėsi „ginti viešąjį interesą“ skųsdami Stasį Jakeliūną prokuratūrai, už jo bandymus išsiaiškinti krizės priežastis

atsiliepimų 4Skaityti visą įrašą
  Socdemai-atskilėliai prakalbo apie erkinį encefalitą ir privalomų skiepų programą nuo jo

Socdemai-atskilėliai prakalbo apie erkinį encefalitą ir privalomų skiepų programą nuo jo

0 atsiliepimųSkaityti visą įrašą
  Rolandas Paksas: „Politinė sistema nepalieka šansų ne jos parinktam kandidatui laimėti Lietuvos prezidento rinkimus“

Rolandas Paksas: „Politinė sistema nepalieka šansų ne jos parinktam kandidatui laimėti Lietuvos prezidento rinkimus“

1 atsiliepimasSkaityti visą įrašą
  I. Degutienė pasijuto įžeista S. Jakeliūno, pavadinusio Seimo konservatorių frakciją „moralinių debilų sąjunga“

I. Degutienė pasijuto įžeista S. Jakeliūno, pavadinusio Seimo konservatorių frakciją „moralinių debilų sąjunga“

atsiliepimų 7Skaityti visą įrašą
  Seimo grupė „Už demokratinę Baltarusiją“ reikalauja nutraukti stalinizmo aukų kryžių griovimą Baltarusijoje“

Seimo grupė „Už demokratinę Baltarusiją“ reikalauja nutraukti stalinizmo aukų kryžių griovimą Baltarusijoje“

0 atsiliepimųSkaityti visą įrašą
  Seimo konservatoriai ragina nušalinti Stasį Jakeliūną nuo krizės tyrimo komisijos pirmininko pareigų

Seimo konservatoriai ragina nušalinti Stasį Jakeliūną nuo krizės tyrimo komisijos pirmininko pareigų

1 atsiliepimasSkaityti visą įrašą
  Seimo konservatorė pagavo S. Skvernelį už liežuvio ir reikalauja pateikti pilną jį kompromituojančią informaciją

Seimo konservatorė pagavo S. Skvernelį už liežuvio ir reikalauja pateikti pilną jį kompromituojančią informaciją

atsiliepimų 3Skaityti visą įrašą
  Seimo konservatoriai ragina Vilniaus merą R. Šimašių atstatyti sudaužytą Jono Noreikos-Generolo Vėtros atminimo lentą

Seimo konservatoriai ragina Vilniaus merą R. Šimašių atstatyti sudaužytą Jono Noreikos-Generolo Vėtros atminimo lentą

0 atsiliepimųSkaityti visą įrašą
  Akvilina Cicėnaitė. Įsivaizduojami miestai

Akvilina Cicėnaitė. Įsivaizduojami miestai

0 atsiliepimųSkaityti visą įrašą
  Rolandas Paksas. Visuomenei reikia vienodai teisingos naujos Europos Sąjungos

Rolandas Paksas. Visuomenei reikia vienodai teisingos naujos Europos Sąjungos

1 atsiliepimasSkaityti visą įrašą
  Žmogumi būti lengviau, nei tautos nariu (1)

Žmogumi būti lengviau, nei tautos nariu (1)

atsiliepimų 3Skaityti visą įrašą
  Naujosios pedagogikos iššūkiai: tas pūvantis ir mirštantis feminizmas

Naujosios pedagogikos iššūkiai: tas pūvantis ir mirštantis feminizmas

atsiliepimų 5Skaityti visą įrašą
  Aloyzas Sakalas. Kurį iš devynių pretendentų reikėtų išrinkti Lietuvos Respublikos prezidentu?

Aloyzas Sakalas. Kurį iš devynių pretendentų reikėtų išrinkti Lietuvos Respublikos prezidentu?

atsiliepimų 15Skaityti visą įrašą
  15min alternatyvūs faktai. Tiesa ir Melas. Vaidas Neverauskas vs Ugnius Kiguolis

15min alternatyvūs faktai. Tiesa ir Melas. Vaidas Neverauskas vs Ugnius Kiguolis

1 atsiliepimasSkaityti visą įrašą
  Gabrielius Landsbergis prieštarauja tvarkai, kurią nori finansų sektoriuje įvesti Stasys Jakeliūnas

Gabrielius Landsbergis prieštarauja tvarkai, kurią nori finansų sektoriuje įvesti Stasys Jakeliūnas

atsiliepimų 2Skaityti visą įrašą
  S. Jakeliūnas kaltina A. Kubilių nedeklaruojant sūnaus interesų „Google Payment Lithuania“ kompanijoje

S. Jakeliūnas kaltina A. Kubilių nedeklaruojant sūnaus interesų „Google Payment Lithuania“ kompanijoje

0 atsiliepimųSkaityti visą įrašą
  Algimantas Rusteika. Kaip jie mūsų pinigus dalinosi

Algimantas Rusteika. Kaip jie mūsų pinigus dalinosi

0 atsiliepimųSkaityti visą įrašą

Atsiliepimai

man patiko ir aš sutinku su tuo ką kalba Jurga...

Tokia šiuolaikinių vagių filosofija - prisivogt miliardais, pasirūpint, kad pripamptų Mortos, anūkai, sūneliai ir kiti...

Jeigu taps prezidentu, tai pamirš jis ir sengires ir dar daug ką iš savo pažadų....

Pritariu Akvilei .Teko aplankyti Jusku sodyba . Branginkime tokius zmones ir ju darba ....

Nekukli paskola :D...

Iki gruodžio visa Lietuva bus iškirsta plynai, dabar Labanoro regione kirtimai vykdomi pagreitinta tvarka, keliai...

Paskutinis sakinys viską nusako trumpai ir aiškiai - bevaikei Europai nereikia kovoti už savo vaikus,...

Galiu paliūdyti, jog čia dirba nuostabūs ir savo darbui atsidavę žmonės ir tik jų dėka...

Prieš pora dienų moteris pagimdė girtą mergaitę ir iš diskusijų galima suprasti, kad tikriausiai atiduos...

Tik tiek ir tesugeba opozicijoje esantis profesorius? Jau greitai nauji Seimo rinkimai, o jis tik...

as kai klausai jų valstiecių karvauskio jakeliūno švarkelio atrodo, kad jie dievai...net nesupranti kodėl ??...

nebepasitiki visiskai zmones farmacininku vilionemis ar skiepais,ir svarbiausia jie nenori prisiimti atsakomybes jei kas...

Blogiausia, kad identifikuotis gimus Lietuvoje gali tapti labiau gėdinga - pirmiausia tokių "politikų" dėka......

Puiku, norėčiau sužinoti daugiau. Ačiū...

  Arvydas Daunys. Šeima, kaip koncepcija, ideologija ir pasaulėžiūra

Arvydas Daunys. Šeima, kaip koncepcija, ideologija ir pasaulėžiūra

1 atsiliepimasSkaityti visą įrašą
  R. Karbauskis registravo „Vaiko teisių“ įstatymo pataisas – kas naujo?

R. Karbauskis registravo „Vaiko teisių“ įstatymo pataisas – kas naujo?

atsiliepimų 2Skaityti visą įrašą
  Pasvalyje – nesuvokiamas vaiko atėmimas: kaltina močiutę melu

Pasvalyje – nesuvokiamas vaiko atėmimas: kaltina močiutę melu

atsiliepimų 3Skaityti visą įrašą
  Profesorius V. Kasiulevičius: kaime gimusiam kūdikiui šansai mirti – keturis kartus didesni

Profesorius V. Kasiulevičius: kaime gimusiam kūdikiui šansai mirti – keturis kartus didesni

1 atsiliepimasSkaityti visą įrašą
  Lietuva su raudonais balionais išėjo į gatves (nuotraukos)

Lietuva su raudonais balionais išėjo į gatves (nuotraukos)

0 atsiliepimųSkaityti visą įrašą
  Rasa Dijokaitė: Ko mokoma tėvų terorizavimo kursuose

Rasa Dijokaitė: Ko mokoma tėvų terorizavimo kursuose

atsiliepimų 2Skaityti visą įrašą
  Atimami vaikai. Negalima prisidengus kilniu tikslu skatinti sveiku protu nesuvokiamų reiškinių

Atimami vaikai. Negalima prisidengus kilniu tikslu skatinti sveiku protu nesuvokiamų reiškinių

atsiliepimų 6Skaityti visą įrašą
  Arvydas Daunys. Ar Lietuva po tokio smūgio į šeimą sugebės atsikelti?

Arvydas Daunys. Ar Lietuva po tokio smūgio į šeimą sugebės atsikelti?

atsiliepimų 8Skaityti visą įrašą
  Daiva Archipovaitė: Kaip buvo sugriauta mano šeima

Daiva Archipovaitė: Kaip buvo sugriauta mano šeima

atsiliepimų 11Skaityti visą įrašą
  Dangstydamasi kova su smurtu šeimoje, valdžia atima vaikus iš normalių šeimų [video]

Dangstydamasi kova su smurtu šeimoje, valdžia atima vaikus iš normalių šeimų [video]

atsiliepimų 28Skaityti visą įrašą
  Per liepą ir rugpjūtį iš šeimų buvo paimta 1100 vaikų, – vaiko teisių tarnyba atsakė į klausimus

Per liepą ir rugpjūtį iš šeimų buvo paimta 1100 vaikų, – vaiko teisių tarnyba atsakė į klausimus

atsiliepimų 20Skaityti visą įrašą
  Svarbi informacija prieš mokslo metusi: kas priklauso tėvams ir vaikams

Svarbi informacija prieš mokslo metusi: kas priklauso tėvams ir vaikams

0 atsiliepimųSkaityti visą įrašą
  Daugelis vyrų po orgazmo lieja karčias ašaras

Daugelis vyrų po orgazmo lieja karčias ašaras

atsiliepimų 4Skaityti visą įrašą
  Mamadieniai ir tėvadieniai – kam kiek priklauso?

Mamadieniai ir tėvadieniai – kam kiek priklauso?

1 atsiliepimasSkaityti visą įrašą
  Užfiksuota daugiau galimo smurto, nuo kurio galimai nukentėjo vaikai – galimai auga smurtas prieš vaikus, galimai…

Užfiksuota daugiau galimo smurto, nuo kurio galimai nukentėjo vaikai – galimai auga smurtas prieš vaikus, galimai…

atsiliepimų 3Skaityti visą įrašą
  Lietuvoje vienodinama praktika apsaugant ir ginant vaikų teises bei interesus

Lietuvoje vienodinama praktika apsaugant ir ginant vaikų teises bei interesus

atsiliepimų 5Skaityti visą įrašą

Pasidalinkite su savo draugais

Sveiki, tikiuosi, jog patiks: *15min alternatyvūs faktai. Tiesa ir Melas. Vaidas Neverauskas vs Ugnius Kiguolis* - nuoroda: https://infa.lt/30677/5min-alternatyvus-faktai-tiesa-ir-melas-%e2%80%a8-vaidas-neverauskas-vs-ugnius-kiguolis/