infa.lt

15min alternatyvūs faktai. Tiesa ir Melas. Vaidas Neverauskas vs Ugnius Kiguolis

15min alternatyvūs faktai. Tiesa ir Melas. Vaidas Neverauskas vs Ugnius Kiguolis

balandžio 04
21:092019

Žinomas verslininkas, visuomenininkas Ugnius Kiguolis savo Facebook paskyroje pasidalino mintimis apie viešojoje erdvėje skleidžiamas, pasak jo, ne faktais o neaišku kuo grindžiamas „tiesas“ apie skiepus, skiepijimą, to galimas pasekmes ir pan. Kaip pavyzdį jis pasiėmė 15min tinklapyje išspausdintą V Nevereusko straipsnį ir tiesiog jį papunkčiui demontavo, atsakydamas į kiekvieną teiginį mokslo įrodytas ar įrodomais faktais.  Tekstas neredaguotas:

Ugnius Kiguolis:

Nusprendžiau viską, ką V.Neverauskas išpasakojo 15min straipsnyje, raštu dekonstruoti, išnarstyti po kauliuką ir pagrįsti faktais.

1. Amerikoje 4 mlrd. dolerių yra sumokėta kompensuoti žalai po skiepų ir tas yra teismuose įrodyta.

 V. Neverauskas teigia, kad VICP vykdymas pradėtas, kaip alternatyva teisiniam bylinėjimuisi dėl kiekvieno atvejo, kuomet skundžiamasi dėl tikro ar tariamo nepageidaujamo vakcinų poveikio.

Tai nėra tiesa, tiek VAERS tiek VICP atsirado kaip variantas skiepų žalą patyrusiems, gauti išmokas. 1986 aktu, farmacijos kompanijos buvo atleistos nuo teisinės atsakomybes dėl savo gaminamų produktų žalos ir sukurti mechanizmai žalą išmokėti greičiau.

Sukurtas fondas, į kurį pinigai įnešami žalai išmokėti, tie pinigai yra įskaičiuoti kiekvienos vakcinos kainoje.

Taip išmokos gali būti skiriamos ir tais atvejais, kai sąsaja nenustatyta, bet tai niekaip nepaneigia fakto, kad išmokos išmokamos ir kai faktas nustatytas.

Taip pat pažymėtina, kad pati HHS tyrė VAERS ir VICP efektyvumą ir nustatė, jog i VAERS duomenų bazę patenka mažiau nei 1% visų registruojamų atvejų, ko pasekoje VICP gali išmokėti išmokas.

 https://healthit.ahrq.gov/sites/default/files/docs/publication/r18hs017045-lazarus-final-report-2011.pdf

Tad gauti tikruosius atvejų skaičius, esamas atvejų skaičius reikėtų dauginti iš ne mažiau nei 100.

Pažymėtina ir tai, kad kartu su, 1986 aktu, HHS turėjo užtikrinti, jog būtų atliekami vakcinų saugumo testai. Pareikalavus jų teisme, HHS pripažino, kad jie tokių testų neatliko.

Ištrauka iš teisinio dokumento:

These searches did not locate records responsive to your request, or indicate that records responsive to your request and in the custody of HHS are located at Federal Records Center

.

Tad daryti prielaidas viešai, kad VICP išmoka pinigus šiaip sau, nesiejant jų su vakcinų poveikiu – yra Melas.

2. Tiek Mane, tiek Danių Kepenį 15min ir kita žiniasklaida vadina žinomiausiais antivakseriais Lietuvoje, kai nė vienas iš mūsų nepasisako prieš vakcinas. 

Nors ir PSO paskelbė šalia Ebolos viruso, Vaccine hesistancy kaip didelę problemą, vakcinų sudėties ir jos poveikio kvestionavimas, ieškojimas saugesnio vakcinavimo grafiko, saugesnių vakcinų, bei jų alternatyvų niekaip nedaro nei manęs, nei D. Kepenio antivakseriais.

Tad į jokius,  Vaido pritempiamus dešimtukus mes nepatenkame. Tai melas ir manipuliacija.

3. 15min autoriaus kitų šaltinių įvardijimas tendencingais netlaiko jokios kritikos. Butent 15min ir Vaidas pateikia tendencingus duomenis visiškai nesigilinant plačiau, nei vaizdą piešia PSO.

Pono Kepenio teiginio, kad nėra atlikto tyrimo dėl vakcinuotų ir visiškai nevakcinuotų vaikų Lietuvoje sveikatos, niekaip nepaneigia palyginimas su tymų atvejais Lietuvoje.

iš 60 susirgusių vaikų 90% neskiepyti, įgaus natūralų imunitetą visam gyvenimui ir jiems vakcinuotis nebereikės. Taip pat pamiršta pasakyti, jog likusieji 250 yra ne vaikai, ir didžiaja dalimi, galimai, skiepyti žmonės, kurių vakcinavimas neapsaugojo.

Jei jie šia liga būtų persirgę vaikystėje, dabartinė problema neegzistuotų. 
Pamiršta pasakyti, jog dar nėra tyrimo, koks tymų protrūkis yra Lietuvoje, laukinių Tymų, ar Vakcinų sukeltų tymų.

Būtent 15min yra tendencingas šaltinis, platinantis #fakenews.

4. D. Kepenio teiginys „Tai yra liga, kuria visi vienaip ar kitaip perserga – arba pasiskiepiję perserga švelniuoju būdu, arba kur nors šeimoje“. nėra melas.

paveikslėlisNėra tokios mokslinės studijos, galinčios pagrįsti teiginius, jog per laikotarpį pavyko išvengti 20.4 mln mirčių.

Iki 1963 metų, kai buvo sukurta pirmoji vakcina nuo tymų, šia liga persirgo visi.

Taip, CDC teigia, kad po pirmos MMR dozės imunitetas susiformuos 93%, po antros 97%.

Kolektyvinio imuniteto sąvoka yra teorinė. Anksčiau buvo teigiama, kad reikės 80%, vėliau 90%, dabar teigiama, kad reikia 95%, nors tymų protrūkiai vyksta ir 99% skiepytose bendruomenėse.

Lietuvoje skiepijimo apimtys vis dar apie 92%.

15min autoriaus Vaido teiginys, jog 95% pakaktų – yra melas.

Daugiau apie tymus: https://firmusmedicus.lt/tymai-sunki-infekcine-liga-ar-nemalonus-vaikiskas-susirgimas/

5. 15min naudojama CDC statistika yra manipuliatyvi.

Šis skaičius gaunamas suskaičiuojant parduodų vakcinų skaičių ir ivertinant paklaidą, kiek % žmonių galėjo nesusidaryti imunitetas tymams.

Ataskaitoje nėra jokių duomenų, kiek tokio lygio vakcinavimas sukėlė kitokias medicinines pasekmes, įskaitant ir mirtis nuo MMR vakcinų.

Autorius bando diskredituoti JAV valstybinę sistemą VAERS, teigdamas, jog bazėje aprašytų atvejų negalima tvirtai sieti su skiepo žala.

Taip, VAERS duomenų bazėje yra registruojami visokie šalutiniai poveikiai, įskaitant ir vakcinų šalutinius poveikius.

Bandymas diskredituoti sistemą, tai tas pats kas bandyti diskredituoti ULAC. ULAC yra VAERS atitikmuo Lietuvoje ir lygiai taip pats skatina ne tik medikus, bet ir pačius tėvelius registruoti šalutinius poveikius.

Ko pasekoje galima teigti, jog ir ULAC pateikiama info yra neobjektyvi.

Teiginys, negalima tvirtai sieti su skiepo žala, nereiskia, jog negalima sieti su skiepo žala.

6. D.Kepenio teiginio: „Pavyzdžių yra daugybė, kad atsitinka ligos po to (po skiepų?) ir paaiškėja, kad neįspėjo tėvų. Aš tiesiog atstovauju tiems tėvams, kurie man rašo laiškus ir prašo kažką daryti, kad nebūtų taip, kaip dabar yra. Nes jie negauna kompensacijų už patirtą žalą“ niekaip nepaneigia tvarkos išaiskinimas straipnyje.

Sistemos kuri turi veikti – neveikia.

7. Diabetą gavo vaikai. Įsivaizduojate, diabetą.

Bandydamas paneigti teiginį autorius nurodo apžvalginį tyrimą, kurio duomenimis galima manipuliuoti, ir nesigilino į atskiras diabeto ir vakcinacijų studijas.

Toje pačioje mokslinių darbų duomenų bazėje gausu ir kitų tyrimų, kuriais sąsajų tarp skiepijimo, bei diabeto YRA nustatyta.

Tad visada galima atlikti tyrimus bet kokiai pusei patvirtinti arba paneigti, priklausomai kurios studijos parenkamos apžvalginiui tyrimui atlikti.

trumpai informaciją galima rasti čia:
https://www.nvic.org/vaccines-and-diseases/Diabetes/juvenilediabetes.aspx
https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/14679101
https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC1116914/

8. Wakefiedo studija, jau buvo rašyta ir nedarašyta 15min. Andrew Wakefieldo ir jo ko-Autoriu komandos tyrimas buvo apgintas teisme. Kaltinimai atmesti. Tyrimas pripažintas kaip atliktu tinkamai. Apie autizmą tokių išvadų tyrime nėra ir nebuvo.

Tai 15min ir Vaidas pamiršo parašyti ir butent apie tai šneka D.Kepenis.

Susipažinti su nutartimi gali kiekvienas: 
http://www.bailii.org/ew/cases/EWHC/Admin/2012/503.html

15min ir toliau šmeižia išteisintą mokslininkų grupę.

9. D.Kepenis: „Mes remiamės Amerikos tyrimais, bet Lietuvoj nenorime tirti. Tačiau Amerikoje yra atlyginama žala – 4 milijardai jau išmokėti žalai atlygnti“.

Šiuo teiginiu yra bandoma pasakyti, jog norint įvesti privalomas vakcinacijas, reikės įvesti ir privalomą žalos atlyginimo fonda.

Tad sunku pasakyti kaip atoriui tai gali buti nesuprantama, kaip jam gali atrodyti, kad lietuviai yra kažkokia fiziologiniu požiūriu išskirtinė tauta, kuriai neturi galioti pasaulinė praktika ir butent lietuviai pradėjus masinį vakcinavimą, žalų nepatirs.

10. D.Kepenis: „Tą [skiepijimosi skatinimą] turi daryti gydytojai, šeimos gydytojas turi savo prisirašiusių žmonių, ten tūkstantį, porą, jis su jais šneka ir jiems paaiškina. Kam reikia politikams pradėti aiškinti medikams, kaip jie turi dirbti, vat kam reikia?“

Autorius šį teiginį bando sumenkinti žemindamas autoritetą. Primenu, kad Vaidas Neverauskas neturi medicininio/imunologinio išsilavinimo, taip pat ir tuo remiantis galima būtų visą šį straipsnį vadinti nepatikimu.

Bet taip nedarysime.

 Autoriteto žeminimas niekaip nepaneigia to, kad ne politikams reikia aiškinti kaip dirbti medikams.

11. Informaciją apie HPV vakciną 15min autorius bando paneigti vienpusiška medžiaga, visiškai nesigilindamas į kitos pusės argumentus, pateikia apžvalginę informacija, kuri, kaip ir minėjome anksciau, priklauso nuo individualių studijų cherry pickinimo.

Skatiname Vaidą Neverauską susipažinti su viena iš Video paskaitų:
https://www.youtube.com/watch?v=e3J6VPRJndM

12. autorius net kelis kartus bando teigti jog JAV medicininė statistika rodo, kad 1–2 tymų atvejai iš tūkstančio baigiasi mirtimi.

Ta pati JAV medicinine statistika rodo, kad iki skiepo ivedimo, tymu mirčių atvejų skaicius buvo 1 is 10000.

13. Autorius bando paneigti, jog Didžioji dalis ligų išnyko dėl higienos, sanitarinių salygų ir švaraus vandens atsiradimo, prisidengdamas polio vakcinos istorija.

Autorius pamiršo paminėti, kad pirminiuose polio vakcinos atradimų etapuose, vakcina buvo mirtina, netgi tais laikais nuo to meto vakcinavimo tipo mirė daugiau žmonių, nei nuo ligos.

14. Nuolatinis kkartojimas to, jog 1 iš 1000 mirčių atvejų tiesa jo nepadaro.

Kaip ir pre vakcinavimo eroje, taip ir dabar, didžiausias tymų mirčių skaicius yra ten, kur nėra elementarių higienos sąlygų, kanalizacijos, sanitarijos, priėjimo prie švaraus vandens ir šiaip lietuviams priimtinos civilizacijos.

Lietuvoje nėra registruotų mirčių nuo tymų atvejų. Madagaskarą lyginti su Lietuva yra Manipuliacija ir Melas.

15. Tyrimų užsakovai be abejo nurodomi kiekviename tyrime. Tad kaip pavyzdį galima duoti paskutinę skambią Danu Studiją, kuri bandė paneigti ryšį tarp MMR vakcinos ir Autizmo.

Studijos užsakovai buvo vakcinų gamintojai.

16. Mokslinių straipsnių apie skiepų ŽALĄ ir yra prirašyta va tiek (autorius rodo rankomis), didžiąją dalį jų galima rasti biomedicininių mokslinių darbų duomenų bazėje „PubMed“ arba naudojant „Google Scholar“ paieškos variklį.

Tad teigti vienpusiškai yra 15min manipuliacija ir Melas.

17. Raginimas žmones domėtis informacija niekaip negali būti siejamas su blogiu.

Blogiu lygiai taip pat galima vadinti ir autorius, kurie dirba dideles auditorijas turinčiose žiniasklaidos priemonėse, kurie pateikia šaliskus straipsnius.

Ne paslaptis, kad valdžiai priėmus alkoholio ribojimo įstatymą, didžiausias reklamos užsakovas tapo farmacijos pramonė.

Kaip ir minėta anksčiau, tose pačiose mokslinėse bazėse yra ne tik tyrimai rodantys vakcinų saugumą, bet ir tyrimai rodantys vakcinų žalą.

Autorius bando remti vakcinų naudą antikūnų veikimo pricipu ir pamiršta paminėti, jog be antikūnų vakcinose yra begalė kitų cheminių junginių, kurie ir daro žalą žmogaus organizmui.

Pateikiama vienkryptė informacija yra Melas ir manipuliacija.

18. Autorius vėl mini klaidingą tymų mirčių statistiką, ją lygindamas su vakcinos pašaliniu poveikiu, kaip rankos skausmą po skiepo.

Autorius pamiršo pasakyti, kad vakcinos šalutiniai poveikiai (priklausomai nuo vakcinos) gali būti poliomelitas, guillan Barrre sindromas, Encelopatija, traukuliai, Encefalitas, Meningitas, anafilakcija, sepsis ir be abejo mirtis.

Apie Lietuvoje registruotinus šalutinius vakcinų poveikius autorius gali susipažinti čia:
https://e-seimas.lrs.lt/portal/legalAct/lt/TAD/TAIS.204745?jfwid=-fxdp7jws

19. D.Kepenis: „Natūralų imunitetą, kurį vaikas turi su motinos pienu ir mes vėl paskiepijam antrą kartą, tai kas garantuoja, kad tas imunitetas nesuardytas yra?“

Autoriaus kritika bandant teigti, jog su pienu perduodamas imunitetas žalingas vakcinacijai, tik rodo logines autoriaus klaidas. Vadinasi moterys, kurios paskiepytos ir įgavę imunitetą, trukdo kūdikio vakcinų efektyvumui.

Realybė priešinga – persirgęs žmogus nebeturi rūpintis vakcinacija, titrai nemažėja, motinos perduodamas imunitetas pienu yra kur kas didesnis, nei paskiepytos motinos, kuri perduoda per silpną imunitetą.

Tai ir yra esminė šių laikų problema, kada visa žmonių karta dėl skiepų turi mažesnį, nei įprasta imunitetą perduodamą vaikui, vaikai neperserga ir išlieka su silpnu imunitetu šiai ligai.

Esama situacija ir yra prastos vakcinos bei jos prasto numatyto vakcinavimo grafiko pasekmė.

Tad ne kūdikius reikia skiepyti anksčiau, tai netgi prieštarautų gamintojo lapeliuose, bei CDC nurodytai informacijai.

20. Meningokoko vakcina taip pat turi šalutinius poveikius, savo efektyvumo rodikius ir Kepenis buvo visiškai teisus, nurodydamas, jog Lietuva yra viena iš nedaugelio valstybių, įvedusi šį skiepą į rekomenduojamų skiepų kalendorių.

BONUS:
Autorius visame straipsnyje bandė įrodyti vakcinų teikiamą naudą, ir nė kiek nesigilino į galimą vakcinų žalą.

Nesigilino į vakcinose esamus komponentus, jų galimą žalą, naudojo šališkas, cherry pickintas studijas savo teiginiams pagrįsti.

Daugiau apie Vakcinų naudą, bei žalą, sužinosite peržiūrėję Balandžio 1 dienos konferencijos Seime vazdo įrašą: „Saugios vakcinos – saugiai Lietuvai“.

Skirtingai, nei 15min autorius, pateiksime moksliškai pagrįstą ir nešališką informaciją.

 

Atsiliepimų 2

  1. qq   -  2019-04-05, 12:43

    nezinau kap ce kas bet prie sovietu si liga buvo panaikinta stai jiums ir demokratija,manau ce formacininku ,gerai sumastitas genocidas viksta

  2. KVANTIKAS-LANGLAY   -  2019-04-26, 17:51

    Tiek Kiguolis, tiek Kepenis….du debiliukai, kuriems reikia dėmesio. Iš tiesų nerūpi jiems tie žmonės ir tegu nevaidina jie geradarių. VSD tegu pasiaiškina kam jie dirba ir kam tai naudinga. Žmogaus evoliucijoje yra užkoduoda visada egoizmas ir nauda sau. tegu neužsiima oksimoronų skleidimu. Jie nėra abu mokslininkai ir nėra paskyrė gyvenimą tikram mokslui, o pseudo ir kvazi pezalams. Sąmokslo teorijų skleidėjai ir „elitiniai grybai“Jie nikeio nepasako tiesos, o tik pučia miglą interpretuotais ir šališkais faktais, pagrįsdami jiems naudinga moksline analize. tiesa yra kitokie, nei jie čia kliedi. Užpiso jų abstarkčios hipotezės ir žmonių infantilinimas bei marginalizavimas. jie tokis skleidžia radiklius kognityvinius disonansus. psichologo jiems konsultacija reikalinga, kaip ir 90 % politikų…bei 50 % verslininkų kaip tas Googlius Piguolis…

Rašyti Atsiliepimą

Svetainę nuo spamo saugo Akismet. Sužinokite kaip naudojami jūsų duomenys.

Naujienų Prenumerata

-

Gauti naujienlaiškį el-paštu

Įrašykite savo pašto adresą:

Paslauga nuo Google FeedBurner

Apklausa

Kas, jūsų nuomone, daro didžiausią įtaką karščio augimui?


Rodyti rezultatus

Leidžiama ... Leidžiama ...
  Lidžita Kolosauskaitė. Fasadinių miestų fasadiniai gyvenimai

Lidžita Kolosauskaitė. Fasadinių miestų fasadiniai gyvenimai

0 atsiliepimųSkaityti visą įrašą
  Seimo konservatorius kreipėsi į Seimo delegaciją ET parlamentinėje asamblėjoje, prašydamas blokuoti Rusijos delegacijos sugrąžinimą

Seimo konservatorius kreipėsi į Seimo delegaciją ET parlamentinėje asamblėjoje, prašydamas blokuoti Rusijos delegacijos sugrąžinimą

1 atsiliepimasSkaityti visą įrašą
  Valstybė neturėtų pelnytis nelaimės ištiktų žmonių sąskaita, – teigia Seimo narys Mindaugas Puidokas

Valstybė neturėtų pelnytis nelaimės ištiktų žmonių sąskaita, – teigia Seimo narys Mindaugas Puidokas

0 atsiliepimųSkaityti visą įrašą
  Viktoras Uspaskich. Didžiausia grėsmė Europai yra Dalia Grybauskaitė!

Viktoras Uspaskich. Didžiausia grėsmė Europai yra Dalia Grybauskaitė!

atsiliepimų 3Skaityti visą įrašą
  Arvydas Daunys. Tikslas ar moralė?

Arvydas Daunys. Tikslas ar moralė?

atsiliepimų 2Skaityti visą įrašą
  Kieno minkštoji galia ir kietoji negalia?

Kieno minkštoji galia ir kietoji negalia?

0 atsiliepimųSkaityti visą įrašą
  Seimo konservatoriai siūlo imtis sankcijų prieš „Sputniknews.lt“ svetainę, kaip keliančią grėsmę Lietuvos informaciniam saugumui

Seimo konservatoriai siūlo imtis sankcijų prieš „Sputniknews.lt“ svetainę, kaip keliančią grėsmę Lietuvos informaciniam saugumui

atsiliepimų 2Skaityti visą įrašą
  Dėl drabužių su sovietine simbolika pardavimų Seimo konservatoriai kreipėsi į „Adidas“

Dėl drabužių su sovietine simbolika pardavimų Seimo konservatoriai kreipėsi į „Adidas“

atsiliepimų 5Skaityti visą įrašą
  „Karščiai verčia mąstyti, ar išgyvensime iki 2030 metų“, – sako Seimo narys Robertas Šarknickas

„Karščiai verčia mąstyti, ar išgyvensime iki 2030 metų“, – sako Seimo narys Robertas Šarknickas

atsiliepimų 5Skaityti visą įrašą
  Kaip puikiai tu sugebi erzinti kitus? (testas)

Kaip puikiai tu sugebi erzinti kitus? (testas)

0 atsiliepimųSkaityti visą įrašą
  Klimato kaitos padariniai Lietuvoje jau ne teorija, o realybė – pripažįsta konservatorė. Deja, valstybė tik pavėluotai reaguoja į situaciją

Klimato kaitos padariniai Lietuvoje jau ne teorija, o realybė – pripažįsta konservatorė. Deja, valstybė tik pavėluotai reaguoja į situaciją

atsiliepimų 2Skaityti visą įrašą
  Reikės dar vienos alternatyviosios medicinos? – Alternatyviąją mediciną ministras A.Veryga siekia paversti tokia, kokia jau yra

Reikės dar vienos alternatyviosios medicinos? – Alternatyviąją mediciną ministras A.Veryga siekia paversti tokia, kokia jau yra

0 atsiliepimųSkaityti visą įrašą
  „Gaila, kad ignoruojamos socialinės atskirties problemos ir neieškoma bendrų sprendimų“, – sako Ingrida Šimonytė

„Gaila, kad ignoruojamos socialinės atskirties problemos ir neieškoma bendrų sprendimų“, – sako Ingrida Šimonytė

atsiliepimų 4Skaityti visą įrašą
  Nueinančios prezidentės, Dalios Grybauskaitės, paskutinis metinis pranešimas

Nueinančios prezidentės, Dalios Grybauskaitės, paskutinis metinis pranešimas

1 atsiliepimasSkaityti visą įrašą
  Seimo konservatoriai, spaudžia vyriausybę apdėti ekonominėmis sankcijomis Rusijos verslą

Seimo konservatoriai, spaudžia vyriausybę apdėti ekonominėmis sankcijomis Rusijos verslą

1 atsiliepimasSkaityti visą įrašą
  Teismo išteisintos Eglės Kručinskienės apkalta, prokurorų pastangomis ir ginant vaiko teises, bus tęsiama toliau

Teismo išteisintos Eglės Kručinskienės apkalta, prokurorų pastangomis ir ginant vaiko teises, bus tęsiama toliau

atsiliepimų 6Skaityti visą įrašą
  Ko siekta, kas pasiekta ir ko vėl siekiama naujai reformuojant miškų reformą?

Ko siekta, kas pasiekta ir ko vėl siekiama naujai reformuojant miškų reformą?

0 atsiliepimųSkaityti visą įrašą
  Mamos – Deimantės istorijos pratęsimas

Mamos – Deimantės istorijos pratęsimas

0 atsiliepimųSkaityti visą įrašą
  Seimo narys R. J. Dagys: „Dauguma gyventojų mano, jog seksualinių mažumų eitynės prieštarauja visuomenės dorovei“

Seimo narys R. J. Dagys: „Dauguma gyventojų mano, jog seksualinių mažumų eitynės prieštarauja visuomenės dorovei“

1 atsiliepimasSkaityti visą įrašą
  Arvydas Šliogeris. Ekrano valdoma parazitų civilizacija

Arvydas Šliogeris. Ekrano valdoma parazitų civilizacija

1 atsiliepimasSkaityti visą įrašą
  Seimo konservatorėms nepatiko pamokose dėstomas moters vaidmuo šeimoje: skleisti grožį, gerumą, meilę, tikėti vyru

Seimo konservatorėms nepatiko pamokose dėstomas moters vaidmuo šeimoje: skleisti grožį, gerumą, meilę, tikėti vyru

atsiliepimų 5Skaityti visą įrašą
  Politiko išpažintis – aš esu melagis

Politiko išpažintis – aš esu melagis

atsiliepimų 4Skaityti visą įrašą
  Seimo konservatorius kaltina Vilnius merą nutylint „profesionaliu gėjumi“ prisistatančio bendrapartiečio priekabiavimo faktą

Seimo konservatorius kaltina Vilnius merą nutylint „profesionaliu gėjumi“ prisistatančio bendrapartiečio priekabiavimo faktą

1 atsiliepimasSkaityti visą įrašą
  Ar jau nuolat „linksminsimės“ gėjų eitynėse?

Ar jau nuolat „linksminsimės“ gėjų eitynėse?

atsiliepimų 4Skaityti visą įrašą
  Jurga Lago. Apie staigų praturtėjimą

Jurga Lago. Apie staigų praturtėjimą

0 atsiliepimųSkaityti visą įrašą
  Lidžita Kolosauskaitė. Apie vyrus, kurie negali laimėti

Lidžita Kolosauskaitė. Apie vyrus, kurie negali laimėti

atsiliepimų 4Skaityti visą įrašą
  Mokyklos suolo draugui Gediminui Kirkilui: nebūkite pagaliau svoločiais

Mokyklos suolo draugui Gediminui Kirkilui: nebūkite pagaliau svoločiais

atsiliepimų 11Skaityti visą įrašą
  „Lietuva Yra Čia“ judėjimas savo veiklą ketina tęsti

„Lietuva Yra Čia“ judėjimas savo veiklą ketina tęsti

0 atsiliepimųSkaityti visą įrašą
  Apie “savo tiesą“

Apie “savo tiesą“

0 atsiliepimųSkaityti visą įrašą
  „Dėl keliamos krizės valstybėje kaltas tik R. Karbauskis“ – tvirtina liberalai

„Dėl keliamos krizės valstybėje kaltas tik R. Karbauskis“ – tvirtina liberalai

atsiliepimų 4Skaityti visą įrašą
  Ar pasakėte šiandien savo sūnums, kad jie NIEKADA nenaudotų fizinės jėgos prieš moteris, vaikus, senolius ar kitus silpnesnius?

Ar pasakėte šiandien savo sūnums, kad jie NIEKADA nenaudotų fizinės jėgos prieš moteris, vaikus, senolius ar kitus silpnesnius?

atsiliepimų 6Skaityti visą įrašą
  Vėl pati kalta?

Vėl pati kalta?

atsiliepimų 8Skaityti visą įrašą
  Lietuva rinkimuose parodė politinę brandą

Lietuva rinkimuose parodė politinę brandą

0 atsiliepimųSkaityti visą įrašą
  Arkadijus Vinokuras. Šūdmalystė kaip politinė kultūra

Arkadijus Vinokuras. Šūdmalystė kaip politinė kultūra

atsiliepimų 3Skaityti visą įrašą
  Viešas ritualas, politinė orgija, transas – tai prezidento rinkimai Lietuvoje

Viešas ritualas, politinė orgija, transas – tai prezidento rinkimai Lietuvoje

1 atsiliepimasSkaityti visą įrašą
  Kuris vyras yra svarbiausias moters gyvenime?

Kuris vyras yra svarbiausias moters gyvenime?

0 atsiliepimųSkaityti visą įrašą
  Apie sėkmingumą

Apie sėkmingumą

0 atsiliepimųSkaityti visą įrašą
  Ugnius Kiguolis. Artėjant pasirinkimo momentui mano balsas nesikeičia – balsuosiu #priešingridą

Ugnius Kiguolis. Artėjant pasirinkimo momentui mano balsas nesikeičia – balsuosiu #priešingridą

atsiliepimų 6Skaityti visą įrašą

Atsiliepimai

Baikite mulkinti zmones,coinai ateities valiuta,bet ji infliaciniu poziuriu nesiskirs nuo popierines,o dabr puciami burbulai,kad apvogti...

Blogiausia, kad vaikus po kelis gimdo mažiau išprusę žmonės, kurie turi instinktą tik daugintis bet...

Palaukim kol Lietuvoje vasara pailgės dar kokiu mėnesiuku ir tada galima bus stabdyti ;)...

Ką, jau vienas? O kur sugyventinis Ažubalis?...

Palaikau Lt atstovu sprendima , uzdaryt kelia putino fasistinei valstybei , saunuoliai....

Sunaikint irano chunta , ir prigriebti putino basiaku fashistine valstybe kartu =y pragara . Slove...

JAV pasaulio nelaime...

Jie daugiau nieko, irnesugebba tik paleisti raketas-man atrodo,kad jie ir taip prisidirbo į kelnes....

nu kiek ta zida-pingwina galima rodyti? visi zinom kas jis toks ir to gana...

Artistas ir Seime artistas: kelia problemas ,kurias turėtų spręsti! Eilinis nevykėlis......

Taip, jos vieta cypėje vien tik už prichvatizacijos žygdarbius ,bet ji nahališka......

Visiškai teisus ,Viktorai! Tik čia tos kgbinės durnaropės viršūnėlė ,o pats kgbistinis krienas dėdulė liko...

jausmas...10 metų sąvartyne......

keršyjam :))...

  Mamos – Deimantės istorijos pratęsimas

Mamos – Deimantės istorijos pratęsimas

0 atsiliepimųSkaityti visą įrašą
  Jurga Lago. Apie staigų praturtėjimą

Jurga Lago. Apie staigų praturtėjimą

0 atsiliepimųSkaityti visą įrašą
  Ratas pasisuko: Italija oficialiai sugrąžino į dokumentus „tėvo“ ir „motinos“ sąvokas

Ratas pasisuko: Italija oficialiai sugrąžino į dokumentus „tėvo“ ir „motinos“ sąvokas

0 atsiliepimųSkaityti visą įrašą
  Mūsų vaikams labiau reikalingi įspūdžiai, o ne žaislai ir išmanūs įrenginiai

Mūsų vaikams labiau reikalingi įspūdžiai, o ne žaislai ir išmanūs įrenginiai

0 atsiliepimųSkaityti visą įrašą
  Arvydas Daunys. Šeima, kaip koncepcija, ideologija ir pasaulėžiūra

Arvydas Daunys. Šeima, kaip koncepcija, ideologija ir pasaulėžiūra

1 atsiliepimasSkaityti visą įrašą
  R. Karbauskis registravo „Vaiko teisių“ įstatymo pataisas – kas naujo?

R. Karbauskis registravo „Vaiko teisių“ įstatymo pataisas – kas naujo?

atsiliepimų 2Skaityti visą įrašą
  Pasvalyje – nesuvokiamas vaiko atėmimas: kaltina močiutę melu

Pasvalyje – nesuvokiamas vaiko atėmimas: kaltina močiutę melu

atsiliepimų 3Skaityti visą įrašą
  Profesorius V. Kasiulevičius: kaime gimusiam kūdikiui šansai mirti – keturis kartus didesni

Profesorius V. Kasiulevičius: kaime gimusiam kūdikiui šansai mirti – keturis kartus didesni

1 atsiliepimasSkaityti visą įrašą
  Lietuva su raudonais balionais išėjo į gatves (nuotraukos)

Lietuva su raudonais balionais išėjo į gatves (nuotraukos)

0 atsiliepimųSkaityti visą įrašą
  Rasa Dijokaitė: Ko mokoma tėvų terorizavimo kursuose

Rasa Dijokaitė: Ko mokoma tėvų terorizavimo kursuose

atsiliepimų 2Skaityti visą įrašą
  Atimami vaikai. Negalima prisidengus kilniu tikslu skatinti sveiku protu nesuvokiamų reiškinių

Atimami vaikai. Negalima prisidengus kilniu tikslu skatinti sveiku protu nesuvokiamų reiškinių

atsiliepimų 5Skaityti visą įrašą
  Arvydas Daunys. Ar Lietuva po tokio smūgio į šeimą sugebės atsikelti?

Arvydas Daunys. Ar Lietuva po tokio smūgio į šeimą sugebės atsikelti?

atsiliepimų 8Skaityti visą įrašą
  Daiva Archipovaitė: Kaip buvo sugriauta mano šeima

Daiva Archipovaitė: Kaip buvo sugriauta mano šeima

atsiliepimų 11Skaityti visą įrašą
  Dangstydamasi kova su smurtu šeimoje, valdžia atima vaikus iš normalių šeimų [video]

Dangstydamasi kova su smurtu šeimoje, valdžia atima vaikus iš normalių šeimų [video]

atsiliepimų 28Skaityti visą įrašą
  Per liepą ir rugpjūtį iš šeimų buvo paimta 1100 vaikų, – vaiko teisių tarnyba atsakė į klausimus

Per liepą ir rugpjūtį iš šeimų buvo paimta 1100 vaikų, – vaiko teisių tarnyba atsakė į klausimus

atsiliepimų 20Skaityti visą įrašą
  Svarbi informacija prieš mokslo metusi: kas priklauso tėvams ir vaikams

Svarbi informacija prieš mokslo metusi: kas priklauso tėvams ir vaikams

0 atsiliepimųSkaityti visą įrašą
  Daugelis vyrų po orgazmo lieja karčias ašaras

Daugelis vyrų po orgazmo lieja karčias ašaras

atsiliepimų 4Skaityti visą įrašą
  Mamadieniai ir tėvadieniai – kam kiek priklauso?

Mamadieniai ir tėvadieniai – kam kiek priklauso?

1 atsiliepimasSkaityti visą įrašą
  Užfiksuota daugiau galimo smurto, nuo kurio galimai nukentėjo vaikai – galimai auga smurtas prieš vaikus, galimai…

Užfiksuota daugiau galimo smurto, nuo kurio galimai nukentėjo vaikai – galimai auga smurtas prieš vaikus, galimai…

atsiliepimų 3Skaityti visą įrašą
  Lietuvoje vienodinama praktika apsaugant ir ginant vaikų teises bei interesus

Lietuvoje vienodinama praktika apsaugant ir ginant vaikų teises bei interesus

atsiliepimų 5Skaityti visą įrašą
  Ar krikščionims normalu užsiimti seksu su robotu?

Ar krikščionims normalu užsiimti seksu su robotu?

atsiliepimų 5Skaityti visą įrašą
  Lidžita Kolosauskaitė. Leiskite bent jau… mylėti(s)!

Lidžita Kolosauskaitė. Leiskite bent jau… mylėti(s)!

atsiliepimų 5Skaityti visą įrašą
  Neištikimą sutuoktinį galima atpažinti pagal išvaizdą

Neištikimą sutuoktinį galima atpažinti pagal išvaizdą

0 atsiliepimųSkaityti visą įrašą
  Parengtas projektas dėl lauko darželių Lietuvoje įteisinimo

Parengtas projektas dėl lauko darželių Lietuvoje įteisinimo

0 atsiliepimųSkaityti visą įrašą
  Pirmokė turėjo keliauti pas direktorių, nes kreipėsi į tos pačios klasės vaiką žodžiu, priskirtinu kitai lyčiai

Pirmokė turėjo keliauti pas direktorių, nes kreipėsi į tos pačios klasės vaiką žodžiu, priskirtinu kitai lyčiai

atsiliepimų 3Skaityti visą įrašą
  Mokyklas ir darželius pasieks plakatai, padėsiantys atpažinti smurto prieš vaiką požymius ir skatinsiantys imtis veiksmų

Mokyklas ir darželius pasieks plakatai, padėsiantys atpažinti smurto prieš vaiką požymius ir skatinsiantys imtis veiksmų

0 atsiliepimųSkaityti visą įrašą
  Tėčiai vaikus prižiūrės priverstinai – teks augintis krūtis?

Tėčiai vaikus prižiūrės priverstinai – teks augintis krūtis?

1 atsiliepimasSkaityti visą įrašą
  Aš numiriau prieš beveik devynerius metus ir supratau, jog yra tai, kas nemiršta

Aš numiriau prieš beveik devynerius metus ir supratau, jog yra tai, kas nemiršta

atsiliepimų 2Skaityti visą įrašą
  Valstybės globon paimtas vaikas gali augti ir kitame Europos krašte? Vaikų globos rinka diktuoja savas sąlygas

Valstybės globon paimtas vaikas gali augti ir kitame Europos krašte? Vaikų globos rinka diktuoja savas sąlygas

1 atsiliepimasSkaityti visą įrašą
  Daily Mail: Britanijos policija įspėja tėvus dėl Rusijoje vykstančio „žaidimo“ nusinešusio virš šimto paauglių gyvybių

Daily Mail: Britanijos policija įspėja tėvus dėl Rusijoje vykstančio „žaidimo“ nusinešusio virš šimto paauglių gyvybių

0 atsiliepimųSkaityti visą įrašą

Pasidalinkite su savo draugais

Sveiki, verta dėmesio: *15min alternatyvūs faktai. Tiesa ir Melas. Vaidas Neverauskas vs Ugnius Kiguolis* - nuoroda: https://infa.lt/30677/5min-alternatyvus-faktai-tiesa-ir-melas-%e2%80%a8-vaidas-neverauskas-vs-ugnius-kiguolis/