infa.lt

„Vyrų parduotuvė“ – sakmė apie tai, kaip merginos renkasi sau gyvenimo palydovą

„Vyrų parduotuvė“ – sakmė apie tai, kaip merginos renkasi sau gyvenimo palydovą

03 rugsėjo
01:01 2015

fit4brain.com

Vyrų parduotuvė

Viename mieste atsidarė parduotuvė, kurioje moterys galėjo sau išsirinkti ir nusipirkti vyrą-sutuoktinį, gyvenimo palydovą. Šalia parduotuvės durų buvo iškabintos parduotuvės darbo taisyklės:

1. Šią parduotuvę jūs galite aplankyti tik kartą gyvenime.

2. Mūsų parduotuvėje yra 6 aukštai: vyrų kokybė auga sulig kiekvienu aukštu.

3. Jūs galite išsirinkti bet kurį vyrą pasirinktame aukšte arba pakilti į sekantį aukštą.

4. Kategoriškai draudžiama grįžti į žemutinį aukštą kuriame jau buvote.

Viena moteris kurį laiką abejojo, bet visgi nutarė aplankyti „Vyrų-sutuoktinių parduotuvę“, kad susirastų sau gyvenimo palydovą.

Įdėmiai susipažinusi su taisyklėmis ji įėjo į parduotuvę ir apsižiūrėjo pirmame aukšte. Čia ji pamatė iškabą: „Vyrai turintys darbą“.. Nusišypsojusi ir neužsilaikiusi šiame aukšte moteris pakilo į antrą aukštą.

Iškaba antrame aukšte skelbė: „Vyrai turintys darbą ir mylintys vaikus“. Nusišypsojusi ir neužsilaikiusi čia moteris pakilo į trečią aukštą.

Trečiame aukšte panaši iškaba informavo, jog: „Vyrai, turintys darbą, mylintys vaikus ir neįtikėtinai gražūs“. „Oho! – nusistebėjo moteris. – Ir tokių būna!“ Bet, neužsilaikiusi ir čia moteris nuskubėjo į ketvirtą aukštą.

Iškaba ketvirtame aukšte buvo sekančio turinio: „Vyrai, turintys darbą, mylintys vaikus, akinančio grožio ir padedantys namų ruošoje“. „Fantastika!“ – aiktelėjo moteris, bet nuėjo į penktą aukštą.

Šiame aukšte iškaboje moteris perskaitė sekančią informaciją: „Vyrai, turintys darbą, mylintys vaikus, akinančio grožio, padedantys namų ruošoje ir labai romantiški“. Moteriai labai norėjosi pasilikti šiame aukšte ir išsirinkti sau sutuoktinį, tačiau ji sudvejojo tik akimirką ir nuskubėjo aukštyn, į šeštą aukštą.

Ten ji rado tokią iškabą: „Jūs šiame aukšte esate lankytoja №2816973, ir mes pranešame jums, kad šiame aukšte nei vyrų, nei juo labiau sutuoktinių nėra. Šis aukštas egzistuoja tik tam, kad eilinį kartą įrodyti, jog patenkinti moters neįmanoma. Dėkojame už apsilankymą mūsų parduotuvėje!“.

Tarp kitko, priešais „Vyrų parduotuvę“, kitoje gatvės pusėje jau seniai veikia „Žmonų parduotuvė“. Pirmame aukšte randasi moterys mėgstančios užsiimti seksu. Antrame – turtingos, kurios mėgsta užsiimti seksu. O į sekančius aukštus nuo 3-io iki 6-o, niekas iki šiol taip ir nebuvo užsukęs.

 

komentarai 2

 1. Rasa    -  2015-09-03, 16:44

  tai kad tuose 5 aukstuose nebuvo vyro mylincio tave.

  Atsakyti į šį komentarą
 2. Rasai    -  2015-11-01, 21:00

  nenuostabu,kad su tokiu mastymu,moterys neissirenka tinkamo varianto,o vyrai paprastesni ir reikalavimu sarasas busimai kandidatei i zmonas yra zymiai trumpesnis

  Atsakyti į šį komentarą

Rašyti Atsiliepimą


Taip pat skaitykite:

Naujienų Prenumerata

-

Gauti naujienlaiškį el-paštu

Įrašykite savo pašto adresą:

Paslauga nuo Google FeedBurner

Reklama

Apklausa

Ar reikia sugrąžinti privalomą kaukių dėvėjimą?


 • Nereikia (64%, 86 balsavo)
 • Reikia parduotuvėse ir transporte (20%, 27 balsavo)
 • Reikia (16%, 21 balsavo)

Viso balsavo: 134
Pradėta - 2020 27 liepos @ 10:56
Pabaiga - 2020 27 rugpjūčio @ 10:56

Leidžiama ... Leidžiama ...
Domenai ir hostingas
Pasidalinkite su savo draugais
Sveiki, verta dėmesio: *„Vyrų parduotuvė“ - sakmė apie tai, kaip merginos renkasi sau gyvenimo palydovą* - nuoroda: https://infa.lt/2971/vyru-parduotuve-sakme-apie-tai-kaip-merginos-renkasi-sau-gyvenimo-palydova/