infa.lt

Gabrielius Landsbergis džiaugiasi: „Apsivalymas nuo korupcijos – Prezidentės Dalios Grybauskaitės nuopelnas“

Gabrielius Landsbergis džiaugiasi: „Apsivalymas nuo korupcijos – Prezidentės Dalios Grybauskaitės nuopelnas“

20 vasario
14:29 2019

Gabrielius Landsbergis ir Saulius Skvernelis

Seimo Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) frakcijos seniūnas Gabrielius Landsbergis sveikina Specialiųjų tyrimų tarnybos ir Generalinės prokuratūros – institucijų, kurių vadovus skiria Prezidentė, veiksmus, kurie rodo, kad kovoje su korupcija nebeliko neliečiamųjų kastų.

„Apsivalymas teisėsaugoje ir teismuose yra geriausias Prezidentės vykdytos nuoseklios ir ilgametės skaidrumo bei kovos prieš korupciją politikos rezultatas. Sveikinu institucijose vykstantį apsivalymą ir netoleranciją galimiems aukščiausio lygio teisėjų nusikaltimams.

Tai dar sykį patvirtina faktą, kaip svarbu, kad šalies Prezidentas būtų skaidrumo principų pagrindinis gynėjas. Premjero bandymas pasišildyti prie kovos su korupcija temos atrodo komiškai, nes tiek dėl jo, tiek dėl jį delegavusios partijos skaidrumo yra kilę daugybė abejonių.

Premjeras iki šiol nėra išsklaidęs visuomenėje kilusių abejonių tiek dėl jo neskelbtų susitikimų su Dariumi Gudeliu ir jo laimėtų valstybinių viešinimo konkursų, Vyriausybės pasitarimo įrašų sunaikinimo aplinkybių ir nemažai kitų istorijų.

O Klaipėdos uosto įmonių akcininkų, susijusių su baltarusiškų trąšų prekyba, veržimasis į Klaipėdos tarybą su „valstiečiais“ ar „Agrokoncerno“ interesų atstovavimas Seime sudaro įspūdį, kad „valstiečiai“ sau pašonėje leidžia atsirasti naujai kastai, kuriai neliečiamumą garantuoja tas pats Skvernelis“, – pabrėžė G. Landsbergis.


Žymos

komentarai 4

 1. 88    -  2019-02-20, 15:56

  O tai kaip su „Landsbergių kasta“? Gal prezidentė ir šiai kastai pajustų netoleranciją?.. Bet kaip sakoma, nepjausi šakos ant kurios sėdi…

  Atsakyti į šį komentarą
 2. Hm    -  2019-02-20, 15:58

  O taip kaip su Lanzbergių kasta?.. Gal prezidentė pajustų ir jai „netoleranciją“?.. Bet kaip sakoma, nepjausi juk šakos ant kurios sėdi…

  Atsakyti į šį komentarą
 3. YURGYS    -  2019-02-20, 18:15

  Nesidziaug anukeli,tavo kelias kartu su jaias,kartu su visa lanzbergizmo epopeja.A+A

  Atsakyti į šį komentarą
 4. Edvardas    -  2019-02-20, 19:34

  Laukiam, nesulaukiam kada Landsbergių klaną pajudins!

  Atsakyti į šį komentarą

Rašyti Atsiliepimą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.


Taip pat skaitykite:

Naujienų Prenumerata

-

Gauti naujienlaiškį el-paštu

Įrašykite savo pašto adresą:

Paslauga nuo Google FeedBurner

Apklausa

Ar manote, kad karantinas bus atšauktas iki rinkimų spalio mėnesį?


Rodyti rezultatus

Leidžiama ... Leidžiama ...
Domenai ir hostingas
Pasidalinkite su savo draugais
Sveiki, verta dėmesio: *Gabrielius Landsbergis džiaugiasi: „Apsivalymas nuo korupcijos – Prezidentės Dalios Grybauskaitės nuopelnas“* - nuoroda: https://infa.lt/29699/gabrielius-landsbergis-dziaugiasi-apsivalymas-nuo-korupcijos-prezidentes-dalios-grybauskaites-nuopelnas/