infa.lt

Alternatyva Vokietijai“ (AfD) atstovo Štefano Kortės kalba „Lietuva yra čia“ sueigoje Vilniuje (video)

Alternatyva Vokietijai“ (AfD) atstovo Štefano Kortės kalba „Lietuva yra čia“ sueigoje Vilniuje (video)

04 vasario
13:28 2019

„Alternatyva Vokietijai“ (AfD) partijos atstovo Štefano Kortės (Stefan Korte) kalba „Lietuva yra čia“ sueigoje Vilniuje, Žemutinės pilies arsenale 2019-02-02.

Štefanas Kortė pabrėžė problemas, kurios lemia imigracija, patriotiškumo, solidarumo stoka, ir kvietė saugoti tradicines vertybes. Jis ne tik atkreipė dėmesį į skausmingą Lietuvos bėdą – ekonominę emigraciją iš Lietuvos, bet ir pasiūlė kaip konkrečiai „Alternatyva Vokietijai“ galėtų prisidėti prie tos bėdos sprendimo:

„Šiuo metu Vokietijoje yra daug pinigų švaistoma į kairę ir į dešinę. Kai vairą Vokietijoje perims Alternatyva Vokietijai, tai pasibaigs. Sutaupyti pinigai, kai nebebus švaistomi, bus skiriami tiksliniams projektams. Mes numatome Draugystės kreditą lietuviams, kurių Prezidentas tuo metu, mes tikimės, bus A. Juozaitis.

Ši idėja jau buvo išdėstyta anksčiau ir ji yra labai paprasta. Bet tai gali būti svarbus ir teisingas žingsnis į geresnę ateitį Lietuvai. Vienas milijardas – Draugystės kreditas – Vokietijos ekonomikai nelabai didelė našta, o Lietuvoje būtų galima racionaliai panaudoti šitą sumą – paskatinti ekonominį augimą ir tėvynainių sugrįžimą į Tėvynę.

Kiekvienam lietuviui, kuris grįžtų į Lietuvą būtų pasveikinimo dovana – 10 000 eurų, už kurią jis turėtų įsipareigoti gyventi Lietuvoje 10 metų. Bet tik jeigu jis įsipareigoja likti, dirbti, mokėti mokesčius 10 metų Lietuvoje. Likusi suma būtų skirta naujų namų, butų statybai ir naujų įmonių kūrimui,“ – sakė Štefanas Korte.


Žymos

1 Atsiliepimas

  1. Rasa    -  2019-02-04, 13:44

    Klausiausi ju Kaune,lb.patiko.Sekmes ,,Alternatyva Vokietijai “ rinkimuose ir mums taip pat.

    Atsakyti į šį komentarą

Rašyti Atsiliepimą


Taip pat skaitykite:

Naujienų Prenumerata

-

Gauti naujienlaiškį el-paštu

Įrašykite savo pašto adresą:

Paslauga nuo Google FeedBurner

Reklama

Apklausa

Ar reikia sugrąžinti privalomą kaukių dėvėjimą?


  • Nereikia (64%, 86 balsavo)
  • Reikia parduotuvėse ir transporte (20%, 27 balsavo)
  • Reikia (16%, 21 balsavo)

Viso balsavo: 134
Pradėta - 2020 27 liepos @ 10:56
Pabaiga - 2020 27 rugpjūčio @ 10:56

Leidžiama ... Leidžiama ...
Domenai ir hostingas
Pasidalinkite su savo draugais
Sveiki, verta dėmesio: *Alternatyva Vokietijai“ (AfD) atstovo Štefano Kortės kalba „Lietuva yra čia“ sueigoje Vilniuje (video)* - nuoroda: https://infa.lt/29137/alternatyva-vokietijai-afd-atstovo-stefano-kortes-kalba-lietuva-yra-cia-sueigoje-vilniuje-video/