• Naujienos
  • Apie infa.lt
  • Rinkmenos
  • Galerija

infa.lt

Išprievartavo 6-metę mergaitę ir patalpino vaizdo įrašą internete

Išprievartavo 6-metę mergaitę ir patalpino vaizdo įrašą internete

19 gruodžio
21:37 2018

Bendradarbiavimo dėka Latvijos policija iš amerikiečių kolegų iš FTB gavo informaciją apie viešai prieinamą vaizdo įrašą iš Latvijos, kuriame buvo matyti, kaip vyras seksualiai prievartauja mažą mergaitę. Vyras buvo policijos sulaikytas ir areštuotas praėjus penkioms dienoms po minėtos informacijos gavimo.

FTB informacijoje buvo sakoma, jog šių metų rugpjūčio antrą dieną iš latviško IP adreso į internetą buvo įkeltas vaizdo įrašas, kuriame buvo matoma, kaip vyras seksualiai pasinaudoja vaiku. Latvijos teisėsaugininkai nedelsdami griebėsi darbo. Tyrimo metu buvo nustatyta, jog 1998 metų gimimo vyras išprievartavo mažametę, savo 6 metų amžiaus giminaitę ir įkėlė vaizdo įrašą į internetą.

Pagal įvykio faktą buvo pradėtas baudžiamasis tyrimas dėl „mažametės, nesulaukusios 16 metų prievartavimo“. Be to, vyrui teks atsakyti pagal dar du straipsnius ž už pasinaudojimą mažamete pornografinės medžiagos gamyboje, o taip pat už tvirkinančių veiksmų mažametės atžvilgiu atlikimą.

Vyras buvo sulaikytas gyvenamojoje vietoje, o kratos metu buvo paimta daug informacijos kaupiklių. Teismas nusprendė prievartautoją laikyti areštuotą.

Šiuo metu tyrimas yra baigtas ir gruodžio 17 dieną byla perduota į prokuratūrą. Kaltinamajam gali grėsti kalėjimas iki gyvos galvos.

Infa.lt
Parama - Ačiū!  
žiūrėjo 1 941

Žymos

0 Atsiliepimų

Rašyti Atsiliepimą


Taip pat skaitykite:

Naujienų Prenumerata

-

Gauti naujienlaiškį el-paštu

Įrašykite savo pašto adresą:

Paslauga nuo Google FeedBurner

Šeimų Sąjūdis
Lasvas žodis

Reklama

Apklausa

Kokią psichologinę pagalbą rinktumėtės?


Rodyti rezultatus

Leidžiama ... Leidžiama ...
Domenai ir hostingas