infa.lt

Teismo sprendimu netinkamai prižiūrėtas šuo konfiskuotas

Teismo sprendimu netinkamai prižiūrėtas šuo konfiskuotas

14 gruodžio
04:09 2018

Alytaus apylinkės teismas, išnagrinėjęs Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos (VMVT) pateiktą medžiagą ir įrodymus, priėmė nutarimą ir pripažino kaltu Teizininkų kaimo ūkininką (Šventežerio sen., Lazdijų r.).

Pagal Administracinių nusižengimų kodeksą, dėl žiauraus elgesio su gyvūnu, jo kankinimo, ūkininkui skirta 1 050 eurų bauda ir nuspręsta konfiskuoti jo šunį.

Lazdijų valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba (Lazdijų VMVT) dėl netinkamai prižiūrimų arklių reguliariai tikrina šį padidintos rizikos grupei priskirtą ūkį Teizininkų kaime. Arklių savininkui už nepakankamą auginamų arklių priežiūrą ir kitus pažeidimus buvo skirta ne viena administracinė nuobauda.

Šių metų spalio pabaigoje VMVT inspektoriai kartu su savivaldybės atstovais atliko neplaninį patikrinimą šiame ūkyje, kurio metu pastebėjo šeimininko neprižiūrimą, paliegusį šunį.

Sergantis, išliesėjęs šuo buvo išgelbėtas nedelsiant perdavus jį gyvūnų globėjams. Šuniui buvo suteikta skubi veterinarinė pagalba, jam prireikė operacijos ir intensyvios priežiūros.

Ūkio savininkui buvo surašytas Administracinių pažeidimų protokolas, kuris kartu su patikrinimo medžiaga buvo perduotas Alytaus apylinkės teismo Lazdijų skyriui.Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/infa/domains/infa.lt/public_html/wp-content/themes/legatus-theme/includes/single/post-tags.php on line 34

1 Atsiliepimas

  1. RM    -  2018-12-14, 18:54

    Pagirtina. Jei jau turi gyvūną, tai privalai juo tinkamai rūpintis.

    Atsakyti į šį komentarą

Rašyti Atsiliepimą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.


Taip pat skaitykite:

Naujienų Prenumerata

-

Gauti naujienlaiškį el-paštu

Įrašykite savo pašto adresą:

Paslauga nuo Google FeedBurner

Apklausa

Ar manote, kad karantinas bus atšauktas iki rinkimų spalio mėnesį?


Rodyti rezultatus

Leidžiama ... Leidžiama ...
Domenai ir hostingas
Pasidalinkite su savo draugais
Sveiki, verta dėmesio: *Teismo sprendimu netinkamai prižiūrėtas šuo konfiskuotas* - nuoroda: https://infa.lt/27741/teismo-sprendimu-netinkamai-priziuretas-suo-konfiskuotas/