infa.lt

Gabrielius Landsbergis ragina premjerą ir Seimo narius išgirsti sekmadienio protesto reikalavimus ir ieškoti kompromiso

Gabrielius Landsbergis ragina premjerą ir Seimo narius išgirsti sekmadienio protesto reikalavimus ir ieškoti kompromiso

10 gruodžio
21:52 2018

Gabrielius Landsbergis ir Saulius Skvernelis

Vakar Seimo Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) frakcijos seniūnas Gabrielius Landsbergis atviru laišku kreipėsi į Ministrą Pirmininką Saulių Skvernelį, Seimo Pirmininką Viktorą Pranckietį ir Seimo frakcijų seniūnus, ragindamas įsiklausyti į sekmadienį paskelbtus daugiau nei 50-ies profesinių sąjungų ir visuomeninių organizacijų reikalavimus atidėti biudžeto priėmimą ir nedelsiant pradėti derybas su streikuojančiais mokytojais, kad bent į dalį jų reikalavimų būtų atsižvelgta jau kitų metų biudžete.

„Ar išgirdote šį Jums nuskambėjusį „paskutinį skambutį“? Ar pasinaudosite dar egzistuojančiu atvertu galimybių langu išgirsti visuomenės balsą ir ieškoti kompromisų? Ar atsikvošėsite, stabtelėsite, savaitei nukelsite biudžeto priėmimą ir pasirinksite demokratiškas derybas?

Jei būtų nuoširdus noras, intensyviai dirbant, galima rasti kompromisus bei pataisyti biudžetą, kaip to reikalauja visuomenė. Mes esame pasirengę įsitraukti į derybas bei prisidėti prie tokio susitarimo paieškų, o pasiekus susitarimą, netgi palaikyti šiuo metu svarstomą kitų metų biudžetą“, – savo viešam laiške ragina G. Landsbergis.

Pasak TS-LKD frakcijos seniūno, tai būtų demokratiškas kelias, kuris leistų atsižvelgti į viešąjį sektorių atstovaujančių profesinių sąjungų reikalavimus ir sumažintų kilusias socialines įtampas visuomenėje.


Žymos

komentarai 2

  1. Ajas    -  2018-12-11, 20:33

    Konservatorius palaiko monopolistai,tokie kaip maxsiminiai.ar koks žmogus balsuotu už juos.kol žmonės nesukils tol niekas nesikeis.

    Atsakyti į šį komentarą
  2. Andrius    -  2018-12-12, 08:18

    Nebereikia ieškoti jokio kompromiso ir su mokytojais, ir su kokia kita sekančiam streikui pasiruošusia socialine grupe. Išdrįskime Skverneliui pasakyti į akis – Tamstos valdžia aklavietėje, nebevaldo situacijos, bręsta ne tik taikūs mitingai, streikai, bet ir visuotinis žmonių sukilimas! Tą jau pranašauja ne vienas šalies didžiūnas, parapsichologas-„burtininkas“ Leopoldas Malinauskas, grupė puikiai orientuojančių politikoje ir žmogaus psichikoje Lietuvos piliečių. Reikia tiesiai ir aiškiai pasakyti, kad Skvernelis nebesuvaldo Lietuvos ir siųlomas dingti iš Vyriausybės IN CORPORE. Tuo premjeras su visais „valstiečiais“ išvengs ir didžiulės bėdos Lietuvai, ir visuotinio pasmerkimo.

    Atsakyti į šį komentarą

Rašyti Atsiliepimą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.


Taip pat skaitykite:

Naujienų Prenumerata

-

Gauti naujienlaiškį el-paštu

Įrašykite savo pašto adresą:

Paslauga nuo Google FeedBurner

Apklausa

Ar manote, kad karantinas bus atšauktas iki rinkimų spalio mėnesį?


Rodyti rezultatus

Leidžiama ... Leidžiama ...
Domenai ir hostingas
Pasidalinkite su savo draugais
Sveiki, verta dėmesio: *Gabrielius Landsbergis ragina premjerą ir Seimo narius išgirsti sekmadienio protesto reikalavimus ir ieškoti kompromiso* - nuoroda: https://infa.lt/27626/gabrielius-landsbergi-ragina-premjera-ir-seimo-narius-isgirsti-sekmadienio-protesto-reikalavimus-ir-ieskoti-kompromiso/