infa.lt

Dirbtinis intelektas pasirodė kur kas geresnis už geriausius korporacijų teisininkus savo greičiu ir tikslumu

Dirbtinis intelektas pasirodė kur kas geresnis už geriausius korporacijų teisininkus savo greičiu ir tikslumu

22 lapkričio
09:30 2018

Dirbtinis intelektas prieš žmogų

Startuolis LawGeex surengė varžybas tarp Dirbtinio Intelekto (DI) ir 20 sėkmingų advokatų. Algoritmai su užduotimi susidorojo tiksliau ir 100 kartų greičiau už žmones.

Teisininkas – tai profesija, kurioje dirbantys žmonės rizikuoja būti išstumti robotų. Atstovavimas teisme ar kliento konsultacija – tai mašinoms kol kas neįveikiama. Tačiau didžiąją darbo laiko dalį advokatai praleidžia analizuodami duomenis, o su šiomis funkcijomis DI jau dabar susidoroja geriau už žmones, pažymi ZME Science

Eksperimentui LawGeex pasikvietė 20 geriausių korporacijų advokatų, dirbančių Goldman Sachs, Cisco ir kitose kompanijose. Teisininkams buvo duota po penkias sutartis dėl informacijos neplatinimo ir paprašyta įvertinti rizikas klientui.

Šios užduoties sprendimui žmonėms prireikė nuo 51 iki 156 minučių. Vidutinis jų rezultatų tikslumas siekė 85%, o geriausias rezultatas tarp kandidatų-žmonių – 94%.

Algoritmas su ta pačia užduotimi sugebėjo susidoroti per 26 sekundes, o jo sprendimo tikslumas – 94%.

Eksperimento autoriai juokais papildo, pažymėdami, kad algoritmui neprireikė kavos darbingumo palaikymui, tuo tarpu kai žmonės išgėrė 12 puodelių.

Automatizuoti dokumentų apdorojimą siekia daugelis startuolių. Jungtinėse Valstijose net buvo sukurtas pokalbių kanalo botas DoNotPay, kuris pasiruošęs nemokamai paduoti į teismą bet kurą kompaniją.

© Arvydas Daunys


0 Atsiliepimų

Rašyti Atsiliepimą


Taip pat skaitykite:

Naujienų Prenumerata

-

Gauti naujienlaiškį el-paštu

Įrašykite savo pašto adresą:

Paslauga nuo Google FeedBurner

Reklama

Apklausa

Ar reikia sugrąžinti privalomą kaukių dėvėjimą?


  • Nereikia (64%, 86 balsavo)
  • Reikia parduotuvėse ir transporte (20%, 27 balsavo)
  • Reikia (16%, 21 balsavo)

Viso balsavo: 134
Pradėta - 2020 27 liepos @ 10:56
Pabaiga - 2020 27 rugpjūčio @ 10:56

Leidžiama ... Leidžiama ...
Domenai ir hostingas
Pasidalinkite su savo draugais
Sveiki, verta dėmesio: *Dirbtinis intelektas pasirodė kur kas geresnis už geriausius korporacijų teisininkus savo greičiu ir tikslumu* - nuoroda: https://infa.lt/27020/dirbtinis-intelektas-pasirode-kur-kas-geresnis-uz-geriausius-korporaciju-teisininkus-savo-greiciu-ir-tikslumu/