infa.lt

Kodėl moterys neturėtų nešioti kelnių

Kodėl moterys neturėtų nešioti kelnių

27 liepos
15:39 2018
Merginos skylėtomis kelnėmis

© Arvydas Daunys / infa.lt

Ar jūs kada nors susimąstėte ties tuo, kodėl moterys neturėtų nešioti kelnių? Pastaruoju metu silpnosios lyties atstovės vis dažniau pasirodo gatvėje su kelnėmis, džinsais, tamprėmis ir t.t. Nors, jei atkreiptumėte dėmesį, visuose senovės paveiksluose, fotografijose, moterys įamžintos apsirengusios suknelėmis ar kitais panašios formos drabužiais. Iš tiesų tame yra prasmė ir pakankamai gili. Žinoma, mūsų laikais daugeliui tai atrodo kliedesiais, tačiau pamąsčius, merginoms vis tik geriau būtų atsisakyti kelnių.

Pradžiai truputį nukrypkime į šoną ir aš (autorius neįvardintas) papasakosiu ką man pavyko sužinoti įvairiuose forumuose. Stebėtina, tačiau ir vyrų ir moterų nuomonės sutampa, kalbant apie tai, jog suknelė švelniajai lyčiai suteikia moteriškumo. Dėl kažkokių priežasčių požiūris į merginas su kelnėmis keičiasi, jos labiau panašios į vyrus ir nekelia tų emocijų, kurias turėtų kelti mergina.

Teiginys ginčytinas, juk šiuolaikiniai drabužiai gali nuslėpti trūkumus ir paryškinti privalumus, ir daugelis kelnių taip puikiai aptempia merginų kojas, kad vyrai dažnai akių atitraukti negali. Nors tuo pačiu kyla kažkas tokio, susijusio su geiduliu, bet jokiu būdu su švelniais jausmais ir meile.

Nuomonė yra nuomonė ir atkreipti dėmesį į ją verta – moteris su suknele ar sijonu atrodo patrauklesnė. Daugelis iš mūsų tikintys, nors kažkas neigia Dievo buvimą, tačiau tiki esant gamtos-visatos galią. Visi mes skirtingai įsivaizduojame aukščiausiąjį protą, bet sutinkame su nuomone, jog mus valdo kažkokia energija.

Tai štai, jei jūs pabandysite atrasti atsakymą pas tuos, kuo tikite, tai aptiksite vieną labai svarbų sutapimą. Kiekvienas iš mūsų turi gauti energijos įkrovą, kurios dėka atsiranda jėgos realizuoti save, savo įgimtą potencialą, savo norus, svajones ir tikslus. Vyras šią energiją gauna iš visatos, o moteris iš žemės. Moteriška energija turi susikoncentruoti apačioje, kas įkūnija moteriškumą ir galimybę gimdyti vaikus. Laikoma, jog moteriškos energetikos trūkumas priveda prie išorinės išvaizdos, moters sveikatos pablogėjimo, problemų su vaikų pradėjimu.

Merginos tampa grubiomis, dažnai nervinasi ir nutrūksta dėl niekų. Štai kodėl moterims reikalinga nešioti sijonus ir sukneles.

Mūsų laikais dažnai prarandamas ryšys su gamta, mes jau nelaikome savęs šio pasaulio dalimi, kadangi labai išaugo vartojimo poreikio lygmuo. Žmogus ėmė laikyti save planetos valdovu, ėmė vartoti vis daugiau ir daugiau. Vis plačiau sklinda nerimo įspėjimai apie tai, kad visiems planetos resursų nebeužteks ir mums teks įsisavinti kitas planetas arba dalis gyventojų žus.

Viso to nebuvo anksčiau, kai žmonės bandė gyventi harmonijoje su gamta. Būtent todėl moterys prisilaikė taisyklės dėvėti konuso formos drabužius – atvirus apačioje žemei ir susiaurėjančius viršutinėje dalyje.

Sarafanas, kitonas, tunika, saris, kimono, kalaziris, suknelė ir t.t.. Visa tai įvairių šalių ir tautų drabužiai, kuriuos apjungia tik forma. Deja, mūsų laikais merginos beveik perstojo dėvėti sijonus ir sukneles, kuo, mūsų protėvių požiūriu, uždarė kelią moteriškai energijai.

Vis labiau merginos tampa panašios į vyrus. Įpročiai, elgesys, grubumas. Susirgimai pagal moterišką liniją. Pasakyti vienareikšmiškai, kad visas reikalas drabužiuose, žinoma, negalima. Tačiau išrodo visa tai labai tikėtina ir būtų labai kvaila visiems laikams prarasti būdingą moterims švelnumą ir trapumą dėl kažkokių paprastų kelnių!


Žymos

komentarai 2

 1. Rasa    -  2018-08-22, 18:55

  nes uztrauktukas pjausto sakraline cakra.

  Atsakyti į šį komentarą
 2. anoniminis    -  2020-08-12, 22:41

  O suprantat kad šiuolaikinėm merginom pxj ką mano kiti? Jos atrodo kaip joms gražu :)

  Atsakyti į šį komentarą

Rašyti Atsiliepimą


Taip pat skaitykite:

Naujienų Prenumerata

-

Gauti naujienlaiškį el-paštu

Įrašykite savo pašto adresą:

Paslauga nuo Google FeedBurner

Reklama

Apklausa

Ar reikia sugrąžinti privalomą kaukių dėvėjimą?


 • Nereikia (64%, 86 balsavo)
 • Reikia parduotuvėse ir transporte (20%, 27 balsavo)
 • Reikia (16%, 21 balsavo)

Viso balsavo: 134
Pradėta - 2020 27 liepos @ 10:56
Pabaiga - 2020 27 rugpjūčio @ 10:56

Leidžiama ... Leidžiama ...
Domenai ir hostingas
Pasidalinkite su savo draugais
Sveiki, verta dėmesio: *Kodėl moterys neturėtų nešioti kelnių* - nuoroda: https://infa.lt/24256/kodel-moterys-neturetu-nesioti-kelniu/