• Naujienos
  • Apie infa.lt
  • Rinkmenos
  • Galerija

infa.lt

Paskelbta V. Putino ir D. Trampo susitikimo data bei vieta

Paskelbta V. Putino ir D. Trampo susitikimo data bei vieta

28 birželio
17:33 2018

foto: REUTERS

Pirmasis aukščiausio lygio Rusijos ir JAV prezidentų susitikimas įvyks Helsinkyje liepos 16 dieną.

„Dviejų šalių lyderiai aptars santykius tarp Rusijos ir JAV bei eilę nacionalinio saugumo klausimų“, – sakoma Baltųjų rūmų pranešime, paskelbtame sinchroniškai su Maskva.

Tokiu būdu pirmasis Rusija-JAV susitikimas, dalyvaujant Vladimirui Putinui ir Donaldui Trampui įvyks sekančią dieną po to, kai Maskvoje praeis pasaulio futbolo čempionato finalas.

Susitikimo vieta ir laikas buvo suderinti vakar, trečiadienį, V. Putino susitikimo su D. Trampo patarėju nacionalinio saugumo klausimais Johnu Boltonu. Boltonas patvirtino, jog pagrindinis jo vizito į Maskvą tikslas buvo susitarimas dėl asmeninio dviejų prezidentų susitikimo vietos ir laiko.

John Bolton užsiminė, jog aptariamų temų tarpe JAV-Rusija susitikimo metu, greičiausiai, bus aptariama ir situacija Kryme, Malaizijos „Boeingo“ MH17 katastrofos tyrimo tema, menamas Maskvos įsikišimas į JAV rinkimus 2016 metais ir Rusijos sugrįžimo į „G9“ perspektyvos, apie kurias anksčiau buvo užsiminęs Trampas.

„Mes nelaukiame kažkokių konkrečių rezultatų iš šio susitikimo, – užsiminė Boltonas, – kadangi labai ilgai nevyko jokių oficialių susitikimų tarp dviejų šalių vadovų“.

Pasak amerikiečių prezidento patarėjo, ir Trampas, ir Putinas įsitikinę, jog reikalinga kalbėtis ir „ieškoti bendradarbiavimo sričių“, kadangi santykiai tarp Rusijos ir JAV daro įtaką stabilumui visame pasaulyje.


0 Atsiliepimų

Rašyti Atsiliepimą


Taip pat skaitykite:

Naujienų Prenumerata

-

Gauti naujienlaiškį el-paštu

Įrašykite savo pašto adresą:

Paslauga nuo Google FeedBurner

Reklama

Apklausa

Kaukę dėvite nes:


Rodyti rezultatus

Leidžiama ... Leidžiama ...
Lasvas žodis
Domenai ir hostingas
Pasidalinkite su savo draugais
Sveiki, verta dėmesio: *Paskelbta V. Putino ir D. Trampo susitikimo data bei vieta* - nuoroda: https://infa.lt/23651/paskelbta-v-putino-ir-d-trampo-susitikimo-data-bei-vieta/