• Naujienos
 • Parama
 • Apie infa.lt
 • Rinkmenos
 • Galerija

infa.lt

Ekspertai nustatė patį patikimiausią automobilį

Ekspertai nustatė patį patikimiausią automobilį

30 gegužės
01:01 2018

Kompanija iSeeCars, besispecializuojanti konsultacijų apie automobilius srityje, paskelbė patikimiausių automobilių modelių reitingą.

Jį sudarant panaudoti kompanijų-gamintojų duomenys apie atskirų partijų automobilių atšaukimus dėl būtinybės keisti nepatikimas ar nekokybiškas detales. Į reitingą buvo įtraukti automobiliai išleisti nuo 2016 iki 2017 metų.

Paskaičiavus „grąžinimų koeficientą“, gautą padalinus vidutinį metinį automobilių skaičiaus, kurių detales reikėjo keisti pagal gamintojo rekomendacijas rodiklį, – 100 tūkstančių parduotų minimo modelio automobilių, paaiškėjo, jog pats patikimiausias automobilis yra sedanas Hyundai Accent (Solaris). Antroje vietoje – Chevrolet Equinox, trečia reitingo eilutę užėmė Toyota Corollа.

Toliau seka Honda Civic, Honda CR-V, Honda Accord, Subaru Crosstrek, Toyota Camry, Hyundai Elantra ir užbaigia Top10 – GMC Terrain.

Didžiausias problemas vairuotojams sukelia Mercedes-Benz C-Class, pikapas GMC Sierra ir elitinis sedanas BMW 3/4 Series. Elitinių automobilių modelių pateikimą į neigiamą reitingo zoną daugiau nei paprastų, ekspertai paaiškina naujų servisų modulių skaičiumi, kurių trūkumų neįmanoma išsiaiškinti stendinių bandymų etape, o tik esant realiai eksploatacijai.

Infa.lt
Paremkite infa.lt  
žiūrėjo 233

Atsiliepimų 2

 1. Automobiliu nuoma Klaipedoje    -  2019-01-15, 15:13

  Perkant tikrai svarbu atsižvelgti į dažniausius gedimus ir remonto kainas tam modeliui. O patogumą galima išmėginti ir išsinuomojus norimos markės automobilį pvz atsotogų laikotarpiui.

  Atsakyti į šį komentarą
 2. gedimai    -  2021-10-26, 20:23

  Žinoma labai svarbu atsižvelgti į vadinamąsias automobilių ligas. Taip pat bet kurį automobilį prieš žiemą pravartu nuodugniai patikrinti ir jaustis ramiai dėl didesnio šaltuko bei žinoma saugumo kelyje.

  Atsakyti į šį komentarą

Rašyti Atsiliepimą


Taip pat skaitykite:

Paremti infa.lt per PayPal

Naujienų Prenumerata

-

Gauti naujienlaiškį el-paštu

Įrašykite savo pašto adresą:

Paslauga nuo Google FeedBurner

Šeimų Sąjūdis
Lasvas žodis

Apklausa

Seimas prašosi atlyginimų didinimo - ar reikėtų?


Rodyti rezultatus

Leidžiama ... Leidžiama ...