infa.lt

Ar tėvams teks keliauti į kalėjimą, dėl skiepų sukeltų šalutinių poveikių?

Ar tėvams teks keliauti į kalėjimą, dėl skiepų sukeltų šalutinių poveikių?

07 balandžio
01:01 2018

skiepaiViena iš teisingumo parodijų mūsų visuomenėje yra, alopatų (medikų) atsisakymas pripažinti – SKIEPŲ ŽALĄ. Kol JAV teisėsauga spaudžia valdžią atlyginti žalą už sužalotus ar netgi mirusius nuo skiepų, tam tikrame „federaliniame skiepų teisme“, kuris buvo sukurtas tam, kad apsaugotų vakcinų gamintojus nuo bet kokios teisinės atsakomybės, medikai profesionalai (alopatai) ir toliau neigia bet kokį skiepų žalos egzistavimą, dėl to tyrimai, kaip padėti skiepų pažeistiems vaikams, niekada nebuvo finansuojami.

Faktai, jog vaikų autizmo dažnis staigiai kilo į viršų nuo 1 iš 10 tūkstančių iki 1 iš 50-ies per pastaruosius keletą metų, ir vis dar kyla, tai yra nacionalinė tragedija. Nors mokslo duomenys, kurie sieja skiepų žalą su autizmu, yra slepiami arba ignoruojami.

Kiek dar teisingumo parodijų vyksta tada, kuomet vaikas yra sužalojamas skiepų, ko pasekoje lūžta kaulai, ir kai tėvai yra įkišami į kalėjimus dėl klaidingų diagnozių – „Sukratyto Kūdikio Sindromas“, nors tikrieji nusikaltėliai lieka laisvėje ir tęsia kitų vaikų žalojimą su savo ydingais medicininiais gaminiais? Minėti medicininiai nusikaltėliai negali būti paduoti į JAV teismą dėl žalos atlyginimo. Ir dėl to neturi teigiamos motyvacijos gaminti saugius produktus. JAV valdžia yra didžiausia skiepų supirkėja, kuri kasmet superka skiepų už 4 milijardus, kas garantuoja farmacijos gigantėms kasmetinę rinką jų gaminiams.

2015 metais, Kalifornijos įstatymų leidėjai prastūminėjo priverstinį skiepijimą, apribojant tėvų teises. Bet, jeigu atrandamas vaikas su lūžusiais kaulais dėl skiepų sukeltų pasekmių, tai yra vienas iš tėvų, kuris rizikuoja patekti į kalėjimą, o ne skiepų gamintojas, netgi ne medikas, kuris suleido skiepą.

Saugokitės, nes galite būti įkalinti dėl to, jog skiepijote savo vaiką

Vis daugiau vyrų ir moterų susiduria su vis ilgesniu laisvės atėmimu po to, kai buvo apkaltinti „Sukrėsto Kūdikio Sindromu“ (SKS). Buvo keliami klausimai ar apskritai šis sindromas egzistuoja, kiti pradeda abejoti sindromo tikrumu.

Kas tai yra Sukrėsto Kūdikio Sindromas?

Kuomet medikas įtaria, jog kūdikis buvo smarkiai kratomas, jis ji apžiūri, kad surastų „trijulę“ sužeidimų, susijusių su SKS. Tai yra kraujavimas smegenyse, kraujavimas už akių ir tinimas ar uždegimas smegenyse.

Kai didžiulis procentas įtakingų medikų sluoksnių tęsia SKS diagnozę, kiti, tuo tarpu, žiūri kritiškai ir pasilieka prie to, jog intensyviai kratant kūdikį, minėti trys sužalojimai nėra vieninteliai, kuomet kūdikis būna kratytas.

Daugėjant įrodymų, pradeda kilti asociacijų, jog minėti sužeidimai gali atsirasti po nukritimų, ligų, tokių kaip encefalitas ir meningitas, gimimo traumų, vitaminų trūkumo ir genetinės ligos, tokios kaip Trapių Kaulų Sindromas. Šios priežastys yra nustatytos medicininiame žurnale „The British Medical Journal‘s online guide, Best Practice: Abusive Head Trauma in Infants, ir internetiniame puslapyje „Parents and Carers Against Medical Injustice.“

Kaip ši tragedija prasidėjo?

Dr. Norman Guthkelch, išėjęs į pensiją neurochirurgas, apibūdino pirmasis Sukrėsto Kūdikio Sindromą (SKS).

Savo dokumente „Infantile Subdural Haematoma and Its Relationship to Whiplash Injuries“, jis aptarė 23 atvejus, kurie kėlė didelį įtarimą, jog tėvai naudojo smurtą prieš vaikus, jaunesnius nei 3 metų amžiaus ir nustatė:

Yra nustatyta jog yra neatitikimų tarp kraujavimo smegenyse dažnumo, kurie įvyksta pas sumuštus vaikus ir tos pačios būsenos kitos kilmės sudėtingos galvos traumos. Dažnumas seniau buvo neįtikėtinai didžiulis, nors daugumoje atvejų nebuvo jokių kaukolės lūžių, netgi nebuvo jokių akivaizdžių įrodymų, kad būtų buvę tiesioginis smurtas į galvą. Kadangi galva nėra pagrindinis smūgio taikinys, yra daroma prielaida, jog kraujo išsiliejimo mechanizmo tikėtina pasekmė yra ta, kurioje kartojami judesiai, GRYNAI tempiama vienos rūšies ar kitos yra pritaikoma kaukolės turiniui.

Iš to daroma išvada, jog visais smegenų kraujavimo atvejais, labiausiai tikėtina yra traumos pasekmė, nebent yra įrodoma kitaip. Būtų neprotinga atmesti galimybę, kad viena iš priežasčių buvo sukelta dėl rimto smurto kartojimo, kuris pasirodo mirtinas, paprasčiausiai remiantis, jog nėra didžiulių lūžių ar kitų rentgenologinių kaulų pakitimų galūnėse, ar kitų lūžių kaukolėje.

One year later, in 1972, pediatric radiologist John Caffey wrote a second paper titled On the Theory and Practice of Shaking Infants, in which he stated:

Praėjus metams, 1972-ais pediatras rentgenologas John Caffey parašė antrą dokumentą pavadinimu „On the Theory and Practice of Shaking Infants, kuriame teigė:

Per praėjusius 25-ius metus palaipsniui susikaupė akivaizdžių ir netiesioginių apčiuopiamų įrodymų, kurie kelia prielaidą, jog priverstinis vaikų kratymas ir purtymas, yra įprasta, skeleto taip pat ir smegenų kraujagyslių sužalojimų priežastis; pastarasis yra rimčiausia, ūmi komplikacija ir ligšiol labiausia įprasta mirties priežastis.

Šiandien mes prašome jūsų sutelkti dėmesį į įrodymus, kurie patvirtina mūsų mintį, jog kūdikio prievartinis purtymas ir kratymas yra dažnai sukeliantis ligą ir dažna pasekmė yra rimtas, ilgalaikis sužalojimas kūdikio smegenims ir akims. Mes turėtume pabrėžti, jog potencialiai ligą sukeliantis priverstinis kratymas purtymas yra taikomas įprastai įvairiausiais būdais, esant įvairiausioms situacijoms, įvairių asmenų, dėl įvairiausių priežasčių.

Kalbant paprasčiau, šie sužalojimai gali būti smurtavimo prieš vaiką pasekmė, SKS gimė, ir dabar yra tikima, jog Caffey yra pirmas asmuo, kuris nustatė sindromą. Tačiau, ne visi alopatai sutinka su šia teorija, ir nuo tada didelė jų dalis nustatė, jog fiziškai neįmanoma sukelti trijulę sužeidimų vien tik kratant vaiką.

Bėgant metams, biomechanikos ekspertai pasauliniu mastu kėlė klausimą dėl SKS teorijos pagrįstumo. Teorijos, kuri teigia, jog paprasčiausias kūdikio purtymas gali sukelti tokius sužalojimus. Tam, kad pademonstruotų tai, biomechanikos specialistas ir ekspertas Dr. John Lloyd mėgino įvertinti skirtingus kūdikio kratymo technikas, tam ,kad įrodytų, jog vien tik kūdikio kratymas negali sukelti trijų sužalojimų, susijusių su SKS. Akivaizdu, jis negalėjo pasinaudoti gyvu kūdikiu, kad patikrintų savo teorijas; tačiau jis galėjo pasinaudoti savo sūnumi Kieran, kad pademonstruotų vieną šio eksperimento pusę.

Dr. Lloyd rašė:

Kratymo atvejai buvo ištirti naudojant NCSBS lėlę ir CRABI manekeną. Į šias užduotis įėjo: Gaivinamasis kratymas išlinkimo-pratęsimo projekcija. Gaivinamasis kratymas aplink nukrypimą nuo kurso ašies., Žalojamasis kratymas, ir rimto buvimo kratymas.

Pediatric Activities of Daily Living (PADL) buvo tiriami pirmiausiai naudojant CRABI biotiksulmo manekeną. Į veiklas įėjo: stumdant kūdikį įvairiose vaikštynėse ant lygių ir nelygių paviršių; vaikštant ir bėgiojant ant bėgimo takelio ir tuo metu laikant kūdikį nešioklėje; supant kūdikį įjungtoje sūpynėje; atsirūgstant- trenkiant per nugarą naudojant techniką kratant aukštyn/žemyn; šiurkštus žaidimas – mesti aukštyn ir gaudyti; sūpuojant kūdikį ant kelių; staigiai truktelint kūdikį už klubų; guodžiamasis elgesys; ir supimas pirmyn ir atgal. Papildomai, autoriaus sūnus, Kieran Lloyd, dalinosi savo susižavėjimu šokinėdamas savo Fisher Price šokdynėje.

Po plačiai trukusių tyrimų, Dr. Lloyd įrodė, be jokios abejonės, jog kratant kūdikį pasikartojančiais judesiais negali būti sukeltas SKS. Jis padarė išvadą:

Susumuojant. Šis biomechaninis tyrimas pateikia kelis rimtus rezultatus.

Pirma, – kratant kūdikį, yra sukeliami galvos judesiai, kurie yra žemiau ribos, būtinos sukelti sužalojimą vaikams.
Antra, – galvos judesiai energingai kratant yra labai panašūs į galvos judesius, kai 7 mėnesių kūdikis žaidžia šokdynėje ir nėra jokių užfiksuotų atvejų, kad dėl šio žaidybinio užsiėmimo buvo sužalota galva.
Trečia, – žaidžiant šokdynėje, sukeliami pasikartojantys galvos judesiai, kurių dažniai yra panašūs į tuos, kai yra kratomas kūdikis.
Galiausiai, NCSBS demonstracinė lėlė yra netinkama kūdikio reprezentacija.

Tolesniems tyrimams, primygtinai rekomenduoju tėvus pasižiūrėti Dr. John Lloyd 2013 metų paskaitos įrašą.

Daugybė dokumentų siejančių SKS su skiepų žala

Kol žurnalas „The British Medical Journal“ nušvietė daugumą įmanomų priežasčių, susijusių su SKS, jiems nepavyko paminėti skiepų, kurie irgi yra susieti su SKS diagnoze. Per daugelį metų, buvo publikuotą keletas tyrimų, siejančių skiepus su uždegimu ir smegenų tinimu.

Mokslininkė Viera Scheibner paminėjo skiepų sukeltą encefalomielitą, kuris yra apibūdinamas smegenų tinimu ir kraujo išsiliejimu. 1998-ais metais, kuomet ji atliko tyrimą ir jos dokumentas buvo publikuotas „Nexus“ leidinyje, pavadinimu „Shaken Baby Syndrome: The Vaccination Link. Ji susirūpino tuo, jog tėvai buvo neteisingai apkaltinami, nors jų vaikai kentėjo dėl skiepų sukeltos žalos. V. Scheibner rašė:

Prieš kurį laiką aš pradėjau gauti užklausas iš advokatų arba iš pačių apkaltintų tėvų, dėl kvalifikuoto eksperto pranešimų. Nuodugnus, šių atvejų istorijos tyrimas atskleidė kai ką išskirtinai grėsmingo: kiekvienu atveju, simptomai pasirodydavo neilgai trukus po to, kai kūdikis buvo paskiepytas.

Kai tyrinėjau asmenines medicinines šių kūdikių istorijas, paremtas globėjų dienoraščiais ir medicininiais įrašais, aš greitai nustačiau, jog šie kūdikiai gavo vieną ar kelias serijas taip vadinamų „šūvių“ – hepatito B, DPT, polio ir HiB – neilgai trukus prieš tai, kai jiems išsivystė ligų simptomai, pasireiškiantys rimtais smegenų pažeidimais ar netgi mirtimi.

Mokslininkės Scheibner tyrimai yra pilni faktų ir nuorodų ir ji pateikia daug pavyzdžių iš faktinių atvejų. Ji pripažino faktą, jog smurtas prieš vaikus egzistuoja ir pridėjo jog, „žmogus turi atidžiai interpretuoti panašius ligą sukeliančius duomenis arba sužeidimus, sukeltus dėl kitų pažeidimų, kurie neturi nieko bendro su mechaniniais sužeidimais ir blogu elgesiu su kūdikiais.“

Dokumento pabaigoje, ji parašė:

Nesugebėjimas klausyti ir stebėti tiesą, sukūrė medicinos praktikų veislę, kurie sukelia ligą vietoj gydymo, kurie tapo kaltintojais vietoj gynėjų, ir kurie, galiausiai, slepia, sąmoningai ar nežinodami, bet nerimą keliančiu ir vis didėjančiu dažnumu, jų sukurtų negandų, beverčių ir mirtinų prasimanymų ir veidmainiškų patarnavimų.

Dauguma mano, jog Mokslininkė Scheibner yra visiškai teisi ir nuo tada kėlia klausimą, ar atmestina tikėti tuo, jog skiepai gali sukelti rimtas šalutines reakcijas, kurios sukėlė SKS krizę, mūsų turimą šiandien.

Dar daugiau įrodymų siejančių SKS su skiepais

Daktaras Harold Buttram ir F. Edward Yazbak rašė apie klaidingai apkaltintus SKS ir skiepų sukeltą encefalitą, jų dokumente pavadinimu „Shaken Baby Syndrome or Vaccine-Induced Encephalitis: The Story of Baby Alan“.

Dr. Buttram pradėjo savo dokumentą pareiškimu:

Šiame pranešime Dr. Yazbak ir aš peržiūrėjome kūdikio mirties atvejį, kuris manome buvo klaidingai diagnozuotas kaip SKS. Tikroji mirties priežastis mūsų nuomone, buvo skiepo sukeltas encefalitas.

Atidžiai sekant bylos vystymąsi beveik metus laiko, pranešimas pateikia nesuskaičiuojamus tyrimo ir nagrinėjimo valandų skaičius daugumoje techninių bylos kriterijų. Sprendžiant iš šio tyrimo, mes supratome, jog ši byla atstovauja šabloną, dėl didėjančio skiepų šalutinių reakcijų dažnumo moderniame paveiksle, kuris buvo pražiopsotas arba neteisingai diagnozuotas mūsų šiuolaikinės priežiūros sistemos.

Dar kartą, Buttramo dokumentai parodo, jog skiepų reakcijos yra nepastebėtos ir neteisingai diagnozuotos sveikatos priežiūros profesionalų.

Daktaras Michael D. innis yra dar vienas profesionalas, kuris daugelį metų sieja šalutines reakcijas su skiepijimu ir klaidingais kaltinimais dėl SKS. Dokumente pavadinimu „The Shaken Baby Syndrome Myth“ jis rašo:

„Nauja mokslinė tiesa“, jog alopatai privalo susipažinti su taip vadinamu „SKS“ yra skandalinga netiesa, sufabrikuota ir pateisinama medikų, kurie nepajėgia suprasti fakto, jog autoimuninė reakcija sunaikina β kasos ląsteles sukeliančios Insulino nepakankamumą ir nuo to Vitamino C susilpnėjimą patenkant į ląsteles t. y. Audinio Skorbutas, be ko ląstelės vidaus Vitamino C, ląstelės veikla yra apsunkinama ir audiniai žūsta. Hyperglycemia, Insulino trūkumo įrodymas, yra pastovus Audinio Skorbuto biocheminis bruožas klaidingai diagnozuojamas kaip SKS.

Apibrėžiant atvejų skaičių, kuriose skiepai iššaukė vaiko ligą, jis padarė išvadą:

Visi teiginiai nurodo į faktą, jog vaikai įtariami kentėję dėl SKS būsenos, tačiau yra įrodymų dėl Kepenų sutrikimo, prasidėjusio dėl autoimuninio atsako į skiepus, sukeliančio insulino trūkumą, pasireiškiančio kaip Hyperglycemia. Insulino trūkumas taip pat pasireiškia Vitamino C perdavimo trūkumu, iš Plazmos į ląsteles tuo būdu sukeldamas Audinio Skorbutą. Ląstelės viduje vitaminas C yra būtinas veiksmingai ląstelės veiklai ir be vitamino C, audinio žuvimo ir kraujavimas yra neišvengiamas – Audinio Skorbutas.

Medikams užima daug laiko angliškai kalbančiame pasaulyje suprasti šį paprastą faktą ir jie tęsia nekaltų vaikų globėjų siuntimą į kalėjimą.

Kai vis daugiau ir daugiau tėvų yra siunčiami į kalėjimą po tokių įvykusių sužeidimų, tėvai turėtų paklausti savęs, kodėl?

Rachitas, Skiepai ir SKS

Tūkstančiai tėvų pasaulyje yra neteisingai apkaltinami dėl vaikų smurto po to, kai alopatai rentgenu atskleidžia tai, kuo jie tiki, jog tai yra lūžių gijimo žymės. Tačiau, iki smurtavimo tai yra toli, daugėja įrodymų, kurie palaiko tvirtinimą, jog dauguma šių vaikų iš tiesų kenčia dėl kūdikio rachito. Rachitas, būklė sukelta dėl rimto vitamino D trūkumo mityboje, kuris priveda prie kaulų suminkštėjimo arba susilpnėjimo, apsunkina organizmui kalcio įsisavinimą.

Daktaras, kuris nebijo prabilti apie minėtą faktą yra Dr. David Ayoub, besiverčiantis rentgenologo praktika iš Springfield, Ilinojaus valstija. Jis tiki, jog ne tik varginga mityba ir saulės trūkumas yra atsakingas dėl didėjančio kenčiančių nuo rachito vaikų skaičiaus, bet didėjantis skiepų skaičius, kuriose yra adjuvantas aliuminis.

Dr. Ayoub, šio klausimo ekspertas, yra įsitraukęs į šimtus bylų dėl neteisingai diagnozuoto rachito pasauliniu mastu ir liudijo nekaltų tėvų naudai.

Interviu su Daktaru Mercola 2014-ais emtais sausį, Dr. Ayoub kalbėjo apie savo plačią patirtį ir apibūdino, kaip jis pastebėjo dramatišką, neteisingai apkaltintų tėvų skaičiaus pagausėjimą.

Jis pasakė Dr. Mercolai, jog:

Mažiausiai 25-ius metus, rentgeno pagalba, mes matėme rachitą pas vaikus su kaulų lūžiais nuo pat pradžios. Ir tai yra tyrimas iš Bostono Vaikų Ligoninės, kur buvo neteisingai diagnozuojama arba diagnozės pakeitimas.

Rachito sveikimo pokyčiai vaikuose – jie peržiūrėjo mirusių vaikų skeletų apžvalgą ir žiūrėjo pro mikroskopą, kad susietų tai, ką jie matė rentgeno pagalba, skaidrėse, pro mikroskopą – ir jie diagnozavo unikalius lūžius. Jie nediagnozavo gyjančių rachitų, ir nuo to laiko apibūdinus šiuos rentgene matomus pokyčius, buvo užklijuota etiketė kaip smurtavimas prieš vaiką, specifiniai pokyčiai smurtaujant prieš vaiką. Pagalvojus, tai yra siaubingas dalykas.

Dr. Ayoub tęsė:

Atvejai, kuriuos mes matome, yra 100 procentų rachito gijimo tarpsnis. Rachitas kūdikystėje yra labai skirtingas nuo rachito klasikinėje amžiaus grupėje, kuri yra tarp 1-2 metų amžiaus. Jeigu tai yra tikras smurto prieš vaiką atvejis, tuomet, aš niekuomet nesu matęs nei vieno atvejo, jaunesnio nei vienerių metų amžiaus. Jie, tipiškai, maždaug 5 savaičių amžiaus, kai pradeda lūžinėti, dėl vystyklų keitimo, keičiant marškinėlius ar prakišant ranką pro automobilio sėdynės diržą, ar sesės/brolio žaidimo su vaiku, būnant truputį šiurkštesniam, tokio tipo, kuomet atrandi gyjančius lūžius ir panašiai.

Straipsnyje, kuriame buvo Dr. Ayoubo interviu, Dr. Mercola rašė:

Paskutinis interviu, kuri padariau, buvo nuoroda į mano dabartinį darbą apie kūdikio rachitą, „jis sako“. Aš žiūrėjau nuodugniai į aliuminio adjuvantą esantį skiepuose ir jų ryšį su liga ankstyvoje kūdikystėje. Viena iš klasikinių ligų diagnozių, jog aliuminis yra siejamas su rachitu. Taip pat yra tikėtina, jog aliuminis yra antikoaguliantas. Kitaip tariant, tai gali sukelti kraujavimo būseną.

Jeigu tai tiesa, ir tikrai nėra dėl ko reikėtų abejoti Dr. Ayoub darbais, tuomet kodėl medicinos profesionalai retai tikrina galimybę skiepo-sukeltą rachitą SKS teismuose?

Mokslas nepalaiko išvadų dėl Sukrėsto Kūdikio Sindromo

2004-ais metais, Dr. Mohammed Ali Al-Bayati parašė dokumentą pavadinimu „Shaken Baby or Medical Malpractice? Pabrėžiant atvejų skaičių, kuriose jis buvo įtrauktas. Jis akivaizdžiai pademonstravo: mokslas nepalaikė išvadų. Jis įsitikinęs, kad kiekvienu atveju arba tai buvo skiepai arba vaistai, kurie buvo atsakingi dėl vaikų ligų, o ne tėvai ar globėjai, kaip buvo pateikiama. Jis pradėjo savo dokumentą pareikšdamas:

Kūdikiai, Alanas, Robertas, Lucas ir pradedantis vaikščioti kūdikis Alexa gimė JAV, skirtingose vietovėse ir skirtingu laiku, skirtingose šeimose. Tačiau, jie turi daug bendro: skiepai ir vaistai sukėlė jiems mirtis; neatlikus nuodugnaus medicininio apžiūrėjimo ir neatlikus legalaus tyrimo, juos prižiūrintys alopatai, medicinos tyrėjai, policija ir valstijos apkaltino jų tėvus arba globėjus juos nužudžius, remiantis klaidinga teorija, jų nekalti tėvai ar globėjai buvo įkalinti apkaltinus nužudžius smarkiai purtant vaikus ir šiurkščiai traumuojant.

Neteisingai apkaltintieji ir jų šeimos paprašė, kad aš įvertinčiau medicininius įrodymus tam, kad surasčiau faktinę priežastį, kuri sukėlė mirtinus sužeidimus. Ištyriau šiuos atvejus peržiūrėdamas priešgimdyminius ir pogimdyminius medicininius įrašus; skrodimo pranešimus; skiepus ir medikamentus, kurie buvo duodami vaikams; teismo dokumentus ir ekspertų liudininkų parodymus; medicinos literatūrą susijusią su šiais atvejais. Kiekvienu atveju, naudojau diferencijuotą diagnozę, kad įvertinčiau tiesiogiai susijusį indėlio veiksnį su tam tikru atveju ir galimus sąveikaujančius veiksmus tarp veiksnių, sukeliančių sužeidimus ir mirtis.

Mano radiniai akivaizdžiai parodo, jog SKS teorija nėra paremta mokslu. SKS teorija buvo taikoma nuo 1970-ųjų tose bylose, kuriose kūdikiai ir pradedantys vaikščioti kūdikiai, kentę nuo smegenų kraujavimo ar kraujavimo už akių, kuomet nebuvo išorinių sužeidimo ženklų. Mano tyrinėjimas 4 plačiai pagarsėjusių įtariamų SKS atvejų atskleidė, jog prižiūrintys medikai ir medicinos tyrėjai buvo aplaidūs, jie tinkamai neatliko medicininio tyrimo tam, kad surastų faktines priežastis dėl kraujuojančių audinių. 4 vaikų istorijos pristatytos žemiau, pateikia medicininius įrodymus, kurie palaiko mano išvadas.

Dr. Mohammed Ali Al-Bayati reziumavo:

Įvertinus medicininius įrodymus pateiktus šiose bylose, žmogus gali prieiti išvados, jog SKS teorija yra visiškas prasimanymas. Federalinė valdžia turi skubiai imtis veiksmų pradedant tyrimą dėl SKS diagnozės ir teorijos. Ir aš tokiu būdu reikalauju, kad jie taip pasielgtų. Turi būti skubiai keliamas klausimas dėl šios klaidingos teorijos teisėtumo ir naujai įvertintas, sulaikant kitus neteisėtus nuteisimus.

Išvada: Tėvai kišami į kalėjimą dėl alopatų profesinio aplaidumo

Nepaisant visų įrodymų, tėvai ir toliau yra kaltinami dėl SKS. Ar ne laikas alopatams, teismo sistemai ir vaikų teisių apsaugos tarnyboms imtis ištirti visų įmanomų tyrimų galimybes, prieš apkaltinant tėvus tokiais brutaliais nusikaltimais?

Versta iš anglų kalbos: https://healthimpactnews.com/2015/are-parents-going-to-jail-for-vaccine-injuries/

Straipsnyje paminėtų pavadinimų nuorodos į šaltinius:

http://bestpractice.bmj.com/best-practice/monograph/688.html
http://parentsandcarersagainstinjustice.weebly.com/
https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC1796151/
http://jamanetwork.com/journals/jamapediatrics/article-abstract/504650
http://www.theamandatruthproject.com/shortfallsandaht.htm
http://www.bibliotecapleyades.net/salud/esp_salud33d.htm
http://www.freeyurko.bizland.com/storyofbabyalan.html
http://articles.mercola.com/sites/articles/archive/2014/02/16/infantile-rickets.aspx

medžiagą parengė: Artūras Bartašius

Gerbiamas skaitytojau (-a), jei manote, kad medžiaga, teikiama „infa.lt“ buvo jums nors truputį naudinga, jūs galite prisidėti paremdami svetainę SMS ar kitu Jums patogiu būdu

PAREMTI infa.lt Naujienlaiškis

0 Atsiliepimų

Rašyti Atsiliepimą


Taip pat skaitykite:

Šeimų Sąjūdis

Naujienlaiškio Prenumerata


Paremti infa.lt per PayPal
infa.lt

Apklausa

Ar pakeitus šią vyriausybę pasikeistų ekonominė situacija šalyje?


Rodyti rezultatus

Leidžiama ... Leidžiama ...