infa.lt

Naujas Vokietijos VRM vadovas: islamui ne vieta Vokietijoje

Naujas Vokietijos VRM vadovas: islamui ne vieta Vokietijoje

17 kovo
01:03 2018
Horst seehofer

nuotrauka AFP

Naujasis Vokietijos vidaus reikalų ministras Horstas Seehoferis pareiškė, jog, jo nuomone, „islamui ne vieta“ šalyje. Tokia pozicija kardinaliai prieštarauja Vokietijos kanclerės Angelos Merkel politikai.

Seehoferis, tik neseniai užėmęs VRM vadovo postą naujojoje koalicinėje vyriausybėje, jau seniai aktyviai kritikuoja A. Merkel politiką pabėgėlių atžvilgiu, ir dabar pristatė savo požiūrį į tai, kaip spręsti šią problemą.

Jo žodžius galima vertinti kaip bandymą atsikovoti tą dalį rinkėjų balsų, kurie parlamento rinkimuose palaikė ultradešiniąją partiją „Alternatyva Vokietijai“ (AfD).

2015 metais, kai šalyje ėmė augti antiimigracinės nuotaikos, A. Merkel pareiškė, jog, jos nuomone, islamas – Vokietijos dalis, kartodama buvusio prezidento, Christiano Wulffo žodžius.

Savo interviu laikraščiui Bild Seehoferis pasakė, jog Vokietiją suformavo krikščionybė ir todėl šalis neturi atsisakyti savo tradicijų.

„Musulmonai, kurie gyvena su mumis, neabejotinai priklauso Vokietijai“, – papildė jis.

Taip pat Seehoferis, vadovaujantis partijai, kuri randasi nuolatiniame bloke su A. Merkel Krikščionių demokratų sąjunga, pasisakė už migrantų, negavusių prieglobsčio, deportacijos sąlygų sugriežtinimą.

2015 metais, daugiau nei milijonas migrantų atvyko į Vokietiją po to, kai A. Merkel leido atvykti į šalį sirams, pabėgusiems nuo ginkluoto konflikto.

Jos politika pasekoje apsisuko ultradešinių populiarumo augimu praėjusių metų rinkimuose: „Alternatyva Vokietijai“, pirmą kartą buvo išrinkta į bundestagą, gavusi ten daugiau, nei 90 vietų, tuomet, kai A. Merkel partija gavo blogiausią rezultatą per 70 metų.

Trečiadienį A. Merkel ketvirtą kartą pradėjo eiti Vokietijos kanclerės pareigas – tai įvyko po paties ilgiausio nuo karo pabaigos, koalicijos formavimo periodo.

Koalicinio susitarimo fone, konservatyvusis CDU-CSU blokas ir socialdemokratai sutiko apriboti migraciją.

PAREMTI infa.lt         → Naujienlaiškis

Visa naujienų juosta >>

žiūrėjo 332

Žymos

1 Atsiliepimas

  1. rm    -  2018-03-17, 23:09

    Daugelio tautų protėviai tą suprato, ne veltui šimtmečiais kovojo karuose prieš musulmonus, o dabar štai tenka „atrasti” seniai žinomą tiesą iš naujo, tik klausimėlis ar ne per vėlu…

    Atsakyti į šį komentarą

Rašyti Atsiliepimą


Taip pat skaitykite:

Šeimų Sąjūdis

Naujienlaiškio Prenumerata


Paremti infa.lt per PayPal
infa.lt

Apklausa

Kaip pasikeitė jūsų finansinė padėtis nuo 2022 m. pradžios?


Rodyti rezultatus

Leidžiama ... Leidžiama ...