• Naujienos
  • Apie infa.lt
  • Rinkmenos
  • Galerija

infa.lt

Erzinantis žaidimas-trolis įsiutino tūkstančius interneto naudotojų

Erzinantis žaidimas-trolis įsiutino tūkstančius interneto naudotojų

29 sausio
11:27 2018

Žaidimas

Internete buvo atkreiptas dėmesys į japonų žaidimo Trap Adventure 2 lygių įveikimo vaizdo įrašą. Jo kūrėjas giriasi tuo, jog sukūrė patį labiausiai erzinantį ir sudėtingą papildinį išmaniesiems telefonams. Vaizdo įrašas buvo publikuotas P_MEN876 Twitter-paskyroje.

Vaizdo įraše naudotojas beviltiškai bando praeiti Trap Adventure 2. Žaidėją nužudo praktiškai viskas, ką jis sutinka savo kelyje – netikėtai išaugantys iš po kojų dygliai, krentančios lubos ir savaime išnykstančios platformos. „Po galais, aš jau keletą kartų norėjau sudaužyti savo telefoną“, – pasiskundė P_MEN876. Per šiai dienai vaizdo įrašas surinko daugiau, nei 14 mln peržiūrų.

Komentaruose po vaizdo įrašu žiūrovai išreiškė užuojautą žaidėjui. Jie pastebėjo, jog papildinys jau spėjo įsiutinti ir juos, nors jie dar nežaidė šio žaidimo. Kai kurie net ėmė publikuoti savo bandymų praeiti pirmąjį lygmenį įrašus. Atsirado ir tokių, kuriems žaidimas patiko. Jie ėmė klausinėti P_MEN876, iš kur jis atsisiuntė Trap Adventure 2.

Trap Adventure 2 buvo išleistas dar 2016 metais. Papildinys ėmė populiarėti 2018-ųjų sausį. Susidomėję pačiu labiausiai erzinančiu žaidimu, naudotojai ėmė masiškai atsisiųsti Trap Adventure 2, pavertę žaidimą viena iš labiausiai atsisiunčiamų programų.


Žymos

0 Atsiliepimų

Rašyti Atsiliepimą


Taip pat skaitykite:

Naujienų Prenumerata

-

Gauti naujienlaiškį el-paštu

Įrašykite savo pašto adresą:

Paslauga nuo Google FeedBurner

Reklama

Apklausa

Kaukę dėvite nes:


  • Nenoriu baudos (60%, 67 balsavo)
  • Saugausi viruso (29%, 32 balsavo)
  • Nežinau kodėl (11%, 12 balsavo)

Viso balsavo: 111
Pradėta - 2020 8 lapkričio @ 20:34
Pabaiga - 2020 29 lapkričio @ 20:34

Leidžiama ... Leidžiama ...
Lasvas žodis
Domenai ir hostingas
Pasidalinkite su savo draugais
Sveiki, verta dėmesio: *Erzinantis žaidimas-trolis įsiutino tūkstančius interneto naudotojų* - nuoroda: https://infa.lt/20078/erzinantis-zaidimas-trolis-isiutino-tukstancius-interneto-naudotoju/