infa.lt

Lietuva mini birželio 14 – gedulo ir vilties dieną

Lietuva mini birželio 14 – gedulo ir vilties dieną

14 birželio
08:01 2017

Gedulo ir volties diena

1941 metų birželio 14 dieną TSRS komunistinis režimas pradėjo masinius gyventojų trėmimus iš Lietuvos. Iš viso per 1941-1952 metus buvo ištremta apie 132 000 žmonių (kitais duomenimis apie 280 tūkst), apie 28 000 jų žuvo.

Marksizmas-leninizmas-komunizmas atnešė daug kančių mūsų valstybei Lietuvai atskirai, o taip pat ir kitoms tautoms ir valstybėms bendrai.

Kaip žinome iš istorijos, išoriškai patrauklus lengvatikiams, praktikoje marksizmas-leninizmas-komunizmas nepasiteisino, ką įrodė jo žlugimas visame pasaulyje. Šiuo metu vienintelė sėkminga valstybė Žemėje, kur valdo komunistų partija yra Kinija, kuri, tačiau, nėra valdoma marksistiniais-lenininiais metodais ir nesiremia šia ideologija.

Visa Lietuva mini birželio 14-ąją, Gedulo dieną, kurią prasidėjo masiniai, komunistinės diktatūros pradėti lietuvių trėmimai iš Tėvynės. Pagerbkime žuvusius ir negrįžusius…

Šią dieną paminėkime, prisiminkime ir pagerbkime aukas bei priminkime visiems apie komunizmo padarytus nusikaltimus. Ir neleiskime sugrįžti tokios ideologijos propaguotojams, kokie įtikinami beatrodytų jų argumentai, nes visose šalyse ši ideologija buvo diegiama per žmonių ašaras ir kraują. Neleiskime, kad tai pasikartotų.

Stabdykime tai nuo pat pradžių!

Nacionalinis interesas

0 Atsiliepimų

Rašyti Atsiliepimą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.


Taip pat skaitykite:

Naujienų Prenumerata

-

Gauti naujienlaiškį el-paštu

Įrašykite savo pašto adresą:

Paslauga nuo Google FeedBurner

Apklausa

Ar manote, kad karantinas bus atšauktas iki rinkimų spalio mėnesį?


  • Taip, bus atšauktas (57%, 82 balsavo)
  • Ne, nemanau (35%, 51 balsavo)
  • Nežinau, neturiu nuomonės (8%, 12 balsavo)

Viso balsavo: 145
Pradėta - 2020 21 gegužės @ 09:09
Pabaiga - 2020 21 birželio @ 09:09

Leidžiama ... Leidžiama ...
Domenai ir hostingas
Pasidalinkite su savo draugais
Sveiki, verta dėmesio: *Lietuva mini birželio 14 – gedulo ir vilties dieną* - nuoroda: https://infa.lt/15975/lietuva-mini-birzelio-14-gedulo-ir-vilties-diena/