• Naujienos
  • Apie infa.lt
  • Rinkmenos
  • Galerija

infa.lt

Lietuva mini birželio 14 – gedulo ir vilties dieną

Lietuva mini birželio 14 – gedulo ir vilties dieną

14 birželio
08:01 2017

Gedulo ir volties diena

1941 metų birželio 14 dieną TSRS komunistinis režimas pradėjo masinius gyventojų trėmimus iš Lietuvos. Iš viso per 1941-1952 metus buvo ištremta apie 132 000 žmonių (kitais duomenimis apie 280 tūkst), apie 28 000 jų žuvo.

Marksizmas-leninizmas-komunizmas atnešė daug kančių mūsų valstybei Lietuvai atskirai, o taip pat ir kitoms tautoms ir valstybėms bendrai.

Kaip žinome iš istorijos, išoriškai patrauklus lengvatikiams, praktikoje marksizmas-leninizmas-komunizmas nepasiteisino, ką įrodė jo žlugimas visame pasaulyje. Šiuo metu vienintelė sėkminga valstybė Žemėje, kur valdo komunistų partija yra Kinija, kuri, tačiau, nėra valdoma marksistiniais-lenininiais metodais ir nesiremia šia ideologija.

Visa Lietuva mini birželio 14-ąją, Gedulo dieną, kurią prasidėjo masiniai, komunistinės diktatūros pradėti lietuvių trėmimai iš Tėvynės. Pagerbkime žuvusius ir negrįžusius…

Šią dieną paminėkime, prisiminkime ir pagerbkime aukas bei priminkime visiems apie komunizmo padarytus nusikaltimus. Ir neleiskime sugrįžti tokios ideologijos propaguotojams, kokie įtikinami beatrodytų jų argumentai, nes visose šalyse ši ideologija buvo diegiama per žmonių ašaras ir kraują. Neleiskime, kad tai pasikartotų.

Stabdykime tai nuo pat pradžių!

Nacionalinis interesas

Infa.lt
Jei norėtumėte paremti infa.lt

žiūrėjo 147

Žymos

0 Atsiliepimų

Rašyti Atsiliepimą


Taip pat skaitykite:

Naujienų Prenumerata

-

Gauti naujienlaiškį el-paštu

Įrašykite savo pašto adresą:

Paslauga nuo Google FeedBurner

Lasvas žodis

Reklama

Apklausa

Ar dalyvausite "Didžiajame Šeimos Gynimo Marše 2021"?


Rodyti rezultatus

Leidžiama ... Leidžiama ...
Domenai ir hostingas